BioZheolyth
Odstraňuje ťažké kovy
29 €
acum-doar
14.9 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1 Balenie BIOZHEOLYTH 60 tabletiek
 • ČO SÚ TO ZEOLITY? Zeolity sú prírodné hydratované aluminosilikáty kryštalickej štruktúry, ktoré sa nachádzajú v prírode v podobe sodimentných nánosov. Tento minerál bol prvýkrát popísaný chemikom Axeoml Fredrikom Cronstedtom v roku 1756. V prírode, zeolity boli vytvorené ukladaním sope ného popola v jazerách so slanou vodou. Rontgenometrický výskum ukázal, že kryštálová štruktúra zeolitov je výtvorená z trojrozmerných mriežky. Zvláštnosťou tohto minerálu je vlastnosť, že je veľmi porézny kryštál, prechádzajú ním poetné submikroskopické kanály, ktoré tvoria aniónovú kostru (s negatívnym elektrickým nábojom). Vzhľadom k mikroporéznej štruktúry majú schopnosť absorbovať častice s kladným elektrickým nábojom (ako sú ťažké kovy) a malé molekuly, ktoré sú zalenené do týchto pórov, pomáhaju k ich odstráneniu. To môže vysvetliť schopnosť zeolitov odstraňovať toxíny,baktérie, revné plyny, ťažké kovy a voľné radikály v dôsledku ich zaradenia do tejto siete submikroskopických kanálov kryštálickej štruktúry, ktorá spolu s priechodom tráviaceho traktu, poistia revné steny, ktoré pomáhajú k ich odstráneniu. Zeolity majú veľmi veľa praktických aplikácií: kozmetika, lieky, jadrová technika, petrochemický priemysel, poľnohospodárstvo, separácia ťažkých kovov, zvláčnenie a istenie vody.
 • Pomáha pri: – detoxikácií tráviaceho traktu – odstránenie ťažkých kovov z organizmu – spomalení črevného tranzitu – normalizácia žalúdočných štiav
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Alebo nasledujúca výhodnejšia ponuka:
Balenie na 60 dní
3 balenia
99 €
acum-doar
34.9 €

Cena za položku: 11.6 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Balenie na 120 dní
6 balenia
149 €
acum-doar
55.9€

Cena za položku: 9.3 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Citon
Prírodná bunková ochrana
89 €
acum-doar
50.9 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1 Balenie Citon 150 tabletiek
 • CITON je prírodný výrobok, ktorý obsahuje jedni z najlepších liečivých rastlín z nášho územia, ktorých vlastnosti napomáhajú normálne fungovanie procesu delenia buniek a imunitného systému
 • O Nádoroch: Nádory sa v posledných desaťročiach zjavujú čoraz častejšie. Je to z dôvodu viacerých faktorov moderného životného štýlu: zvýšenie znečistenia prostredia, radiácie, zchemizovanej stravy, nadmerný konzum alkoholu, kofeínu, tabakových výrobkov, chornický stres, sedavý životný spôsob a pod. Dôvody zjavenie nádorov ešte nie sú celkom ujasnené, vedecké výskumy diskutujú o psychosomatickej teórie. Táto má neuro-psycho-endokrynologický základ. Môže to byť buď na hormonálnom základe, imunologické nerovnosti a infekcie. Ďalšia z teórií hovorí o imunogenetickom základe, t.j. o tom, že nádory sa zjavia ako následok mutácie v tele. Iný dôvod, ktorý nesmieme zanedbať je dedičnosť. Nádorové bunky nie sú normálne bunky, ale sú metabolickými zmenami, ktoré sa charakterizujú zrýchleným rozšírením. Tie bunky sa rozmnožujú chaoticky a neskôr môžu spôsobiť úplne zničenie tela. Rozšíria sa najprv do orgánu odkiaľ začali, potom do susedných orgánov, až kým sa nedostanú krvným obehom do celého tela.
 • Pomáha pri: – normálnej funkcie procesu bunkového delenia – normálnej funkcie imunitného systému, prostredníctvom normalizácie vylučovania : buniek T, lymfocitov B, buniek NK, interferonu. – ochraňuje organizmus proti následkom radiácie – dobré fungovanie hematopoezej – vylepšenie celkového dobrého stavu a výdrže organizmu funcţionarea normală a procesului de diviziune celulară – ochrana buniek proti stresu
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Alebo nasledujúca výhodnejšia ponuka:
Balenie na 100 dní
2 balenia
149 €
acum-doar
87.9 €

