Nejnovější objev na léčení cukrovky: Revoluční program na zvrácení účinků této nemoci a obnovení zdraví

Pozor! Ať tě ani nenapadne utrácet peníze za jiné prášky proti cukrovce před přečtením tohoto článku! KONEČNĚ JE TO ODHALENO! Principy vědecky prokázané, na stimulování produkce inzulínu v těle, přirozeně.

Bezpodmínečně zaručují normalizaci hladiny cukru v krvi a zvrácení příčin cukrovky!

Přečti si celý tento dopis a objevíš jednoduché kroky, které stimulují slinivku břišní k vyšší produkci inzulínu každý den. Zjisti jak snížit hladinu cukru v krvi přirozeně a jak se zbavit léků proti cukrovce a inzulínových injekcí!

Milý příteli,

Pokud už nechceš být finančně zneužíván lékaři a farmaceutickými společnostmi, zatímco ty trpíš touto nemocí, která je plně vyléčitelná, je velmi pravděpodobné, že čteš nejdůležitější řádky ve tvém životě.

Dnes ti píšu, protože ti chci říct o vědeckém pokroku, nedávno uskutečněném v oblasti léčení cukrovky. Pokud budeš pokračovat ve čtení… slibuji ti, že se budeš cítit odměněný. Léčba cukrovky, kterou potřebuje tolik lidí je konečně k dispozici! Byla provedena nová řada výzkumů ohledně těch, kteří trpí cukrovkou… tisíce lidí nacházející se v tvé situaci zvrátilo svůj stav natrvalo, aniž by brali léky!

A zatímco moderní medicína bídně selhává, tento nový přístup má úspěšnost 100% tak, že úplně zbavuje pacienty léků a prášků proti cukrovce, a umožňuje jim šanci na normální život. Tento revoluční balíček popisuje podrobně první systém prokázaný lékařsky na odstranění cukrovky typu 2 a prediabetu, a pomáhá také těm, kdo trpí cukrovkou typu 1 výrazným snížením, nebo dokonce odstraněním používání inzulínových dávek.

MÁŠ TOHO AŽ NAD HLAVU…

 • Dělat si starosti nad dlouhodobými účinky, způsobenými komplikacemi diabetu …
 • Stále se píchat na testování hladiny cukru v krvi…
 • Žít s myšlenkou, že máš 80 procent šance skončit infarktem, nebo jiným srdečním onemocněním…
 • Mít pocit viny, když jde o jídlo nebo váhu…
 • Dělat si starosti s tím, že nejsi schopen zhubnout, protože stále přibíráš kvůli lékům…
 • Být zahlcen ostražitostí, kterou musíš mít, pokud jde o toto onemocnění…
 • Trpět vedlejšími účinky lékařských léčeb, které musíš vykonat…

A MOŽNÁ SE PTÁŠ “PROČ?”

 • Kdyby všichni znali tuto léčbu, farmaceutické společnosti by nemohli prodávat léky, které mají v úmyslu nám celý život “cpát”.
 • Farmaceutické společnosti a odborníci z lékařské oblasti by ztratili zisky ve výši milionů dolarů. A jejich manipulace ze zákulisí “krize cukrovky” je ubohá orchestrace (o které se dovíš více podrobností v knize).
 • Je to hrozivé pro farmaceutické společnosti aby existoval takový přírodní lék, bez pomoci chemikálii provedených v laboratoři, a který pomáhá lidem vyléčit cukrovku dokonce i úplně.

PTÁŠ SE, JAK JE TO MOŽNÉ?
“MYSLEL JSEM, ŽE CUKROVKA SE NEDÁ VYLÉČIT”

Máš pravdu. Alespoň částečně. Prostřednictvím klasické medicíny, cukrovka nebude nikdy moci být vyléčena. Tento “boj” s cukrovkou pomocí látek, které léčí příznaky onemocnění, ale nikdy nejdou do kořenů problému. Vlastně lékaři přiznávají, že nemají ponětí, co způsobuje cukrovku, že neví jak ji vyléčit – ale stejně ti nabídnou předpis na určité léky. (zní to povědomě?)

Má tohle všechno pro tebe nějaký význam? Proč brát prášky, když ti, kdo ti je předepsali, neví co je cukrovka, co ji způsobuje a jak ji vyléčit? Nicméně, vypadá to, že lidé obecně řeší stejně lhostejně zdravotní problémy, který mají: ať je to rakovina, roztroušená skleróza, cholesterol, artritida, srdeční problémy nebo… cukrovka. Na celém světě, výskyt těchto onemocnění je mnohem větší než v nedostatečně rozvinutých zemích.

V těchto částech světa, tato onemocnění skoro ani neexistují. Jsou to rarity. Tato věc je již známá mnoho let. Mikrobiologové a vědci v oblasti medicíny hledají odpověď na tuto otázku. A nedávno našli odpověď. Zjistili, že náš “moderní” životní styl je ten, který aktivně pomáhá k udržování těchto onemocnění. Lidské tělo bylo koncipováno tak, aby se léčilo samo – pokud mu jsou poskytnuty potřebné nástroje.

STRAVA JE ROZHODUJÍCÍM FAKTOREM V RÁMCI LÉČBY CUKROVKY.

Pravděpodobně je ti povědomý výraz “Jsme to, co jíme”. Toto tvrzení je stále víc pravdivé, hlavně pokud jde o cukrovku, víc než si mnoho lidí dokáže představit. Jak je možné, že to co jíme, nám tak moc ovlivňuje naše tělo? Pokusím se vysvětlit tuto věc co nejjednodušším způsobem. Představ si, že tvé tělo je automobil, který funguje na ekologické palivo.

Naše tělo, když o tom budeš trochu přemýšlet, je živý stroj, který dýchá a pohybuje se, a funguje už více než dva miliony let pomocí paliva jako jsou: – voda, semínka, ořechy, byliny, zelenina, kořeny, ovoce, obilí. Toto je palivo, na které si lidský organismus zvykl po celé tisíciletí.

NAVÍC , toto je “palivo”, které bylo základem postavení živého stroje, kterým je lidské tělo. Potom, náhle, po dvou milionech letech… ten stroj přejde během 100 let na “moderní” palivo, složené ze směsi: – cukru, sladkostí, sušenek, čokolád, chipsů, kávy, coca-coly, tuků a olejů, cigaret, alkoholu, octa, léků, chemikálii, pesticidů, konzervantů apod. Je jasné, co můžeme očekávat, že se stane s tímto strojem.

