Trpíte hypertenzí? Zjistěte, jak můžete svůj krevní tlak přivést zpět na normální hladinu bez léků

Tato unikátní technika pro snížení hladiny krevního tlaku je vysoce efektivní a může vám přičíst 20+ let k vašemu životu, pokud si přečtete důležitou zprávu níže… Neodkládejte to, zítra už může být pozdě! Pokroky v medicíně odhalují tři jednoduché cviky pro dokonalý krevní tlak (120/80) pouze během jednoho týdne

Zjisti jak pomocí několika jednoduchých metod a receptů můžeš dostat krevní tlak na normální hodnoty

Pokračuj ve čtení a zjistíš přesně jak dostat krevní tlak na normální hodnoty, přirozeným způsobem, bez vedlejších účinků! Drahý příteli, brzy objevíš alternativní metodu pro normalizaci krevního tlaku, rychle a trvale. Nezáleží na tom, jaká je příčina tvého onemocnění – zda máš příliš vysoký krevní tlak z genetických důvodů, z důvodu vysoké hladiny cholesterolu, stresu nebo z jiných důvodů – protože cvičení o kterých se dozvíš, ti můžou pomoci. Navíc, tato cvičení…
 • Nezpůsobují vedlejší účinky
 • Pocítíš účinky již po týdnu
 • Jsou účinné pro více než 88,7% z těch, kteří je vyzkouší
 • Potřebuješ na ně pouze několik minut denně
 • Doplňky stravy nebo diety nejsou potřeba
 • Jsou tak snadná, že kdokoliv je může vyzkoušet
 • Mají stálé výsledky
 • Krevní tlak se sníží a zůstane na normální úrovni!
Hypertenze může způsobit mrtvice, infarkty, selhání srdce a arteriální aneurysma a je přední příčinou chronického selhání ledvin. Mírné zvýšení arteriálního krevního tlaku vede ke kratšímu věku dožití.

Přišli jste na správné místo, nechte mi vám pomoci!

Nenechte váš vysoký krevní problém být stálým problémem. Hypertenze je jednou z předních příčin úmrtí. Proto se nazývá tichým zabijákem, protože zabíjí miliony lidí každý rok. Mé řešení vám pomůže snížit váš krevní tlak přírodně. Pokud je vaší diagnózou vysoký krevní tlak, tak jej potřebujete řešit ihned! Důsledky VKT:
 • mozková mrtvice
 • infarkt
 • selhání srdce
 • arteriální aneurysma
 • chronické selhání ledvin
 • smrt
Hypertenze je nejdůležitějším rizikovým faktorem smrti v industrializovaných zemích. Zvyšuje ztvrdnutí tepen, a proto mají jednotlivci sklon k onemocnění srdce, vaskulárním onemocněním a mrtvicím. Typy onemocnění srdce, které se mohou objevit: infarkt, selhání srdce a hypertrofie levé srdeční komory. Jiné komplikace zahrnují:
 • poškození vašeho zraku
 • poškození ledvin

Tohle je zdaleka nejjednodušší, nejsnadnější a nejúčinnější metoda jak dostat krevní tlak na normální úroveň, bez vedlejších účinků, které jsou samozřejmostí u různých druhů léků víceméně podezřelých. A věř mi… Málem jsem zaplatil svým životem za tento objev. Jmenuji se Bogusław Baczkowski. Jsem známý výzkumník v oblasti získávání zdraví (zpět) přírodními metodami. Články napsané mnou byly publikovány v mnoha časopisech a na internetových stránkách, některé z nich byly také přeložené a publikované v zahraničí. V následujícím textu ti sdělím, co jsem objevil náhodou, tato metoda která snižuje přirozeně krevní tlak, a to jsem 30 let měl vysoký krevní tlak. Co jsem objevil, bylo tak snadné, jednoduché, a presto účinné, a přimělo mě to zahájit program, který podle statistik, které mám k dispozici v současné době, pomáhá skoro 90% z lidí, kteří ho dodržují, a to za necelý týden. Stejně jako ty dnes, byl jsem jako časovaná bomba.

