solutii-naturiste-diabet

PRÍRODNÉ RIEŠENIA AKO SA ZBAVIŤ CUKROVKY

solutii-naturiste-diabet
solutii-naturiste-diabet

Revolučný program na vrátenie tejto choroby a navrátenie zdravia

Pozor!

Ani si nemysli minúť ďalšie peniaze na lieky voči cukrovky pred tým než prečítaš toto! Konečne prezradené! Princípy vedecky dokázané na stimuláciu tvorenia inzulínu telom, prirodzene.

Zaručene a bezpodmienečne vylepší úroveň cukru v krvi a vráti späť príčiny vzniku cukrovky!

solutii-naturiste-diabet

ítaj tento list v celosti aby si sa dozvedel jednoduché kroky, ktoré budú podporovať pankreas aby tvoril viac inzulínu každý deň. Dozveď sa od niektorých výhercov Nobelovej ceny, ako i iných ocenených na svetovej úrovni ako znížiť úroveň cukru v krvi prirodzeným spôsobom a aby si sa zbavil liekov proti cukrovky a inzulínovým injekciám.

Drahý priateľu,

Ak si unavený z toho, ako si finančne zneuživaný lekármi a farmaceutickými spoločnosťami, tým, že trpíš touto vyliečiteľnou chorobou, tak asi čítaš najdôležitejšie riadky z tvojho života. Píšem ti lebo, ti chcem oznámiť nové pokroky vo vedeckom výskumu vykonanom na liečbu cukrovky. Ak to prečítaš….sľubujem ti, že sa budeš cítiť obohatený. Liečba na cukrovku, ktorú toľkí potrebujú, je konečne dostupná! Bola vykonaná rada nových výskumov ohľadom ľudí čo trpia cukrovkou. …tisíce ľudí, ktorí sa nachádzajú v tej istej situácií odvrátili tento stav bez toho aby museli brať lieky! A pokým moderná medicína je neúspešná, tento nový prístup má 100% úspešnosť vo vyliečení cukrovky a lieky na cukrovku, a tým im dala šancu na normálny život. Tento revolučný balíček detailne popisuje systém na vyliečenie cukrovky typu 2 a predcukrovky, a pomáha tými, ktorý majú cukrovku typu 1 aby znížili alebo úplne odstránili dávky inzulínu.

MÁŠ DOSŤ…

 • stále si odoberať vzorky na testovanie glykémie…
 • žiť s myšlienkou, že je 80 percentná šanca, že umrieš na následky infarktu alebo iných srdcových problémov
 • cítiť sa vinný, ak je reč o jedle a váhe…
 • trápiť sa, že nevieš schudnúť, keďže braním liekov iba priberáš…
 • byť unavený zo stálej pozornosti z dôvodu tejto choroby…
 • trpieť na následky lie ebných procedúr

Mohol by si sa pýtať “prečo?”

 • Ak všetci poznali túto liečbu, farmaceutické spoločnosti by už nemohli predávať svoje lieky, ktoré sa snažia ich tlačiť “do krku”.
 • Farmaceutické spoločnosti a odborníci z lekárskeho odboru by stratili milióny dolárov. A manipulácia z pozadia “cukrovkovej krízy” je iba hrozná orchestrácia. (viac detailov v knihe).
 • Je to odstrašujúce pre lekárske spoločnosti, aby existoval prírodná liek, ktorý, bez pomoci chemikálií z laboratória pomôžu ľudom vyliečiť si cukrovku.

Pýtaš sa ako je to možné?
“Myslel som si, že cukrovku nie je možné vyliečiť”

Máš pravdu. Teda, aspoň čiastočne. Prostredníctvom klasickej medicíny, cukrovka nikdy nemôže byť vyliečená. Tento “boj” s cukrovkou, prostredníctvom látok, ktoré liečia symptómy choroby, ale nikdy nelieči koreň problému. Vlastne, lekári prezradili, že nevedia čo spôsobuje cukrovku, že nevedia ako ju vyliečiť – ale aj tak ti ponúknu recept s liekmi (je to známe?) Má to pre teba zmysel?

Prečo by si mal brať lieky, keď tí čo ti ich predpísali nevedia čo je cukrovka, čo ju spôsobuje alebo ako ju vyliečiť. Ale, aj napriek tomuto, vo všeobecnosti ľudia sa postavia tiež takto bez záujmu k zdravotným problémom: či je to rakovina, sklerózu, cholesterol, artritída, srdcové choroby alebo cukrovku. V Európe a Spojených Štátoch Amerických tieto choroby sú oveľa častejšie ako v menej vyvinutých krajinách. V týchto krajinách tieto choroby, akoby už neexistovali. Sú to rarity. Tento fakt je známy už dlhé roky. Mikrobiologovia a vedci sa snažia nájst odpovede na to. Prednedávnom to objavili. Zistili, že náš “moderný” životný štýl pomáha týmto chorobám. Ľudské telo bolo vytvorené tak aby sa vyliečilo sámo – ak má všetky potrebné nástroje.

Stravovanie je dôležitým faktorom pri liečbe cukrovky.

