header-ADC-CZ

POZOR! Ani nemyslete na koupi jiného výrobku na kandidózu dokud si nepřečtete následující…

“Žena kdysi trpící kandidózou odhaluje jediný holistický přístup na trhu, který vám ukáže jak trvale vyléčit kandidózu a získat zpět svou vnitřní rovnováhu pomocí jedinečné metody v 5 krocích, o které vám nikdo jiný už nepoví…”

 

Lékařský výzkumník, odborník na výživu a zdravotní poradce a bývalá pacientka trpící kandidózou vás naučí jak:

 • Bez užívání léků
 • Bez použití krémů či tělových mlék
 • I v případě závažného případu kandidózy
 • Rychleji než myslíte, že by bylo možné!
Angela Keles – Certifikovaný odborník na výživu, zdravotní poradce, lékařský výzkumník a autor Vážený příteli, který trpíš kandidózou, Chystáš se objevit něco, co může být nejsilnějším lékem na kandidózu. Stejný přístup používají tisíce lidí, kteří se stejně jako ty snažili najit způsob trvale vyléčit kandidózu. Jmenuji se Angela Keles a za posledních 12 let, díky dlouhotrvajícímu procesu výzkumu, jsem vyvinula bezpečný, 100% zaručený, účinný přístup, který je podložen více než 35 000 hodinami zkušeností v oblasti výživy, pro trvalé odstranění kandidózy. Tento přístup léčení kandidózy je vzácný, jedinečný a vysoce účinný, o jeho existenci ví jen málo lidí…

Lékařský výzkumník, Angela Keles

Trpíte kterýmkoli z následujících fyzických či citových příznaků?

 • Svědění či pocity pálení v intimních místech
 • Vaginální zápach či sekrece
 • Bolest při močení nebo jiné potíže s močením
 • Erektilní dysfunkce či impotence
 • Deprese či změny temperamentu
 • Chronické kopřivky
 • Chronická únava
 • Podrážděnost
 • Bolest kloubů
 • Zažívací potíže
 • Bolest svalů
 • Nízká pozornost
 • Bolest rukou
 • Zácpa
 • Nedostatek energie
 • Akné či růžovka
 • Nadýmání
 • Hypoglykemie
 • Menstruační bolesti
 • Kožní léze
 • Problémy s dýcháním
 • Alergie na potraviny
 • Potíže s paměti
 • Chuť na karbohydráty
 • Ekzémy
 • „Nekontrolovatelné“ nohy
 • „Mlhavé“ vidění
 • Ústní kandidóza
 • Kandidóza prstů a nehtů

Pokud trpíte kterýmkoli z výše uvedených příznaků, můžete si být jistí, že vám mohu pomoci obrátit a odstranit tyto příznaky a problémy z vašeho života, s použitím jednoduchého a bezpečného holistického přístupu v 5 krocích. Pokud chcete zjistit jak trvale vyléčit kandidózu… a získat zpět své zdraví a pohodu, bez léků, bez typických léků pro kandidózu, bez nežádoucích účinků, pak toto je nejdůležitější článek, který kdy budete číst. Za toto vám ručím a mám výsledky, které to mohou prokázat.

Úspěšný příběh #1:

“Výsledky byly téměř okamžité. Za méně než 7 hodin jsem pocítila obrovskou úlevu. O dva týdny později jsem byla zcela volná, bez svědění, pálení, otoků či vaginálních výtoků. Pomoci těchto metod jsem od té doby byla schopna ovládnout kandidózu…”

„Milá Angelo, před 2 lety jsem onemocněla závažným případem kandidózy, který mi nedal pokoj. Svědění, pálení a otoky byly téměř nesnesitelné. Koupila jsem několik volně dostupných léčiv, včetně některých nejdoporučovanějších produktů na trhu. Původně účinkovaly, ale pozdější účinky byly nižší a nižší, přičemž na konci se infekce ještě dále zhoršila. Stejně tak se stalo i v případě antibiotik, i když jsem se řídila radami doktora. Cítila jsem se hrozně. Při online vyhledávání jsem zjistila, že trpím kandidózou a také jsem narazila na tvůj program a zakoupila jsem jej. Výsledky byly téměř okamžité. Za méně než 7 hodin jsem pocítila obrovskou úlevu. O dva týdny později jsem byla zcela volná, bez svědění, pálení, otoků či vaginálních výtoků. Pomoci tvých metod jsem, od té doby, byla schopna ovládnout kandidózu. Skoncovala jsem s léky a mastmi. Děkuji Angelo!“ S.D.

Úspěšný příběh #2:

“Za méně než 5 týdnů zmizely chronické bolesti svalů a kloubů, způsobené kandidózou a mohla jsem zahodit hůl, kterou jsem používala celé roky…”

„Milá Angelo, tvá kniha „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ mi doslova zachránila život. Po letech, kdy jsem neměla žádnou pomoc od lékařů, kdy každým dnem mi bylo hůře, trpěla jsem depresemi a změnou temperamentu, tak jsem koupila tvou knihu a za méně než 5 týdnů úplně zmizely chronické bolesti svalů a kloubů, způsobené kandidózou a mohla jsem zahodit hůl, kterou jsem používala celé roky. Nemohla jsem tomu uvěřit, je to celé skoro jako zázrak. Již bezdůvodně nepláču, cítím se šťastná a plná energie.

Jsem si jistá, že protokoly ze tvé knihy zachránily tisíce lidí, jako jsem já, kterým se podařilo získat zpět své životy. Nikdy nepochopím, proč nám lékaři neporadí, abychom více zkoumali kandidózu.

Dvě z mých kamarádek, z nichž jedna je přírodním odborníkem, mi doporučily tvůj program. A okamžitě jsem byla vyléčena a uvolněna po dlouhých letech plných problémů.

Doporučila jsem tvou knihu mnohým dalším a všichni z toho měli jen zisk. Kdybych se byla dozvěděla o tvé knize dříve, ušetřila by mě roky bolesti a únavy. Doslova jsem zkusila všechno možné. Po dvou měsících pomoci tvého programu mi lidé říkají že vypadám o 10 let mladší a mají také pravdu! Děkují za vše, co jsi pro mne učinila! Bůh ti žehnej!“

A.V.

Úspěšný příběh #3:

“Nepřetržité svědění a vaginální pálení přestalo. Moje pleť vypadá mnohem lépe a začínám se zbavovat psoriázy v pravém loktu”

„Ahoj Angelo, je mi 45 a za posledních 9 let jsem bojovala s těžkým případem kandidózy. Před měsícem a půl jsem našla tvůj program. Měla jsem určité pochybnosti a nevěřila jsem, že to je správný přístup pro léčení kandidózy nebo že bude fungovat, ale objednala jsem jej, protože jsem neměla co ztratit.

Po dobu 3 týdnů jsem viděla takové zlepšení mého stavu, jaké jsem neprožila s jinou běžnou či naturální léčbou. Vaginální svědění a pálení přestalo. Moje pleť vypadá mnohem lépe a začínám se zbavovat psoriázy na pravém lokti. Teď mohu ušetřit peníze, které jsem dříve vynakládala na léky předepsané lékaři. Tvé návrhy mi dovolili udržet kandidózu a její příznaky pod kontrolou! Zhubla jsem téměř 7 kg! Cítím se velmi zdravě. Děkují a Bůh ti žehnej!“

F.V.

Úspěšný příběh #4:

“Byl jsem lehce obézní a měl jsem zažívací potíže, mlhavé vidění a byl stále unavený… Řídím se tvým systémem již po 4 týdny… A poprvé se cítím plný života”

„Ahoj Angelo, je mi 34 let a trpěl jsem většinou příznaků, které uvádíš jako související s kandidózou. Kromě zarudnutí, otoků a svědění v intimních místech, jsem byl i lehce obézní, měl jsem zažívací potíže, mlhavé vidění a byl jsem stále unavený. Měl jsem i neovladatelnou chuť na sladkosti.

