remedii-naturiste-cancer

Výživa a prírodné prostriedky proti rakovine

remedii-naturiste-cancer
remedii-naturiste-cancer

Jednoducho sa zdá, že niektorí ľudia sú odolní voči rakovine Je to aj prípad ľudí zo severu Indie

Odhaľ ich tajomstvo čítaním nasledovných riadkov

Milý priateľu,

V minulom storočí jeden anglický lekár náhodne objavil izolovaný kmeň zo severnej Indie. Počas siedmych rokov býval spolu s členmi tohto kmeňa, aby odhalil tajomstvo ich železného zdravia.

V roku 1921 tento lekár publikoval všetky svoje objavy v knihe, ktorú vydala Univerzita v Oxforde. Uvedený lekár vo svojej práci píše, že kmeň bol neprekonateľný v „odolnosti voči chorobám”. Rakovina bola pre týchto ľudí neznámou chorobou.

Takisto objavil, že nádej v živote členov kmeňa bola nezvyčajne silná, a že stravovanie členov kmeňa malo jednu zvláštnosť: jedli prevažne jeden druh jedla veľmi bohatého na výživné látky. Zrejme Ťa prekvapí informácia, že Európania pravidelne vyhadzujú túto potravinu do koša. Prečo? Pretože takmer nikto nevie o tom, že je jedlá a zdraviu prospešná!

remedii-naturiste-cancer

Táto potravina je úplne jedlá, aromatická, netoxická a veľmi výživná! Keď do nej zahryzneš, budeš cítiť silnú príchuť, ktorú možno poznáš z niektorých obľúbených koláčov. Pravdepodobne sa opýtaš: Ak je možné, že táto potravina, ktorú ľudia vyhadzujú, môže odvrátiť rakovinu, je možné aby ju aj vyliečila? Prečítaj si sám…

Ueden lekár povedal svojmu pacientovi, ktorý trpel na rakovinu v poslednom štádiu: „Blahoželám, ste zdravý!”

V polovici 70. rokov jeden výskumník prestížneho inštitútu, študujúci liečbu rakoviny, dokázal, že táto netoxická potravina zmenšuje nádory. V nasledovných riadkoch Vám poviem, ako táto nemocnica skúšala zastaviť jeho výskumy. No ešte predtým Vám prezradím, ako funguje liek u ľudí.

Ako už pravdepodobne viete, keď sa rakovina rozšíri ďalej od počiatočného nádoru, lekári obyčajne povedia, že je v poslednej fáze. Ja sám poznám prípad človeka zo zahraničia, ktorý bol v tejto fáze a povedal si, že nemá čo stratiť.

A tak čas, ktorý mu zostával, venoval skúšaniu tohto netoxického lieku. Jeho lekár ho – prinajmenšom slovne – odsúdil na smrť. Povedal mu, že bude žiť už iba niekoľko mesiacov. Takže pacient odmietol chemoterapiu a hľadal prírodné alternatívy. Našiel liek, ktorý popisujem v mojej knihe a prečítal si o prevencii rakoviny touto indickou metódou. O niekoľko mesiacov neskôr mi tento človek – reformovaný farár – napísal: „19. októbra 2010 som si dal urobiť krvné vyšetrenie a onkológ mi povedal: „Blahoželám! Ste zdravý!“

Poďakoval som Bohu za vyliečenie. Ďalších 31 testov potvrdilo moju diagnózu. Vyliečil som sa. Moje telo sa zbavilo rakoviny! A to napriek tomu, že 12. apríla tohto roku mi diagnostikovali rakovinu hrubého čreva, ktorá sa mi rozšírila do lymfatického systému, a to rakovinu v poslednej fáze”. Toto je prípad, ktorý sa stal nedávno. Lekári uvádzajú dĺžku prežitia približne 5 rokov.

Ja Ti môžem v priebehu niekoľkých minút ukázať, ako sa podarilo viacerým osobám zbaviť tejto smrteľnej choroby a potom žiť ďalej niekoľko desaťročí. Ťažko uveriteľné? Možno. Ale nežiadam Ťa, aby si mi veril, kým neuvidíš dôkaz na vlastné oči. Všetko, o čo Ťa žiadam je, aby si sa zdržal pochýb, dokiaľ ti nepredložím dôkazy, vrátane fotiek.