Asi poznáš porekadlo “ sme to čo jeme”. Toto tvrdenie, sa stáva čoraz pravdivejšou v prípade cukrovky, viac ako si väčšina z nás uvedomuje. Ako je možné, že to čo jeme ovplyvňuje tak veľmi naše telo? Posnažím sa vysvetliť to čo najjednoduchšie. Predstav si, že tvoje telo je automobil, ktorý funguje na ekologickú pohonnú hmotu. Naše telo, ak trošku nad tým porozmýšľaš, je živý stroj, ktorý dýcha a sa pohybuje, a funguje viac ako dva milióny rokov za pomoci pohonných hmôt ako: – voda, semiačka, orechy, ovocia, korene, zeleniny, cereálie. Toto je pohonná hmota na ktorú naše telo je zvyknuté.VIAC AKO TO…

…toto je “pohonná hmota” na základe ktorej bol vybudovaný živý stroj, ktorý je ľudský život. A zrazu, po dvoch milliónoch rokoch….tento stroj, po dobu 100 rokov, prejde na “modernu” pohonnú hmotu zloženú z : -cukru, sladkosti, keksíkov, čokolády, čipsov, kávy, koly, tukov, olejov, cigariet, alkoholu, octu, liekov, chemikálií, pesticíd, konzervantov a pod. Je to asi jasné, čo sa s týmto strojom stane.SA POŠKODÝ…

…A ak pokračuješ a dodávaš do nádrže takéto pohonné hmoty, už nemôže fungovať správne. A tvoj “motor” začne mať vážne problémy. V niektorých prípadoch sa začnú tvoriť nádori. Niektorí trpia vysokým cholesterolom. V tvojom prípade, diéta a nevhodný životný štýl ti poškodili špecifický orgán, respektíve pankreas…ktorý je hlavným hercom vo výrobnom procese a uvoľňovaní inzulínu do tela. Tento orgán už je tak poškodený, že vyrába čoraz menej inzulínu až do momentu keď ti bola zistená cukrovka.

Ak porozmýšľaš trochu…

Cukrovka nie je chorobou spôsobenou nedostatkom inzulínu, ale choroba spôsobená orgánom : pankreas! A tento stav je iba symptómom – alarm – poškodeného pankreasu, ktorý je už tak zničení aby pokračoval vo výrobu inzulínu, tak aby udržal úroveň cukru v tele. Cukrovka sa nezjaví len tak zrazu, je to následkom určitých úpadkov vo vnútri organizmu. Žial, nedávame pozor ZDROJU našich problémov, a kým to nebudeme robiť, naše problémy budú pokračovať a budú sa zhoršovať.

Pozrime sa na to, čo sa deje v našom tele. Pankreas je dôležitým orgánom v našom tele, a je blízko žalúdka. Jeho úlohou je tvoriť inzulín. Sacharidy stimulujú výrobu inzulínu, viac ako ktorýkoľvek iný potravinový dodatok. Pre rýchle vstrebanie sacharidov z jedla do nášho tela, pankreas musí fungovať naplno, aby vyrobil viac inzulínu. Ak pankreas je preťažený dlhšiu dobu, môže sa unaviť a skolabovať.

solutii-naturiste-diabet

Pankreas môže byť poškodený aj ak konzumujeme príliš veľké množstvá kyselín: – kyseliny získané iba z uhľovodíkov, ale aj z cukrov, tukov, jedlá ktoré spôsobujú kyselinu v žalúdku a táto sa dostane rovno do pankreasu. Keď milióny ľudi na svete začína prechádzať tými istými problémami zdravotnými (každých 10 sekúnd nový prípad!), niečo nie je v poriadku. Niečo nie je vyrovnané. Ale to nemôže byť náhoda.

Čo objavili vedci? Oni objavili príčinu cukrovky, identifikovali jej korene, a to, že je spôsobená citlivým pankreasom, zničením kyselinami, cukrami, uhľovodíkov, tukov, ale aj rôznych “prírodných jedál, preplnené chemikáliami, ktoré sú žiaľ prítomné v strave XXI storočia. Keďže je pankreas nasledovným bodom v procese trávenia, po žalúdku, všetko čo zješ, prejde aj cez pankreas, ktorý je v podstate veľmi citlivý orgán. Namiesto toho aby strávil jedlo a tvoril inzulín…pankreas sa stane”šokovým orgánom”.

To znamená, že pankreas musí vstrebať všetky nadbytočné kyseliny, ktoré sa nachádzajú v našej modernej strave, ktoré mu posiela žalúdok. Takéto momenty podporujú vznik cukrovky, a ak nemáš na mysli ukončiť tieto útoky na pankreas, budeš mať cukrovku typu 2, a ak táto pokročí, môžeš mať aj ďalšie väčšie problémy. Drastická zmena stravovania, ktorou prechádzame v dnešných dňoch (fast food, procesované jedlo a pod.), spôsobujú zmenu pankreasu na obrannú líniu proti všetkým odpadom ktoré dávame do tela každý deň.

Lekár mi povedal, že už nemám cukrovku a definitívne som sa jej zbavila, preto už nemusím užívať lieky!. Ešte aj teraz plačem od radosti, kým píšem tieto riadky. Po tom čo som čítala tvoj materiál, mala som obrovské zmeny v živote. 22 apríla som bola diagnostikovaná s curovkou a predpísali mi lieky. O niekoľko mesiacov neskôr som mala šťastie dostať sa ku tvojej knihe, ktorú som zhltla za niekoľko hodín.

Po tom čo som sledovala tvoj program po dobu 5 týždňov, išla som znovu na kontrolu a v júni som bola príjemne prekvapená výsledkami testov. Hladina cukru je úplne normálna, tak ako u zdravej osobe. Lekár mi povedal, že už nie som cukrovkárka a môžem prestať užívať lieky. Som veľmi vďačná za to, že si napísal túto knihu pre všetkých! Prosím ťa povedz mi, keď budeš v meste na nejakej konferencií.

Chcela by som tam prísť a hovoriť o tom ako osoba, ktorá sa liečila tvojím programom, pretože chcem aby aj iní ľudia mali radosť takú akú mám ja, a to vyliečiť sa z cukrovky rýchlo a prirodzene! Prajem ti iba krásne veci!”