POROUCHÁ SE. A pokud budeš pokračovat a budeš mu dávat do nádrže takové palivo, nemůže fungovat odpovídajícím způsobem. Poté, tvůj “motor” začne mít vážné potíže. V některých případech vzniknou nádory. Jiní lidé trpí neuvěřitelně vysokými hladinami cholesterolu.

V tvém případě, strava a tvůj nevhodný životní styl ti ovlivnily jeden konkrétní orgán, tj. slinivku břišní… která je hlavním aktérem při výrobě a uvolňování inzulinu v organismu. Tento orgán je tak zničen nevhodnou stravou, že produkuje méně a méně inzulinu, dokud nejsi diagnostikován s cukrovkou.

KDYŽ O TOM TROCHU PŘEMÝŠLÍŠ…

Cukrovka není nemoc nedostatku inzulínu, ale nemoc orgánu, který ji způsobuje: slinivka břišní!

A tento stav je pouze příznak – poplachový signál – poškozené slinivky břišní, která je prostě příliš zničená na to, aby pokračovala v produkci a tvorbě inzulínu v těle, tak aby ovládala hladinu cukru v organismu. Cukrovka se neobjeví jen tak, je to přímý výsledek určitých výpadků uvnitř organismu. Bohužel neudělujeme pozornost ZDROJI našim problémům, a dokud to neuděláme, problémy budou pokračovat a budou stále horší.

Podívejme se na to, co se děje v naších tělech. Slinivka břišní je životně důležitý orgán v našem těle, který je umístěn v blízkosti žaludku. Její hlavní role je produkovat inzulín. Karbohydráty stimulují sekreci inzulínu víc než jakékoliv jiné vícesložkové potraviny.

Pro rychlé vstřebávání karbohydrátů z potravin v našich tělech (karbohydráty mohou být asimilované pomaleji), slinivka břišní musí fungovat intenzivně, z plných sil tak, aby produkovala více inzulínu. Pokud slinivka břišní je dlouhodobě nadměrně stimulována, může se unavit a dokonce i selhat. Slinivka břišní může být ohrožena také pokud se konzumují vysoká množství kyselin – kyseliny obdržené nejen vstřebáváním konzumovaných karbohydrátů, ale také z cukrů, z nadměrného tuku, potravin, které vytváří vysokou kyselost, a z kyseliny močové, protože se dostanou z žaludku přímo do slinivky břišní.

Když miliony lidí začnou procházet stejnými věcmi, mají stejné zdravotní problémy, (každých 10 vteřin se vyskytují dva nové případy!) něco je velmi špatně. Něco není vyvážené. Ale nemůže to být pouze nějaká náhoda.

imagine-lp-01

Co objevili vědci? Objevili příčinu cukrovky, identifikovali její kořeny, a to, že je způsobena zranitelnou slinivkou, oslabenou, zničenou kyselinami: cukry, karbohydráty, nadměrnými tuky, kyselinou močovou a “přírodními” potravinami, obsahující nejrůznější chemické látky, geneticky modifikované potraviny apod., které jsou bohužel velmi přítomné v každodenní stravě člověka 21. století.

Protože slinivka břišní je následující článek v procesu trávení, po žaludku, všechno co jíš se k ní dostane, a tak je to v podstatě jemný orgán… tudíž, místo aby strávila jídlo a produkovala inzulín… slinivka břišní se promění v “šokový orgán”. To znamená, že slinivka musí absorbovat a neutralizovat veškerá nadměrná množství kyselin, nacházející se v naší moderní stravě, které jí jsou “předány” z žaludku.

Takové chvíle jsou příznivé pro rozvoj diabetu a pokud nemáš v úmyslu zastavit tyto útoky na svou vlastní slinivku břišní, budeš mít cukrovku typu 2 a pokud se tato cukrovka vyvine, budeš trpět závažnějšími formami cukrovky. Radikální změna stravy, kterou procházíme v dnešní době (zpracované potraviny, fast-food, chipsy, apod. a které neobsahují mnoho živin) způsobují transformaci slinivky břišní v obranu proti kyselinám, nečistotám a toxinům, které požíváme a konzumujeme každý den.

„Lékař mi řekl, že už nejsem diabetička a že jsem se zbavila cukrovky navždy, což znamená, že už nebudu muset brát prášky!”

Ještě mi tečnou slzy radostí, teď když ti píšu tento dopis. Poté co jsem použila tvůj materiál, nastaly velké změny v mém životě. 22. dubna jsem byla diagnostikována jako diabetička a byly mi předepsány léky.

Po několika měsících jsem měla to neuvěřitelné štěstí narazit na tvou knihu, kterou jsem „zkonzumovala” za několik hodin. Dodržovala jsem tvůj program po dobu pěti týdnů a poté jsem šla znovu na lékařskou prohlídku a v červnu jsem byla velmi překvapena, když jsem viděla výsledky vyšetření.

Hladina cukru v organismu byla perfektně normální, tak jak by to mělo být u zdravé osoby. Lékař mi řekl, že už nejsem diabetička, že už nemám cukrovku a už nemusím brát léky. Jsem hluboce vděčná za to, že jsi napsal tuto skvělou knihu pro každého! Prosím, řekni mi, kdy tady budeš mít nějakou konferenci.

Chtěla bych přijít a mluvit tam jako osoba vyléčená pomocí programu, který jsi navrhl, protože chci, aby co nejvíce lidí zažilo tu radost, kterou cítím já, po vyléčení cukrovky přirozeně a rychle! Ať se ti stávají pouze úžasné věci!”

A.P.

PŘÍČINA VZNIKU CUKROVKY

Beta buňky obklopené kyselinami nemůžou produkovat dostatek inzulinu. Kyseliny ničí oblasti, které vytváří inzulín v buněčné membráně, tak, že dané buňky organismu, které by měli vytvářet tento hormon – inzulín – to nemohou provádět odpovídajícím způsobem.