Dovoľ mi, aby som predstavil, ako táto kniha pomôže ostatným ľuďom presne tak, ako pomohla aj vyššie spomenutému kňazovi. Som autorom knihy, ktorá predstavuje alternatívu. Pretože nie som lekár, som ochotný povedať pravdu ohľadom možností, ktoré máš pri liečení rakoviny. Nevedel som nič o rakovine, kým mi táto choroba nezobrala siedmych členov rodiny, vrátane matky a otca!

Nikdy nezabudnem na jasné oči môjho otca, jeho úsmev a vitalitu. Bolo veľmi ťažké prijať diagnózu, ktorá mu bola stanovená. Rakovina hrubého čreva. Meral meter deväťdesiat a vážil 94 kg, bol to chlap v pravom slova zmysle. Silný a vitálny. Vždy bol poriadny, žil bez excesov. Nefajčil, športoval a správne sa stravoval. Keď mal 52 rokov, jeho telo pomaly zvädlo a v lete roku 1997 umrel na rakovinu.

Vedel som len veľmi málo o chorobe, ktorá zasiahla moju rodinu.

 • Nasledovnú jar umreli na rakovinu starí rodičia – rodičia môjho otca.
 • Po roku nás z tej istej príčiny o pustil bratranec.
 • O dva roky neskôr, v roku 1999, umrela na rakovinu jedna z mojich starých mám a v auguste aj jej manžel, môj starý otec,posledný, ktorý bol ešte nažive.
 • V roku 2004 nás opustila aj mama.

Kvapkou ktorá naplnila pohár

Matkina smrť bola poslednou kvapkou, ktorá naplnila pohár! Verím, že všetci moji blízki neumreli kvôli rakovine, ale kvôli jedom a barbarským liečbam, ktorým boli vystavení. Hovorím o rádioaktívnom žiarení, chemoterapii a chemických jedoch.

Umreli, pretože nevystúpili z radu, nevideli ďalej, než siahajú obyčajné metódy liečby, čiže prírodné lieky.

remedii-naturiste-cancer
remedii-naturiste-cancer

Milý priateľu,

Moje meno je Augustín a prajem Ti, aby si nezažil bolesť, ktorú som zažil ja a moja rodina. Mojej manželke diagnostikovali rakovinu krátko po tom, čo sme oslávili 25. výročie svadby. Povedali nám, že ak ihneď nepodstúpi liečbu, hrozí jej veľké riziko smrti. Boli sme z toho veľmi prekvapení! Moja manželka sa totiž celý život zdravo stravovala, bola tou poslednou osobou, o ktorej by ste predpokladali, že by jej mohla byť diagnostikovaná rakovina.

Všetky medicínske opatrenia, ktoré bolo treba prijať, nás zaskočili tak, že nám nezostával čas na rozhodovanie, čo robiť. Počuli sme o niekoľkých alternatívnych liečbach, ale veľa sme o nich nevedeli. Keď sme sa na ne opýtali lekárov, povedali nám, že jediná nádej spočíva v chirurgickom zákroku, chemoterapii a možno rádioterapii.

Keď skončila táto nočná mora, začal som objavovať nové metódy, ktoré sľubovali, že zbavia organizmu rakoviny. Lenže pre moju manželku to už bolo neskoro – medzitým umrela. Nikto by si takým niečím nemal prejsť.

Dozvedel som sa veľa vecí o alternatívnych liečbach rakoviny.

APokračoval som vo výskume, aby som pomohol niektorým mojím kamarátom, ktorí viedli ten istý boj. Čím viac som toho objavil, tým viac som bol v šoku z toho, čo sa deje. Bol som čoraz zúrivejší, že som tieto veci neobjavil skôr! Zistil som, že existujú stovky dostupných možností, ale zdravotnícke inštitúcie a farmaceutický priemysel si neželajú, aby sme o nich vedeli.