Můj krevní tlak byl obyčejně 185 a 129. Pokud bych se řídil podle lékařských knih, měl bych být „mezi nebožtíky” už několik let. Ale taková je moje povaha, trochu tvrdohlavá. A zdá se, že ne bez důvodu. Protože jsem si umínil, že budu bojovat. Zdravý životní styl mi taky hodně pomohl. Jedl jsem dobře, denně jsem cvičil a nechával jsem si několik okamžiků pro mě, pro relaxaci. A presto přese všechno, nic mi nepomohlo, co se týká vysokého krevního tlaku. Měřil jsem si krevní tlak každý den. Někteří říkali, že je to paranoia. Ale čísla mi odůvodňovala můj zvyk, protože krevní tlak vzrůstal a zároveň rostly i moje starosti. Strach, že tady nebudu, nebyl tak velký, ale to, že moje manželka a děti zůstanou sami.

Mám báječnou rodinu a tímto jím chci poděkovat za to, že mě podporovali, jak v období kdy mé zdraví bylo slabé, tak i v době kdy jsem psal tuto knihu. Pravda je, že bez nich bych dávno ztratil motivaci a ambici. Byl jsem tak zoufalý, že i když nenávidím prášky, bral jsem v úvahu i tuto možnost. A navíc můj lékař stále naléhal, abych je bral. Ale jak jsem už říkal, jsem tvrdohlavý. Odmítl jsem brát léky. V první řadě, i když dávám přednost přírodním metodám léčení, nejsem ten typ člověka, který je proti tradiční medicíně.

Chodím pravidelně k lékaři, nejsem ani zdaleka absurdní pokud jde o zdraví. Lékařům dlužím svůj život, tak jako jim dluží milióny jiných lidí. Když jsem byl ještě dítě, bylo mi jen několik let, měl jsem operaci srdce, kterou provedl rumunský lékař. Jsem mu hluboce vděčný a budu mu vděčný celý život, a jsem si vědom toho, že jsem pouze jedním z tisíce životů, které zachránil. Ale nesouhlasím, abychom jednoduše brali prášky jako by to byly bonbóny. Naše tělo musí být schopno čelit některým nemocem samo. Jinak bude každý den stále slabší a citlivější. Kdykoliv jde o nějaké onemocnění, beru v úvahu všechny možnosti, a to co jsem objevil je možná otřásající. Potvrzené studie několika prestižních univerzit z mnoha částí světa prokázaly, že všechny typy léků na kontrolu krevního tlaku ve skutečnosti ZVYŠUJÍ riziko vzniku srdečního záchvatu nebo infarktu.

Co je vysoký krevní tlak a proč je nebezpečný?

Krevní tlak je síla vaší krve, která tlačí na vaše tepny s tím, jak plyne vaším tělem. Pokud máte vysoký krevní tlak tak vaše tělo vyvíjí příliš velkou sílu na vaše tepny a práce vašeho srdce – pumpování krve – je tak těžší, než by měla být.
Vaše srdce je silný a efektivní sval, ale pokud je příliš a dlouho namáhán, tak se může zvětšit, opotřebit nebo způsobit infarkt, mrtvici, aneurysma… nebo předčasnou smrt. Pokud je vám odebrán váš krevní tlak, tak jsou vám ukázána dvě čísla, kterým se říká systolický a diastolický krevní tlak. Váš systolický krevní tlak měří tlak vaší krve, který působí na vaše tepny, když vaše srdce bije, zatímco diastolický krevní tlak je měření tlaku vaší krve působící na vaše tepny, když vaše srdce odpočívá.

Jaký je rozdíl mezi normálním krevním tlakem a vysokým krevním tlakem?

Pokud je váš krevní tlak stále v kategorii hypertenze nebo před hypertenzí, tak to musíte okamžitě začít řešit tak, abyste si mohli užívat dlouhý a zdravý život.

