Někteří lidé se prostě zdají být imunní vůči rakovině Je to i případ některých lidí ze severu Indie
Objevte jejich tajemství přečtením níže uvedených řádků

Drahý příteli,

Před sto lety jeden anglický lékař náhodou narazil na izolovaný kmen ze severu Indie. Po sedm let žil s členy této komunity, protože chtěl odhalit tajemství pevného zdraví, kterému se domorodci těšili.

V roce 1921 tento lékař uveřejnil vše, co odhalil v díle vydaném Univerzitou Oxford. Dotyčný lékař popisoval ve svém díle, že daný kmen byl nepřekonatelný v „nezávislosti vůči onemocněním”. Rakovina byla těmto lidem neznámá.

Lékař zároveň objevil, že očekávaná délka života domorodců byla neobvykle vysoká. Angličan také objevil to, že strava domorodců měla určitou zvláštnost: jedli převážně druh potraviny velmi bohatý na živiny. Mohlo by vás překvapit, že Evropané neustále hází tuto potravinu do popelnice. Proč? Protože téměř nikdo neví, že je jedlá a dobrá pro zdraví!

Tato potravina je zcela jedlá, aromatická, netoxická a velmi výživná! Při kousnutí do této potraviny ucítíte silnou vůni, kterou možná rozpoznáte z některých koláčů, jež máte rádi. Možná se budete ptát: Pokud tato potravina, kterou lidé obecně vyhazují, může zabránit vzniku rakoviny, může také rakovinu vyléčit? Zjistěte to sami…

Lékař by svému pacientovi, který trpí rakovinou v konečném stadiu, mohl říci: „Gratuluji, jste zdravý!“

V polovině sedmdesátých let, určitý výzkumník prestižního ústavu, který zkoumal léčby rakoviny, opakovaně prokázal, že tato potravina, která není toxická, zmenšuje nádory. V následujících řádcích Vám řeknu, jak se snažila daná nemocnice zastavit jeho výzkumy. Ale nejdříve Vám řeknu, jak působí lék na lidi. Jak již pravděpodobně víte, pokud se nádor rozšíří mimo původní oblast, lékaři obvykle říkají, že je v konečném stadiu.

Znám případ jednoho člověka ze zahraničí, který byl v tomto stadiu, tudíž si říkal, že už nemá co ztratit a věnoval svůj zbývající čas tomu, aby vyzkoušel tento netoxický lék. Její lékař jej, alespoň slovy, odsoudil k smrti. Řekl mu, že mu zbývá ještě několik měsíců života. Proto pacient odmítl chemoterapii a místo toho hledal přírodní alternativy. Narazil na lék, který nyní popisuji v této knize a četl o prevenci rakoviny metodou pocházející z Indie.

Po několika měsících mi dotyčný člověk – reformovaný farář – mi napsal: „Nechal jsem si udělat testy 19. října 2010 krevní testy a onkolog mi řekl: ‚Gratuluji! Jsi zdravý!‘ Děkoval jsem Bohu za mé uzdravení. Dalších 31 různých testů potvrdilo diagnózu.Jsem vyléčen. Mé tělo se zbavilo rakoviny! A to navzdory tomu, že 12. dubna téhož roku mi byla diagnostikována rakovina tlustého střeva v konečném stadiu, která se rozšířila do mého lymfatického systému“. Toto je nedávný případ. Lékaři se spoléhají na přežití asi 5 let. A já Vám můžu ukázat, během několika okamžiků, jak se několika lidem podařilo uniknout této smrtelné nemoci a poté žili ještě několik desítek let.

Těžko uvěřit? Možná. Ale zatím po Vás nepožaduji, abyste něčemu věřili, dokud neuvidíte důkazy na vlastní oči. Vše co žádám je, abyste se zdrželi nedůvěry, dokud nepředstavím veškeré důkazy, včetně fotografií. Dovolte mi krátce shrnout, jak tato kniha může pomáhat lidem, tak jak pomohla výše zmíněnému faráři.

Jsem autor knihy, která představuje alternativu. Protože nejsem lékař, jsem svobodný říci Vám pravdu o možnostech, které ohledně léčby rakoviny máte. Nevěděl jsem téměř nic o rakovině, dokud mi tato nemoc nevzala sedm členů rodiny, včetně matky a otce! Nikdy nezapomenu na otcovy jasné oči, na jeho úsměv a vitalitu. Bylo to velmi těžké přijmout, když mu byla diagnostikována rakovina tlustého střeva.