Oni o týchto liekoch nevedeli, A ani ja

Kým som pracoval ako účtovník, nikdy mi nenapadlo, že napíšem bestseller, ktorý pomôže mnohým ľudom vyliečiť sa z tejto choroby. Až potom, ako mi umrela matka, som začal hľadať odpovede a prírodné lieky.

Počas mojich výskumov som našiel šokujúce detaily o sprisahaní, ktoré má za cieľ udržať Američanov v neznalosti o prírodných liekoch na rakovinu. Som netrpezlivý poskytnúť Ti informácie, ktoré by Ti mohli pomôcť. Existuje aj iná možnosť, ako si vytrpieť nebezpečné liečebné metódy používané v nemocniciach. Ja som toho živým dôkazom.

Lekári z USA zabíjajú rakovinotvorné bunky fpoužívaním lieku z Indie

remedii-naturiste-cancer

V tridsiatych rokoch, lekári zo slávnej univerzity v Amerike (Kalifornská Univerzita v San Franciscu) začali liečiť pacientov s rakovinou pomocou lieku, ktorý som spomenul na začiatku tohto listu – liek zo Severnej Indie.

Americké úrady povolili spomenuté terapie už v tých časoch. Počas štyridsiatych a začiatkom päťdesiatych rokov títo lekári pokračovali vo výskumoch za použitia tej istej prírodnej látky. Je netoxická a zabíja rakovinotvorné bunky. Ale táto takmer bezplatná terapia už vtedy ohrozila zisky nemocníc z použitia chemoterapie, ako i zisky velikánov farmaceutického trhu.

Farmaceutický priemysel preto zamestnal dvoch známych lekárov tej doby. Tí zbavili lieku dovezeného Indie dôveryhodnosti. Možno by Ťa zaujímalo, iže tabakový priemysel tiež zaplatil tímu lekárov 50.000 dolárov, aby chválili cigarety.Táto suma je významná aj dnes, ale pred 50 rokmi to bol hotový majetok. Či veríš alebo nie, títo dvaja lekári písali o cigaretách nasledovné: „20 cigariet denne vás ochráni pred rakovinou pľúc”.

A práve títo dvaja lekári, ktorí robili reklamu na cigarety, v roku 1953 publikovali svoje štúdie o prírodnej liečbe rakoviny, v ktorých zdiskreditovali indický liek. Písali, že je neúčinný. Ich správa je rovnako neúprimná ako aj ich poznatky týkajúce sa tabaku a rakoviny pľúc. Neverím, že Ťa prekvapí, keď Ti poviem, že jeden z týchto lekárov umrel na rakovinu pľúc. Ten druhý lekár zahynul pri požiari. Je dosť možné, že požiar bol zapríčinený cigaretou, ktorá mu spadla počas fajčenia do postele. Božská spravodlivosť? Tak sa zdá.

Wau! Táto kniha je preplnená pre mňa neznámymi informáciami! No napriek tomu sa číta ľahko a je zrozumiteľná. Pri tom, ako ju čítam, si triedim myšlienky a uvažujem nad ďalšou „smrteľnou“ chorobou, ktorou trpím i ja – jendá sa o kandidózu!

„Už pozorujem neuveriteľné výsledky! Neželám si nič iné, len aby som vedel o tejto knihe pred pár rokmi, keď moja mam trpela rakovinou. Som presvedčená, že by prežila. Ďakujem Vám, že ste zverejnili tento materiál, cítim, že sme sa stali priateľmi!“

M.K.

„Nemôžem Vám dostatočne poďakovať za tento veľmi dobre zdokumentovaný materiál, ktorý som dostala prednedávnom! Od kedy som oslávila 40 rokov, venujem rakovine oveľa viac pozornosti ako kedykoľvek predtým.

Sú to úžasné informácie! Myslím si, že by si mal túto knihu každý povinne prečítať. Želám, si aby som poznala niektoré jednoduché riešenia z tejto knihy, keď som mala 20 rokov! Ešte raz ďakujem!

I.W.

Záujmové skupiny prepustili zamestnanca, ktorý odhalil pravduo liečení rakoviny!