Neustále jsem se cítil provinile a unaveně. Kdo by si kdy pomyslel, že všechny tyto příznaky souvisí s kvasinkovou infekcí? Řídím se tvým systémem již 4 týdny a nejen že svědění a zarudnutí úplně zmizelo, ale zároveň jsem zhubnul dobrých pár kilo a chutě úplně přestaly. Již nemám mlhavé vidění a mohu se lépe soustředit. Poprvé se cítím tak plný života!!! Nemohu nic než ti PODĚKOVAT! Proč o tomhle přístupu neví více lékařů? Ještě jednou ti děkují z celého srdce a doufám, že použiješ mé svědectví na svých webových stránkách“

A.I.

Úspěšný příběh #5:

“Měla jsem ústní ulcerace (léze na jazyku a tvářích). Moje holčička měla stejný problém v ústech a tvůj program byl jediný, který nám pomohl!”

„Milá Angelo, neustále jsem hledala vysvětlení na nedávné epizody kandidózy, i ostatní problémy, které mne trápí, když jsem našla tvůj program na internetu. Trpěla jsem ústní ulcerací (léze na jazyku a tvářích). Moje holčička měla stejný problém a tvůj program byl jediný, který nám pomohl! Vřele doporučují tvoji knihu každému, kdo pečuje o své zdraví a těm kteří jsou již nasycení řečmi, že příznaky jsou pouze v jejich představách. Cítím se plná života, a šťastná že jsem nalezla tvůj systém! Bůh ti žehnej!“ D.C.

Následujících 100 výtisků je k dispozici s významnou slevou, což znamená, že pokud objednáte nyní, zaplatíte pouze:

Zaplatíte pouze:

1000 Kč

599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

8

Poslední prodej proveden dne:

Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč


5 důležitých pravd o kvasinkové infekci

Dříve než půjdeme dále, dovol mi ukázat ti 5 nejdůležitějších pravd, které musíš znát ohledně kvasinkové infekce, abyste jí mohli lépe porozumět této nemoci a vědět co musíš podstoupit, abyste jí udrželi pod kontrolou.

Pravda #1: Existuje přebytek protichůdných informací a neúčinných rad o tom, jak léčit kandidózu Pokud trpíte jakoukoli formou kandidózy, je pravděpodobné, že jste již byli bombardování tolika protichůdnými rady, že už nevíte které z nich věřit. Vím o čem mluvím, chápu takovou situaci! Mnozí z „odborníků“ na kandidózu vám poradí vyhnout se veškerému ovoci, veškerým sójovým výrobků a karbohydrátům, zatímco jiní vám řeknou, že sója je vlastně dobrá pro zdraví, a že stravování cereálií a určitého ovoce nebude problémem v léčení kandidózy. Někteří tvrdí, že kyselina boritá či kaprylová je vhodná a druzí vám doporučí vyhnout se jím. Další tvrdí, že jablečný ocet je dobrý, zatímco jiní vám řeknou, že je třeba se mu vyhnout za každou cenu, protože může způsobit zhoršení infekce. Zatímco někteří „odborníci“ vám řeknou, že jediný způsob léčení kandidózy je vyhladovění, jiní budou toho názoru, že toto není důležitým faktorem. Mohu pokračovat desítkami jiných příkladů, ale jsem si jistá, že jste získali představu o tom, co vám chci říct. Argumenty všech těchto tzv. „odborníků“ zní perfektně logicky. Ale kterému z nich máte věřit? Nuže, kniha „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ je výsledkem 12 let výzkumu, více než 35 000 hodin klinického výzkumu a stovky miliónů vynaložených na experimentech v průběhu času. Tento program již pomohl tisícům lidí po celém světě zcela se zbavit kandidózy; pokud je správně použitý, program činí zázraky, a svědectví i úspěšné příběhy to dokazují. Tvrdě jsem pracovala více než 10 let a dokázala jsem oddělit aktivní látky, abych vám mohla dát k dispozici moc vyléčit tuto nemoc, aniž by bylo nutné zkoušet různá neúčinná řešení. Pravda #2: Muži, děti a kojenci také trpí kandidózou, nikoli pouze ženy. Navzdory pověstem které kolují mezi lidmi, kandidóza neovlivňuje pouze ženy. Vzhledem k tomu, že kandidóza je vnitřním problémem, může postihnout kohokoli: muži, děti, dokonce i kojence. Kandidóza může být závažná, nebo dokonce „spící“ a může se projevovat prostřednictvím spousty příznaků, jak fyzických, tak citových, vnitřních i vnějších. Pravda #3: Příznaky kandidózy se liší z osoby na osobu a mohou se měnit podle toho, jak se kandidóza v těle vyvíjí. Protože každý z nás má:
 • Různé stupně kvasinkové infekce
 • Různé úrovně imunity
 • Různé úrovně probiotik
 • Různé stupně stresu
 • Mnoho dalších jednotlivých faktorů, které mohou ovlivnit schopnost kandidózy šířit se v těle

Příznaky kandidózy se mohou lišit od člověka k člověku. Ostatně, protože časem kandidóza se vyvíjí z důvodu svého genetického „kódu“, tyto příznaky se můžou měnit ze dne na den v případě stejné osoby. To je jeden z důvodů, že jedna osoba trpí například genitální kandidózou a migrénou a jiná osoba trpí vyrážkami, alergiemi, ústními ulcerací a chronickou únavou. Pravda #4: Léky, krémy a probiotika nemohou vyléčit kvasinkovou infekci Léky, krémy a tělová mléka jsou výhradně určená k léčbě příznaků kandidózy, nikoli skutečnou příčinu. Z tohoto důvodu, obyčejná lečba pro kandidózu funguje pouze dočasně, jako obvaz, ale ne nefunguje dlouhodobě. Dokonce i terapie s probiotiky, považována za alternativní a přírodní řešení, nedokáže vyléčit skutečnou a hlavní příčinu kandidózy. Pravda #5: Kvasinková infekce není mýtus, ale vážné onemocnění, které může vážně uškodit, pokud bude zanedbané. Ať je to jasné: kvasinková infekce neznamená problém s pleti, genitáliemi, hlavou, svaly či kostmi. Tato infekce je vnitřní a systémová. Jedná se o onemocnění, které postihuje celé tělo a projevuje se mnohými příznaky. Jelikož naše těla jsou vybudovaná, tak aby nás chránili proti mikroorganismům, jako je candida albicans, když máte takovou infekci je to prostě znamení, že něco NENÍ V POŘÁDKU uvnitř těla a musí to být okamžitě opraveno. Pokud tento problém není diagnostikován a léčen v krátkém čase a účinně, výsledky mohou být mnohem vážnější, a chronické příznaky a nemoci (které vám vysvětlím níže) mohou postavit vaše zdraví do nebezpečí.