Při výšce metr devadesát a 94 kilogramů to byl muž v pravém slova smyslu. Silný a svalnatý. Žil čistý život, bez excesů. Nekouřil, sportoval a správně jedl. Přesto jeho tělo pomalu vadlo a zemřel na rakovinu ve věku 52 let, v létě roku 1997.

Věděl jsem toho tak málo o nemoci, která mi zahubila celou rodinu.
 • Následující rok na jaře rovněž mí prarodiče, rodiče mého otce, zemřeli na rakovinu.
 • Poté, o rok později, nám ta samá nemoc vzala jednoho bratrance.
 • O dva roky později, v roce 1999, jedna z mých babiček zemřela na rakovinu a v srpnu i její manžel, můj dědeček, poslední zbývající.
 • V roce 2004 nás opustila moje matka.

Drahý příteli,

Jmenuji se Bartoloměj a chtěl bych, abys nemusel pocítit bolest, kterou jsem si prošel já a moje rodina. Mojí manželce byla diagnostikována rakovina, krátce po výročí 25 let manželství. Bylo nám řečeno, že existuje bezprostřední nebezpečí smrti, pokud nebudeme jednat rychle.

Byli jsme úplně zaskočeni! Vzhledem k tomu, že moje manželka jedla celý život pouze zdravou stravu, byl to poslední člověk, u kterého jsme očekávali, že u něj bude diagnostikována rakovina. Veškerá zdravotní rozhodnutí, která musela být přijata, nás zaskočila, takže jsme neměli čas rozhodnout se co dělat dále. Slyšeli jsme o několika alternativních léčbách, ale nevěděli jsme toho o nich moc.

Když jsme se zeptali lékařů, odpověděli nám, že jediná naděje spočívá v rychlém chirurgickém zákroku, chemoterapii a pravděpodobně také radioterapii. Od té doby co tato noční můra skončila, začal jsem objevovat nové a slibné metody pro odstranění rakoviny z těla.

Ale to už bylo pozdě a moje manželka mezitím zemřela. Nikdo si nezaslouží projít něčím jako tohle. Zjistil jsem hodně věcí o alternativních způsobech léčení rakoviny, a pokračoval jsem ve svém výzkumu, abych pomohl některým z mých přátel, kteří vedli stejný boj. Čím více jsem toho zjišťoval, tím více jsem byl šokován tím, co se děje.

Byl jsem stále více naštvaný, že jsem tyhle věci nezjistil dříve! Tak jsem zjistil, že existují stovky možností, které jsou nám k dispozici, ale lékařské instituce a farmaceutický průmysl nechtějí, aby nám byly známy.

Matčina smrt byla poslední kapkou, která naplnila pohár! Myslím si, že moji milovaní nezemřeli pouze kvůli rakovině, ale hlavně kvůli jedům a barbarským léčbám, kterým byli podrobeni: mám na mysli ozařování a chemoterapii.

Radioaktivní ozařování a chemické jedy. Moji blízcí zemřeli, protože poslouchali lékaře a následovali jejich rady. Zemřeli, protože nevěděli o jiných léčebných metodách, respektive o přírodních lécích.

Oni nevěděli o těchto lécích. JÁ TAKÉ NE.

Dokud jsem pracoval jako účetní, ani se mi nezdálo, že napíšu bestseller, který pomůže mnoha lidem vyléčit se z této nemoci. Teprve poté, co moje matka zemřela, jsem začal hledat odpovědi a přírodní léky. Během mého výzkumu jsem narazil na šokující podrobnosti o spiknutí, aby Američané nevěděli o přírodních lécích na rakovinu. Nemůžu se dočkat, až Vám poskytnu informace, které Vám mohou pomoci.

Existují alternativy k podstoupení nebezpečných druhů léčby v nemocnicích. A já jsem toho živým důkazem.

Lékaři z USA zabíjí rakovinné buňky pomocí řešení z INDIE

V roce 1930 začali lékaři z proslulé americké univerzity (Univerzita California v San Francisku) léčit pacienty trpící rakovinou lékem, o kterém jsem zmínil na začátku tohoto dopisu – lékem ze severu Indie. Americké úřady v té době povolily dané léčby.Během 40. let a na počátku 50. let tito lékaři pokračovali ve svých výzkumech s použitím stejné přírodní látky.