Tak ako som už písal vyššie, v sedemdesiatych rokoch jeden výskumník z významnej nemocnice v USA pracoval na výskume rakovine a používal pri ňom laboratórne myši. Opakovane objavil, že prírodný liek z Indie funguje a zmenšuje nádory. Jeden mladý idealista zamestnaný v nemocnici bol netrpezlivý a napísal článok, v ktorom informoval o tejto revolúcií v medicíne.

Potom sa mu stala šokujúca vec! Jeho vedúci mu okamžite zakázali ďalej pracovať na tejto správe. Vedúci argumentovali tým, že jeho práca nie je významná. Ale on videl na vlastné oči výsledky výskumu, ktorý určite fungoval. Jeho nadriadení mu odporučili klamať. Ba ešte viac, donútili ho napísať článok, v ktorom mal tvrdiť, že prírodný liek nemal žiadny účinok a bol zbytočný.

Zdá sa, že jeho nadriadení mali konflikt záujmov finančné spojenie s chemoterapeutickým priemyslom. Ale tento zamestnanec nemohol klamať o tom, o čom bol presvedčený. Miesto toho, aby urobil, čo nadriadení prikázali, publikoval to, čo vedel o liečbe z Indie. Hneď po tom bol prepustený.

Ničomu inému never! Chemoterapeutický priemysel je na smrť vystrašený z tohto prírodného lieku zo severu Indie. Ak by tento liek bol rozšírený a známy, znamenalo by to rýchly koniec obrovských ziskov, ktoré dosiahli z neúčinných liekov.

Jeden lekár zo slávneho Vedecko-Lekárskeho inštitútu Linus Pauling v USA (americký inštitút s najväčším počtom Nobelových cien) objavil zázračné účinky tohto prírodného lieku.

Vo svojej viac ako 37 ročnej kariére sa stretol s mnohými prípadmi rakoviny a objavil prírodný liek, ktorý používa pre svojich pacientoch pri liečbe rakoviny v rôznych štádiách alebo na prevenciu rakoviny. Na začiatku svojej kariéry mal niekoľko pacientov v konečnom štádiu rakoviny, ktorí sa ale dozvedeli o tomto prírodnom lieku s antioxidačným a imunostimulačným účinkom.

Neuveriteľné príbehy niektorých “odsúdených na smrť” boli vyvrátené.

 • V roku 1975 prišiel jeden 48 ročný stavbár do nemocnice v Los Angeles s jednou z najhorších foriem rakoviny, aké existujú: rakovina ústnej dutiny a hrtanu.

  Miesto toho, aby podstúpil operáciu, ktorá by ho doživotne znetvorila, použil liek zo severnej Indie.

 • A ešte Ti poviem o jednom zázraku. V roku 1986 bola osemnásťročnému mladíkovi z New Yorku diagnostikovaná jedna z veľmi zriedkavých a smrteľných foriem rakoviny, s názvom Askinov tumor. V tej dobe poznali lekári len 20 takýchto prípadov na celom svete, od čias kedy bola choroba objavená. Všetci dvadsiati pacienti na následky tejto choroby umreli. Vyzeralo to tak, že mladík nemá žiadnu šancu.

  Trpel na chorobu so 100% úmrtnosťou! Dozvedel sa však o lieku z Indie a rozhodol sa ho vyskúšať. V rozhovore, ktorý poskytol v roku 2009, takmer 23 rokov po tom, čo mu zistili rakovinu, povedal, že choroba sa už neobjavila, a že je zdravý ako buk.

  Ale rakovny ho nezbavilo šťastie. Tento prírodný liečivý prostriedok z Indie je beh na dlhú trať. Mladík je samozrejme nadšený z toho, že sa uzdravil, takže chcel všetkým odporučiť jeho riešenie. Ale zdravotnícke úrady spolu s farmaceutickým priemyslom ho počas všetkých tých rokoch obťažovali a nenechali ho, aby liek propagoval.

Sprisahanie, ktoré sa snaží udržať svet v tieni.