I KDYŽ KREVNÍ TLAK SE NĚKDY SNÍŽÍ, VEDLEJŠÍ ÚČINKY MOHOU BÝT FATÁLNÍ PRO LIDI SE SLABÝM SRDCEM. ZDÁ SE TO NEUVĚŘITELNÉ.

Uvedu několik příkladů, abych tě přesvědčil. Poměrně nedávná studie prestižní lékařské univerzity ze Spojených států ukazuje, že blokátory vápníků, léky které mají roli zabránit vstup vápníku do buněk, způsobují 85,000 úmrtí ročně, které bylo možné předejít. A to ne jenom proto, že blokátory způsobují srdeční záchvaty nebo infarkty. Úmrtí jsou způsobená také krvácením do zažívacího traktu a onemocněním na játrech a ledvinách. Kromě toho, v případě, že pacient má oslabený imunitní systém, může trpět celou řadou dalších onemocnění se stejnou příčinou. Národní Úřad pro srdce, plíce a krev ze Spojených Států oznámil, že jeden z nejvíce používaných léků na krevní tlak výrazně zvyšuje riziko onemocnění rakovinou. Výzkumníci ze státní Univerzity z Dánska upozornili, že přibližně 15% spotřebitelů léků na snižování cholesterolu ve věku nad 50 let má problémy s nervovým systémem, který je přímo ovlivněný těmito léky. Mezinárodní tisk také nedávno upozornil, že takové léky způsobily úmrtí a uškodily vice lidem, než bylo uznáno původně v oficiálních statistikách. Takových příkladů je ještě dost, ale chtěl bych se raději zastavit tady. Základní myšlenka je, že je zbytečné brát léky, které nám možná přinesou vice škody než užitku. Kromě toho, každý lékař ti řekne, že jakmile začneš brát tyto léky, tvůj organismus si na ně zvykne a v podstatě budeš na nich závislý, někdy i na celý život. A to pokud nemáš alternativy na snížení krevního tlaku.

NEZAPOMEŇ:

Pokud v současné době užíváš léky na snížení hladiny cholesterolu nebo na krevní tlak, NEPŘESTÁVEJ je dále užívat. Vystavíš se velkému riziku, pokud přerušíš léčbu jen tak. Proto, před přijetím jakéhokoli rozhodnutí, prosím obrať se na svého lékaře a zeptej se ho jak se zbavit daných léků, protože tvůj krevní tlak se sníží v důsledku metody, kterou budu popisovat. Proto je oprávněná otázka: „Pokud tyto studie jsou veřejné, jak je možné, že dané léky jsou pořád ještě v prodeji?” Raději bych nepokračoval a nebudu se snažit odpovědět zde na tuto otázku. Ty i já víme, jak tyto věci fungují. Peníze rozhodují o všem. Velké lékařské firmy jsou velmi silné, a korupce existuje všude, ne jenom u nás. Na druhou stranu, je velmi obtížné stáhnout z trhu lék, který je už schválený. Většina lékařů je poctivá a snaží se dělat svou práci podle toho, co vědí. Jejich problém je, že mají pouze dvě varianty: předepíšou ti léky, nebo tě operují. Používají pouze metody, které už vyzkoušelo mnoho lidí před nimi, a děsí je myšlenka zkusit něco mimo systém, I když to není nic škodlivého a nemá to vedlejší účinky. Vrátím se k mému příběhu, říkal jsem ti, jak můj krevní tlak stále vzrůstal a jak jsem si umínil, že chci získat zpět své zdraví. Vyzkoušel jsem všechny přírodní metody, na které jsem narazil. A protože jsem hodně hledal, narazil jsem na mnoho metod, věř mi. Ale zdálo se, že žádná z nich nemá výsledky. Nemysli si, že přeháním, ale pravda je, že mě vystrašila myšlenka, že je možné, že už tady nebudu. Statisticky řečeno, během jednoho roku většina lidí umírá na problémy způsobené vysokým krevním tlakem, číselné údaje překonaly dokonce i úmrtí na rakovinu. Před asi 20 lety byla zveřejněna lékařská pojednání, ve kterých bylo prokázáno, že snížení krevního tlaku pouze o 2 jednotky znamenalo také snížení rizika infarktu o přibližně 15%. Můžeš udělat výpočet a zjistíš, kam může vest snížení krevního tlaku o více než 30 jednotek, pokud je to potřeba.