Je netoxická a zabíjí rakovinné buňky. Ale tato terapie, která je téměř zdarma, již tehdy ohrožovala zisky nemocnic z chemoterapie a zisky gigantů na farmaceutickém trhu. Farmaceutický průmysl tedy v té době najal tedy dva známé lékaře, aby zdiskreditovali lék pocházející z Indie.

Možná Vás bude zajímat, že zmíněným lékařům zaplatili po 50 000 dolarech také zástupci tabákového průmyslu z Ameriky, aby mluvili o cigaretách v dobrém. Tato částka představuje hodně peněz i dnes, ale před 50 lety to bylo malé jmění. A věřte tomu nebo ne, ale ti dva říkali následující o cigaretách: „20 cigaret denně odvrátí rakovinu plic“.

V roce 1953, ti dva lékaři, kteří chválili cigarety, publikovali své poznatky o přírodním léčení rakoviny, ve kterých zdiskreditovali indický lék. Říkali, že není účinný. Jejich zpráva byla neupřímná, stejně jako poznámky ohledně tabáku a rakoviny plic. Nemyslím si, že budete překvapeni, když vám řeknu, že jeden z těch dvou lékařů zemřel na rakovinu plic. Druhý lékař zemřel při požáru, pravděpodobně způsobeném cigaretou, která mu spadla na zem při kouření v posteli. Boží spravedlnost? Vypadá to tak.

Lobbisté propouští zaměstnance, kteří odhalí pravdu o léčbě rakoviny!

Jak jsem již řekl dříve, v 70. letech, výzkumník z důležité nemocnice ve Spojených státech dělal experimenty ohledně rakoviny na myších. Opakovaně zjistil, že přírodní lék z Indie funguje a zmenšuje nádory.

Mladý idealista, zaměstnanec nemocnice, netrpělivě napsal článek, ve kterém oznamoval tuto revoluci v medicíně. Poté následoval šokující moment! Jeho nadřízení mu radili, aby okamžitě přestal pracovat na jeho příběhu. Odůvodnili to tím, že práce dotyčného výzkumníka není významná. Ale on viděl na vlastní oči hmatatelné výsledky výzkumu. A zcela jistě to fungovalo! A tak mu jeho nadřízení nařídili lhát.

Kromě toho trvali na tom, aby napsal článek, ve kterém by tvrdil, že přírodní lék nemá žádný účinek a je neužitečný. Zdá se, že jeho nadřízení byli ve střetu zájmů: finanční vztahy s průmyslem chemoterapie. Ale tento zaměstnanec nemohl lhát o tom, co věděl, že je pravda. Místo aby udělal to, co od něj požadovali jeho nadřízení, odhalil vše, co věděl o léku z Indie.

Krátce poté byl propuštěn. Nevěřte ničemu jinému! Průmysl chemoterapie je vyděšený k smrti z tohoto přírodního léku ze severu Indie. Pokud by tento lék byl známý ve velkém měřítku, znamenalo by to náhlý konec obscénních zisků z léků, které nefunguji.

“Přál bych si jen, abych věděl o této knize před několika lety, kdy moje matka trpěla rakovinou.“

Wow! Tato kniha je plná takového množství informací, o kterých jsem nikdy předtím neslyšela a navíc je to kniha která se dá snadno přečíst a pochopit! V současné době zkouším některé z myšlenek zde uvedených a zároveň se snažím vyléčit se z kandidózy, další „nevyléčitelné“ nemoci!

Už jsem si všimla úžasných výsledků! Přála bych si jen, abych věděla o této knize před několika lety, kdy moje matka trpěla rakovinou. Jsem si jista, že by přežila. Děkuji Vám, že jste publikovali tento materiál, mám pocit, že už jsme přátelé!

Naděžda

„Naprosto úžasné informace! Přál bych si, abych býval věděl o několika z těchto jednoduchých řešeních z této knihy v době, kdy mi bylo 20 let!“

Nemůžu Vám dostatečně poděkovat za tento velmi dobře zdokumentovaný materiál, který jsem nedávno obdržela! Od té doby, co mi je 40 let, věnuji rakovině více pozornosti než obvykle. Jsou to naprosto úžasné informace!