Aj keď neveríš tomu, čo hovorím, toto nie je jediná cesta, ktorou sa môžeš uzdraviť z rakoviny. Existuje viac prírodných riešení. „Nemáme len jedno, ale viac dostupných riešení ako vyliečiť rakovinu. Ale všetky sú drasticky potlačené autoritami. Je v ich veľkom záujme, aby zostalo ticho a aby túto tému utajili.” Ber do úvahy nasledovné: V USA zaplatí pacient s rakovinou za liečbu 350.000–850.000 dolárov! Predstav si, čo to znamená! A čo by znamenalo, keby tí, ktorá tieto peniaze dostávajú, ich nedostali! Živobytie lekárov a dokonca celé zdravotné inštitúty boli vybudované z týchto peňazí!

 • Dôkaz toho, čo píšem: Jeden liek na chemoterapiu s názvom Erlotinib stojí približne 3.000 eur na jeden mesiac! Úrady povolili túto liečbu proti rakovine, pretože ako hovoria oni, majú argumenty, že predĺži životnosť o 12 dní. Viem, že sa to zdá ťažko uveriteľné, ale je to pravda.
 • Ešte smutnejšie je, že chemoterapia má hrozné vedľajšie účinky. Druhý liek, tiež na chemoterapiu, stojí približne 9.000 eur na jeden mesiac, pretože predĺži životnosť o šesť týždňov. Pekelných ŠESŤ TÝŽDŇOV, dodávam. Po týchto liekoch sa cítiš hrozne!
remedii-naturiste-cancer

Myslíš si, že je to lepšie ako nič? Pomysli si ešte raz!

Ver alebo nie, úmrtnosť pacientov s rakovinou, ktorí podstupujú chemoterapiu a ožiarenia, je taká istá ako u pacientov, ktorí nepodstúpia liečbu! Chápeš, že len dvaja zo 100 pacientov, ktorí sú v štvrtom štádiu choroby, žijú ešte po piatich rokoch liečby? To znamená, že ostatných 98 zomrie! A celé je to o obrovských sumách peňazí, ktoré držia pri živote tento podvod.

Špekulanti z farmaceutického priemyslu zarábajú tým, že pumpujú jedy do ľudí trpiacich rakovinou.

Viac ako 5000 ľudí z Slovenska si objednali za posledný rok!

Vlastnoručne sme na mape nižšie označili zákazníkov z Slovenska. Bohužiaľ, nebolo možné zahrnúť i medzinárodných zákazníkov, pretože mapa by bola príliš veľká.

solutii-naturiste-diabet

Platnosť ponuky vyprší:

Následujúcich 100 exemplárov je k dispozícií s výraznou zľavou, čo znamená, že ak si objednáte hneď, zaplatíte len:

Bežná cena 39 €

Desna: 23.9 €

Posledný predaj uskutočnený:

add-to-cart

Herec Patrick Swayze bol otrávený počas chemoterapie

Niektorí lekári, prívrženci prírodnej medicíny alebo alternatívnej medicíny, hovoria, že chemoterapia je veľmi nebezpečné placebo. Pýtajú sa, koľko ďalších ľudí ešte musí umrieť, kým bude toto šialenstvo zakázané. V knihe, ktorú som napísal, dostaneš kompletné informácie týkajúce sa prírodných spôsobov liečby rakoviny kože. Môže dostupná informácia z mojej knihy vyliečiť každú formu rakoviny?

Určite nie! Ani jeden liek nie je na 100 % účinný. Ale liečivý prostriedok zo severu Indie je jedným z najsilnejších dostupných liekov na boj proti rakovine na svete. Vyliečil pacientov, ktorým lekári povedali, že sa dožijú len niekoľkých týždňov. A títo pacienti svojim lekárom dokázali, že sa mýlili.

Ako funguje liečba zo severu Indie?

remedii-naturiste-cancer

Nie som lekár, nebudem teda o tomto liečivom prostriedku zo severu Indie, ktorý zabíja rakovinotvorné bunky, hovoriť zložito a sofistikovane. Poviem Ti ale o iných výhodách tohto lieku:

 • Zbaví Ťa bolesti a zníži krvný tlak.
 • Po tom, ako budeš žuvať tento liečivý prostriedok so zvláštnou chuťou, jeho látky budú obiehať tvojím telom.
 • Keď liečivý prostriedok stretne enzýmy, ktoré sú v blízkosti rakovinových buniek, spustí sa liečenie, pretože tento prostriedok uvoľňuje látky, ktoré zabíjajú rakovinotvorné bunky prostredníctvom benzaldehydu, ktorý má aj anestetické vlastnosti.