Pokud tato věc není okamžitě vyřešena, některá onemocnění, jako je cukrovka, proniknou do organismu. Jinak, bez této zvýšené kyselosti, cukrovka nevzniká.” Buňky, které jsou odpovědné za produkci inzulínu (nazývané “BETA” buňky) jsou obklopené předávkováním kyselin z konzumovaných potravin. Kvůli tomu, buňky jsou velmi silně ovlivněné… a nakonec je ovlivněná a slinivka břišní, což způsobuje zastavení produkce inzulínu.

Když to vysvětlím jednodušeji, v slinivce břišní tyto buňky nazývané Beta buňky produkují inzulín. Za normálních okolností produkují inzulín plynule, a pracují více po každém jídle, proto aby řídily vysoké hladiny cukru v krvi, vzniklé po konzumaci potravin. Jak jsem se již zmiňoval, když konzumujeme nezdravé potraviny, které zvyšují kyselost krve, tyto beta buňky nemohou pracovat odpovídajícím způsobem.

A je zřejmé, že pokud buňky nepracují tak, jak mají, ani slinivka břišní nemůže… Jinak řečeno, pokud zmíněná kyselost se dostane do slinivky břišní, vyplývá cukrovka.

Nezapomeň, že buňky slinivky břišní jsou kyselejší než by měly být, kvůli stravě a životnímu stylu, který jsi přijal. Zajímavé je to, jakmile dané kyseliny ti už nezaplavují slinivku břišní, ta odpočívá po tak velkém úsilí při zpracování a neutralizaci látek. Když se slinivka břišní vyčistí z přebytku kyselin, má tendenci k regeneraci. Začíná se léčit přirozeně, sama…

Zároveň začne regenerovat beta buňky a používat je pro jejich primární účel – produkce inzulínu! Jakmile se budeš soustředit na „Hlavní příčinu” cukrovky – začneš se dívat na cukrovku z jiného pohledu – místo „Léků” a „Boje s příznaky”, začneš myslet na věci jako je „Zdraví” a léčení příčiny.

Prostá pravda, ale ignorovaná ohledně cukrovky – ale také mnoho jiných onemocnění dnešní doby – je že je mnohem důležitější myslet na to, co konzumuješ (jaké druhy tekutin, jaké potraviny, kvalita vzduchu apod.), než léčit negativní účinky některých nezdravých věcí. Jak asi pravděpodobně dobře víš, předepsané léky (pro hypoglykémii) pouze zamaskují příznaky.

Nevyléčí; vlastně zhoršují tento problém, protože oslabují imunitní systém. I když by ti měli pomoci, pouze zhoršují věci.

NA PŘEMÝŠLENÍ:

 • Zatímco předepsané léky ti pomáhají ovládat uměle hladinu cukru v krvi (a léčit příznaky), neřeší základní příčinu onemocnění.

 • Pokud by předepsané léky byly dlouhodobým řešením problému cukrovky, proč se toto onemocnění nachází i v dnešní době na 4. místě, pokud jde o příčiny úmrtí lidí na celém světě?

 • A kromě toho, že to je jedna z hlavních příčin úmrtí, způsobuje také jiná závažná onemocnění, jako je vysoký krevní tlak, srdeční selhání a selhání ledvin.

A JAKÉ JE TEDY ŘEŠENÍ?

Řešení na všechny tyto problémy by bylo vrátit se k přírodnímu zdravotnímu stavu organismu… „vyčištěním se” uvnitř, a tak bys umožnil tvému tělu zbavit se kyselin, které mají negativní vliv nad buňkami, které by znovu fungovaly odpovídajícím způsobem.

Při každé nemoci, imunitní systém organismu proti ní začne ihned bojovat. Tvé tělo může získat zpět své zdraví, může si vyřešit veškeré problémy, ať už jde o zranění nebo poškození orgánů, nebo nemocné buňky, které musí vyléčit – ale nemůže, protože ty ho stále znečišťuješ… bez podpory z tvé strany, organismus nemůže prostě čelit nemocem.

Jakmile slinivka břišní už nemusí neutralizovat kyseliny a bojovat proti nim, vrátí se k produkci inzulínu – úkol, který jí byl přidělen od začátku – a jakmile začne zase fungovat, inzulín, který potřebuješ je znovu čerpán slinivkou v organismu.

Lékařská studia doporučují zdravou stravu a životní styl, jako nejlepší zbraně proti cukrovce!

PROČ TI TEDY O NICH NEŘEKNE NIC LÉKAŘ?

Jde tady o více než 3 miliardy dolarů, které vydělává průmysl cukrovky od více než 300 milionů diabetiků z celého světa.

Toto je důvod proč farmaceutické společnosti utrácí přibližně 16 miliard euro každý rok, konáním lobby a snahou manipulovat lékaře. Většinou tyto snahy mají požadované výsledky, jelikož semináře, na které společnosti zvou lékaře, jsou pro ně jedinými zdroji informací.

A protože zdravotní systémy na celém světě nejsou dobře připravené v tomto ohledu, hlavně prostřednictvím informování lidí o správné stravě a zdravém životním stylu, pacienti jsou nuceni spoléhat pouze na druhou variantu, respektive léky a lékařské postupy. Ale podle statistik, tato druhá varianta vždycky selže při dosažení svého cíle…

 • Přes dva miliony nových případů cukrovky typu 2 jsou diagnostikovány každý rok.

 • Každých 10 vteřin zemře jeden člověk kvůli komplikacím způsobeným cukrovkou.

 • V současné době, stovky milionů lidí žijí s tímto destruktivním onemocněním, mnoho z nich aniž by si toho byli vědomi.

 • Jeden milion diabetiků umírá každý rok, i když mohli být zachráněni!