Myslím, že by to mělo být považováno za povinnou četbu pro kohokoliv. Přála bych si, abych věděla o několika z těchto jednoduchých řešeních z této knihy, když mi bylo 20 let!

Ještě jednou děkuji!“

Nikola

Neuvěřitelné příběhy zvrácených „testů smrti“

V roce 1975 se stavitel ve věku 48 let dostavil do jisté nemocnice v Los Angeles s jedním z nejobávanějších druhů rakoviny: rakovina hltanu. Místo aby se nechal operovat – což by ho znetvořilo na celý život – použil tento lék z Indie.

S pomocí své manželky byl vyléčen z rakoviny a žili ve zdraví až do smrti (dalších 26 let). Ale řeknu Vám ještě zázračnější příběh. V roce 1986 diagnostikoval lékař mladíkovi ve věku 18 let z New Yorku vzácný a smrtelný druh rakoviny s názvem Askinův nádor. V té době lékaři věděli pouze o 20 takových případech od doby, kdy byla nemoc objevena. Všichni z těchto 20 pacientů zemřeli kvůli nemoci, kterou trpěli.

Zdálo se, že pro našeho mladíka neexistuje východisko. Trpěl chorobou s úmrtností 100 %! Ale slyšel o tomto léku z Indie a rozhodl se, že ho vyzkouší. V rozhovoru z roku 2009, téměř o 23 let později od okamžiku, kdy mu byla diagnostikována rakovina, mladík říká, že nemoc se již nevrátila a on je zdravý jako buk. Ale neunikl rakovině proto, že by měl štěstí.

Tento přírodní lék z Indie je dlouhodobé řešení. Mladík byl ze svého uzdravení tak nadšený, že chtěl všem doporučit své řešení. Ale zdravotnické orgány, spolu s farmaceutickým průmyslem ho pronásledovaly po celé roky a nenechali ho propagovat svůj lék.

Konspirace, která udržuje lidi ve stínu

I když nevěříte tomu, co říkám, toto není jediný způsob jak se vyléčit z rakoviny. Existuje několik přírodních řešení. „Nemáme pouze jedno, ale více řešení k dispozici pro vyléčení rakoviny. Ale všechny jsou drasticky potlačeny úřady.

“Jsou příliš zkorumpované, s velikým zájmem skrývat a ututlávat toto téma”. Berte v úvahu toto: V Americe pacient s rakovinou platí za léčbu mezi 350 000 a 850 000 americkými dolary! Představte si, co to znamená! A co by znamenalo, kdyby ti, kdo tyto peníze dostávají, je už nedostávali. Protože životy těchto lékařů a ústavů byly vybudovány těmito penězi! Odůvodním výroky uvedené výše.

Lék pro léčbu chemoterapií s názvem Erlotinib stojí přibližně 3 000 Euro měsíčně! Úřady schválily tento lék proti rakovině protože, jak říkají, mají argumenty, že se délka přežití zvýšila o 12 dnů. Vím, že je to těžko uvěřitelné, ale je to pravda. Ještě více smutné je to, že chemoterapie má strašné vedlejší účinky. Další lék, také pro chemoterapii stojí přibližně 9 000 Euro měsíčně, protože zvyšuje míru přežití o šest týdnů. ŠEST TÝDNŮ pekla! Dodal bych. Po těchto lécích se člověk cítí strašně!

Myslíte si, že je to lepší než nic? Zkuste o tom přemýšlet znovu!

Ať už tomu uvěříte nebo ne, míra přežití pacientů s rakovinou kteří nesouhlasí s chemoterapií a ozařováním je stejná jako pacientů kteří se neléčí vůbec! Berete na vědomí, že pouze dva ze 100 pacientů ve čtvrtém stadiu nemoci žijí ještě nejméně pět let po léčbě?

To znamená, že ostatních 98 zemře! Jde o neuvěřitelně vysoké částky, které udržují tento podvod. Vyděrači z farmaceutického oboru vydělávají otrávením pacientů s rakovinou.

Tento rok objednáno více než 5000 lidmi z České republiky.

Jak můžete vidět níže, předkládáme navíc na této mapě klienty z České republiky. Bohužel jsme nemohli zahrnout mezinárodní zákazníky, protože by mapa musela být daleko větší.