Několik nevyžádaných elektronických zpráv od bývalých trpících kandidózou:

 

To, co tento jedinečný revoluční systém provádí je, že vám dává sílu…

 • Trvale vyléčit kvasinkové infekce. Je dokázaná skutečnost – 95 % lidí, kteří používají konvenční léčbu proti kandidóze dokážou pouze dočasně ovládnout infekce, ale mnohokrát se věci vymknou kontrole a stihnou hůře než na začátku. Nyní se můžeš dozvědět, jak být součásti 5% skupiny, která se trvale zbavuje problémů. Konvenční léčby, jako např. léky, krémy, tělová mléka a jiná léčiva dostupná bez předpisu lékaře, léčí pouze příznaky, takže mají krátkodobý účinek. Nevěřte těm, kteří vám nabízí ultra-rychlé řešení proti kvasinkovým infekcím, neexistuje žádná kouzelná tableta, která by okamžitě vše spravila. Řešení, které nabízím já je inteligentní, vědecké řešení, které udržuje kandidózu pod kontrolou a odstraňuje vedlejší příznaky během několika týdnů (záleží na stupni závažnosti). Můj program vás zároveň naučí jak zabránit návratu infekce.
 • Holisticky vyléčit kvasinkové infekce. Je dokázáno – vyléčení kandidózy není možné zaútočením na jediný faktor odpovědný za toto onemocnění. Pokud jste se snažili vyléčit tuto nemoc jednorozměrnou léčbou, jako např. antibiotika, tablety, krémy a jiné detoxikační diety a neuspěli jste, je to pravděpodobně z důvodu, že jste zaútočili jen na jednu stránku tohoto onemocnění. Co ale musíte učinit je trvale zaútočit na kvasinkovou infekci – holistickým způsobem.
 • Vyléčit kvasinkové infekce bez léků, krém a jiných konvenčních léčebných metod. Léky, krémy a jiné léčby pro kandidózu účinkují někdy zčásti, dočasně a s vážnými nežádoucími účinky. Jen malá část pacientů se naučila bojovat proti kvasinkové infekci zevnitř, bez použití léků či zbytečných mastí. I vy teď můžete těžit z těchto tajemství, nabízené odborníkem na výživu a bývalým pacientem, který z vlastních zkušenosti zná kroky, jež musí být postoupené. „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ propagují vyvážené a zdravé vnitřní prostředí s tím, že současně odstraňuje kandidózu a zabraňuje jejímu navrácení, za pouhých 8 týdnů.
 • Vyléčit kvasinkové infekce na základě bezpečného a účinného plánu a skoncovat s matoucími a protichůdnými radami jednou provždy. Pokud jste frustrovaní a zmatení ze všech protichůdných informací, tak „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ je pro vás PERFEKTNÍ Systém, který vám vše jasně vysvětlí. Až dokončíte čtení knihy tak si řeknete „TEĎ UŽ CHÁPU“. Všechny součástky z této skládanky budou na hromadě. Konečně pochopíte pravdu skrytou za kvasinkovou infekcí, hluboké příčiny a vše, co musíte podniknout, abyste navždy odstranili infekce z vašeho života, a cítili se lépe než kdy jindy.

Kdo jsem a proč mě poslechnout

Existují tisíce programů vypracovaných pro boj proti kvasinkovým infekcím a desítky lidí, kteří tvrdí, že jsou odborníci. Ale, pouze část z těchto lidí jsou opravdoví odborníci a mají dostatek zkušeností dokázat, že ví, o čem mluví. Pokud se ptáte proč je tento program jiný, zde je celý příběh: Pracovala jsem v oboru alternativní medicíny jako lékařský výzkumník, zdravotní poradce, certifikovaný odborník na výživu a novinář na volné noze po téměř 17 roků. Zároveň jsem autorem a spoluautorem několika z nejprodávanějších knih v alternativní medicíně, a desítek článků. Holistické zdraví je mým životem – vše co jsem kdy dělala. „Dle mého názoru je Angela Keles špičkovým odborníkem v alternativní medicíně a jedna z nejmocnějších současných autorů; velká část úspěchů našich zákazníků byla umožněna díky jejím kurzům. Ona a její vydané dílo jsou nejmodernější vědou, takže si nesmíte nechat ujít jedinou radu, tajemství či strategie, které ona proklamuje. Kromě toho jsou nabízené ve snadno pochopitelném a sledovatelném formátu.“ Bojovala jsem s kandidózou dlouhé roky. Stejně jako ty, jsem viděla jak bolestivé, nepříjemné a trapné mohou být příznaky spojené s kvasinkovou infekcí: pálení, stálé svědění, výtoky, vyrážky, časté návštěvy lékaře a předepsané léky, které neúčinkovaly. Poté, co jsem byla diagnostikována systémovou kvasinkovou infekci a uvědomila jsem si kolik dalších mých stavů, jako například sinusové problémy, chuť na potraviny obsahující cukr a nedostatek energie pochází ze stejného zdroje, kvasinkové infekce, vydala jsem se na dlouhou a frustrující cestu výzkumu až dokud jsem konečně nesestavila úplný a rozsáhlý holistický systém, který používá tisíce lidí trpící kandidózou k trvalému vyléčení příčiny kandidózy, mezi něž patřím i já. Od prvního vydání knihy „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ v roce 2004, přibližně 138 000 lidí z celého světa použilo techniky popsané v knize a zcela jím to změnilo život.

12 let studia, výzkumu, testování a experimentů

Od věku 31 let jsem začala být posedlá předměty holistického zdraví a výživy. Přála jsem si vědět vše, co se dá ohledně způsobu vyléčení kandidózy a trvalého předejítí této nemoci. Byla jsem naprosto posedlá výzkumem. Takže jsem začala pilně studovat! Koupila jsem každou knihu, kterou jsem našla o dermatologii, pleťových problémech, produkci hormonů, dietě či výživě. Strávila jsem celé hodiny v knihovně čtením stohů knih, časopisů a žurnálů o holistickém zdraví, kožním onecmocnění, kandidóze, alergiích, pálení žáhy, aftech a výživě a snažila jsem se porozumět každému slovu. Přečetla jsem stovky knih o medicíně od začátku do konce. Moje knihovna se rychle rozrostla na více než 280 knih o zdraví a výživě a přečetla jsem každé slovo tolikrát, až jsem si zapamatovala vše, co jsem četla.

Moje práce se ale nazastavila jen u čtení. Mluvila jsem s nesčetným množstvím osob, které trpěly kandidózou a dotazovala jsem se každého lékaře, homeopata, naturopata, ochotného poskytnout mi pár minut ze svého času a své odborné znalosti k nalezení solidního řešení pro můj těžký případ kandidózy…

– Angela Keles

Zkusila jsem všechno!!

Znalosti z knih a rozhovory jsou jedna věc, ale nemohou se porovnat se znalostmi ze skutečné zkušenosti. Vědecká fakta, čísla a teorie nestačily. Zkusila jsem také každou vědě a přírodnímu zdraví známou léčbu kandidózy s přesvědčením, touhou a nadějí, že tato provede nějakou změnu, že nakonec kandidózu odstraní a vrátí mi zpět můj život. Za ta léta jsem utratila nemalé jmění zkoušením každého druhu výrobku a léčby, na který jsi jen vzpomeneš. Zkusila jsem: bylinné léčivo, Treelac, tinktury, Cellfood kyslík, tonika, detoxikační diety, terapii na základě vitamínů, antibiotika, hydroterapii, aromaterapii, makrobiotika, reflexní terapii, čínskou medicínu, vegetariánství, stravu Wai, magnetoterapii, dietu bez hlenu, dietu založenou na krevní skupině, a co všechno ještě dalšího. Dokonce jsem zkusila velmi přísnou dietu proti kandidóze po celé týdny. Bylo to velmi těžké a mělo to své výhody, ale hned jak jsem ukončila dietu, kandidóza se vrátila zpět s touhou po pomstě.

A přesto jsem stále trpěla kvasinkovou infekcí

Většina výše uvedených léčeb a takzvané léčivé prostředky buď infekci zhoršily, měly pouze krátkodobý účinek, nebo jednoduše neměly žádný účinek na nemoc. Navíc knihy napsané na toto téma mi buď doporučily určitý výrobek pro odstranění kandidózy (který neměl žádný účinek, jelikož kandidóza je komplexním onemocněním) nebo mi dávaly rady ohledně léčebné výživy s vitamíny a bylinnými doplňky. Žádná z těchto metod nefungovala! Vím to, protože jsem je všechny zkusila a přesto jsem stále trpěla kandidózou. Uvědomila jsem si to na vlastní kůži, neexistují kouzelné tablety či výrobky, které by okamžitě vyléčily kandidózu. Mohou fungovat a dočasně blokovat příznaky, ale infekce tam zůstane a vrátí se při první příležitosti.