Prírodný liečivý prostriedok proti bolesti

Jeden z tých, ktorí prežili rakovinu, po podstúpení tejto liečby prehlásil: „Odo dňa, kedy som začal praktikovať túto alternatívnu metódu, neužíval som žiadny liek alebo tabletky proti bolesti. Aj tak ma nič nebolelo.” Či už máš rakovinu alebo nie, ak ťa niečo bolí, mohol by si skúsiť tento prírodný prostriedok. Stojí tak málo, že väčšina Američanov ho vyhadzuje do smetí. Aj keď by ich mohol liečiť od mnohých bolestí.

Tento liek tiež znižuje krvný tlak. Zdravé bunky obsahujú enzým, ktorý premení iné látky tak, aby mohli byť vylúčené z tela, čo pomôže znížiť krvný tlak. Tento prírodný prostriedok priniesol nádej do mnohých domácností z celého sveta!

„Práve som dočítal Vašu knihu a môžem povedať len to, že som dojatý z množstva informácií. Som presvedčený, že keby tieto informácie učili v škole, rakovina (ako aj iné choroby) by zmizli za pár rokov.

Každý človek, ktorému záleží na svojom zdraví, by si mal túto knihu hneď prečítať a čo najskôr informácie z nej uplatniť, aby sa mohol tešiť z dlhého a šťastného života! Ďakujem Vám za odvahu, že ste sprístupnili tieto informácie pre každého. Už som odporučil knihu mnohým priateľom a členom mojej rodiny“.

Gabriel

„Nesmierne ma mrzí, že ste prežili smútok z úmrtia a je mi ľúto, čo ste spolu s Vašou rodinou museli pretrpieť. Kniha „Výživa a prírodné prostriedky proti rakovine“ predstavuje obrovský prínos.

Veľmi dobre predstavuje reálne situácie spolu s užitočnými informáciami. Mal som veľa blízkych priateľov a členov rodiny, ktorí mali problémy s rakovinou, a chcem poznamenať, že odpoveď lekárov (ktorá je vždy „operovať a vyrezať“) je veľmi bolestivá a nie až tak efektívna ako prírodné diéty opísané v tejto knihe. Myslím, že ste nám všetkým urobili veľmi drahocennú službu!

Ešte raz, tisíckrát vďaka za túto poučnú knihu! Odporučil som ju mnohým kamarátom, ktorí sú mi za to vďační!“

Paul

Jeden lekár mu povedal, že ešte bude žiť jeden rok – po niekoľkých týždňoch rakovina zmizla!

Pred pár rokmi išiel George k lekárovi na bežné vyšetrenie, ktoré požadoval zamestnávateľ. Bohužiaľ sa dozvedel nešťastnú novinu. Vraj má rakovinu! Lekári mu odporučili operáciu, resp. odrezanie polovice ucha a ďalší chirurgický zákrok na hrdle. Povedali mu, že inak nebude žiť viac ako jeden rok.

„Prišiel domov veľmi vystrašený”, povedala jeho manželka Monika. Ale miesto toho, aby poslúchol príkaz lekára, pripojil sa na internet a začal hľadať alternatívne metódy. Našiel zázračný liek popísaný v mojej knihe a začal skúmať. Našiel túto knihu, stiahol si ju a začal čítať.

„Nechcel sa dať operovať”, napísala mi Monika. Motiváciou vyskúšať toto alternatívne liečenie pre neho bolo to, že sa z knihy dozvedel o korupcií a chamtivosti v zdravotníctve, potravinárskom priemysle a verejných inštitúciách, ktoré by mali teoreticky chrániť naše zdravie.”

Po niekoľkých týždňoch, počas ktorých George nasledoval rady z knihy, sa vybral znova k lekárovi na prehliadku. Jeho manželka mi napísala: “Jednoducho mu nič nenašiel. Vyšetrovali ho všetkými možnými spôsobmi a snažili sa tú rakovinu nájsť. Ale nič nenašli. Zmizla!”