“…všechno je přírodní a bez rizik”

“Pane Bogusław Baczkowski, Cvičení, které jsi navrhl, skutečně fungují! Dodržoval jsem program dva týdny a můj krevní tlak se snížil ze 160 a 99 na 136 a 78, což je skvělé! Než jsem začal tato cvičení, byl jsem připravený poslechnout mého lékaře a začít užívat určité léky, jejichž název si již nepamatuji. Ale našel jsem tvoje stránky a řekl jsem si, že se nic nestane, když to vyzkouším. Hlavně proto, že všechno je přírodní a bez rizik. Měl bys vědět, že toho vůbec nelituji, že jsem to vyzkoušel. Dokonce ti chci poděkovat za to, že jsi mi sdělil tvou metodu! S velkou úctou a respektem, C.I. (Praha)

TEĎ, STRUČNÉ VYJASŇUJÍCÍ VYSVĚTLENÍ

Je možné, že neuvidíš hned souvislost, ale pokud budeš mít trpělivost, uvidíš, že toto vysvětlení ti poskytne klíč ke snížení krevního tlaku. Vždycky jsem miloval koně. Jednoho dne jsem sledoval v televizi pořad o známém cvičiteli koní, který měl provést ukázku drezúry s nádherným divokým mustangem. Představte si na chvílí tohoto mladého hřebce, kterého přivedli přímo z hor. Mohutný a divoký, tento kůň nikdy předtím neviděl auto nebo lidi. Byl na něm vidět strach a nepokoj. Tep a krevní tlak mladého mustanga se výrazně zvýšily od té doby, co ho přivedli z hor. Fascinovaný, jsem byl svědkem toho, jak za méně než 10 minut, Monty úplně změnil tlakový stav hřebce. Účinky cvičitele na zvířeti byly neuvěřitelné:
 • Hřebec se zcela uklidnil
 • Jeho tep se zmírnil
 • Byl úplně uvolněný a soustředěný
 • Krevní tlak se snížil na NORMÁLNÍ hodnoty
Tohle všechno za tak krátkou dobu, za jakou by člověk uvařil šálek čaje. Nevěřil bych tomu, kdybych to neviděl na vlastní oči. Něco se změnilo uvnitř toho zvířete, náhle se proměnil v úplně jiného koně. Hned jsem začal o této věci přemýšlet… Dala by se technika cvičitele použít i pro lidi, nejen pro koně? Mohl bych použít stejnou techniku pro snížení svého krevního tlaku? se to nepravděpodobné, ale neměl jsem co ztratit, kdybych to vyzkoušel. Moje zkušenost výzkumníka v oblasti zdravotnictví mi pomohla rychle pochopit postup, a tak jsem ihned začal metodu testovat. Provedl jsem první řadu cvičení, a v následujících dvou týdnech jsem je zlepšoval a měnil tak, abych našel ideální variantu. Po dvou týdnech jsem si zkontroloval krevní tlak. Bylo to v neděli večer, někdy na konci srpna a s důvěrou jsem pozoroval ručičku tonometru. Byla to nezapomenutelná chvíle. Jednoduše jsem nemohl uvěřit svým očím. Měl jsem 119/76. Moje manželka byla nadšená. Radovala se víc než já a dokonce se rozplakala radostí. Do té doby jsem si neuvědomil, jaké starosti si o mně dělala a jak moc mě stále milovala. Naše děti přispěchaly vylekaní do obývacího pokoje, a chtěli vědět, co se stalo. Řekl jsem jim o tom, potom jsme se všichni objali a smáli jsme se a plakali jsme spolu. Už jsme neměli důvody se něčeho bát! V následujících týdnech můj krevní tlak se několikrát snížil a zvýšil, ale už nikdy nebyl tak vysoký jako do té doby. Teď už několik let je normální a už nemám vůbec problémy s krevním tlakem. Od té doby moje technika prošla několika vylepšeními a vytvořil jsem tři jednoduchá cvičení, která skoro ve všech případech sníží krevní tlak pod 120/80 během jednoho týdne. Moje metoda je rychlejší než účinek léků na srdce! Navíc, neexistují žádné vedlejší účinky. Vyzkoušelo ji tisíce zákazníků, kteří prokázali, že je účinná.