Teď, po 12 letech a tisících hodin práce, skládanka kvasinkové infekce byla konečně vyřešena

Po více jak 12 letech tvrdé práce a každodenního výzkumu, složitých chvílích nerozhodnosti a pochybností, po procesu testování a zlepšování jsem uplatnila všechny zkušenosti a konečně jsem přišla k řešení ohledně kvasinkové infekce. Ze všech možných řešení, všech existujících rad, dala jsem dohromady ty, které skutečně fungovaly. Zdokonalení tohoto objevu trvalo více než rok a konečně jsem mohla tuto metodu uplatnit na sobě. Velké naděje nebyly zmařené – již po několika týdnech užívání jsem zpozorovala výsledky.

Infekce zcela VYMIZELA

Trvalo mi několik let výzkumu, abych se dostala tam, kde se nacházím dnes, kdy vím přesně, co funguje a co ne. Ano, po zoufalých pokusech, bezpočtu zbytečných léčeb, zklámání a utrpení jsem nalezla holistický systém, který mi otevřel cestu k lepšímu životu bez infekcí. Zároveň jsem velmi šťastná při pozorování, že moje ostatní problémy také zmizely, jako např. únava, sinusové problémy či pálení žáhy. Po letech utrpení jsem se konečně zbavila kandidózy!

Amalia dokázala vyléčit kandidózu a předejít budoucím infekcím za pouhé 3 týdny v důsledku použití mého prokázaného systému v 5 krocích

Ještě jeden zajímavý příběh o jedné mé přítelkyni, která trpěla dermatologickými problémy, genitálními infekcemi a jinými, jako např. únava, mlhavé vidění, zácpa, ekzémy, bolesti svalů a chronickou únavou. Byla to neuvěřitelně inteligentní 30letá žena, která neměla žádné zaměstání kvůli zdravotním problémům. Prakticky se živila antibiotiky a jinými dalšími léky, které měly vyléčit kvasinkovou infekci, ale nic pro ni neučinily. Musela jsem jí změnit jméno, abych ochránila její totožnost. Během času Amalia zkusila předepsané lečby od 4 různých lékařů, kteří jí radili pokračovat v léčení s antibiotiky a použivát krémy k dispozici bez předpisů v lékárnách. Následkem použití mého plánu v 5 krocích, s dodržením potřebných omezení, jsem ji ukázala způsob jak zlepšit svůj stav, stejným přístupem, o kterém se můžete dozvědět dále. Amalia se oddala mému plánu a za pouhé 3 týdny (od 1 června do 20 června), jak její pleť tak i genitální infekce zmizely. Taktéž zmizely i všechny ostatní příznaky, přičemž život Amalie se zcela zlepšil. Vyvinula jsem tento program, abych se podělila o prokázaný systém s muži a ženami z celého světa. Vše, co jsem naučila Amálii a to co jsem objevila díky mému výzkumu, vám může být dáno k dispozici prostřednictvím mého programu „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“.

Neuvěřitelné, všichni ostatní pacienti (muži a ženy), kteří použili metodu, měli STEJNÉ výsledky

Začala jsem s uplatňováním mého systému i na jiných pacientech současně se mnou, a zažila jsem stejné šokující výsledky. Za méně než 7 týdnů, v průměru všech 28 z 28 pacientů, kteří se zúčastnili v mém experimentu, se zcela zbavili kvasinkových infekcí a znovu nabyli své životy. Více ohromující je to, že systém fungoval u všech druhů kvasinkových infekcí, na všech stupních závažnosti, u mužů a žen ve všech věkových kategoriích. Všichni muži a ženy, kteří použili tuto metodu, byli svědky následujících užitků:
 • Vnější kvasinková infekce zmizela za několik dnů a mnohdy dokonce i za několik hodin (nezáleželo na typu infekce či závažnosti)
 • Úplně se zbavili vaginální, ústní kandidózy nebo kandidózy u mužů
 • Všechny ostatní kožní infekce úplně vymizeli
 • Alergie na stravu a zažívací problémy, jako nadýmání a reflux jícnu, zcela zmizely
 • Již netrpěli bolesti svalů, kloubů, migrény, mlhavým viděním.
 • Cítili se pružnější, zdravější, plní energie.
 • Celkový zdravotní a životní stav se zlepšil.

Teď jsem si rezervovala čas a zdokonalila jsem tento systém až na úroveň, při kterém jej mohu komukoli doporučit, se stejnými vynikajícími a trvanlivými výsledky. Od té doby tisíce mužů a žen z celého světa úspěšně použili můj systém v 5 krocích a zbavili se kandidózy, rychle, bezpečně, přírodně a trvale.


Následujících 100 výtisků je k dispozici s významnou slevou, což znamená, že pokud objednáte nyní, zaplatíte pouze:

Zaplatíte pouze:

1000 Kč

599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

8

Poslední prodej proveden dne:

Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč


Obrovské objevy, které způsobily velkou změnu v mém případě…

První věc, kterou jsem objevila, byla, že téměř všichni byli „okrádáni před očima“ farmaceutickými výrobními společnostmi. Toto odvětví je plné upírů, kteří nechtějí nic jiného, než zbohatnout na zoufalství pacientů. Druhá věc, kterou jsem objevila, bylo to, že téměř všichni se mýlili ohledně způsobu léčení kandidózy. Je dokázanou skutečnosti, že metody, které pravděpodobně používáte i vy, teď nejsou vědecky prokázané a dokonce mohou uškodit nervovému systému a zdraví. Musíte POCHOPIT a teprve potom něco PODNIKNOUT ohledně prvků, které jsou základem kvasinkové infekce. Toto je jediná cesta ke svobodě. Podívejte se, které jsou zmíněné prvky: 1. Kvasinková infekce je problémem celého těla Jak jsem již dříve zmínila, kvasinková infekce se může projevovat spoustou různých příznaků, jak vnitřních tak vnějších – hlavní příčinou těchto příznaků není kožní problém, problém svalstva či pohlavních orgánů – je systémovým problémem který zahrnuje celé tělo. V okamžiku kdy kvasinková infekce „přechází“ z nepatogenní na patogenní formu, se může usadit kdekoliv v těle, s katastrofálními důsledky pro jakýkoli orgán nebo část těla (plíce, dutiny ústní, kůže, pochva, lymfatický systém, jícen, nehty). Tělo nedokáže odstranit problém a zabránit šíření nemoci v těle. Pokud neléčíte kvasinkovou infekci jako systémový problém, tak můžete v budoucnu trpět závažnějšími nemocemi. V okamžiku kdy toto pochopíte a naučíte se ovládat kvasinkovou infekci správně a přesně, můžete doslova jednoduše a snadně ovládnout všechny druhy infekcí. Můj program vám ukáže PŘESNĚ jak toto učinit. 2. Dieta, protiplísňová léčiva a probiotika nemohou jednotlivě vyléčit kvasinkovou infekci Dieta je důležitým faktorem v „útoku“ proti kvasinkovým infekcím, ale zdaleka nestačí k překonání problému tak hluboce zakořeněného v našem těle. Dieta neodstraňuje hlavní příčinu kvasinkové infekce a totéž lze říci i o protiplísňovém léčivu jako např. olej z oregána nebo olivový list. Protiplísňová léčiva mohou „zabít“ kvasinkovou infekci ve střevech, ale tato léčba neřeší SKUTEČNOU příčinu, přičemž za nějakou dobu problémy se mohou vrátit. Probiotika budou mít stejný dočasný účinek. Navíc, pro úplné kontrolování kvasinkové infekce musíte vědět jaké, jak dlouho, kolik a kdy protiplísňové léčiva užívat. Zároveň musíte vědět, i jaká probiotika užívat, a toto je jen malý útržek skládačky. Program „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ je jedinečný, silný a bezpečný, obsahující sadu protokolů, určených k boji proti kvasinkové infekci a vedení vás po cestě ke zdraví.