Následujících 100 výtisků je k dispozici s významnou slevou, což znamená, že pokud objednáte nyní, zaplatíte pouze:

Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč

Herec Patrick Swayze byl otráven během chemoterapie.

Někteří lékaři, stoupenci přírodní nebo alternativní medicíny říkají, že chemoterapie je nebezpečné placebo. A kladou si otázku kolik dalších lidí musí zemřít, dokud toto šílenství nebude zastaveno.

V knize, kterou jsem napsal, najdete kompletní informace o přírodních způsobech jak se zbavit rakoviny kůže. Může informace dostupná v mé knize vyléčit jakýkoliv druh rakoviny? Rozhodně ne! Žádný lék není 100% účinný ve všech případech.

Ale lék ze severní Indie je jedním z nejsilnějších léků proti rakovině, které jsou na světě k dispozici. Vyléčil pacienty, kterým lékaři řekli, že jim zbývá pouze několik týdnů života. A tito pacienti ukázali svým lékařům, že se mýlí.

Jak funguje léčba ze severní Indie

Nejsem lékař, takže nebudu o tomto léku ze Severu Indie, který zabíjí rakovinné buňky, mluvit složitě a sofistikovaně. Řeknu Vám ale o dalších výhodách tohoto léku:

 • ulevuje od bolesti a snižuje krevní tlak.

 • Po strávení tohoto léku vyznačujícího se zvláštní vůní budou jeho účinné látky doslova proudit Vaším tělem.

 • Když se lék střetne s enzymy, které se nachází v blízkosti rakovinných buněk, spustí se léčebný proces, jelikož tento lék uvolňuje látky, které zabíjí rakovinné buňky prostřednictvím benzaldehydu, jenž má také anestetické vlastnosti.

Přírodní lék proti bolesti

Jeden z přeživších rakoviny, poté co vyzkoušel tuto léčbu, řekl: „Ode dne, kdy jsem začal používat tuto alternativní léčebnou metodu, jsem nebral žádné jiné léky nebo tablety pro bolesti. Přesto jsem již žádné bolesti neměl“.

Pokud trpíte rakovinou nebo pokud Vás něco bolí, můžete tento přírodní lék vyzkoušet. Stojí tak málo, že většina Američanů ho hází do popelnice. I když by je mohl vyléčit od mnoha bolestí.

Tento lék snižuje také krevní tlak. Zdravé buňky obsahují enzym, který přeměňuje jiné látky tak, aby mohly být odstraněny z těla, což způsobuje snížení tlaku. Tento přírodní lék přinesl naději do mnoha domovů na celém světě!

Lékař mu řekl, že mu zbývá ještě rok života – ale po několika týdnech byla rakovina pryč!

Před několika lety George šel k lékaři na podstoupení rutinních testů, které od něj požadoval zaměstnavatel. Dostal smutnou zprávu.

Zjistil, že má rakovinu. Lékaři mu doporučili operaci, respektive odstranění půlky ucha a také chirurgický zákrok na krku. Říkali mu, že jinak je možné, že nebude žít déle než jeden rok. „Přišel domů velmi vystrašený,“ říká jeho manželka, Monica. Ale místo toho, aby dodržel příkazy lékaře, otevřel internet a začal hledat alternativy. Narazil na tento zázračný lék, který je popsaný v mé knize a začal vyšetřovat.

Našel tuto knihu a stáhl si ji. Začal jí číst. „Nechtěl se nechat operovat,“ psala mi Monica. „Co ho přimělo, aby chtěl vyzkoušet tyto alternativy, bylo to, že z knihy zjistil o korupci a chamtivosti takzvaného systému zdravotní péče, potravinářského průmyslu a veřejných institucí, kteří by teoreticky měli chránit naše zdraví“. Poté, co se začal řídit radami uvedenými v knize, během pouhých několika týdnů George šel znovu k doktorovi pro nové vyšetření. Jeho manželka mi napsala že „Prostě mu nic nenašli. Fotografovali ho, skenovali ho, aby se pokusili najít rakovinu. Ale nic nenašli. Rakovina zmizela!

Monica nám ještě vysvětlila: „To co oceňuji na knize ‚Rakovina – Vidět nejen to, co je na povrchu!‘ je to, že je to snadno pochopitelná publikace o veškerých výzkumech prováděných v oblasti nefarmaceutické preventivní léčby rakoviny. Děkujeme "Ti z celého srdce za tuto knihu a budeme ji doporučovat všem, kdo budou ochotni nás poslouchat “.