TADY JE NĚKOLIK VĚCÍ, KTERÉ SE NAUČÍŠ O TOM, JAK OBNOVIT SVÉ ZDRAVÍ A JAK STIMULOVAT SVÉ TĚLO ABY PRODUKOVALO INZULÍN PŘIROZĚNĚ…

 • Toxiny, s kterými jsme v každodenním kontaktu, nepřetržitě útočí na tvůj organismus a poškozují slinivku břišní. Jsou všude v dnešní době – doma u tebe, v hygienických produktech, v plastových obalech, znečištění ovzduší. Ničí buňky produkující inzulín, a tak zhoršují cukrovku typu 2 a urychlují vývoj nejzávažnějšího typu cukrovky. Naučíš se, jaká je nejlepší cesta, jak vyčistit tyto toxiny a jedovaté chemikálie z těla.
 • Proč jsme tak vystaveni fatálním onemocněním. Zjisti jak farmaceutický a potravinářský průmysl jdou ruku v ruce, pokud jde o naše otrávení (malý tip: lékařský systém v některých západních státech je praktický hlavní příčinou úmrtí občanů daných států)
 • Proč léky proti cukrovce nejen, že ji nevyléčí, ale ZHORŠUJÍ zdravotní stav pacienta (čti dál a ukážu ti vědecký důkaz).
 • Co dělat a co NEDĚLAT na normalizaci hladiny cukru v krvi přirozeně a efektivně.
 • Jaké společnosti potravinářského průmyslu používají reklamy na podporu lékařů, aby doporučovali potraviny vyrobené jimi s tím, že jsou dobré pro organismus – stejně jako před 70 lety, v 50. letech, lékaři byli používaní v reklamách na cigarety!
 • Které druhy ovoce a zeleniny jsou mimořádně efektivní při čištění přebytečných kyselin v organismu… a jak si úplně vyčistit slinivku ze systémové acidózy.
 • Proč to, co ti říkal lékař je špatné a mnoho léků zesiluje vedlejší účinky komplikací způsobených cukrovkou.
 • Kombinace diet a aktivit, s kterými se ti podaří změnit si život k lepšímu, stabilizovat hladinu cukru v krvi a udržovat ji na zdravé úrovni.
 • Jak snížit přirozeně chuť na toxická jídla.
 • Jak posílit svůj imunitní systém tak, aby ses už nemusel obávat z jakéhokoliv onemocnění.
 • Jak uvést to praxe nejnovější lékařský objev v oblasti léčení cukrovky, s dodržením několika praktických kroků na normalizaci hladiny cukru v krvi na hladinu zdravé osoby, pouze během několika týdnů, a dosažení tak optimálního zdraví.
 • Proč léčení příznaků určitého onemocnění je jako používání deštníku doma, když máš rozbitou střechu. Samozřejmé je, opravit si střechu!
 • Nejsilnější generátor zdraví (Tip: není to potravina nebo vitamín!)
 • Nejlepší způsob jak zjednodušit cestu ke zdravému životnímu stylu.
 • Vědecký objev, který stimuluje organismus, aby pracoval, a přirozeně pomáhá k tomu, aby slinivka produkovala inzulín!

Jakmile slinivka břišní začne znovu pracovat, hladina cukru v organismu klesá, i když používáš injekce se stejným množstvím inzulínu. Nezapomeň: to se stává, když postupně začneš snižovat množství inzulínu, které denně používáš…

Toto by byly první kroky na odstranění léků proti cukrovce a injekcí. Takže, pokud budeš podporovat své tělo tímto způsobem každý den, podaří se mu vyléčit se úplně, získáš zpět své zdraví a život, který už nebude zatížený léky, které ti víc škodí. Je to skoro neuvěřitelné, do jaké míry ti tato věc ovlivňuje život pozitivně.

Hrozně rád dostávám dopisy od lidí, kteří bojovali s cukrovkou dlouhá léta a kteří zvítězili, a teď jsou plní energie a s obrovským pocitem osvobození.

JEJICH LÉKAŘI BYLI ŠOKOVÁNI … A BYLI BEZE SLOV, KDYŽ VIDĚLI, ŽE SE VYLÉČILI.

Níže ti představím několik komentářů, které jsem dostal od bývalých pacientů s cukrovkou (mimochodem, někteří z nich byli tak šťastní, když viděli výsledky programu, že nám dovolili zahrnout jejich kontaktní údaje).

„Trpěl jsem po celá léta cukrovkou typu 2. Po 30 dnech používání tvého programu ti můžu říct následující věci…”

Jsem tak rád, že jsem našel tvoji knihu na internetu. Trpěl jsem celá léta cukrovkou typu 2. Po 30 dnech používání tvého programu, ti můžu říct následující věci…

 • Glukóza v krvi klesla ze 312 na 120

 • Krevní tlak je nižší o 10 jednotek

 • Cholesterol klesl o 6 jednotek

Tvůj materiál je opravdu něco revolučního a požehnání pro ty, kdo jsou v mé situaci.

A.B.

“…hladina cukru v organismu dosáhla normálních parametrů. Zbavila jsem se i několika kilogramů, které jsem měla navíc, cítím se velmi energicky a už nepotřebuji inzulín!”

„Cítím se velmi šťastná a privilegovaná, že jsem našla tvou novou knihu na internetu před několika měsíci.

Chci ti říct, že jsem ji přečetla s velkým zájmem asi za dva dny. Byla jsem velmi překvapená tím, co jsem četla, protože to, co je napsáno v knize se liší od doporučení, které mi dával můj lékař. Ale rozhodla jsem se dát ji šanci a dodržet rady v ní obsažené. Jsem prostě ohromena výsledky!

Je to zdaleka nejskvělejší a nejpoučnější kniha, kterou jsem přečetla. Trpěla jsem cukrovkou mnoho let. Po dodržení tvého programu, hladina cukru v organismu dosáhla normálních parametrů a, bonus, zbavila jsem se i několika přebytečných kilogramů.

Jsem plná energie a už nemusím brát inzulín! Můj zdravotní stav se výrazně obecně zlepšil a věřím, že můj život bude od nynějška lepší – konečně se cítím dobře ve své kůži a veliká výhoda tohoto příběhu je, že už nemusím brát léky!

Byl jsi opravdovým požehnáním pro mě a mojí rodinu a děkuji ti mockrát za knihu a za rady! Přeji ti jen to dobré, tobě a tvé rodině a měl bys vědět, že jsi ovlivnil moji budoucnost rozhodujícím způsobem a pozitivně”

B.P.

NEBYLO BY TO SKVĚLÉ ZAPOMENOUT NA LÉKY PROTI CUKROVCE A ŽÍT OD NYNĚJŠKA NORMÁLNÍ ŽIVOT?

Nezapomeň – máš jenom jedno tělo po celý život. Starat se o něj není luxus, ale nutnost, pokud nechceš strávit celý život v nemocnicích a jako otrok různých společností, které prodávají léky.