POZOR: Léky proti kvasinkovým infekcím neúčínkují dlouhodobě a mohou mít vážné nežádoucí účinky

Mezi nejběžnější léky na kvasinkovou infekci patří:
 • Fluconazol
 • Griseofulvin
 • Terbinafin
 • Gynazol
 • Ketoconazol
 • Miconazol nebo Nystatin
 • Itraconazol
Pokud užíváte výše uvedená léčiva i krémy či masti, můžete se setkat s následujícími nežádoucími účinky:
 • Závratě, nedostatek energie
 • Zpomalené reflexy
 • Horečka
 • Hypertenze
 • Deprese
 • Závratě
 • Potíže se soustředěním
 • Třes
 • Nevolnost, žaludeční potíže
 • Anémie
 • Krev v moči
 • Poškození střev a trávicího systému
 • Bolest na hrudi
 • Poruchy jater
 • Oslabený imunitní systém
 • Hypoglykemie

Jak vidíte, nejenže léky a krémy z lékáren NEÚTOČÍ na hlavní příčinu kvasinkové infekce, ale hůře, způsobují nebezpečné nežádoucí účinky, které vám mohou ještě více zhoršit zdravotní stav.

Tělová mléka, krémy a masti neúčinkují a mohou vám zhoršit stav.

Tělová mléka, krémy a masti určené léčit kvasinkové infekce nedokáží vyléčit hlavní příčinu, a navíc, obsahují steroidy, které mohou napadnout imunitní systém a poškodit játra. A takové věci vedou jen ke zhoršení kvasinkové infekce. Mnoho z léčeb k dispozici v lékárnách jsou neúčinné, drahé a dokonce mohou vytvořit závislost a toleranci v těle. Navíc, vedlejší účinky mohou být závažné pro těhotné ženy a dívky ve věku do 12 let.

Přejete si vyléčit kvasinkovou infekci nebo ji zhoršit?

Pokud činíte některé ze závažných chyb, které již mnozí z trpících kvasinkovou infekci dělají, můžete kontrolovat toto onemocnění a zbavit se kvasinkové infekce ale pouze dočasně, infekce se vrátí a dlouhodobě se stane závažnější. Infekce je příliš složitá pro krémy, masti a léky z lékáren. Nemůžete překonat takové vážné potíže jen s tělovými mléky a léky určené léčit pouze vnější příznaky – své tělo nemůžete oklamat! – musíte spolupracovat s vnitřním systémem ne proti němu.

POZOR: kvasinková infekce může být nebezpečná, když není léčená Candida albicans může být velmi nebezpečná: když kandidóza přechází z nepatogenní na patogenní formu, vyrábí struktury nazývané rhizoidy, které pronikají stěnami střev a vytváří „díry“ ve střevních stěnách. Toto dovoluje zůstatkům, bakteriím a nestráveným potravinám vejít do krevního oběhu, což způsobuje mnoho nepříjemných a nebezpečných potíží. Tyto potíže sahají od zažívacích potíží k vyrážkám, refluxu jícnu, ztráty paměti, bolesti kloubů a těžké záněty nebo dokonce poruchy plic. V případě kdy se kvasinková infekce stane systémovou, může dokonce proniknout a projevovat se v každém orgánu do kterého se dostane. Může se dostat do plic, dutiny ústní, pochvy, lymfatického systému, jícnu, nehtů, mozku či močového traktu. Z tohoto důvodu je kvasinková infekce nebezpečná, když zůstane neléčená. Zároveň je velmi dobře známo že kvasinková infekce produkuje více než 75 toxických látek škodlivých pro lidské tělo. Dva z těchto toxinů – ethanol a canditoxin – mají negativní vliv na mozek a mohou ovlivnit biochemické procesy. Tyto dva toxiny jsou STEJNÉ s těmi injektovanými do krys, které způsobují paralýzu končetin nebo dokonce smrt. V případě lidí, canditoxin a ethanol mohou způsobit spoustu zdravotních potíží: vaginální infekce, svědění kůže, ústní ulcerace, vyrážky, ekzémy, bolesti kloubů, nadýmání, chronický průjem, artritida, zácpa, pálení žáhy, poruchy spánku, nedostatek energie, chronické potíže s dutinou ústní, bolesti hlavy, poruchy zraku, alergie, svědění v intimních místech, atd.

Kvasinková infekce je vzkaz od těla, že něco NENÍ V POŘÁDKU

Vaše tělo vám neustále posílá vzkazy. Mnozí z nás ignorujeme část těchto vzkazů, ale kvasinková infekce je zoufalý vzkaz od těla, které vám naznačuje, že uvnitř je něco v nepořádku. Jediným způsobem vyléčení kvasinkové infekce je uposlechnutí toho, co se vaše tělo snaží říci, spolupracovat s ním a osvobodit se. Když jsem si uvědomila co se děje v případě kvasinkové infekce, rozhodla jsem se jednat a dát věci na papír, abych dokázala řídit další trpící kandidózou, pomocí systému, který jsem vymyslela. Teď, poprvé, stejný systém proti kvasinkové infekci, který pomohl tisícům trpícím z celého světa odstranit infekci z těla, vám je k dispozici v 250stránkové elektronické knize: Předkládám vám:

“Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin”

Jediný existující holistický systém, který vás naučí trvale vyléčit kvasinkovou infekci, získat zpět rovnováhu těla a OSVOBODIT se od kandidózy!

„Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ je 250stránkovou elektronickou knihou k dispozici ke stažení, která obsahuje přírodní tajemství vyléčení kandidózy, silné techniky krok za krokem, které vám pomohou překonat toto onemocnění, tajemství které jsem objevila za 12 let výzkumu v této oblasti.
 • KLINICKY DOKÁZANÝ holistický plán, který rychle a trvale léčí kvasinkové infekce přírodním a bezpečným způsobem, zlepšuje vám imunitní systém a navrací vám život.
 • ÚSPĚŠNĚ využit tisíci ženami a muži z celého světa
 • NEJPRODÁVANĚJŠÍ průvodce tohoto druhu po internetu
 • OKAMŽITÉ stažení
 • 250 stran NABITÝCH cennými rady a návody
 • Předloženo ve formátu krok-za-krokem, snadno pochopitelné
 • Rozvinuto za 12 let práce
 • Má za sebou více než 35 000 hodin intenzivního výzkumu

“Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin” je jedinečný a liší se od jakéhokoli jiného zdroje informací protože…