E-mail obdržený od jednoho z našich čtenářů
“Pevně věřím, že pokud by tyto informace byly přednášeny ve školách, rakovina (ale i jiné choroby) by za několik let zmizela.“

Právě jsem dočetl Vaši knihu a mohu jen říci, že jsem ohromen množstvím informací. Pevně věřím, že pokud by tyto informace byly přednášeny ve školách, rakovina (ale i jiné choroby) by za několik let vymizela.

Každý člověk, kterému záleží na svém vlastním zdraví, by si měl tuto knihu ihned přečíst a informace v ní obsažené uplatnit co nejdříve, aby se mohl těšit z dlouhého a šťastného života! Děkuji Vám za odvahu zpřístupnit informace pro každého.

Už jsem doporučil tuto knihu mnoha přátelům a členům mé rodiny.

Drahomír

„Zdá se, že odpověď medicíny je vždycky: ‚řež a odstraň‘, což není tak účinné jako přírodní léčby popsané v této knize!“

Je mi moc líto Vaší ztráty a bolesti, kterou jste utrpěli společně s Vaši rodinou. Kniha „Přírodní potraviny a léčby proti rakovině“ představuje obrovský přínos. Je to vynikající vyobrazení skutečných situací společně s užitečnými informacemi.

Měl jsem mnoho blízkých přátel, rodinných příslušníků, kteří měli zkušenosti s rakovinou, a chtěl bych podotknout, že se zdá, že odpověď lékařů je vždycky „řež a odstraň“, což je velice bolestné a ne až tolik účinné jako přírodní léčby popsané v této knize.

Myslím, že jste poskytli velmi cennou službu pro nás pro všechny! Ještě jednou mnohokrát děkuji za tuto poučnou knihu! Doporučil jsem ji mnoha přátelům, kteří mi teď jsou vděční!

Bedřich

A další zpráva doručena e-mailem:
Co obsahuje kniha „Přírodní potraviny a léčby proti rakovině“?

To je pouze několik témat projednávaných v této knize

Ale přečtením knihy zjistíte něco ještě více fascinujícího!
 • Nejlepší způsob jak se jednoduše zbavit rakovinných buněk jejich rozpuštěním (strana 132)
 • „Necháš své dítě ozařovat, nebo uvidíš!“ Přečtěte si šokující příběh lékařského terorismu namířeného proti 12letému dítěti a jeho rodičům (strany 80-81)
 • Specialista na léčbu rakoviny mozku: „Nikdy bych se nenechal ozařovat, kdybych měl nádor na mozku“ – přesto předepisuje tuto léčbu svým pacientům (strana 66)
 • Pacient podstupující chemoterapii říká svým kolegům: „Dělejte, co chcete, ale nechci chemoterapii!“ (strana 71)
 • Nechat vlka hlídat ovce: Jak lékaři používající konvenční medicínu téměř zaručují, že nemají šanci (strana 77)
 • Osobní lékař bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho se vyléčil z rakoviny přírodní léčbou, kterou si můžete připravit doma. Jaká je to léčba a jak jí připravíte (Strany 136-138)
 • Lékař, který přijal alternativní medicínu a má 93% úspěšnost vyléčení u svých 32 507 pacientů! Tato věc statisticky „překonává“ konvenční metody, které mají 2% úspěšnost vyléčení (strana 132)
 • Přírodní lék proti rakovině, který rozvibruje rakovinné buňky až do jejich zničení – způsob jak operní pěvec rozbije sklo pomocí svého vlastního hlasu – bez vlivu na zdravé buňky. (strana 51)
 • Několikanásobný nositel Nobelovy ceny objevil přírodní lék, který mu pomohl zbavit se konečných stadií rakoviny pravděpodobně více než jakákoliv jiná léčba. (strana 119)
 • Proč byste měli jíst tuto potravinu proti rakovině, která je popisovaná i v Bibli! (strana 246)
 • Minerální látka, která ovlivňuje vývoj rakovinných buněk tím, že je vyhladoví k smrti. Je to levné a snadno dostupné! Bez vedlejších účinků (strana 127)

Následujících 100 výtisků je k dispozici s významnou slevou, což znamená, že pokud objednáte nyní, zaplatíte pouze:

Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč

Jak se stát imunní proti rakovině

To co navrhuji, je ukázat Vám a Vaším blízkým jak se můžete chránit před rakovinou a vyhnout se bolesti. Chci, abyste měli stejný klid jako já. Dovolte mi uvést analogii: proč nevypukne požár pokaždé, když někdo zahodí cigaretu v lese?