A prosím, vezmi v úvahu toto: lidé s cukrovkou dostávají mnoho léků na ochranu před komplikacemi, jako je vysoký krevní tlak, srdeční záchvat, ledvinové nedostatečnosti a nedostatečnosti jater.

Nejen že tyto léky jsou neefektivní, ale mohou být dokonce fatální daným pacientům. (Hned ti vysvětlím proč) Získej zpět kontrolu nad svým vlastním životem! Zasloužíš si být zdravý a šťastný! Plný života a energie! Nedovol, aby chemikálie s příbalovými informacemi tě o to všechno okradli!

PŘEDSTAVUJI TI…

 • Nejoceňovanější existující příručku tohoto druhu.
 • Nejefektivnější, jednoduchý a úspěšný způsob, jak překonat tuto nemoc BEZ pomocí léků.
 • Vědecký a klinicky prokázanou metodu, která zvrátí cukrovku za MÉNĚ než tři týdny.

PROGRAM, KTERÝ

 • Zastaví a zvrátí účinky cukrovky typu 2
 • Ti pomůže získat kontrolu nad hladinami cukru v krvi, za méně než tři týdny
 • Je tak levní jej uvést do praxe, že je téměř ZDARMA
 • Odstraňuje závislost na lécích proti cukrovce
 • Pomohl už tisícům bývalých diabetiků na celém světě
 • SNIŽUJE DÁVKY INZULÍNU potřebné pro cukrovku typu 1 nejméně o 80%

TENTO MATERIÁL TI ZMĚNÍ ŽIVOT!

Je to silný nástroj, který umožňuje KAŽDÉMU, ať je mladý nebo starý, účinně překonat cukrovku, na buněčné úrovni, místo toho, aby léčil „její příznaky”! Jak vidíš, jsem velmi nadšený v popisu tohoto produktu, který zachraňuje a mění lidem životy k dobrému.

Od chvíle, kdy jsem odhalil „tajemství” o tom, jak odstranit cukrovku přirozeně a jednoduše, a jak vyvrátit její příčiny, nemůžu prostě přestat mluvit o tomto tématu. A to i když jsem nebyl vždycky takový…

V jedné z kapitoly knihy ti budu vysvětlovat podrobně mizerné taktiky, které používá farmaceutický průmysl – včetně uplácení lékařů – jenom proto, aby tě využívali finančně a udržovali tě pod kontrolou jejich produktů.

PROČ CHCE MEDICÍNA, ABYSTE BYLI BEZMOCNÍ?

Existuje mnoho lidí v této oblasti, kteří nechtějí, aby obyčejní lidé znali svůj potenciál a sílu. Systém, který funguje v dnešní době si přeje, aby lidé se cítili slabí a viktimizovali se.

Každý kousek informace, který zjistíš z reklamy, lékařských ordinací a z média je koncipovaný tak, aby ti zesílil pocit slabosti a udržel tě závislým na systému, který z tebe ždíme peníze, buď za léky, nebo za chirurgické zákroky. V tomto materiálu jsou vysvětleny podrobně taktiky používané farmaceutickými společnostmi, které tě využívají za účelem dosažení zisku.

Na druhé straně, informace ohledně zdraví, kterou ti nabízím, ti pomůže mít přehled o situaci a vrátí ti sílu vyléčit se sám. Jde o vyléčení nebo zvrácení cukrovky (příšerná epidemie, která by ani neměla existovat!) a umístění do tvé náruče informací a metod, jak udržet kontrolu nad svým vlastním zdravotním stavem a vyhnat cukrovku z tvého života jednou provždy! V této knize ti představím zákony přírody a jak naše vlastní tělo a naše vlastní mysl byly vytvořeny k dosažení a udržení dokonalého zdraví.

Ty budeš za volantem vozidla s názvem Zdraví – a ty budeš rozhodovat o tom, jak se budeš léčit, na základě solidních vědeckých důkazů. Tato informace tě může osvobodit. Může ti vyléčit cukrovku (a JAKOUKOLIV jinou nemoc). Může ti zachránit život. Jsme opravdu tak naivní, abychom věřili, že všichni, kteří vydělávají z cukrovky myslí na naše dobro a ne vydělat co nejvíc peněz? Koneckonců, pokud cukrovka by byla vyléčena, za krátkou dobu by zůstali bez zisků, které činí stovky miliard!

Někdo mi řekl dokonce pořekadlo z farmaceutického průmyslu: „Vyléčení zabijí zisky”

Cukrovka je jednou z hlavních – možná dokonce ta hlavní – ekonomických podpor pro lékařskou komunitu, jejichž manažerská politika zdaleka není vyléčení. Není divu, proč existuje tolik dezinformací, zmatku a nesouladů ve zprávách! Nemělo by nás překvapit ani to, že tyto společnosti skrývají pravdu o nebezpečných vedlejších účincích mnoha produktů, které vyrábí.

Dokonce skrývají příčiny úmrtí mnoha lidí, tak aby to neovlivnilo jejich dobrou pověst! A to zatímco jiné metody, jistější a efektivní na léčení cukrovky jsou ignorované – z jediného důvodu, že jsou mnohem méně výnosné, a mnohem dostupnější! Prosím, sleduj mě pozorně.

Na rozdíl od jiných knih, které existují na trhu a které ti vysvětlují nejasně a často nesrozumitelně, představují ti protichůdné informace o tom, co jíst, abys ovládal svou cukrovku – vím to, četl jsem je všechny! – tento program je prokázaný v důsledku vyléčení více pacientů! Můžeš důvěřovat těmto strategiím na zvrácení účinků cukrovky, protože pomohly opravdovým lidem, pacientům z celého světa, kteří trpěli cukrovkou – a zbavily je navždy léků!

Tento ebook je skutečným průkopníkem. Budeš naprosto ohromen, až zjistíš, jak farmaceutický a potravinářský průmysl se spolčili tak, abys byl stále nemocný a trpící! Zapomeň na nesmyslné předpisy, které místo toho, aby tě zbavily cukrovky, nalepí ji na tebe jako suchým zipem, už neztrácej čas hledáním informací o tom, co můžeš udělat a co nemůžeš. Co se tady naučíš je naprosto revoluční. Bude to jako zjevení pro tebe!