 • „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ (R) je snadno přizpůsobitelný pro vás. Každá osoba je úplně jiná a proto tento program obsahuje průvodce, který vám pomůže přizpůsobit strategie pro sebe. Budete se učit krok za krokem jak být svým vlastním „vědcem“ a objevit subtilní faktory z vašeho těla, které vyžadují pozornost.
 • „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ (R) řešením doživotně zaručeným, který vám pomůže zbavit se trvale kandidózy ne jen snášet. Mnoho z metod k dispozici na trhu vás učí prostě jen žít s kandidózou, neučí ale způsoby účinného boje proti ní. „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ obsahují sadu protokolů, které vás mohou osvobodit od jakékoli jiné kvasinkové infekce, pokud jsou správně používané. Jestli použijete správný přístup v tomto programu, nabídne vám DLOUHODOBÉ účinky.
 • „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ (R) byl napsán osobou, která trpěla kandidózou. Více než 12 let jsem trpěla závažnými případy kvasinkových infekcí. Proto můj program nezahrnuje teorie napsané nějakým šprtem, který v životě neviděl živý případ. Vše co budete číst, bylo napsáno z hlediska osobní zkušenosti, výzkumu a mého případu bez technického žargonu.
 • „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ je interaktivní: program vám ukáže přesně jako bojovat proti kvasinkovým infekcím zatímco se jím budete řídit. Výsledky zpozorujete v okamžiku, kdy se začnete řídit metodami popsanými v programu. S „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ uvidíte hned, jak začnete sledovat techniky popsané v programu.
 • „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ (R) je praktický, není únavný a těžký a pracuje RYCHLE. Mnoho podobných programů jsou zdlouhavé, složité a dokonce nereálné. Můj program je praktický a snadno začlenitelný do vašeho života. Nebudete si muset změnit život, abyste mohli sledovat návody, ani nebudete muset činit nerozumná rozhodnutí.
 • „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ (R) je snadno pochopitelný a napsaný logickým způsobem. Nemusíte se naučit anatomii člověka, psychologii či lékařské výrazy abyste porozuměli popsanou metodu. Já jsem napsala „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ pro obyčejné lidi, bez zkušeností v oblasti medicíny.
 • „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ (R) je neustále vylepšován. Dokonce i já se učím novým věcem každým dnem, a to díky neustálému výzkumu, testování a experimentování. Zároveň, mam vždy nápady jak zlepšit „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ pro muže a ženy, kterým pomáhám. Takže jsem v nepřetržitém procesu tříbení a zdokonalování této metody. Zlepšení systému provedené časem jsou 100% zdarma!
 • „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ (R) nabízí osobní poradenství. Tento systém je JEDINÝ, který vám nabízí odborné poradenství e-mailem ZDARMA. Který jiný systém si dovolí nabídnout vám přímou a odbornou pomoc?

Podívejte se na malou ukázku, která vám předvede, co se naučíte, když si stáhnete kopii mého programu:

 • Dokázaný úspěšný systém „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ v 5 krocích.
 • Šokující pravda o konvenčních léčbách proti kandidóze a pasti léků; předvedu vám, jak se můžete osvobodit od potíží přírodním způsobem…
 • Top 10 špatných potravin, které byste neměli konzumovat
 • Top 10 nejlepších jídel, které nesmíte zmeškat
 • Jednoduchá a snadná 12 hodinová léčba, která vám pomůže odstranit všechny vnější příznaky
 • Nejsilnější tajemství proti kandidóze, které farmaceutické společnosti nechtějí, abyste zjistili
 • Přírodní a rychlá léčiva proti kandidóze, která odstraní zarudnutí, vaginální svědění téměř okamžitě!
 • PROGRAM, ve kterém musíte užívat doplňky stravy. Dodržení tohoto programu je rozhodující pro váš úspěch, mnozí odborníci na výživu se nezabývají tímto důležitým faktorem!
 • Diagnóza kandidózy: objev jak PŘESNĚ je kandidóza diagnostikována!
 • Mužská 12hodinová lečba proti kandidóze, která zahrnuje SILNÉ přírodní výplachy
 • Ústní léčby na kvasinkovou infekci a léčby pro nehty které účinkují do 2 dnů
 • Klasické léky k dispozici bez předpisu, které mohou zrychlit proces vyléčení a odstranit zánět
 • Význam rovnováhy alkalické kyseliny a alergenů z potravin v boji proti kvasinkovým infekcím
 • Desítky rad pro imunitu – pokud nebudete brát ohled na tyto rady, tak se nikdy nezbavíte kandidózy
 • VELMI snadný způsob vyčištění těžkých kovů – tento proces je rozhodující pro váš úspěch, a přesto tak jednoduchý až vás překvapí
 • Jediné hormonální 100% přírodní tajemství, které vám může vyvážit úroveň hormonů; tento doplněk bude užíván každý den, přičemž tato lečba bude mít významný dopad na kvasinkové infekce během několika dní!
 • Největší škoda konvenčních lečeb je, že ničí schopnost těla samostatně dlouhodobě bojovat proti nemocem.
 • Jednoduchý test, který můžete provést doma a s jeho pomocí sami zjístíte závažnost kvasinkové infekce (zjístite výsledek za méně než 15 minut)
 • 4 nejdůležitější nutriční základy v boji proti kvasinkovým infekcím (pokud je budete ignorovat, nikdy se této nemoci nezbavíte)
 • Význam probiotika a probiotika v léčbě na kvasinkové infekce. Proč mnoho z probiotik nefunguje, co funguje lépe než jogurt a co přesně potřebujete, abyste pomohli těmto „přátelským“ bakteriím fungovat.
 • Několik z nejvíce střežených tajemství, které NIKDO nezná…
 • Nejúplnější a upřímná odpověď, která vám řekne, proč máte kvasinkovou infekci a proč si někteří lidé zhoršují stav, a jak může ZARUČENĚ trvale infekci odstranit.
 • Úžasné spojení mezí tělesnou aktivitou a kvasinkovou infekcí, a proč, kdy a kde můžete začít cvičení pro vedení života osvobozeného od kvasinkové infekce!
 • 2 dechová cvičení která mohou mít výjimečný vliv na tělo, a postrčit jej aby se samo vyléčilo, normalizovat produkci hormonů a pomoct tělu bojovat proti kandidóze.
 • Proč vám žádná speciální dieta, protiplísňová léčiva nebo detoxikační programy nepomůžou vyléčit kandidózu
 • Proč se nikdy nedozvíte pravdu o lécích, krémech a mastech od lékaře (i když by vám chtěli říci, uvidíte, proč NEMŮŽOU)
 • Význam rovnováhy alkalické kyseliny, jak optimalizovat vnitřní Ph a provždy se cítít zdravějšími!
 • Proč tato téměř kouzelná směs 3 druhů bylin pomůže vašemu imunitnímu systému!
 • Jak zabránit novému navrácení kvasinkové infekce, chronického nedostatku energie, deprese, alergie, parazitů a bakterii, a jak jsou tyto všechny propojeny. Jak útočit na příčinu této kvasinkové infekce a současně udržet vnitřní orgány v optimálním provozním stavu.
 • Proč je kvasinková infekce VAROVÁNÍM, že něco nefunguje ve vašem těle, a v některých případech dokonce varováním o přítomnosti závažnějších nemocí ve vašem těle!
 • Jednoduchá, levná a účinná metoda proti blokování vnitřního systému, která pomůže vašemu tělu se samostatně posilnit, vyléčit a upevnit.
 • Nejúčinnější a kontroverzní způsob přestavět cesty pro odstranění infekce. Tento důležitý krok učinil zázraky pro tisíce pacientů trpících kandidózou a byl vysloveně zázračným!
 • Pravda o parazitech a kvasinkové infekci a jak můžete odstranit tyto tvory pomocí 7denní rutiny.
 • ROZHODUJÍCÍ spojení mezi nespavostí, stresem a kvasinkovou infekcí a jak můžete získat zpět kontrolu nad vašim životem!
 • Spojení mezi tělem, které není v rovnováze a kvasinkovou infekcí, co můžete vykonat, abyste dovedli tělo do optimální rovnováhy…
 • Co učinit pro prevenci kvasinkových infekcí a udržení stavu prostého od tohoto onemocnění
 • A mnohem více…

A věřte mi… tohle je jenom začátek! „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ je více než elektronickou knihou – je kompletním holistickým systémem který zaručuje svobodu od kandidózy – pravděpodobně to je neobsažnější systém v boji proti kandidóze, jaký byl kdy vynalezen.

