VYBERTE SI, ČO VÁM NAJVIAC VYHOVUJE
horeca-english
choose
horeca-english
choose
horeca-english
choose
ANGLIČTINA PRE MOJU PRÁCU
ANGLIČTINA PRE PERSONÁL HOTELOV A REŠTAURÁCIÍ
Milý čitateľ, ak máš v pláne naučiť sa po anglicky, aby si získal dobrú prácu v zahraničí, v hoteli, v reštaurácii, v kateringu (Horeca), alebo podobnom odvetví, venuj prosím pozornosť týmto riadkom:

Uvedomili ste si niekedy, že práve oblasť reštauračných, hotelových a kateringových (Horeca) služieb má už tradične najvyššie percento zamestnancov zo zahraničia?

Aj keď sa zdá, že je to príliš kruté, je to tak. Konkurenčný boj je dnes oveľa tvrdší ako kedykoľvek predtým a to aj v odvetviach, ktoré sa zaoberajú pohostinnosťou , práve pre lepšie platy a atraktívne pracovné podmienky. Preto všetci zamestnávatelia hľadajú ľudí, ktorí ovládajú anglický jazyk, aspoň na základnej úrovni. Inak povedané, firmy, ktoré sa každodenne zaoberajú klientmi zo zahraničia, vyžadjú od zamestnancov nekompromisne znalosť cudzieho jazyka. Pre každého uchádzača o zamestnanie je teda schopnosť hovoriť cudzím jazykom obrovským plus.

Mnohí uchádzači o zamestnanie si kladú otázku: “Prečo by som mal vedieť po anglicky? Však už mám v odbore nejaké skúsenosti, a nie je to až tak dôležité!” Ale na druhej strane by sa mali radšej opýtať: “Ako budem komunikovať s klientmi a spolupracovníkmi, keď im nebudem rozumieť? Koľko ľudí už len hovorí mojim jazykom?”

Štatistiky ukazujú, že každý, kto sa uchádza o prácu v oblasti služieb a nevie po anglicky, strávi priemerne až 8-krát viac času, kým si nájde prácu, ako uchádzač, ktorý angličtinu už ovláda.

Zamyslite sa nad tým: “Myslíte si, že viete, ako by ste niečo zdvorilo povedali hosťovi v hoteli po anglicky? Rozumeli by ste jeho otázkam a požiadavkám, ktoré by k vám smeroval? A porozumeli by ste aj inštrukciám, ktoré vám dávajú nadriadení?”

Najlepším dôvodom naučiť sa po anglicky je obrovská šanca konečne získať prácu vo vašom odbore. Mnoho ľudí to skúša, ale len málo z nich uspeje, práve kvôli jazykovej bariére. A preto musíte získať výhodu oproti konkurencii.

TERAZ MÁTE PRÍLEŽITOSŤ SKUTOČNE HOVORIŤ CUDZÍM JAZYKOM, TAK AKO STE VŽDY CHCELI
Praktická učebnica pre samoukov, ktorí sa chcú naučiť hovoriť po anglicky pre pracovníkov v službách – hoteloch, reštauráciách, kasínach, a podobne, ktorých materinským jazykom nie je angličtina, ale potrebujú si rýchlo a efektívne vybudovať kariéru v oblasti služieb.
carte
109 Euro
IBA ZA
1900Euro
VAŠE VÝHODY:
 • Zabodujete na pracovných pohovoroch
 • Dokážete sa rýchlo integrovať
 • Získate profesionálne schopnosti
 • Budete mať stabilnú prácu
 • A menej pokút
So zľavou
30 dní na vrátenie produktu
Doručenie zdarma
carte
ČO VÁS NAJVIAC MOTIVUJE, ABY STE SA PREBRALI Z LETARGIE A PUSTILI SA DO PRÁCE?
Stabilná práca v multikultúrnom sektore Horeca

Nájdete tu všetko, čo potrebujete: rýchly a jednoduchý učebný kurz ktorý je tiež veľmi zrozumiteľný. Ide priamo k veci, naučí vás rovno zvládať konverzáciu a porozumieť aj komplikovaným výrazom a termínom v oblasti služieb. Je to ten najlepší a najrýchlejší kurz pre manažérov, recepčných a hotelový personál. Ak si chcete nájsť prácu ako chyžná v hoteli, či iný hotelový personál, alebo budete pracovať v oblasti reštauračných služieb, alebo príbuznom odvetví, máme pre vás dobrú správu! Tento jazykový kurz je vytvorený špeciálne pre vás! Naučí vás všetky potrebné slová a výrazy z rôznych oblastí služieb, či už sú to stravovacie alebo ubytovacie služby.