Příčiny jejich krevního tlaku byly velmi odlišné:

 • Dědičnost
 • Vysoký cholesterol
 • Stres a neklid
 • … a velké množství dalších věcí.

“Bolesti hlavy, které mě trápily celý život úplně zmizely a cítím se plný energie”

“Je mi 62 let a již mnoho let trpím vysokým krevním tlakem, který je typický pro střední věk. Před dvěma týdny jsem začal Vaše cvičení na snížení krevního tlaku a musím říct, že jsem velmi spokojen. Nejen, že můj krevní tlak se vrátil na normální úroveň, ale všiml jsem si, že někdy klesl ještě víc. Bolesti hlavy, které mě trápily celý život úplně zmizely a cítím se plný energie. Mockrát Vám děkuji. Pokud jde o zdraví, Vaše metoda mi pomohla mnohem více než cokoliv jiného, co jsem doposud zkoušel. ” D.Z. (Brno)

“Nemůžu vyjádřit slovy, jak jsem nadšený!”

“Milý pane Bogusław Baczkowski, Dodržuji program cvičení více než týden a už jsem zaznamenal snížení krevního tlaku. Než jsem začal s cvičením, měl jsem 146/110 a teď tonometr ukazuje 136/77. Nemůžu vyjádřit slovy, jak jsem nadšený. Mnohokrát děkuji za program cvičení.” V.N. (České Budějovice)

NEZÁLEŽÍ NA PŘÍČINĚ. MOJE CVIČENÍ FUNGOVALA.

Mnoho mých zákazníků mají mnohem vyšší krevní tlak, než jsem měl já v té době. Všichni užívali léky předtím, než vyzkoušeli mé techniky na vysoký krevní tlak… Tyto techniky fungují stejně dobře pro všechny. Ale nechme stranou tento příběh a uzavřeme naše vysvětlení. Pravděpodobně se ptáš, jaká jsou ta cvičení a jak budou fungovat v tvém případě. Hned se k tomu dostaneme. Ale nejdřív musím vysvětlit…

CO VLASTNĚ ZPŮSOBUJE VYSOKÝ KREVNÍ TLAK?

Pravděpodobně to není to, co si myslíte. Nejprve si musíte uvědomit, že jste nedostal vysoký krevní tlak přes noc. Hypertenze se začala objevovat dlouho předtím, než čísla na tonometru se začala zvyšovat. Většina lékařů a odborníků přiznává, že toho neví moc o tom, co způsobuje vysoký krevní tlak, i když znají některé z jeho faktorů. Tudíž, je těžké najít řešení. Čas od času, každý má chvíle kdy jeho krevní tlak se zvýší nebo sníží. Tato věc je naprosto normální, pokud jste ve stresu, nebo když děláte cvičení. Ale je to problém, pokud krevní tlak zůstává stále vysoký a neklesá ani když člověk odpočívá. Když jsi hypertenzní, tvé srdce pumpuje více krve, než můžou tvoje tepny přenášet bez námahy. Tepny začínají tvrdnout. Stejně jako v případě rezavých trubek, na tvrdých stěnách tepen se mohou objevit trhliny uvnitř, když krev jimi prochází velmi silným tlakem. Cholesterol a ostatní tuky v krvi se postupně shromažďují v těchto prasklinách uvnitř tepen, což vede ke zhoršení tvrdosti stěn krevních cév a jejich zahušťování. V tomto bodě se spouští bludný a letální kruh . . . Vzhledem k tomu, že stále méně krve může protékat zúženými cévami, tlak kterým je krev pumpována vzrůstá. Srdce se snaží zajistit tělu dostatečné množství krve a začne čerpat více silně, čímž se ohromně zvýší tvůj krevní tlak. Nervový systém zjistí, že krevní tlak je příliš vysoký a snaží se vyřešit tento problém. Za normálních okolností, tvé tělo by nemělo nic jiného na vybranou, než rozšířit tepny a nechat krevní oběh projít. Ale to není snadné, pokud tepny nejsou vůbec měkké a pružné. Takže nezapomeň: tepny jsou již tvrdé a nerozšíří se snadno. Následující věc, kterou se nervový systém snaží udělat je donutit ledviny aby vyměšovaly více soli a vody za účelem snížení množství krevní tekutiny z těla. Pravidlo je jednoduché: méně tekutiny, menší tlak.