S. S.

Príčiny vzniku cukrovky

Bunky beta, ktoré sú obkolesené kyselinami, netvoria dostatok inzulínu. Kyseliny ničia zóny, kde sa tvorí inzulín na úrovni bunkovej membrány, tak, že bunky ktoré majú na starosti tvorenie inzulínu to nemôžu poriadne urobiť. Ak tento problém nie je okamžite vyriešení, niektoré choroby, ako napríklad cukrovka sa zjaví v tele. Inak, bez tohto cukrovka sa nezjaví. Bunky ktoré sú zodpovedné za tvorenie inzulínu (zvané BETA) sú obkolesené nadmerným množstvom kyselín z konzumovaných potravín. Toto poškodzuje bunky, až tak, že je ohrozený aj pankreas, a zastaví tvorenie inzulínu. Jednoduchšie povedané, v pankreasu, tieto BETA bunky tvoria inzulín.

Normálne, tvoria inzulín stále, intenzívnejšie pracujú po každom jedle aby usporiadali zvýšené cukry v krvi, ktoré sa zjavia v tele po konzumácií jedla. Ako som už hovoril, keď konzumujeme takéto nezdravé potraviny, ktoré zvyšujú kyslosť krvi, tieto bunky nemôžu vykonávať svoju činnosť vhodne. A ak nefungujú bunky, nefunguje ani pankreas. A keď spomínané kyseliny sa dostanú do pankreasu, zjaví sa cukrovka. Pamätaj, že bunky pankreasu sú kyslejšie ako normálne, z dôvodu stravy a životného štýlu. Ak kyseliny nie sú v tele, tak pankreas má schopnosť sa regenerovať.

A následne aj vyliečiť sa sám. V tom istom čase, aj beta bunky sa začnú regenerovať a začne ich používať na ich hlavný cieľ – tvorenie inzulínu. Hneď ako sa zameriavač na “hlavný dôvod” cukrovky – začneš cukrovku inak chápať – namiesto liekov a boja so symptómami, začneš mysliť na veci ako “zdravia” a liečbu príčiny.

Na porozmýšľanie:

Aj keď predpísané lieky ti pomáhajú umelo kontrolovať úroveň cukrov v krvi, oni sa nezamerajú na hlavný problém choroby. Ak predpísané lieky by boli dlhodobým riešením na problémy cukrovky, prečo sa táto choroba zjavuje ako 4 vo svete ako príčinu smrti?

Aj popri tomu, že je jednou z príčin smrti, spôsobuje aj iné závažné problémy, ako je zvýšený krvný tlak, srdcové problémy a obličkové zlyhanie.

Jednoduchá pravda, ale ignorovaná čo sa týka cukrovky – aj pri iných chorobách našich časov – že je dôležitejšie myslieť čo konzumuješ (tekutiny, potraviny ) ako liečiť negatívne následky nezdravých vecí. Ako dobre vieš, predpísané lieky len zakryjú symptómy. Oni neliečia, a poškodzujú imunitný systém. Namiesto toho aby pomohli, len zhrošujú.

Teda, čo môže byť riešením?

Riešením by bolo sa vrátiť do pôvodného zdravého stavu organizmu, “očisťujúc sa” vnútorne, dovoľujúc tvojmu telu zbaviť sa kyselín, ktoré poškodzujú bunky, aby sa im dovolilo znovu fungovať tak ako treba. Na každú chorobu sa imunitný systém zobudí a začne bojovať proti nej. Tvoje telo si môže vrátiť zdravie späť, môže si vyriešiť problémy, či už raní alebo bunky, ale nemôže lebo ti ho znečisťuješ stale.

Bez podpory z tvojej strany tvoje telo nemôže držať krok s chorobami. Hneď ako pankreas nemusí bojovať s kyselinami, vráti sa k svojej pôvodnej funkcie, tvoriť inzulín – úlohu ktorú dostal hneď od začiatku – a hneď ako začne fungovať, potrebný inzulín je vylučovaní do tela. Výskumy odporúčajú zdravú stravu a životný štýl ako najlepšie zbrane proti cukrovky.

Prečo teda ti lekár o nich nehovorí?

Lebo v strede tohto všetkého sú 3 miliardy dolárov, ktoré priemysel okolo cukrovky zarába na úkor tých 300 miliónov cukrovkárov z celého sveta. To je dôvod, prečo farmaceutické spoločnosti míňajú ročne 16 miliárd eur každý rok a lobujú aby mohli ovplyvňovať lekárov. Vo veľkej väčšine prípadov, ich snaženia sú úspešné, pretože semináre, na ktoré pozývajú lekárov, sú často jediným zdrojom informácií pre týchto. A keďže zdravotné systémy z celého sveta nie sú upratané z tohto hľadiska, hlavne čo sa týka vzdelávania obyvateľstva ohľadom zdravého stravovania a vhodného životného štýlu, pacienti sa musia spoľahnúť na druhý variant, a to lieky a iné zákroky. Ale, podľa štatistík tieto nie sú úspešné.

 • Viac ako 2 miliónových prípadov cukrovky typu 2 sú diagnostikované ročne
 • 1 človek umrie každých 10 sekúnd ako následok komplikácií cukrovky
 • V súčasnosti stovky miliónov ľudí trpí touto chorobou, niektorí to ani nevedia
 • Milión cukrovkárov umrie ročne, aj keď by mohli byť zachránení.