V našom kurze získate:
 • Schopnosť lepšie komunikovať s klientmi a hosťami
 • Zvládnete bez problémov jazykový test z angličtiny na pracovnom pohovore
 • Zlepšíte si konverzačné schopnosti
 • Zvýšite vaše šance na prijatie do zamestnania
 • Budete mať obrovskú výhodu voči ostatným záujemcom o rovnakú pracovnú pozíciu
 • Zlepšíte si schopnosť počúvať a porozumieť cudziemu jazyku, ktorá je pri práci s cudzincami nevyhnutná
 • Porozumiete aj špecifickým termínom, hotelovému slangu a výrazom, ktoré sa bežne používajú v tejto oblasti
 • Môžete sa zamestnať v lepších hoteloch ktoré samozrejme ponúkajú lepší plat
 • Budete rozumieť inštrukciám a jednoducho používať angličtinu v slušným a priateľským spôsobom

A nakoniec: Hovoriť cudzím jazykom zle je prvým krokom k tomu, aby ním človek hovoril dobre!

ANGLIČTINA PRE MOJU PRÁCU
ANGLIČTINA PRE LEKÁROV A FARMACEUTOV
Naučte sa praktickú anglickú terminológiu, ktorá sa používa medzi profesionálmi v medicíne na celom svete: od sestričiek a lekárov až po para-medikov a pracovníkov lekární.
Plánuje pracovať v zahraničí v nemocnici? Medicínsku terminológiu musíte mať teda v malíčku!

Medicína je oblasť, ktorá ponúka výborné pracovné príležitosti! Ale tiež vyžaduje od zamestnancov osobitné schopnosti: predovšetkým komunikatívnosť, keďže ide o prácu s ľuďmi, a pri práci v zahraničí musí byť ovládanie jazyka úplnou samozrejmosťou. Pacienti prichádzajú do nemocníc z rôznych oblastí, hovoria často odlišnými dialektami, preto je pre zamestnanca hovorová angličtina nesmierne dôležitá. Na pracovné pozície v tejto oblasti je veľa kandidátov, konkurencia je obrovská. Ak máte vážny záujem o pracovné miesto v zahraničí v tejto oblasti, kde je konkurencia skutočne silná, rozdiel medzi dvoma uchádzačmi o rovnakú prácu môže byť práve v tom, ako ovládajú angličtinu.

Zažili ste už, že ste sa cítili zle, pretože ste neboli pripravený hovoriť po anglicky, kým väčšina vašich priateľov, ktorí pracujú v zahraničí a majú lepšiu prácu ako vy, to bez problémov zvláda?

Ak čítate tento text, určite si uvedomujete, že ak by ste mali k dispozícii dobrú učebnicu, dokázali by ste sa naučiť celú špecifickú terminológiu pre medicínu a vaše šance na získanie zamestnania by vzrástli!

TERAZ MÁTE PRÍLEŽITOSŤ SKUTOČNE HOVORIŤ CUDZÍM JAZYKOM, TAK AKO STE VŽDY CHCELI!
carte
109 Euro
IBA ZA
1900Euro
VAŠE VÝHODY:
 • Zabodujete na pracovných pohovoroch
 • Dokážete sa rýchlo integrovať
 • Získate profesionálne schopnosti
 • Budete mať stabilnú prácu
 • A menej pokút
So zľavou
30 dní na vrátenie produktu
Doručenie zdarma
carte
PREČO JE TENTO KURZ PRE VÁS DÔLEŽITÝ?

Je špeciálne vytvorený tak, aby mu každý porozumel ľahko sa číta, všetky odborné termíny používané v medicíne si rýchlo osvojíte (slovná zásoba sa týka nemocníc, lekární, práce sestričiek a podobne), bez tejto slovnej zásoby si neporadíte. Kniha je určená širokému okruhu pracovníkov v oblasti medicíny: lekárom, sestrám, terapeutom, záchranárom. Je to vaša vstupenka do nového zamestnania.