Monika nám ešte vysvetlila: „To, čo si vážim na knihe Rakovina – Pozeraj pod povrch! je to, že je zrozumiteľná, že dáva možnosť porozumieť všetkým výskumom z oblasti liečenia rakoviny nefarmaceuticky a aj preventívne. Ďakujeme Ti z celého srdca za túto knihu – budeme ju odporúčať tým, ktorí budú ochotní nás počúvať. Verím, že keby v školách podávali tieto informácie, rakovina (ako aj iné choroby) by zmizli za pár rokov.”

Mail od jedného z čitateľov:

remedii-naturiste-cancer

A ešte ďalšia správa prijatá mailom:

remedii-naturiste-cancer

“Výživa a prírodné prostriedky proti rakovine”?

Toto je len niekoľko z tém opísaných v tejto knihe.

remedii-naturiste-cancer

Prečítaj si túto knihu a dozvieš sa ešte niečo fascinujúcejšie!

 • Najlepší spôsob ako sa zbaviť rakovinotvorných buniek – jednoducho ich rozpustením (strana 132).
 • „„Buď necháte dieťa ožarovať alebo uvidíte!” Čítaj šokujúci príbeh medicínskeho terorizmu zameraného proti 12 ročnému dieťaťu a jeho rodičom (strany 80–81).
 • Špecialista v liečení rakoviny mozgu: „Nikdy by som sa nedal ožiariť, keby som mal nádor na mozgu” – špecialista aj tak predpisuje svojím pacientom toto liečenie (strana 66)
 • Lekár trpiaci rakovinou, vykonávajúci chemoterapie, povedal svojim kolegom: „Urobte čo si myslíte, ale nechcem chemoterapiu!” (strana 71)
 • Nenechaj vlka strážiť ovce: Lekári, ktorí používajú konvenčnú medicínu takmer zaručujú pacientom, že neprežijú (strana 77)
 • Nenechaj vlka strážiť ovce: Lekári, ktorí používajú konvenčnú medicínu takmer zaručujú pacientom, že neprežijú (Strany 136-138)
 • Lekár, ktorý prijal alternatívnu medicínu a má 93% pomer uzdravenia u svojich 32.507 pacientov! Toto zďaleka prekonáva štatistiky konvenčnej medicíny, ktorá má pomer vyliečenia 2 % (strana 132)
 • LPrírodný liek proti rakovine, ktorý vibruje až kým nezničí rakovinotvorné bunky – spôsobom, akým operný spevák rozbije pohár pomocou svojho hlasu – bez toho aby boli postihnuté zdravé bunky (strana 51)
 • Viacnásobný výherca Nobelovej ceny objavil prírodný liek, ktorý ho zbavil rakoviny v poslednom štádiu tak, ako by to nedokázal žiadny iný liek (strana 119)
 • Prečo by si mal jesť túto protirakovinovú potravinu opísanú v Biblii! (pagina 246)
 • Minerálna látka, ktorá postihuje proces vývoja rakovinových buniek, vyhladujúc ich až do smrti. Je lacná a dá sa zohnať jednoducho! Bez vedľajších účinkov (pagina 127)

Bežná cena 39 €

Desna: 23.9 €

Posledný predaj uskutočnený:

add-to-cart

Ako sa stať takmer imunitný na rakovinu

To, čo Ti navrhujem je, že chcem ukázať Tebe a Tvojím blízkym, ako môžete predísť rakovine a vyhnúť sa bolesti. Chcem, aby ste mali taký pokoj ako mám ja. Dovoľte mi malú analógiu. Prečo nevznikne požiar zakaždým, keď niekto zahodí cigaretu do lesa? Pretože záleží na tom, kam dopadne. Ak ohorok z cigarety spadne na zem alebo na cestu, vyhorí a nevznikne oheň, len ak ju vietor odveje na iné miesto.