Preto, pozri niekoľké vecí, ktoré sa dozvieš o tom ako vylepšiť svoje zdravie a podporíš telo aby vyrábalo inzulín prirodzene

 • Toxíny s ktorými každodenne prichádzame do styku útočia na tvoj organizmus neustále a ničia tvoj pancreas. Sú všade – u teba doma, v hygienických výrobkov, plastických nádobách. Oni otrávia bunky, ktoré tvoria inzulín, zhoršujú cukrovku typu 2 a zrýchľujú smer k najťažšej formy cukrovky. Naučíš sa ktorý je najlepší spôsob očistiť sa od týchto toxín z tela.
 • Prečo sme tak vystavení smrtiacim chorobám. Zisti ako farmaceutický priemysel a potravinový priemysel idú ruka v ruke keď je reč o našej otrave (malé tajomstvo: zdravotný systém v niektorých vyspelých západných krajinách je hlavnou príčinou smrti)
 • Prečo lieky proti cukrovky neliečia chorobuale ju zhoršujú (čítaj ďalej a ukážem ti vedecký dôkaz).
 • Čo robiť a čo nerobiť aby si normalizoval úroven cukrov v krvi prirodzene a účinne.
 • Ktoré spoločnosti z potravinovej industrie používajú reklamy aby podporili lekárov aby ti odporučili potraviny nimi vyrábané ako vhodné pre tvoj organizmus – ako aj pred 70 rokmi či 50, lekári boli používaní na reklamy na cigarety!
 • Ktoré ovocia a zeleniny sú veľmi účinné na očistenie od zbytočných kyselín z organizmus …ako si vyčistiť pancreas.
 • Prečo to čo ti hovoril lekár je nesprávne, a prečo oni zhoršujú negatívne následky cukrovky.
 • Kombinácie stravovania a aktivít, s ktorými si zmeníš život v lepšie, vyrovnáš si hladinu cukru v krvi a udržíš.
 • Ako si kontrolovať chute na toxické jedlá.
 • Ako si posilniť imunitný systém tak, aby ťa už nikdy netrápili žiadne choroby.
 • Ako aplikovať najnovšie výskumy ohľadom liečenia cukrovky, prostredníctvom pár praktík na zníženie hladiny cukru v krvi na úroveň zdravej osoby, len za niekoľko týždňov, a získaš tak optimálne zdravie.
 • Prečo liečenie symptómov choroby je ako používanie dáždnika doma, keď máš deravú strechu. Vhodnejšie by bolo opraviť strechu.
 • Najrýchlejší generátor zdravia nie je to potraviny ani vitamíny)
 • Najlepší spôsob na zjednodušenie cesty k zdravej životospráve
 • Vedecký vynález, ktorý ti stimuluje organizmus do roboty a prirodzeným spôsobom pomáha pankreasu vyrábať inzulín.

Lekári ostali šokovaní… a bez slov keď zistili ich uzdravenie.

Nižšie ti predstavím iba niekoľko z komentárov čo som dostal od bývalí cukrovkárov (niektorí boli tak šťastní, že nám dovolili publikovať aj ich kontaktné údaje).

Trpel som cukrovkou typu 2 dlhé roky. 30 dní na to ako som začal tvoj program môžem ti povedať nasledovné:

* Cukry v krvi spadli z 312 na 120 * Znížil sa mi krvní tlak o 10 jednotiek * Cholesterol o 6.

Tvoj materiál je naozaj revolučný a je požehnaním pre tých čo sú v podobnej situácií ako ja.

B.C.

“…hladina cukru v krvi je v normálnych parametroch. Zbavila som sa niekoľkých kilogramov navyše, cítim sa skvele a už neužívam inzulín. Cítim sa privilegovaná a šťastná, že som našla tvoju knihu na internete pred niekoľkými mesiacmi. Musím ti povedať, že som ju prečítala s veľkým záujmom za pár dní. Bola som prekvapená tým, čo som čítala, pretože to bolo protichodné tomu čo mi povedal lekár. Rozhodla som sa predsa skúsiť tie rady z jej strán.

A som jednoducho užasnutá z tých výsledkov. Je to z ďaleka najlepšiu knihu čo som čítala. Trpela som cukrovkou dlhé roky. Sledujúc tvoj program, hladina cukru v krvi je v normálnej úrovni a ako bonus, zbavila som sa niekoľkých navyše kilogramov. Mám plno. Môj zdravotný stav sa celkovo vylepšil a som si istá, že môj život sa upraví od teraz – konečne sa cítim dobre vo svojej koži a veľkým plusom je to, že už nemusím užívať lieky.

Bol si požehnaním pre mňa a moju rodinu a veľmi ti ďakujem za knihu a rady! Želám ti iba len to najlepšie a tvojej rodine tiež, a aby si vedel veľmi pozitívne si ovplyvnil moju budúcnosť”.

S. D.

Nebolo by to skvelé, keby si sa mohol vzdať liekov na cukrovku a vrátiť sa k normálnemu životu?

Pamätaj – máš iba jedno telo počas života. Dávať naň pozor nie je luxus ale potreba, ak nemáš chuť stráviť život po nemocniciach, a byť otrokom spoločností čo predávajú lieky. A ešte prosím ťa, ber do úvahy: cukrovkári dostávajú množstvo liekov aby ich chránili proti ďalším komplikáciám ako zvýšený tlak, srdcové problémy, zlyhanie obličiek a pečene. Nie len to, že lieky sú nedostatočné, ale môžu byť smrteľné (hneď vysvetlím prečo). Získaj znovu kontrolu nad svojím životom. Zaslúžiš si byť zdravý a šťastný! Plný života a energie. Nenechaj chemikálie zbaviť ťa tohto.