Veľa ľudí povie, že nepotrebuje vedieť angličtinu, lebo majú v tejto oblasti už veľa pracovných skúseností a to im predsa bude stačiť aj pri práci v zahraničí, ale položte si otázku: Ako porozumiem inštrukciám, ako budem komunikovať s pacientmi a s kolegami? A čo špecifický nemocničný slang a odborné termíny? Zamyslite sa nad tým, pretože ak toto nezvládnete, vaše šance na získanie práce v zahraničí sú minimálne. Potrebujte silného spojenca, ktorý tento váš nedostatok vyrieši, a tým bude práve táto učebnica, ktorá je iná ako všetky, čo ste doteraz videli.

A v čom je teda tento jazykový kurz iný? Odlišuje sa tým, že je určený priamo potrebám pracovníkov v tejto oblasti, je zameraný špecificky, na rozdiel od učebníc, ktoré ponúkajú všeobecnú angličtinu.

Už po krátkej dobe vám bude jasné, čo ste získali investíciou do tohto kurzu:
 • Získate lepšie platenú prácu v zdravotníctve, v odvetví, ktoré ponúka veľa možností
 • Budete bez problémov komunikovať s pacientmi, aj s kolegami
 • Porozumiete aj špecifickým termínom medicínskym výrazom, anatómii ľudského tela, lekárskym diagnózam, návštevným hodinám, objednávaniu pacientov, a výrazom, ktoré sa bežne používajú v nemocnici
 • Na štúdium vám stačí menej času, pretože kniha je zameraná špeciálne na oblasť, ktorú potrebujete
 • Budete mať obrovskú výhodu voči ostatným záujemcom o rovnakú pracovnú pozíciu!
 • Učenie vo forme problémových situácii je vás perfektne oboznámi s angličtinou v medicíne
 • Zlepšíte si schopnosť počúvať a porozumieť pacientom, čo určte zvýši ich dôveru vočí vám
 

A nakoniec: Hovoriť cudzím jazykom zle je prvým krokom k tomu, aby ním človek hovoril dobre!

Chceli by ste sa naučiť jazyk jednoduchou a zábavnou cestou?
ANGLIČTINA PRE MOJU PRÁCU
ANGLIČTINA PRE: TAXIKÁROV, VODIČOV Z POVOLANIA, MECHANIKOV A PREDAJCOV ÁUT
Chceli by ste pracovať ako vodič z povolania alebo ako automechanik? Chcete získať vodičské oprávnenie v zahraničí? Tieto riadky sú potom určené pre vás, prečítajte si ich!

Takže, ak máte záujem pracovať ako vodič alebo v inom odvetví, ktoré sa zaoberá motorovými vozidlami, určite by ste sa chceli o nich naučiť čo najviac. Iste viete, že zamestnávatelia požadujú od uchádzačov o zamestnanie znalosť anglického jazyka a len tí, ktorí ovládajú tento jazyk na požadovanej úrovni, majú šancu získať zamestnanie. Ak hľadáte prácu ako mechanik alebo vodič v zahraničí, England, je pre vás schopnosť komunikovať v anglickom jazyku absolútne nevyhnutná.

Preto vám ponúkame skvelú učebnicu, ktorá je zameraná práve na slovnú zásobu a výrazy, ktoré v angličtine najviac využívajú šoféri, mechanici a ostatní pracovníci v oblasti automobilového priemyslu. Získate tak príležitosť naučiť sa po anglicky s cieľom získať vytúženú prácu. Naučiť sa angličtinu práve so zameraním na vašu pracovnú oblasť je skvelé rozhodnutie, určite zabudujete na pracovnom pohovore. V tejto oblasti je na trhu práce obrovská konkurencia a práve znalosť jazyka bude vašou výhodou oproti ostatným uchádzačom o miesto. Táto kniha vám to umožní takto výhodu získať, pomôže vám naplniť vaše sny o práci a budúcnosti.

Ak si myslíte, že je to zbytočné, pretože vaša práca vyžaduje predovšetkým schopnosť viesť motorové vozidlá, položte si otázky: “Ako sa opýtam na cestu v cudzej krajine, ako porozumiem nápisom na dopravnom značení, ako budem komunikovať s pasažiermi alebo políciou? Zvládnem porozumieť predpisom a formulárom, ktoré budem vypĺňať, alebo testom pre získanie vodičského oprávnenia v zahraničí?”

Táto špeciálne zostavená učebnica bude vašim sprievodcom na ceste k znalosti, ponúkne víám všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť a zodpovie na vyššie uvedené otázky. Všetko sa to dokážete naučiť, a ani to nebude dlho trvať! Pretože táto kniha sa líši od bežných učebníc práve tým, že nie je zameraná na všeobecnú angličtinu, ale učíte sa iba to, čo potrebujete pre vašu prácu!