VYŘEŠIL SE PROBLÉM? NE ÚPLNĚ!

Množství krevní tekutiny existuje z dobrého důvodu. Krev je zodpovědná za šíření kyslíku a výživných prvků po celém těle. Každá buňka musí být zásobována kyslíkem a živinami. Snížení množství kapaliny znamená automaticky, že část buněk v těle neobdrží výživné prvky a začne posílat výstražné zprávy do mozku: Pozor, máme problém! Představ si, co se děje v Hlavní Čtvrti tvého mozku: Srdce křičí:“ “Musím čerpat více krve, rychleji!” Ledviny křičí: “Krevní tlak je nebezpečně vysoký, musí se snížit množství tekutiny v krvi!” Buňky tvého těla křičí: “Máme hlad- dejte nám krev!” . . . A nervový systém sděluje: “Naše normální reakce rozšířit tepny pro umožnění průtoku většího množství krve nebyla úspěšná!” Něco je velmi vážné. Část mozku, která se zabývá kontrolou automatických odpovědí, má pouze jednu možnost. Odeslat vážné zprávy do všech částí těla. Jsme nyní ve stavu pohotovosti! Tento stav ve skutečnosti zhoršuje situaci. Každá buňka ve tvém těle je přetížená a snaží se bojovat proti nebezpečí se vším, co má. Buňky požadují mnohem více živin na to, aby mohly zvládnout tento stav. Srdce bije rychleji a tím zvyšuje krevní tlak. Ledviny moc neví co dělat, případně vzdát se. Všechny tyto věci se mohou dít, zatímco ty sedíš klidný, a čteš tato slova. Aniž bys byl vědom toho, že… Můžeš být na pokraji infarktu nebo srdečního záchvatu právě teď! Všechno co jsem ti teď vysvětlil je dobře známo v lékařském prostředí. Zeptej se svého lékaře. Skutečný problém nastává, když se snažíš kontrolovat části tohoto bludného kruhu. Například, léky, které zvyšují hladinu tekutiny z ledvin, můžou krátkodobě snižovat krevní tlak. To však může ještě zhoršit situaci, protože v tomto stadiu, srdeční buňky nedostávají krev. Znovu krizová situace! Pak jsou tu nežádoucí účinky, které léky vždycky mají a které zkomplikují mnoho věcí, aby mohly být jednoduše ignorovány. Jediné trvalé řešení k vyřešení problému vysokého krevního tlaku je tento začarovaný kruh. Jedna varianta k tomuto účelu jsou cvičení, kdy používáš své tělo a mysl, a které jsem se naučil ten den od zmíněného Cvičitele: „Přestávka na soustředění”. Dovol mi to vysvětlit: Představ si, že jsi v kresleném filmu. Vstoupíš do zasedací místnosti, kde se setkáš se svým srdcem, ledvinami, mozkem a zástupci buněk. Všichni se hádají, jak vyřešit problém tuhých tepen a vysokého krevního tlaku. Všichni jsou červení zlostí a frustrovaní. Představ si, že tobě, jako velkému vyjednavači se podaří je přesvědčit aby se uklidnili relaxovali. Nedělej vůbec nic po dobu několika minut. Tohle nazývám já „Přestávka na soustředění” Zatímco všichni sedíte v zasedací místnosti a uklidňujete se, řešení bude zřejmé pro každého:
 • Zastav pohotovostní stav tak, aby buňky nepotřebovaly tolik krve na to, aby fungovaly.
 • Zpomal srdeční rytmus pro uvolnění tlaku na tepnách.
 • Vyvaž hladinu vody a soli vytvořené v ledvinách.
 • Během doby kdy se budou uklidňovat, tvé tělo se vyléčí samo.
 • Tvůj organismus potřebuje pouze tuto „Přestávku na soustředění” na to, aby se všichni uklidnili, synchronizovali a soustředili na jejich úkol. Během doby kdy krevní tlak se bude snižovat, tepny budou znovu pružnější, protože se uvolní. Bludný kruh špatného zdraví bude tak zlomen a riziko srdečního záchvatu nebo infarktu bude téměř nulové.