Preto ti predstavujem…

Najlepšiu
príručku

podobného typu

Najrýchlejší a najľahší spôsob

ako sa zbaviť tejto choroby, BEZ pomoci liekov

Metódu dokázanú vedecky a klinicky,

čo celkom vráti cukrovku za menej ako 3 týždne.

Program ktorý…

 • Zastaví a obráti efekty cukrovky typu 2
 • Pomôže ti získať kontrolu nad hladinou cukru v krvi za tri týždne
 • Tak lacný aplikovať, že je skoro ZDARMA
 • Zbaví ťa závislosti na lieky proti cukrovky
 • Už pomohol tisícom ľudí v celom svete
 • Zníži potrebné dávky inzulínu potrebné pre cukrovku typu 1 o min. 80%

Tento materiál ti zmení život !

solutii-naturiste-diabet

Je to silný nástroj ktorý dovolí komukoľvek, mladý alebo starý zbaviť sa účinne cukrovky na bunkovej úrovni, namiesto aby liečil na úrovni symptómov!

Ako vidíš, som veľmi nadšený v popise tohto produktu ktorý zachraňuje a mení v dobro životy ľudí. Od momentu ako som uverejnil tajomstvo na odstránenie cukrovky rýchlo a jednoducho, a ako bojovať proti jeho príčinám, sa jednoducho nemôžem zastaviť hovoriť o ňom. Aj keď to nebolo vždy tak…

V jednej z kapitol knihy ti vysvetlím detailne mizerné taktiky používané farmaceutickým priemyslom – vrátane podplatenie lekárov – len aby ti využili finančne a držali pod kontrolou ich liekov.

Prečo ťa chce medicína bez sily?

Je dosť ľudí z tohto odboru, ktorí nechcú aby normálni ľudia spoznali svoj potenciál a silu. Systém, ktorý funguje v našich časoch si želá aby ľudia sa cítili slabí a ako obete. Každá informácia, ktorú sa dozvieš z reklám, lekárskych ordinácií a z médií je vytvorená tak, aby spôsobovala pocit slabosti a udržala ťa závislého od system, ktorý ťa využije o peniaze na lieky alebo chirurgické zákroky. V tomto materiály je vysvetlené detailne subtílne taktiky používané lekárskymi spoločnosťami na získanie zisku. Na opačnom konci, informáciu, ktorú ponúkam, ti pomôže získať perspektívu nad situáciou a vráti ti silu aby si sa mohol vyliečiť sám. Je reč o vyliečení alebo obrátení cukrovky (choroba čo by vôbec nemala existovať) a dať ti do rúk informácie a metódy na to aby si kontroloval vlastný zdra votný stav a zbavil sa cukrovky raz a navždy. Táto kniha ti predstaví zákony prírody a ako naše telo a naša myseľ boli vytvorené aby si udržali zdravie. Ti budeš viesť vozidlo zvané zdravie – ti rozhodneš o tom ako sa vyliečiš na základe vedeckých dôkazov. Táto informácia ťa môže oslobodiť. Môže ťa zbaviť cukrovky (a akejkoľvek inej choroby). Ti môže zachrániť život. Sme tak naivní, že veríme, že všetci čo na cukrovke zarábajú nám chcú dobre. Ak by sa cukrovka vyliečila ostali by bez miliardových ziskov!

Niekto mi rozprával o takej hlaške z farmaceutického priemyslu: “vyliečenie zabíja zisky”

Cukrovka je jedným z podporných – ak nie najhlavnejších – podporných bodov pre lekársku komunitu, ktorej politiky sú ďaleko od liečenia. Niet sa prečo teda čudovať, že existuje toľko dezinformácií a nesprávnosti. Nemalo by nás prekvapiť ani to, že tieto spoločnosti schovávajú pravdu o negatívnych následkoch výrobkov ktoré vyrábajú. Schovávajú aj príčinu smrti viacerých ľudí, len aby ochránili svoj obraz. A to v čase keď iné metódy na liečenie cukrovky sú ignorované – a to pretože sú menej výnosné a sú viac prístupnejšie. Prosím ťa sleduj ma pozorne- Na rozdiel od iných kníh ktoré sú na trhu a ktoré len okrajovo a nepresne vysvetľujú, predstavujú protichodné informácie o tom čo máš jesť aby si si kontroloval cukrovku – viem, čítal som ich všetky – tento program bol dokázaný po vyliečení veľa pacientov. Môžeš dôverovať týmto stratégiám na vrátenie následkov cukrovky, pretože oni pomohli reálnym ľudom, trpiacim cukrovkou z celého sveta – a celkovo ich zbavil liekov. Tento e-book je ozajstným otváračom cesty. Budeš absolútne prekvapený, keď sa dozvieš ako farmaceutická a potravinárska industria pracuje aby ťa udržali chorého a trpiaceho! Koniec s receptami, ktoré namiesto toho aby ta zbavili cukrovky ešte ju zhoršia, koniec s márnením času hľadaním informácií o tom čo máš a čo nemáš robiť. To čo sa naučíš to je naozaj revolučné. Táto kniha premení západu pokrokovú medicínu aby pripadala ako hračka pre deti. Tento program ti ponúka informácie ktoré zachraňujú životy, ktoré potrebuješ aby si si vylepšil zdravie a vrátil následky cukrovky prirodzeným spôsobom bez liekov. Tieto informácie sú podporované tisícami výskumníkov svetového rangu. Je dokázané vedeckými a lekárskymi výskumami! Kontrola hladiny cukrov v krvi a liečenie cukrovky je vzájomná – ak ponúkneš svojmu telu potrebné zbrane na odstránenie zlých návík, ktoré staja v ceste tvojho vyliečenia. Presnejšie: – vrátenie cukrovky je veľmi jednoduché, a má na základe biochemické procesy.