Tato kniha změní západní „pokročilou” medicínu – a celý lékařský systém – bude vypadat jako malé dítě. Tento program ti nabízí informace zachraňující život, které potřebuješ na zlepšení svého zdraví a zvrácení negativních účinků cukrovky PŘIROZENĚ, aniž bys musel brát škodlivé léky. Tyto informace prezentované v knize jsou podporovány tisíci vědců a světových lékařů z celého světa.

Jsou prokázané vědeckými informacemi, studiemi a lékařskými výzkumy! Kontrola hladin cukru v krvi a léčení cukrovky jsou implicitní – pokud nabídneš tvému tělu potřebné zbraně pro odstranění zlozvyků a spatných návyků, které stojí v cestě tvého vyléčení. Přesně: Zvrácení cukrovky je velmi jednoduché a bez překážek, na základě biochemických příčin a následků.

Jediné důvody, proč lidé neporazí své onemocnění jsou:

 • Nemají přístup k takovým informacím
 • Konvenční medicína je učí tyto věci. Farmaceutické společnosti raději udržují lidé závislí na jejich produktech. Ve chvíli kdy se vyléčíš, ztratí zákazníka!

Tato revoluční kniha obsahuje nejnovější studie ohledně nejefektivnějších strategiích, které můžeš používat pro stabilizaci hladiny cukru v organismu. Dovol mi, abych byl k tobě upřímný – to, co ti nabízím je elektronická příručka, která ti ukáže nejefektivnější postupy na seřízení cukru v organismu a vyléčení cukrovky, aniž bys musel utrácet peníze za drahé léky, které mají nežádoucí vedlejší účinky.

Tady je další věc, kterou bys měl vědět o této elektronické příručce: je to příručka „s nohama na zemi”, která ti pomůže pochopit a sledovat snadno kroky, které musíš dodržet za účelem vyléčení. Je založena na solidních vědeckých důkazech, klinicky prokázaných.

“Děkuji ti, že jsi napsal tuto úžasnou knihu a přidal tak několik let mému životu”

Ještě mi po tváři tečou slzy radosti a vděčnosti. Všechno co jsem našla ve tvé knize fungovalo a to, že jsem ji našla byl zázrak, protože byla vším, co jsem potřebovala. Každý kousíček ve mně rezonuje s moudrostí, kterou jsi umístil do stránek této knihy.

Děkuji ti, že jsi napsal tuto úžasnou knihu a přidal tak několik let mému životu.”

B.P.

“Asi před dvěma týdny, kdy jsem začal program, hladina cukru v krvi byla 332… Dnes jsem dostal výsledky nových vyšetření a musím říct, že klesla na 100!”

Abych nezapomněl, když jsem byl diagnostikován s cukrovkou, měl jsem přes 120 kilogramů a vysoký krevní tlak.

Teď mám 90 kilogramů a normální krevní tlak. Děkuji ti za pomoc. Já a moje rodina ti budeme vždycky vděční”

L.B.

V PODSTATĚ SE NAUČÍŠ:

 • Jak urychlit léčbu s třemi přísadami, které ti okamžitě vyčistí tělo od kyselin a toxinů (Tip: tyto přísady jsou málo známé, ale jsou nejrychlejší cestou na snížení hladiny cukru v krvi během několika týdnů, ne měsíců!)
 • Objev pět základních ingrediencí na stále zdravé tělo! (99% lidí nekonzumuje v dostatečném poměru ani tři z nich… tato věc nám ovlivňuje velmi silně způsob, jak naše tělo odstraňuje odpady, imunitní systém začne pracovat a produkovat inzulín!)
 • Objev zázračnou přísadu, která ti pomůže rychle vyléčit slinivku břišní.
 • Přísada, jejíž objev vedl k získání Nobelovy ceny, ale o které málo lidí ví… nicméně, malá skupina elitních vědců a lékařů ji vřele doporučují, protože posiluje imunitní systém a pomáhá tělu produkovat hormony, jako je inzulín.

V zásadě, tyto ingredience jsou to, co ti chybí k tomu, abys měl co nejdříve dobrý zdravotní stav. Během několika dnů si začneš regulovat hladinu cukru v krvi a ucítíš více energie, než jsi měl v posledních letech.

Pouze během několika týdnů uvidíš rozdíl – obrovský rozdíl – v tom, jak vypadáš a jak se cítíš… a budeš překvapen, možná dokonce šokován, až půjdeš na následující lékařskou prohlídku. Po několika měsících se zbavíš nemoci a ohromíš tím svého lékaře.


Běžná cena 1000 Kč. Dnes: 599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

7

Poslední prodej proveden dne:


POSLOUCHEJ MĚ: BUĎ SE ZBAVÍŠ CUKROKVY… A ZAČNEŠ KONSOLIDOVAT SVÉ ZDRAVÍ A ENERGII… NEBO DOSTANEŠ PENÍZE ZPÁTKY

Dodržením tohoto programu si musíš vylepšit zdravotní stav – nebo dokonce se úplně vyléčíš – a pokud se to nestane, vrátím ti 100% cenu knihy, aniž bych ti kladl nějaké otázky.

A mimochodem, protože jsi vynaložil tolik úsilí a strávil jsi tolik času a dal jsi šanci programu, který jsem vytvořil, můžeš si nechat všechny tři SUPER BONUSY zdarma, i když mi vrátíš knihu do 60 dnů. Veškeré riziko, kterému vy ses vystavil zmizí, protože já jsem ten, kdo na sebe teď bere rizika. Ne ty.

To znamená, že můžeš otestovat navržený materiál, můžeš používat zdroje, které ti dávám k dispozici, můžeš se naučit všechno o nejnovějších objevech v této oblasti na MOJE RIZIKO… a ty se rozhodneš, co funguje nejlíp pro tebe a jestli to funguje, budeš mít na to k dispozici 30 dnů! Měsíc, bez jakékoliv další otázky, můžeš si to rozmyslet a dostát zpátky všechny peníze.

A TAK MI DOVOL ZEPTAT SE TĚ NA JEDNU VĚC…

Jak moc by se měla zhoršit tvoje cukrovka, aby tvoje rodina, na pokraji zoufalství, začala něco dělat?