Takisto, ak vyhodíš ohorok z cigarety a vonku prší alebo je vlhko, nič sa nestane. Ak spadne napríklad do suchej trávy alebo lístia, potom môže zhorieť celý les. Iné porovnanie by bolo: kým sa nezasvieti červené svetielko v aute na palubnej doske, čo naznačuje problémy s motorom, si v pokoji.

Keď sa svetielko rozsvieti, začneš sa znepokojovať. Na strane 95 z knihy nájdeš, aký je ukazovateľ, ktorý ti ukáže, kedy si máš robiť starosti kvôli rakovine, ktorá ohrozuje Teba alebo Tvojich blízkych. Milióny ľudí z celého sveta prežijú celý život bez toho, aby vedeli čo sa s nimi deje.

A toto je nebezpečné. Navyše, na strane 96 Ti poviem, čo máš robiť, aby si zachoval červené svetielko zhasnuté. Potom môžeš relaxovať. Nebudeš mať dôvod robiť si starosti.

Plná záruka na dobu 30 dní!
Spokojnosť zaručená

solutii-naturiste-diabet

Kniha je napísaná tak, aby bola ľahko čitateľná a vstrebaná. Aby som sa uistil, že máš všetky dôvody si ju kúpiť teraz a hneď začať čítať, prevzal som na seba všetku zodpovednosť tak, aby som ti ponúkol silnú záruku!

Ak si objednáš knihu ešte dnes, máš 30 dní na to, aby si ju prečítal a začal používať rady z tohto materiálu. Predpokladám, že si prečítaš a začneš používať opísané pojmy na to, aby si sa uzdravil za čo najkratšiu dobu. Musíš cítiť, že si vyhral informáciu oveľa cennejšiu ako je malá investícia!

V prípade, že nebudeš spokojný, pýtaj si náhradu a vrátime Ti peniaze bez toho, aby sme Ti kládli otázky.

Ak si produkt objednáš, dostaneš ako bonus zdarma

KNIHU
“Super potraviny pre super zdravie!”

solutii-naturiste-diabet

5 € ZDARMA!

Výhody:

 • “Termín “Super potraviny”je dnes široko využívaný a označuje jedlá s vysokým obsahom rastlinných živín. Myslíme si, že tento pojem nám môže priniesť veľa výhod.
 • 24 super potravín, ktoré ti posilnia imunitu za krátky čas a veľa ich výhod pre zdravie.
 • A veľa ich výhod pre zdravie.
 • Veľa iných rád, aby si sa vyhol nevyváženej strave.

KNIHU
“101 spôsobov ako ostať prirodzene mladý”

solutii-naturiste-diabet

5 € ZDARMA!

Výhody:

 • Táto kniha obsahuje mnoho rád zameraných na to, aby sme sa naučili mať všetko, čo si želáme, v našom cestovaní životom.
 • Ako sa zdravo stravovať.
 • Detoxikačné metódy.
 • Ako odstrániť stres a nespavosť.
 • Ako si udržať zdravé srdce.
 • Čo robiť, aby sme sa vždy cítili a vyzerali dobre.

KNIHU
“Zdravie zaisťuje i dodávky domov!”

solutii-naturiste-diabet

5 € ZDARMA!

Výhody:

 • Nemusíme míňať veľa peňazí, aby sme si udržali zdravie. Predstavené sú rady pre zdravý životný štýl pomocou pohybu a vhodného stravovania.
 • Efektívne metódy na schudnutie, ktoré môžeš využiť doma.
 • 9 základných pravidiel pre nový začiatok v zdraví.
 • 9 efektívnych cvičení, ktoré môžeš robiť doma.

Bežná cena 39 €

Desna: 23.9 €

Ultima vânzare efectuată la data de:

add-to-cart

P.S.: Ešte jeden dobrý dôvod, aby si kúpil moju knihu: Keď ju budeš mať k dispozícií, v prvom rade Ti zabezpečí duševný pokoj. Prečo by si sa mal trápiť kvôli rakovine? Prečo by si sa zúfalo trápil pri pohľade na utrpenie svojich blízkych?

Postav sa do pozície, z ktorej môžeš niečo urobiť pre svojich priateľov a rodinu. Pre Tvoj pokoj. OBJEDNAJ SI HNEĎ!

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.