Jediné dôvody prečo ľudia nezvíťazia nad svojou chorobou je:

 • že nemajú prístup k takýmto informáciám
 • tradičná medicína ich to učí. Farmaceutické spoločnosti radšej udržuje ľudí závislých od ich výrobkov. Hneď ako sa vyliečiš oni stratia klienta

Táto revolučná kniha obsahu najnovšie výskumy ohľadom najúčinnejších stratégií ktoré môžeš použiť aby si si vyrovnal hladinu cukru v tele. Dovoľ mi aby som bol úprimný – čo ti ponúkam je elektronickú knihu, ktorá ti ukáže najúčinnejšie prístupy na vyrovnanie cukru v tele a vyliečenie sa z cukrovky bez toho aby si míňaľ peniaze na drahé lieky, ktoré majú nežiadúce vedľajšie účinky. Ešte jednú vec, ktorú potrebuješ vedieť o knihe – je to rozumný manuál, ktorý ti pomôže rozumieť a sledovať kroky jednoducho smerom k liečenie. Je založený na pevných vedeckých dôkazoch.

Ďakujem za to, že si napísal túto skvelú knihu, a tak si pridal dlhé roky môjmu životu. Ešte stále plačem od vďačnosti.

Všetko čo som našla v tvojej knihe účinkovalo a bolo to čo som potrebovala.

S. R.

Asi pred dvomi týždňami keď som začal tento program, moja hladina cukru bola na 332…dnes som dostal výsledky nových testov a musím ti povedať, že hladina je na 100!” Asi pred dvomi týždňami keď som začal program, moja hladina cukru bola na 332. Moje obličky boli v hroznom stave a bál som sa, že sa zjavia nové zdravotné problémy. Dnes som dostal výsledky nových testov a musím ti povedať, že hladina je na 100!

Stav mojich obličiek sa vylepšil a som na dobrej ceste Aby som nezabudol, keď mi diagnostikovali cukrovku mal som viac ako 120 kg a veľmi vysoký krvný tlak. Teraz mám 90 kg a normálny tlak. Ďakujem ti veľmi za tvoju pomoc. Ja a moja rodina ti budeme naveky vďačný.

L. B.

V podstate sa naučíš:

 • Ako si zrýchliť liečenie za pomoci troch ingrediencií, ktoré očistia tvoje telo od toxín (typ: sú menej známe, ale sú najrýchlejším spôsobom ako znížiť hladinu cukru za niekoľko týždňov)
 • Dozveď sa 5 ingrediencie dôležitý pre zdravé telo celý čas (99% z ľudí neužíva v dostatočných množstvách ani len 3 z nich…to nás ovplyvňuje veľmi v spôsobe ako naše telo odstraňuje odpady, ako pracuje imunitný systém a vyrába inzulín.)
 • Dozveď sa o zázračnej ingrediencie, ktorá ti rýchlo pomôže vyliečiť svoj pankreas
 • ngrediencia, ktorej objav viedol k získaniu Nobelovej ceny, ale o ktorom málo ľudí vie…aj napriek tomuto, malá skupina vedcov a lekárov ho odporúča najmä pretože posilňuje imunitný systém a pomáha telu vytvára hormóny ako je napríklad inzulín.

V princípe, tieto ingrediencie sú to čo ti chýba aby si znovu mal ten správny zdravotný stav v čo najkratšom čase. Za niekoľko dní sa upraví tvoja hladina cukru a budeš mať viac energie ako si mal pred rokmi. Za niekoľko týždňov budeš vidieť rozdiel – obrovský – v tom ako vypadáš a ako sa cítiš..a budeš prekvapený keď pôjdeš na nasledovnú lekársku prehliadku. Za niekoľko mesiacov sa zbavíš choroby a prekvapíš svojho doktora.

Ponuka vyprší:

Nasledovných 100 výtlačkov sú prístupné s výraznou zľavou, čo znamená, že ak objednáš teraz, zaplatíš len:

Úplná cena: 49 €

Len teraz: 23.9 €

Posledný predaj uskutočnený:

add-to-cart

Počúvaj ma: Bud´ sa zbavíš cukrovky a začneš znovu žiť svoj život alebo dostaneš peniaze späť

Sledovaním tohto program si musíš vylepšiť zdravotný stav – alebo priamo sa vyliečiť celkovo – a ak sa to nestane, vrátim ti 100% ceny za knihu, bez otázky. A keďže si si dal tú námahu a čas, aby si sledoval program, nechám ti tie tri Bonusy, ktoré dostaneš zdarma, aj keď mi vrátiš knihu do 60 dní. Akékoľvek riziko zmizne, keďže ja preberám riziko na seba. Nie ty.

To znamená, že môžeš vyskúšať celý materiál, môže využiť všetky zdroje ktoré sú k dispozícií, môžeš sa naučiť všetky o najnovších výskumoch na MOJE RIZIKO… a ty rozhodneš čo pre teba najlepšie funguje a ak funguje a máš na to 60 dni! Dva mesiace, bez zbytočných otázok, si to môžeš rozmyslieť a dostať peniaze späť.

Dovoľ mi opýtať sa ťa jednu vec…

Ako veľmi sa musí zhoršiť cukrovka ktorou trpíš, kým tvoja rodina, už zúfala, začne riešiť situáciu? Priemysel cukrovky chcel aby si veril, že zmena stravy nie je celkom potrebná ak si chceš udržať na normále hladiny cukru, kým používaš lieky od nich (Z môjho hľadiska je to najrýchlejší spôsob k tragickému koncu).

Takéto klamstvá môžu byť drahé!