Co může pro vás udělat „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“

Systém „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin˝ řeší vnitřní problém, který kvasinkovou infekci způsobuje a trvale jej napravuje. Útočením všech faktorů, které přispívají k udržení tohoto onemocnění holistickým přístupem, multidimenzionálním, se zajišťuje trvalé odstranění prostředí vhodného pro kandidózu. Takto, můžete konečně se těšit ze svobody a být schopni…
 • Vymýtit kandidózu z trávicího traktu
 • Osvobodit vaginální, ústní kandidózy či kandidózy u mužů
 • Odstranit kožní problémy spojené s kandidózou
 • Zlepšit trávicí systém a střevní trakt
 • Získat zpět ztracenou energii kvůli kandidóze
 • Skončit s alergiemi na potraviny a zažívacími potížemi, jako např. nadýmání, či reflux jícnu
 • Bojovat s depresí či úzkosti
 • Osvobodit se od migrén či bolestí hlavy
 • Odstranit bolesti svalů či kloubů a chronickou únavu
 • Cítit se svobodnější, zdravější a plný energie
 • Mít zdravé vlasy, čistou pleť a silné nehty
 • Mít navýšenou duševní svěžest

Bez ohledu na druh kvasinkové infekce, kterou trpíte, či stupně závažnosti, můžete OKAMŽITĚ začít používat tento mocný systém a získat trvalé osvobození od kandidózy a jejích příznaků

Pokud budete sledovat tento jednoduchý přístup v 5 krocích, který najdete v rámci systému „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“, budete trvale osvobozeni od kvasinkové infekce. Nejlepší zprávou ale zůstává, že tento program platí pro všechny druhy kvasinkový infekcí. Systém „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ byl vědecky prokázán, že je účinný ve všech následujících případech:
 • Mírné nebo systémové kvasinkové infekce
 • Vaginální infekce
 • Infekce kolem penisu
 • Infekce kůže
 • Infekce v ústech nebo krku
 • Infekce močového měchýře nebo ledvin
 • Infekce močové trubice
 • Infekce v tkáních orgánů
 • Infekce kostí, kloubů či svalů

Nezáleží, jakým druhem kvasinkové infekce trpíte. Zásady popsané v knize „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“, potřebné k vyléčení a prevenci kvasinkové infekce, zůstávají stejné pro všechny případy; tyto zásady byly prokázané, působí a dávají výsledky bez ohledu na věk, pohlaví či způsob života.

Bez ohledu na stav kvasinkové infekce, v okamžiku kdy se rozhodnete nečinit stejné chyby v případě kandidózy, které vás udržují na místě tak dlouhou dobu, a začnete uplatňovat tyto techniky, můžete být konečně svobodní, zbavení kandidózy. Je ve vaši moci učinit, aby se toto vše stalo skutečností!

Proč nemůžete důvěřovat farmaceutickým společnostem a současným informačním zdrojům?

V roce 2010, Američané vynaložili téměř 2.4 miliard dolarů na OTC (léky bez předpisu lékaře) proti kvasinkové infekci a výrobky zaměřené na léčbu kožních onemocnění, dle Feedback Research Services, výzkumné společnosti v oblasti zdraví. Průmysl léčiv pro kvasinkové infekce takto dosáhne miliardové prodeje každý rok. Existují stovky různých výrobců, kteří vyrábí tisíce léčiv, užívaných přibližně 17 milióny lidí trpících kandidózou ve Spojených státech. S tolika miliardami ve hře, tyto společnosti, které vyrábí taková léčiva, by tvrdili cokoli, abys koupil jejich bezcenné výrobky a dokonce ti budou lhát do očí! Více než 12 let jsem zkoumala a testovala všechny tyto „velmi slibné“ výrobky, jen kvůli tomu, abych nalezla skrytou pravdu, která vede k dlouhodobému vyléčení kandidózy, jako ty činíš teď. Takže chápu, co to znamená cítit se využívaný a zahazovat své těžce vydělané peníze za další tablety a krémy a neshledat se s ničím. Ztratili jsme stovky lei, byli jsme frustrováni a zklamáni stejně jako ty, než jsme objevili to, co doopravdy funguje.

Léčiva proti kvasinkové infekci, která používá většina lidí, NEDÁVAJÍ VÝSLEDKY! 95 % ze všech lidí trpící kvasinkovou infekci zkončí léčbu v horším stavu než před jejim začátkem!

Zdá se, že 90 % populace trpí Kandidózou. Téměř 40 % lidí trpících kandidózou vůbec nereaguje na léčení kandidózy. Z ostatních 60% většina lidí používá buď konvenční léčiva k léčbě kvasinkové infekce, jako např. antibiotika, nebo se snaží změnit dietu. Jedna věc je jistá: kvasinková infekce zůstává nejčastější nemocí ve Spojených státech. Stále více Američanů trpí touto nemocí každým rokem a většina z nich zamlčuje hrozné utrpení způsobené chmurnými příznaky této nemoci. Je velmi málo případu, kdy s tím lidi něco provedou! Pravda je, že většina z konvenčních léčiv, včetně veškerých proti-kandidových krémů a diet, nedávají žádné výsledky a jsou čím dál tím méně účinné, dokonce infekce se časem zhoršuje! Proč?

Protože je fyziologicky nemožné vyléčit kvasinkovou infekci způsobem, kterým se o to snaží většina lidí

Jestli jsi stejný jako většina těch trpících kandidózou, nedokážeš se zbavit nepříjemné infekce z toho důvodu, že používáš metody, které z fyziologického hlediska nemohou fungovat. A kromě toho si můžeš lehce porušit vnitřní rovnováhu, obzvlášť citlivý bod a kvasinkovou infekci zhoršit. Kvasinková infekce se spouští z tvého nitra a může být vyléčená pouze odtamtud. Pokud budeš pokračovat ve vnějším léčení této infekce, útočením jen na příznaky, s použitím antibiotik, podaří se ti pouze dát své zdraví do ohrožení a nikdy se této hrozné nemoci nezbavíš. Většina lidí, kteří se nedokáží vyléčit z kandidózy, jednoduše nekonečně znovu a znovu opakují stejné chyby. Dokonce i přírodní výrobky, které slibují vyhladit zdroj infekce, nemůžou doručit výsledky, protože toto onemocnění, kandidóza, je způsobena virem který se přírodně vyskytuje v každém lidském těle, přičemž jediný způsob zbavit se tohoto onemocnění je neutralizovat prostředí které podporuje vývoj kandidózy, nikoli útočit na infekci. Klíč k úspěchu je spolupráce s vlastním tělem, k zastavení vnitřní příčiny kvasinkové infekce, se současným záchováním přírodní rovnováhy tvého těla.

Život je příliš krátký na to, abys samostatně zkoušel vyléčit kandidózu testováním a neúspěchy. Zabývej se hned teď tvou kvasinkovou infekci a říď se systémem krok-za-krokem který má výsledky!

Proč se snažit tolik let najít léčbu na kandidózu, když si můžeš přečíst knihu „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ řídit se krok-za-krokem praktickou léčbou k odstranění této nepříjmené infekce prostřednictvím technik, na kterých jsem pracovala 12 let, abych je zdokonalila? Uplatněním „tajemství znalého“ z této knihy zkrátíš cestu k úspěchu o několik roků! Nemluvě o stovky lei, které ušetříš. Metody uvedené ve zmíněné knize by většina lidí nikdy neobjevila testováním na vlastní kůži. Prokázaným a pravděpodobně nejrychlejším způsobem k dosažení určitého cíle je, dle psychologů, vzít si „ za vzor“ někoho, kdo si již toto přání splnil. V tomto systému nejenže prakticky máš možnost vidět takový vzor, ale dokonce tisíce lidí, kteří někdy byli v té samé situaci jako ty, trpící kandidózou, ale kteří se následkem sledování metod uvedených v knize „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ zcela vyléčili. Ty bys měl/a žít v klidu, bez obav z infekcí, je to tvé rodné právo! Proč volit zdlouhavou cestu pro vyřešení věcí? Vyřeš hned teď své utrpení a následuj kroky správné léčby!

Důležitý důvod, proč vyzkoušet „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ dnes:

Více než 138 000 mužů a žen ze 157 zemí už využili tohoto úspěšného programu, za posledních 7 let! A já jsem použila jejich rady a doporučení k tříbení tohoto systému a jeho dovedení do současné formy, verze z roku 2010. Taktéž, program „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ má jednu z největších mír spokojenosti z celého odvětví zdravotnictví: 98,2 % z uživatelů programu jsou spokojeni. Tyto statistiky dokazují, že pokud použiješ program v 5 krocích k vyhlazení příčiny kvasinkové infekce, jednoduše… uvidíš výsledky!