Průmysl cukrovky chce, abys věřil, že změna stravy není nezbytně nutná, když si chceš udržet hladinu cukru v krvi na normálních hodnotách, pokud používáš léky vyrobené jimi. (To je podle mého názoru nejstrmější cesta k tragickému konci!).

TAKOVÉ LŽI TĚ MŮŽOU STÁT HODNĚ!

Pravda je následující: čím víc zůstaneš v pasti cukrovky, a budeš potřebovat stále větší dávky léků, tím víc tě cukrovka podmaní, vzniknou komplikace, a srdce, ledviny, slinivka břišní, mozek a zbytek těla budou více trpět.

Na druhou stranu, pokud ty jsi spokojený zůstat v takovém stavu… ale uvědom si, že tato nemilosrdná nemoc tě nakonec porazí.

ROZHODNI SE TEĎ SKONČIT S PRÁŠKY!

Tento materiál ti pomůže získat normální hladinu cholesterolu a krevního tlaku přírodními metodami! Nebudeš muset konzumovat léky! Hrát si s krevním tlakem a cholesterolem pacienta, který už má problémy s cukrem v krvi je nebezpečné!

Různá studie to prokazují! Bohužel pacienti nadále trpí účinky nemoci, které jsou čím dál tím víc závažnější, do chvíle kdy se rozhodnou léčit cukrovku od jejího kořene! Jsou potřebné změny ve stravě a v životním stylu.

Zvrácení účinků cukrovky je dokonce jednoduché. Ale ekonomické zájmy a jiné takové machinace lékařského průmyslu nechtějí, abys věděl pravdu. A pravda, kterou ti oni neříkají je, že optimalizace stravy a životního stylu nejen že je nejlepší cestou jak vyléčit cukrovku, ale…

JE TO JEDINÁ CESTA!

Jak jsem ti již vysvětloval dříve, výzkumníci to nazývají „změna životního stylu”. A každá nová studie ukazuje, že žádný lék proti cukrovce není tak silný. Desítky klinických výzkumů ukazují, že změna životního stylu a stravy jsou jistější, levnější a mnohem efektivnější, než léčby s prášky.

A TAK, JEŠTĚ JEDNOU, PROČ TI O TOM NEŘEKNE NIC TVŮJ LÉKAŘ?

Dám ti tři důvody:

 • Jak jsem ti už říkal, nic by z toho neměl, pokud by ti to řekl. Protože lékaři nejsou finančně motivováni, aby ti radili k takovým postupům a doporučovali ti změnu stravy a životního stylu. Mnoho z nich ani neví jak.
 • Většina lékařů nemá čas. Vzdělávání a motivování pacientů s cukrovkou trvá déle než průměrných 10 minut, kolik lékaři tráví vyšetřováním jednoho pacienta. Lékařský systém prostě nebyl koncipován jinak.
 • Většina lékařů, bez ohledu na to, jak moc jsou oddaní své profesi, nemají ponětí o změnách životního stylu, protože se nepodporuje jejich vzdělávání v tomto směru. Z tohoto důvodu, zůstávají ve tmě.

A, a taky nezapomínejme, že mnoho z nich je manipulováno obchodními zástupci, z farmaceutického průmyslu, kteří za to dostávají hodně peněz. Tragický výsledek tohoto faktu je…že jediná a nejefektivnější zbraň proti cukrovce – změna stravy a životního stylu – zůstává ignorována a nepoužitá! Prosím, věř mi, když ti říkám, že léky nejsou cestou k vyléčení.

Viděl jsem už, a ukázal jsem i tobě vědecké důkazy ohledně této věci. Nejlepší šance na zdravý život je použít jedinou strategii, která opakovaně prokázala, že odstraňuje cukrovku z tvého života: Změna stravy a životního stylu. Začni léčit cukrovku okamžitě! Využij této příležitosti bez rizika a vyzkoušej nejefektivnější program na léčení cukrovky z celého světa.

CO OBSAHUJE KNIHA “PŘÍRODNÍ ŘEŠENÍ NA LÉČENÍ CUKROVKY”?

Zde je pouze několik témat, které nalezneš v této knize:

insights

JEDNEJ TEĎ!

Jednej teď a dostaneš balíček. Jsi velmi blízko naučit se nejdůležitější a záchranné informace! A všechno je prezentováno snadno pochopitelným způsobem, kde je ti vysvětlen rozdíl mezi trpět cukrovkou a ZBAVIT SE JÍ NAVŽDY! Toto je opravdu nejlepší šance jak porazit cukrovku jednou provždy.

Jsi ochoten udělat tento krok? Jsi ochoten získat kontrolu nad svým vlastním zdravím a použít zaručenou strategii, která ti obnoví život? Nebo budeš i nadále dělat to, co jsi dělal doposud, budeš si stěžovat a dělat si starosti ohledně dlouhodobých účinků, které bude mít cukrovka, a budeš brát postupně prášky až do posledního dne!

Jak jsem ti už vysvětloval, předepsané léky na léčení cukrovky VŮBEC neútočí proti nemoci; jak jsem již říkal, léky jsou koncipované tak, aby léčily PŘÍZNAKY a dovol mi, abych ti vysvětlil a řekl ti, že když říkám „léčení příznaků”, znamená to vlastně jejich „potlačení”. A protože tyto léky způsobují jiné zdravotní problémy (vedlejší účinky) tvůj lékař ti nakonec bude předepisovat nové léky na nové příznaky.

I když vedlejší účinky vzniknou potom, a najednou se ocitneš v začarovaném kruhu, budeš brát do nekonečna léky, které již nebudou mít žádný účinek, i když budou mnohem silnější v mnohem vyšších dávkách!

JSI CHYCENÝ JAKO MYŠ V „PASTI CUKROVKY”

Co tě čeká nakonec je trest smrti, kvůli srdečnímu selhání, infarktu, obezitě, oslepení, impotenci, onemocněním nervového systému, amputacím a jiným takovým ošklivým komplikacím. A to jenom protože jsi nikdy neřešil PŘÍČINU cukrovky, ale pouze PŘÍZNAKY.