Pravda je nasledovná: čím dlhšie budeš rukojemníkom cukrovky, s potrebou vždy väčšou na lieky, tým viac ťa cukrovka pokorí, zjavia sa komplikácie, a srdce, obličky, pankreas, mozog a zvyšok tela budú trpieť. Na druhej strane, ak ti si spokojný v tomto stave…ale uvedom si, že táto choroba ťa nakoniec zničí.

Rozhodni sa TERAZ a zbav sa liekov!

Zbav sa cukrovky teraz” ti pomôže znížiť hladinu cholesterol a krvného tlaku prírodným spôsobom! Nebudeš potrebovať lieky! Hrať sa s tlakom a cholesterolom pacienta ktorý už má vysokú hladinu cukrov je nebezpečné! Štúdia na to poukazujú! Žiaľ, pacienti trpia vždy horšími vedľajšími účinkami choroby, až kým sa nerozhodnú pristúpiť k chorobe od jej korenov. Je potrebná zmena v stravovaní a štýle života, ako píšem v knihe Vrátenie účinkov cukrovky je celkom jednoduché. Z ekonomický dôvodov a podobných, farmaceutické spoločnosti nechcú aby si vedel pravdu. A pravdu ktorú ti oni nehovoria, že optimalizácia diety a životného štýlu nielen, že je najlepšou cestou na vyliečení cukrovky , ale …

Je to jediná cesta!

Ako som už predtým vysvetľoval, vedci tomu hovoria “zmena životného štýlu”. A štúdia za štúdiou ukazujú, že žiaden liek na cukrovku nie je taký silný. Desiatky klinických testov dokazujú, že zmena životného štýlu a diety sú najistejším a najlacnejším a pritom najúčinnejším spôsobom ako lieky.

Preto, ešte raz, PREČO ti o tom lekár nehovorí?

Dám ti na to tri dôvody:

 • Ako som už hovoril , nič by z toho nemali ak by ti to povedali. Lekári nie sú motivovaní finančne aby ta smerovali k takýmto prístupom a aby ti odporučili zmenu diety a životného štýlu. Niektorí to naozaj nevedia ako
 • Veľká väčšina lekárov nemá čas. Vzdelávanie a motivácia pacientov s cukrovkou trvá viac ako tých 10 minút čo strávia konzultáciou pacienta. Zdravotný systém nebol tak navrhnutý
 • Veľká väčšina lekárov, čo ako zapálených o svoju robotu, netušia o zmenách životného štýlu, keďže nie sú týmto smerom vzdelávaní. Zostávajú v tme.

A aby sme nezabudli, veľa z nich sú manipulovaní predajcami farmaceutickej industrie. Tragický výsledok tohto je….že jediná a najrýchlejšia zbraň proti cukrovky – zmena stravovania a životného štýlu je ignorovaná a nepoužívaná! Ver mi prosím ťa, keď hovorím, že lieky nie sú cestou na vyliečenie. Videl som a predstavil som ti vedecké dôkazy o tomto. Najlepšia šanca na zdravý život je pristúpiť k stratégií dokázanej mnoho krát, že odstráni cukrovku: zmena stravovania a životného štýlu. Začni sa liečiť hneď teraz z cukrovky! Využi túto šancu bez rizík a skús najúčinnejší program na vyliečenie cukrovky svetovej úrovni.

Čo obsahuje balíček “PRÍRODNÉ RIEŠENIA AKO SA ZBAVIŤ CUKROVKY” ?

Tu je iba niekoľko tém z týchto kníh:

solutii-naturiste-diabet

Zaúčinkuj teraz!

Zaúčinkuj teraz a dostaneš balík. Si na začiatku učenia sa najvýznamnejších a zachraňujúcich informácií. Všetko je predstavené ľahkým spôsobom, vysvetlí sa ti rozdiel medzi trpenia cukrovkou a zbaviť sa ho navždy! Je to najlepšia šanca naučiť sa ako zvíťaziť nad cukrovkou raz a navždy. Si ochotný urobiť tento krok? Si ochotný získať kontrolu nad vlastným zdravým a pristúpiť k stratégií, ktorá ti určité vráti život späť? Alebo budeš robiť to čo doteraz, stenať a trápiť sa následkami ktoré bude mať cukrovky, tabletku za tabletkou? Ako som už vysvetľoval, lieky predpísané na liečenie cukrovky neútočia na chorobu vôbec, ako som hovoril, lieky sú vytvorené nato aby liečili symptómy, a keď hovorím liečenie symptómov, myslím ich potlačenie. A keďže tieto lieky spôsobujú aj iné zdravotné problémy, lekár ti predpíše nové lieky na nové problémy. A zjavia sa nové vedľajšie účinky a ty budeš v jednom kolotoči, užívať lieky ktoré nemajú účinok, vždy viac a vždy silnejšie, do nekonečna!

Si zajatcom v „pasci cukrovky”

Čo ťa nakoniec čaká, je ortieľ smrti buď na zlyhanie srdca, infarkt, obezite, slepota, impotencia, poruchy na nervovom systéme, amputácia a podobné hrozné komplikácie. Jednoducho preto, že si neútočil na PRIČINU alebo na SYMPTÓMY cukrovky.

Preto, pýtam sa ťa, či chceš

 • Vzdať sa trvalo liekov na cukrovku?
 • Neužívať zbytočne lieky na cholesterol a tlak, zlyhania pečene a podobné komplikácie
 • Odmietaš si pichať prsty aby si skúšal hladinu cukru
 • Sa zbaviť starostí ohľadom rizika trpenia srdcovými chorobami, infarktu
 • Schudnúť bez diét
 • Vyhnúť sa závislosti na insulin, kým nie je neskoro
 • Zastaviť ohrozenia na tvoje celkové zdravie?