Vezmu tě za ruku a naučím tě tajným prokázaným metodám, které mi umožnily trvale odstranit kvasinkovou infekci v posledních 7 letech!

To nejsou teorie napsané nějakým šprtem, který nikdy netrpěl kvasinkovou infekci. Používala jsem tento program osobně a ještě i teď se jím řídím. Já vám mluvím o něčem, co sama praktikuji. Prošla jsem všemi pocity… bolesti, hněvem, zklamáním, frustrací. Zbytečně užíváš antibiotika, popřípadě ti infekci zhoršují. Použiváš velmi drahé krémy na rány, ale způsobují ti jen svědění a zarudnutí i suchou pleť. Zakrývají infekci, ale neléčí ji. Nenechte se odradit, nejste sami! Také jsem tím prošla. Učila jsem se pomalu a bolestivě. Činila jsem i já typické chyby, kupovala nesprávné výrobky a důvěřovala jsem, komu jsem neměla. Nechci, abyste to také prožívali. Přeji si jen, abyste poznali pravdu o kvasinkové infekci a jak ji můžete trvale vyléčit. Zasloužíte si to! Pro takové jako ty jsem napsala tento program!

Co obsahuje kniha „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“?

To je jen část z témat projednávaných v této knize:

Prostřednictvím investice do této příručky můžeš dělat rychlá rozhodnutí, tehdy kdy čas prochází a každá chvíle je důležitá. Kvůli tomu je rozhodující, abys vlastnil tyto informace co možno nejdříve. Proto ti ráda nabízím tuto příručku, ale přála bych si ti nabídnout něco více:

Objednáním tohoto produktů dostanetezdarma jako BONUS: Knihu “Deník jednoho lékaře v léčení kandidózy”

120 Kč ZDARMA!

Deník jednoho lékaře popisuje v 5 krocích úspěch v několika obtížných situacích se šťastným koncem. Pokud jste pravidelným čtenářem, zkusili jste mnoho přístupů a vynaložili tisíce dolarů a to za skromné, pokud ne žádné, výsledky. Toto se ode dneška změní.

 • Co udělat, aby se zázrak projevil i ve vašem případě
 • 5 kroků k úspěchu
 • Předložení konkrétních případových studií

A toto není všechno! Dostanete i: Knihu “14 tajemství pro zvýšení sebevědomí”

120 Kč ZDARMA!

Jeden z hlavních požadavků pro změnu a sebevědomou osobnost je především uspokojení vlastních potřeb. Na první pohled se to může zdát sobecké, ale pojďme si připomenout, že jen tehdy, když učiníme vše, abychom měli to nejlepší mínění o sobě samém, můžeme být doopravdy nápomocní rodině, přátelům, spolupracovníkům a společnosti.

 • Nejčastější emocionální, fyzické a psycholické charakteristiky slabého sebevědomí
 • Význam tvého myšlení
 • 14 základních tajemství pro zvýšení sebevědomí
 • Metody, kterými můžeme změnit k lepšímu způsob myšlení, což nám přinese viditelné výhody v životě
 • Jak se vždy cítit a vypadat dobře

Získate i: Knihu “150 receptů pro zbavení se Candidy”

120 Kč ZDARMA!

Každý z receptů obsažených v této knize byl navržen, testován a optimalizován s největší pozorností k pomoci a užitku zvlášť trpícím kandidózou. Většina receptů se jednoduše připravuje a nevyžadují douhou dobu přípravy nebo zkušenosti, takže bude snadné vybrat recepty, které vyhovují tvým požadavků nebo které tě přitahují a zahrnout je do tvé diety.

 • Kombinování potravin, plánování času na jídlo a vzory jídelníčku
 • 9 pravidel náhrady určitých potravin s organickými, které ti pomůžou se vyléčit a žít zdravě
 • 10 tipů pro ušetření času, peněz a energie
 • Desítka speciálních receptů pro léčení kandidózy

Plná záruka po dobu 30 dnů!
Spokojenost zaručena

Kniha je napsána způsobem, který umožňuje snadné prozkoumání a vstřebávání. Abych se ujistila, že máte všechny důvody k okamžitému zakoupení knihy a započetí čtení, podstupuji všechna rizika a nabízím vám silnou záruku!

Když objednáte knihu dnes, máte k dispozici 30 dni ke čtení a uplatnění rad z tohoto materiálu. Očekávám ale, že přečtete a použijete mnoho z uvedených konceptů ke zpětnému získání svého zdraví za ještě kratší dobu. Musíte cítit, že jste získali cennější informaci než malou investici!

V případě že nebudete spokojeni, podejte žádost o vrácení peněz a my vám peníze vrátíme bez dalších otázek.

Tento rok objednáno více než 5000 lidmi z České republiky

Jak můžete vidět níže, předkládáme navíc na této mapě klienty z České republiky. Bohužel jsme nemohli zahrnout mezinárodní zákazníky, protože by mapa musela být daleko větší.
Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

8

Poslední prodej proveden dne:

Představte si svůj život za několik týdnů. Trpíte ještě touto velmi nepříjemnou nemocí? Nebo naplno žijete život bez zdravotních potíží, s energií a vitalitou na maximální úrovni, a potíže s kandidózou zanecháte minulosti? Je to jen vaše volba…

Máte-li zájem dozvědět se pravdu o trvalém vyléčení kvasinkových infekcí, pak si zasloužíte vyzkoušet systém „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“. Pamatujte si, 95 % z lidí hledá onu zázračnou tabletu, která by v okamžiku všechno vyléčila. Ale nevěřím, pokud jste se čtením došli až sem, že patříte do této kategorie. Pokud jste jeden z těch výjimečných lidí, kteří jsou dostatečně motivování, aby se pokusili o úpřimné a účinné východisko – součást těch 5% kteří jsou hotoví učinit všechno možné, aby se této nemoce zbavili, objednejte teď a tímto učiníte první krok k lepšímu zdraví. S pozdravem vaše léčitelka

– Angela Keles.

PS: Pokud máte dotazy či problémy o kterých se mi chcete zmínit, můžete mne kdykoli kontaktovat. Systém „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ byl prospěšný tisícům lidí ze 157 zemí z celého světa, a mnozí z nich měli dotazy ohledně programu, než s ním začali. Nedělejte tu chybu, že řeknete ne této příležitosti s myšlenkou, že to vše může být podvod. Pokud máte nějaké výhrady, dovolte mi vám to vyjasnit. Pokud jste se nasytili všech blbostí a jste připravení se dozvědět pravdu, neodkládejte!

PPS: Nezapomeňte, návratovou politikou, 100% zaručenou, se nepoddávate žádnému riziku. Nemáte co ztratit, pokud alespoň zkusíte můj jedinečný program proti kandidózě, ale musíte si pospíšit, dokud cena zůstává nízko! PPPS: Vím, že jste pravděpodobně frustrovaní a zarmouceni kvůli kvasinkové infekci a jedinou skutečnou otázkou je, zda vám můj program pomůže. Nuže, odpověď zní, ANO věřím, že vám pomůže. Můžu upřimně říci, že program „Přírodní způsoby vyléčení kandidózy za 24 hodin“ je jedním z nejpokročilejších, vědeckých systémů vůbec kdy vytvořených, který vám pomůže vyléčit kandidózu bezpečně a účinně. Čtěte výše uvedené příběhy skutečných lidí, jako jste vy, kteří se nacházeli ve stejné situaci jako vy, když mě poprvé kontaktovali! Žádná jiná kniha ani internetové stránky se nemohou porovnávat s mým systémem!
Tato nabídka je dostupná od:
Omezené produkty na skladě!

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.