A TAK SE TĚ PTÁM, JESTLI SI OPRAVDU PŘEJEŠ:

 • Zapomenout navždy na léky pro cukrovku
 • Nekonzumovat už (zbytečně) léky na cholesterol, vysoký krevní tlak, renální dysfunkce a jiné komplikace cukrovky
 • Přestat píchat se do prstu pro výpočet hladiny cukru v krvi,
 • Zbavit se starostí ohledně rizika srdečních onemocnění, infarktu nebo jiných ošklivých onemocnění
 • Zhubnout přirozeně, aniž bys dodržoval nějakou dietu
 • Vyhnout se závislosti na inzulínu, dokud není příliš pozdě
 • Zastavit nebezpečí nad tvým obecným zdravotním stavem

Pokud ano, tak JEDNEJ TEĎ !!! Popadni tvoji kopii tohoto ebooku hned teď a ucítíš, jak se ti život rychle zlepší!

Představ si, že budeš mít novou budoucnost, čerstvé tělo, novou mysl… Budeš prakticky nový člověk, s životem osvobozeným od léků, inzulínových injekcí a frustrujících testů na hladinu cukru.

Pokud objednáš produkt, dostaneš zdarma, jako BONUS: Knihu “Super Potraviny pro Super Zdraví!”

120 Kč ZDARMA!

„Superpotraviny“ je termín používaný v dnešní době k popisu potravin bohatých na fyto-živiny a hodně lidí věří, že tyto potraviny nám mohou přinést mnoho výhod.

 • 24 superpotravin, které během krátké dobyposilují imunitní systém

 • Početné výhody těchto potravin na vaše zdraví

 • Mnoho dalších rad jak se vyhnout nevyvážené stravě

A to není vše! Dostaneš také: Knihu “Praktická příručka pro zdravou stravu”

120 Kč ZDARMA!

Postupuj podle kroků z této knihy a budeš se moci radovat z vynikajících účinků zdravé stravy na tvůj organismus. Z této knihy zjistíš:

 • Jak si naplánovat zdravou stravu

 • Jaké výživné látky jsou potřebné pro vyváženou stravu

 • Jak určit množství a porce pro zdravou stravu

Dostaneš také Knihu: “Zdraví zajišťuje i dodávky do domu!”

120 Kč ZDARMA!

Není nutné utrácet vysoké částky peněz, abychom si udrželi své zdraví. Jsou zde prezentované i rady pro zdravý životní styl prostřednictvím cvičení a správné výživy.

 • Účinné metody hubnutí, které mohou být použity doma

 • 9 základních pravidel pro nový začátek vašeho pevného zdraví

 • 9 účinných fyzických cvičení, které mohou být účinně vykonávány doma

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ DO30 DNŮ

Toto je moje záruka na bezpodmínečné vrácení peněz, bez rizika, beze stresu, do dvou měsíců: Jsem naprosto přesvědčen, že tento program bude mít nepředstavitelný dopad na tvůj život a tvůj boj proti cukrovce. Tak přesvědčen, že abych byl naprosto jistý, že to STOJÍ ZA TO koupit si knihu, zaručují ti ÚSPĚCH programu a SPOKOJENOST tím, že dostaneš všechny peníze zpátky, pokud nebudeš spokojený s výsledky.

Plná záruka po dobu 30 dnů!
Zaručená spokojenost

Kniha je napsaná tak, že jí můžeš snadno pročíst a osvojit si informace. Proto, abych se ujistil, že máš všechny důvody koupit ji teď a začít ji číst, vzal jsem na sebe veškerá rizika, tudíž ti nabízím silnou záruku!

Pokud objednáš knihu dnes, máš 30 dnů na přečtení a použití rad, které tam najdeš. Očekávám, že ji přečteš a použiješ mnoho z prezentovaných konceptů, pro navrácení zdraví ještě v kratší době. Musíš cítit, že jsi získal informaci, která je mnohem cennější než malá investice!

V případě, že nebudeš spokojený, požádej o vrácení peněz a vrátíme ti peníze, za které jsi zakoupil knihu.

Tento rok objednáno více než 5000 lidmi z České republiky!

Jak můžete vidět níže, předkládáme navíc na této mapě klienty z České republiky. Bohužel jsme nemohli zahrnout mezinárodní zákazníky, protože by mapa musela být daleko větší.

Vindecare diabet
Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

7

Poslední prodej proveden dne:

POSLEDNÍ SLOVO ZE STRANY AUTORA

Jsem hluboce vděčný za příležitost změnit životy lidí pomocí informací, které jsem získal v průběhu let. Teď prostřednictvím internetu mohu ovlivnit k dobrému životy lidí na celém světě.

Mým cílem je posílit lidi, aby získali kontrolu nad svým vlastním zdravím a aby žili bez bolesti nebo nemoci, s pevným zdravím, jasnou myslí a vášnivě. Myslím si, že dobré zdraví je právo, které dostaneme všichni při narození a součástí mého poslání je pohřbít lži a protichůdné informace o zdraví, které nás pronásledují různými mediálními kanály.

Brzy zjistíš přesně, jak se zbavit cukrovky přírodními metodami a budeš příkladem pro ostatní, pokud jde o zdraví, a to, co život vlastně znamená. Investuj do tohoto programu na normalizaci hladiny cukru v krvi a posílení tvého zdraví. Zbav se cukrovky ode dneška! Jednat je jedinou cestou vpřed. (Protože pokud budeš „pouze o tom přemýšlet” nevyléčíš se).

P.S. Získej zpět svůj život teď! Tak jak to bylo před onemocněním, když jsi byl šťastný! Neztrácej cenný čas a peníze za léky, které neřeší skutečný problém.

Život je příliš cenný. Tento systém, který jsem navrhl funguje, protože je koncipovaný tak, aby zničil cukrovku od kořenů, a pomůže tvému organismu vyléčit se. Bude to nejlepší rozhodnutí, které jsi kdy učinil!

Nezapomeň na záruku spokojenosti 100%: ty a tvůj lékař budete velmi překvapeni a naprosto přesvědčeni, jak funguje „Zvrať tvou cukrovku teď” a tím, že tvůj zdravotní stav se zlepší, a pokud se toto nestane, pošlu ti okamžitě peníze zpět, aniž bych kladl nějaké otázky. Budeš mít možnost nechat si knihu a bonusy.

P.P.S. Já nemůžu objednat za tebe – musíš to udělat TY sám!

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.