Prosím ťa, účinkuj TERAZ! Získaj svoju kópiu tejto knihy hneď teraz a cíť ako sa tvoj život vylepšuje! Predstav si, že budeš mať novú budúcnosť, čerstvé telo, novú myseľ…budeš prakticky novou osobou, oslobodenou od liekov, injekcií s inzulín a tých testov na hladinu cukru.

Popri knihe predstavenej vyššie dostanete I Knihy:

Kniha
“Recepty na liečenie diabetes”

solutii-naturiste-diabet

ZDARMA!

“Super potraviny” je termín používaný vo veľkom v dnešnom svete na opísanie potravín bohatých na fito-nutri né látky a mnohí tvrdia, že tieto nám môžu priniesť mnoho výhod.

 • Dokonalý džús na ráno
 • Nápoje a koktaily
 • Šaláty
 • 24 super potravín, ktoré spevnia tvoj imunitný systém za krátky
 • Množstvo výhod pre naše zdravie

Kniha
“Zvýšte svoje energetické hladiny za jeden týždeň”

solutii-naturiste-diabet

ZDARMA!

 • Princípy a prax prírodnej liečby
 • Optimálna výživa pre silu a vitalitu
 • Vitamíny a ich dôležitosť pre zdravie a pri chorobách

Kniha
“Tajomstvá pre zdravý život”

solutii-naturiste-diabet

ZDARMA!

Nájdi spôsoby, ktoré ti pomôžu sa kontrolovať a urobiť všetky vhodné opatrenia pre zdravý životní štýl. V tejto knihe objavíš 25 tajomstiev, ako napríklad:

 • Ako ovládať stres, hnev a množstvo soli pre zníženie krvného tlaku
 • Aké organické potraviny sú dobré pre zdravie.
 • Ako si udržať zdravie prostredníctvom cvičenia, aj keď nemáš veľa času k dispozícií

Záruka vrátenia peňazí do 30 dní

solutii-naturiste-diabet

Toto je moja záruka, vrátenie peňazí bez rizika, bez stresu za dva mesiace: Som absolútne presvedčení, že tento program bude mať na teba až neuveriteľný účinok na tvoj život a boj s cukrovkou. Som až tak presvedčení, že na to aby si bol istý, že sa oplatí si knihu kúpiť, ti zaručujem úspech a spokojnosť tým, že v opačnom prípade vrátim všetky peniaze.

Kniha je písaná tak, aby si ju ľahko prešiel a zapamätal. Aby som sa ubezpečila, že máš všetky dôvody na jej zakúpenie a čítanie, beriem na seba riziko a ponúkam ti silnú záruku! Ak objednáš knihu dnes, máš 30 dní na to aby si ju prečítal a skúsil. Očakávam že použiješ viacero konceptov aby si získal dobré znalosti z nemčiny v čo najkratšom čase. Musíš cítiť, že si získal väčšiu hodnotu ako to čo si investoval. V prípade že nebudeš spokojný, peniaze ti vrátim bez otázok.

Viac ako 5000 ľudí z Slovenska si objednali za posledný rok!

Vlastnoručne sme na mape nižšie označili zákazníkov z Slovenska. Bohužiaľ, nebolo možné zahrnúť i medzinárodných zákazníkov, pretože mapa by bola príliš veľká.

solutii-naturiste-diabet

Úplná cena: 49 €

Len teraz: 23.9 €

Posledný predaj uskutočnený:

add-to-cart

Posledné slovo zo strany autora

Som veľmi vďačný za možnosť zmeniť životy ľudí s pomocou informácií, ktoré som získal počas rokov. Teraz, s pomocou internetu, môžem ovplyvniť ich životy po celom svete. Mojim cieľom je dať ľudom silu aby získali kontrolu nad svojím zdravím a žili svoj život bez bolesti alebo choroby, so zdravím z ocele, čistou mysľou a chuťou. Verím, že dobrý stav je právo, ktoré dostaneme všetci pri narodení, a je mojou misiou zbaviť sa lží a protichodných informácií ohľadom zdravia, ktoré sa ku nám dostávajú cez rôzne média. Si na ceste dozvedieť sa ako sa zbaviť cukrovky prírodným spôsobom a ako sa zmeniť na príklad pre tých ostatných čo sa týka zdravia a čo vlastne znamená život. nvestuj do tohto program aby si znormalizoval hladinu cukru v krvi a vylepšil zdravie. Zbav sa cukrovky od dnes! Činnosť je jedinou cestou vpred.( pretože iba myslením na to sa nevyliečiš)

solutii-naturiste-diabet

P.S. Získaj svoj život späť teraz! Tak ako to bolo pred chorobou, keď si bol šťastný! Nestrácaj čas a peniaze na lieky, ktoré neriešia hlavný problém. Život je príliš cenný na to. Tento system, ktorý navrhujem funguje, pretože je vytvorený tak aby sa zbavil cukrovky od základov, pomáhajúc vlastnému telu aby sa vyliečilo. Bude to najlepšie tvoje rozhodnutie! Pamätaj aj na záruku 100%, ty a tvoj lekár musíte byť presvedčený ako funguje Zbav sa cukrovky teraz!, a, že tvoj zdravotný stav sa vylepšil, a ak sa to nestane, dostaneš späť všetky svoje peniaze bez otázky. Môžeš si ponechať knihy a bonusy.

P.P.S. Ja nemôžem objednať namiesto teba – TY to musíš urobiť (ale potom čo to urobíš, budem pri tebe, krok po kroku, k vyliečeniu).

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.