Čo vám stojí v ceste za prácou v zahraničí v oblasti automobilového priemyslu?

V zahraničí sa ľahko zamestnáte ako šofér alebo mechanik, ale je tu pár prekážok, ktoré budete na tejto sete musieť zvládnuť. Prvým (a najdôležitejším krokom) je znalosť odborných termínov z danej oblasti v cudzom jazyku. Bohužiaľ väčšina jazykových kurzov vás naučí iba všeobecne používané frázy v angličtine a špecifické termíny nie. A to že viete po anglicky povedať“hello” a“thank you” vám prácu nezaručí. Preto sme pre vás pripravili túto špeciálnu učebnicu pre vodičov a mechanikov, pretože sú v nej všetky potrebné výrazy, ktoré budete potrebovať pri komunikácii so zákazníkmi aj s nadriadenými.

Pokúsime sa stručne opísať, prečo je táto učebnica iná ako ostatné: Je to akýsi doplnok ku každému kurzu všeobecnej angličtiny, kde vás učia základné frázy a konverzáciu, ktorý vám pomôže špecializovať vašu slovnú zásobu pre prácu v automobilovom priemysle.

carte
109 Euro
IBA ZA
1900Euro
VAŠE VÝHODY:
 • Zabodujete na pracovných pohovoroch
 • Dokážete sa rýchlo integrovať
 • Získate profesionálne schopnosti
 • Budete mať stabilnú prácu
 • A menej pokút
So zľavou
30 dní na vrátenie produktu
Doručenie zdarma
carte
TÁTO ÚŽASNÁ KNIHA JE NAPÍSANÁ NA MIERU PRESNE PODĽA VAŠICH POTRIEB:
 • Získate schopnosť komunikovať s miestnou políciu a právnymi autoritami
 • Nestrácajte príliš veľa času študovaním! Kniha je zameraná špeciálne na oblasť, ktorú potrebujete, naučí vás výrazy a slová z oblasti automobilového priemyslu a nebudete sa zbytočne učiť výrazy, ktoré pre vás nie sú dôležité
 • Zvládnete aj slušné a zdvorilé vyjadrovanie ktoré je nevyhnutné pri práci s klientmi alebo pri interakcii s ostatnými účastníkmi cestnej premávky.
 • Zlepšíte si orientačné schopnosti a porozumiete aj nápisom na dopravnom značení
 • Naučíte sa slovnú zásob šoférov, názvy častí vozidla a právne predpisy
 • Lepšie porozumiete pravidlám a predpisom cestnej premávky spoznáte dopravné značky v cudzej krajine.
 • Zvládnete získať vodičské oprávnenie pre danú krajinu England
 • Budete ovládať všetky nevyhnutné výrazy na komunikáciu s kolegami v práci
 • Budete vedieť pomenovať všetky špecifické súčiastky vozidla
Položte si otázku: Nechceli by ste ovládať odbornú angličtinu, ktorú používajú vodiči z povolania a automechanici?

Kým sa rozhodnete, porozmýšľajte o tom, ako by ste dokázali pracovať bez toho, aby ste vedeli komunikovať s kolegami a so zákazníkmi, ako by ste vôbec mohli získať vodičské oprávnenie, keď by ste nerozumeli, čo sa vás na skúškach pýtajú?

KĽÚČOM K ÚSPECHU PRI UČENÍ SA JAZYKA JE ODVAHA A ODHODLANIE! NA ZÁVER TU MÁME PRE VÁS EŠTE PÁR DÔLEŽITÝCH UPOZORNENÍ:
 • Čítajte s porozumením, a sústreďte sa!
 • Neponáhľajte, sa a nepodliehajte pri učení stresu!
 • Ak si myslíte, že ste sa nič nenaučili za prvé dva týždne, neprepadajte panike časom to bude lepšie, vaše vedomosti sa prehĺbia, len ich vytrvalo precvičujte
 • Ak plánujte pracovať v zahraničí skúste okrem domáceho učenia ešte nejaký kurz, aby ste rýchlejšie napredovali
 • Aj keď sa vám zdá, že ste urobili veľký pokrok neprestávajte si cudzí jazyk precvičovať, aby vaše úsilie nevyšlo nazmar!
 • Snažíte sa zapamätať si nové slovíčka, ale bez úspechu? Skúste triky na posilnenie pamäti! Vyberte si učebnicu z našej ponuky podľa vášho pracovného odboru a učte sa!

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.