Protože záleží, kam spadne. Pokud nedopalek cigarety spadne na zem nebo na cestu, zhasne a nezpůsobí oheň, pokud ho vítr neodnese jinam. Stejně tak, pokud zahodíš nedopalek a venku prší nebo je vlhko, nic se nestane. Ale pokud spadne jinam, jako třeba do suché trávy nebo listí, může shořet celý les. Další přirovnání by bylo: dokud se nerozsvítí červené světlo na palubní desce, které ukazuje problémy motoru, jste v klidu.

Ale jakmile se toto světlo rozsvítí, zneklidníte. Na straně 95 v mé knize najdete, co je tím ukazatelem, který Vám říká, zda byste měli zneklidnit nebo nikoli ohledně rakoviny, která se týká Vás nebo Vašich blízkých. Milióny lidí po celém světě tráví svůj život, aniž by věděli, co se s nimi děje.

A to je nebezpečné. Navíc na straně 96 Vám řeknu co dělat, aby se červené světlo nikdy nerozsvítilo. Pak se můžete uklidnit. Nebudete si muset dělat starosti.

Plná záruka po dobu 30 dnů!
Spokojenost zaručena

Kniha je napsaná tak, aby se dala snadno pročíst a pochopit. Proto, abych se ujistil, že máte všechny důvody jí koupit a začít jí číst teď, vzal jsem si na sebe veškerá rizika, takže poskytují záruku spokojenosti!

Pokud objednáte knihu dnes, máte 30 dní během kterých jí můžete číst a aplikovat rady, které jsou v ní obsažené. Očekávám, že přečtete a použijete většinu uvedených konceptů pro to, abyste získali znovu své zdraví v co nejkratším období. Musíte cítit, že jste získali cenné informace, které více než vykompenzují investici, již jste na knihu vynaložili!

Pokud nebudete spokojeni, můžete požadovat vrácení peněz a my Vám je vrátíme bez dalších otázek.

Pokud objednáte Produkt, dostanete zdarma, jako BONUS: Knihu Super Potraviny pro Super Zdraví!
120 Kč ZDARMA!

Výhody:

 • „Superpotraviny“ je termín používaný v dnešní době k popisu potravin bohatých na fyto-živiny a hodně lidí věří, že tyto potraviny nám mohou přinést mnoho výhod.
 • 24 superpotravin, které během krátké dobyposilují imunitní systém
 • Početné výhody těchto potravin na vaše zdraví
 • Mnoho dalších rad jak se vyhnout nevyvážené stravě
A to není vše! Dostanete také: Knihu 101 metod pro udržení mládí
120 Kč ZDARMA!

Výhody:

 • Tato kniha obsahuje řadu rad, které nás naučí mít všechno, co chceme na naší cestě životem:
 • Jak se zdravě stravovat
 • Způsoby detoxikace
 • Odstranění stresu a nespavosti
 • Udržování zdravého srdce
 • Jak se vždy cítit a vypadat dobře
Dostanete také: Knihu: Zdraví zajišťuje i dodávky do domu!
120 Kč ZDARMA!

Výhody:

 • Není nutné utrácet vysoké částky peněz, abychom si udrželi své zdraví. Jsou zde prezentované i rady pro zdravý životní styl prostřednictvím cvičení a správné výživy.
 • Účinné metody hubnutí, které mohou být použity doma
 • 9 základních pravidel pro nový začátek vašeho pevného zdraví
 • 9 účinných fyzických cvičení, které mohou být účinně vykonávány doma
Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč

P.S. Zde je možná nejlepší důvod proč koupit moji knihu: to, že ji budete mít k dispozici, Vám přinese především duševní klid. Proč si dělat starosti ohledně rakoviny? Proč se zoufale trápit a dívat se jak blízcí trpí? Vžijte se do pozice, kdy můžete něco udělat pro své přátele a příbuzné. Pro Váš klid. OBJEDNETE TEĎ!

Tato nabídka je dostupná od:
Omezené produkty na skladě!

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.