Cena za položku: 44 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Balenie na 200 dní
4 balenia
199 €
acum-doar
138.9 €

Cena za položku: 35 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Ako znížiť cholesterol za 26 dní prirodzene, bezpečne a jednoducho
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
Kniha: Ako znížiť cholesterol za 26 dní prirodzene, bezpečne a jednoducho
+ Prémia: “Praktická príručka pre zdravú stravu”
+ Prémia: “Zbav sa stresu a úzkosti vo svojom živote”
+ Prémia: “Tajomstvo pre zdravý život”
 • Jediný program na zníženie hladiny cholesterolu 100% bezpečný, prirodzený a jednoduchý, ktorý ručí výsledky do 30 dní alebo peniaze späť – bez vedľajších účinkov,bez liekov, a bez rizík!
 • Zahoď svoje lieky na cholesterol do koša raz a navždy a začni používať prírodné metódy, osvedčené metódy, ktoré nenájdeš nikde inde
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Prírodné potraviny a recepty pre vysoký krvný tlak
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1Kniha: Prírodné potraviny a recepty pre vysoký krvný tlak
1 Prémia: “Praktická príručka pre zdravú stravu”
1 Prémia: “Zbav sa stresu a úzkosti vo svojom živote”
1 Prémia: “Tajomstvo pre zdravý život”
 • Tento materiál obsahuje podrobné informácie o tom, ako znížiť krvný tlak s použitím prírodných postupov, ako je zmena stravy, konzumácia určitých rastlín a zdravší životní štýl.
 • Ďalej sú tam uvedené zaujímavé veci o tom, ako tvoj životní štýl ovplyvňuje krvný tlak. Zistíš, ako toxíny z potravín, ktoré konzumujeme, a z okolitého prostredia, ovplyvňujú krvný tlak.
 • Ale to nie je všetko! Dávam ti k dispozícií zoznam desiatich základných doplnkov pre zníženie krvného tlaku. Všetky môžeš nájsť v neďalekej lekárni, ale je možné, že doteraz si sa im nevenoval pozornosť.
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Ako rozpustiť a odstrániť obličkové kamene bez bolesti do 24 hodín
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1Kniha: Ako rozpustiť a odstrániť obličkové kamene bez bolesti do 24 hodín
1 Prémia: “Super potraviny pre super zdravie!”
1 Prémia: “Zdravie zaisťuje i dodávky domov!”
1 Prémia: “14 tajomstiev pre zvýšenie sebavedomia”
 • Plán obsahujúci iba 3 kroky, jednoducho a priamo, pre prekonanie obličkového ochorenia, aj keď toto ochorenie spočíva v renálnej insuficiencie, obličkových kameňoch, komplikáciách na úrovni obličiek v prípade diabetikov, chronických infekciách na úrovni obličiek… Je nemožné, aby sa toto ochorenie znovu vrátilo, ak sa ho zbavíš od základu.
 • Poznámkový blok o diétach, ktorý môžeš používať na sledovanie receptov a diét proti obličkovým ochoreniam svojím vlastným tempom, podľa tvojho rozvrhu a vlastných preferencií. Táto vec všetko zjednoduší.
 • Obrovské chyby, ktoré denne opakuješ, a ktoré škodia tvojím obličkám a pomáhajú k vývoju ochorenia obličiek. Musíš ich prestať opakovať… dnes!
 • Ak si už v pokročilom stave, zistíš aká metóda na odstránenie zostatkov, toxín a prebytočnej vody z krvi, je vhodná pre teba tak, aby si to mohol urobiť sám.
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.