Balíček protiplesňová liečba
KOKOSOVO OLJE , ORIGANOVO OLJE IN IZVLEČEK IZ OLJČNIH LISTOV
60 €
acum-doar
46.9 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1 Balenie Origanovo olje 30 tabletiek + 1 Izvleček iz oljčnih listov + 1 Kokosovo olje
 • Obstaja veliko protiglivičnih tretmajev, ki lahko pomagajo pri zdravljenju kandidoze. Zeliščna zdravila, kot so origanovo olje, kokosovo olje in izvleček iz oljčnih listov, imajo močan protiglivični učinek. Dobro protiglivično sredstvo ali kombinacija dveh protiglivičnih sredstev mora biti sestavni del načrta za zdravljenje kandide. Protiglivični paket, ki vsebuje kokosovo olje, origanovo olje in izvleček iz oljčnih listov, je eden izmed naravnih tretmajev proti okužbi s kandido. Te sestavine se uporabljajo v okviru »mini-programa s hitrimi rezultati” in so del “šestih načel prehranjevanja proti kandidi.”
 • Zaradi svojega protiglivičnega delovanja je KOKOSOVO OLJE idealna sestavina za tretma proti kandidi. Študija Nacionalnega centra za biotehnološke informacije je pokazala, da so maščobne kisline v kokosovem olju zelo učinkovite pri uničevanju več sevov Candide Albicans. Te maščobne kisline so: kaprilna kislina, kaprinska kislina in lavrinska kislina. Kokosovo olje je izjemno zdravo prehransko dopolnilo, ki mora biti na vašem seznamu protiglivičnih sredstev.
 • IZVLEČEK IZ OLJČNIH LISTOV krepi imunski sistem v boju proti okužbi s kandido in stabilizira raven sladkorja v krvi. To je pomembno za tiste, ki trpijo zaradi kandide, saj je visok krvni sladkor kandidi vir hrane.
 • ORIGANOVO OLJE lahko popolnoma zavira rast kandide, zahvaljujoč protimikrobnim agentom karvankrol in timol, ter lahko uniči vse oblike glivic, kvasovk in bakterij. Ti prehrambeni dodatki uničijo celice kandide in kvasovk ter zdravijo okužbo s kandido. Za razliko od drugih protiglivičnih sredstev kokosovo olje, origano olje in izvleček iz oljčnih listov obdržijo svoje lastnosti dalj časa.
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Alebo nasledujúca výhodnejšia ponuka:
1 Balenie Origanovo olje 30 tabletiek
20 €
acum-doar
14.9 €
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Origanovo olje + Izvleček iz oljčnih listov
30 €
acum-doar
23.9€
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Mačací pazú
(Uncaria Tomentosa)
17 €
acum-doar
12.9 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
3 Balenie Mačací pazúr 30 tabletiek
 • Mačací pazúr je jeden z najsilnejších rastlín na stimuláciu imunity. Táto rastliny je vynikajúcim zdrojom alkaloidov, ktoré telo potrebuje aby posilnilo biele krvinky z tela. Biele krvinky tvorené imunitným systémom sú tieto ktoré bojujú proti kadide, baktériám a hubám. Mačací pazúr je aj vynikajúcim antioxidantom, ktorý ochranuje pred voľnými radikálmi, a zabranuje tak vrátenie infekcie s kandidou. Vdaka svojím antiinflamačným a antioxidačným účinkom, táto lieči aj symptómy ako nafukovanie a chronickú únavu.
 • Imunostimulačný, proti zápalový, digestív.
 • Mačací pazúr má ako hlavné zodpovedné aktívne princípy : alkaloidy, oxindolinici, fitosteroli a proantokainy Stimuluje imunitu zvýšením fagocitózy.Obsahuje antioxidany, zabranuje vzniku trombozy. Na úrovni tráviaceho systému funguje ako protizápalový, a neutralizuje gastrické šťavy.
 • Farmakologický účinok: – imunostimulačné, – Antioxidačné, – Anti-poburujúce, – neutralizuje žalúdočnú sekréciu
 • Použitie: – bakteriálne a vírusové infekcie horných dýchacích ciest; – infekcie urogenitálneho; – choroby zažívacieho ústrojenstva; – ochorenie pečene; – prevenciu infarktu myokardu, ateroskleróza
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Alebo nasledujúca výhodnejšia ponuka:
Balenie na 30 dní
3 balenia
35 €
acum-doar
29 €

Cena za položku: 9.6 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Balenie na 60 dní
6 balenia
60 €
acum-doar
49 €

Cena za položku: 8 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Ako znížiť cholesterol za 26 dní prirodzene, bezpečne a jednoducho
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
Kniha: Ako znížiť cholesterol za 26 dní prirodzene, bezpečne a jednoducho
+ Prémia: “Praktická príručka pre zdravú stravu”
+ Prémia: “Zbav sa stresu a úzkosti vo svojom živote”
+ Prémia: “Tajomstvo pre zdravý život”
 • Jediný program na zníženie hladiny cholesterolu 100% bezpečný, prirodzený a jednoduchý, ktorý ručí výsledky do 30 dní alebo peniaze späť – bez vedľajších účinkov,bez liekov, a bez rizík!
 • Zahoď svoje lieky na cholesterol do koša raz a navždy a začni používať prírodné metódy, osvedčené metódy, ktoré nenájdeš nikde inde
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Prírodné potraviny a recepty pre vysoký krvný tlak
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1Kniha: Prírodné potraviny a recepty pre vysoký krvný tlak
1 Prémia: “Praktická príručka pre zdravú stravu”
1 Prémia: “Zbav sa stresu a úzkosti vo svojom živote”
1 Prémia: “Tajomstvo pre zdravý život”
 • Tento materiál obsahuje podrobné informácie o tom, ako znížiť krvný tlak s použitím prírodných postupov, ako je zmena stravy, konzumácia určitých rastlín a zdravší životní štýl.
 • Ďalej sú tam uvedené zaujímavé veci o tom, ako tvoj životní štýl ovplyvňuje krvný tlak. Zistíš, ako toxíny z potravín, ktoré konzumujeme, a z okolitého prostredia, ovplyvňujú krvný tlak.
 • Ale to nie je všetko! Dávam ti k dispozícií zoznam desiatich základných doplnkov pre zníženie krvného tlaku. Všetky môžeš nájsť v neďalekej lekárni, ale je možné, že doteraz si sa im nevenoval pozornosť.
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Ako rozpustiť a odstrániť obličkové kamene bez bolesti do 24 hodín
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1Kniha: Ako rozpustiť a odstrániť obličkové kamene bez bolesti do 24 hodín
1 Prémia: “Super potraviny pre super zdravie!”
1 Prémia: “Zdravie zaisťuje i dodávky domov!”
1 Prémia: “14 tajomstiev pre zvýšenie sebavedomia”
 • Plán obsahujúci iba 3 kroky, jednoducho a priamo, pre prekonanie obličkového ochorenia, aj keď toto ochorenie spočíva v renálnej insuficiencie, obličkových kameňoch, komplikáciách na úrovni obličiek v prípade diabetikov, chronických infekciách na úrovni obličiek… Je nemožné, aby sa toto ochorenie znovu vrátilo, ak sa ho zbavíš od základu.
 • Poznámkový blok o diétach, ktorý môžeš používať na sledovanie receptov a diét proti obličkovým ochoreniam svojím vlastným tempom, podľa tvojho rozvrhu a vlastných preferencií. Táto vec všetko zjednoduší.
 • Obrovské chyby, ktoré denne opakuješ, a ktoré škodia tvojím obličkám a pomáhajú k vývoju ochorenia obličiek. Musíš ich prestať opakovať… dnes!
 • Ak si už v pokročilom stave, zistíš aká metóda na odstránenie zostatkov, toxín a prebytočnej vody z krvi, je vhodná pre teba tak, aby si to mohol urobiť sám.
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.