“Neuvěřitelné, pouze po jedné pracovní části!”

“Vyzkoušel jsem včera zvukové záznamy. Nešel jsem ani na krátkou procházku, ale rozhodl jsem se, že udělám to cvičení s patami, které jsi vysvětlil v záznamu. Zkontroloval jsem svůj krevní tlak před cvičením i po cvičení. Před cvičením byl 180 a 115. Po skončení cvičení ze všech tří záznamů, jsem si znovu zkontroloval krevní tlak a byl 150 a 90. Neuvěřitelné, pouze po jedné pracovní části! Myslím si, že nikdo se nedokáže tak dobře vyrovnat s problémy způsobenými vysokým krevním tlakem. Zdá se, že jak začínáme stárnout (je mi 56 let) nemáme se jak zbavit tohoto vysokého krevního tlaku, než metodou popsanou tebou.” A.F. (Český Krumlov‎)

PROCVIČUJEŠ SVÉ TĚLO I MYSL !

Je to trochu těžké vysvětlit jak přesně fungují tato cvičení v každodenním životě. Jsou součástí té kategorie věcí, s kterými musíš mít nějaké zkušenosti, abys je skutečně pochopil. Vše, co ti mohu říct je, že nevyžadují žádné úsilí z tvé strany. V době kdy je provádíš, musíš buď sedět, nebo procházet se pomalu místnosti, je to příjemná kombinace fyzicko-psychických cvičení. Jednoduše řečeno, procvičuješ své tělo i mysl. Proto nezáleží na tom, jakou máš fyzickou kondici, protože můžeš dělat tato cvičení bez ohledu na to. Nemusíš se nic učit předem, začneš se ihned radovat z výhod těchto cvičení. Samozřejmě že dostaneš podrobnou písemnou příručku, kde ti bude vysvětleno přesně jak provádět tato cvičení a jak fungují. Takže záleží na tom, čemu dáš přednost, budeš mít k dispozici za krátkou dobu všechno, co budeš potřebovat pro snížení krevního tlaku. Nevyžaduje to hodně tvého času, tj. méně než 30 minut denně. Doba trvání všech tři cvičení je asi 40 minut, ale stačí, když uděláš pouze jedno nebo dvě denně. Většina lidí si sníží krevní tlak na normální úroveň za necelý týden. Pokud bychom udělali výpočet, znamená to celkem 3 hodiny. To zní dobře, ne? Vyplatí se obětovat tři hodiny tvého času pro 30 let zdraví, ne? Já myslím, že ano!

“Bez léků!”

“Investovala jsem do tvého programu a dělala jsem pouze třetí cvičení, pouze jednou. Poté jsem spala několik dobrých hodin. Kolem 11 hodin druhý den jsem si změřila krevní tlak. Ukazovalo mi 127 a 63 a 91. Nechtěla jsem tomu věřit. Nebrala jsem už ty čtyři prášky a znovu jsem si změřila tlak, asi v 5 hodin odpoledne. 136 a 79 a 81. Bez léků! Chystám se udělat třetí cvičení znovu, za 10 minut a potom si lehnu. Zítra udělám všechny tři cvičení. Rozhodla jsem se, že si dokážu, že se můžu uzdravit sama.” D.S. (Pardubice)

ŘADA VÝHOD:

Jako ten divoký hřebec, budeš se cítit klidný a soustředěný po provedení cvičení. Mnozí z těch, kteří vyzkoušeli mé cvičení mi později říkají, že pociťují vnitřní klid, který do té doby nezažili. Ale nejdůležitější je to, CO UŽ NECÍTÍŠ. Tedy, od té doby co vysoký krevní tlak nemá žádné příznaky, nebudeš se cítit jako nádrž pod tlakem, která pomalu ztrácí tlak a uklidňuje se. Ani jak cyklus mezi srdcem, ledvinami a mozkem se opravil. Nicméně, budeš překvapen, až si budeš měřit krevní tlak a uvidíš, že je normální. Představ si jakou reakci bude mít tvůj lékař, až uvidí, že tvůj vysoký tlak je pryč. Nebude tomu chtít věřit. Ale nejlepší na tom je následující věc: Do konce života už nebudeš nemocný! Proč? No, protože léky které jsi bral měli vliv na příznaky hypertenze. Jakmile začneš brát léky, bereš je na celý život. Ale na druhou stranu, když budeš dělat tato tři jednoduchá cvičení, ve skutečnosti zaútočíš na skutečnou příčinu hypertenze, což povede k trvalému vyléčení.
Alimente si retete naturiste pentru hipertensiune arteriala

“… jednoduše cítím méně bolesti na hrudi”

“Děkuji ti za knihu. Chci se ti přiznat, že dělám tvoje cvičení už asi dva dny a jednoduše cítím méně bolesti na hrudi. Myslím, že to je díky tomu, že se mi snižuje krevní tlak. Přesto, ještě pracuji na systolickém krevním tlaku, který ale také klesl ze 145 na 128. Byl jsem přesvědčen, že stres z posledních dvou let mě skolí. Kardiolog mi chtěl předepsat blokátory vápníku, spolu s jinými prášky, ale nechci se vystavovat jejich vedlejším účinkům. Takže jsem přesvědčen, že jsem měl velké štěstí, když jsem narazil na tvůj odkaz. Doporučuji všem tvá cvičení” A.B. (Terezín)

PŘEDSTAV SI JEN…

Představ si jen jaké to bude mít klid, který přijde spolu se zprávou, že jsi zdravý a silný člověk a že budeš žít dlouhý, šťastný a úspěšný život. Ale většinou zasáhne problém do této rovnice. Když vysvětluji jak jednoduchá a účinná je moje technika, většina lidí se ptá, jestli to není příliš dobré na to, aby to byla pravda. Samozřejmě, poté co vyzkouší cvičení, jsou přesvědčeni, ale na začátku někteří z nich jsou skeptičtí a mají pochybnosti. Jsem přesvědčen, že i ty váháš, ze stejného důvodu. Myslíš si, že je to příliš dobrá zpráva na to, aby to byla pravda. Objednej cvičení už dnes. Vyzkoušej na vlastní kůži zkušenost mít normální krevní tlak. Měř si ho pravidelně po určitou dobu, aby ses přesvědčil, že všechno je pravda. Navštiv také lékaře, udělej i nějaké testy. Otestuj si svůj srdeční rytmus a krevní tlak. Udělej všechno, co musíš udělat, aby ses ujistil, že cvičení dělají to, co jsem slíbil. Uvědomil jsem si, že zákazníci mají tendenci být více snaživý, když jde o cvičení, pokud vědí, že do toho investovali nějaké peníze. Když ví, že je to zdarma, nesnaží se tolik. Z toho důvodu, že to něco stojí, bude ti na tom víc záležet. Navíc, jsem spisovatel a člověk, který se věnuje výzkumu v oblasti zdravotnictví. Je to způsob, jak si vydělávám na živobytí. Tento program tě bude stát méně, než léky na krevní tlak, které bys koupil za jeden měsíc, nebo jako lékařská prohlídka. Nemluvě o tom, kolik by stál chirurgický zákrok nebo hospitalizace po srdečním záchvatu nebo infarktu. Vím z vlastní zkušenosti, že když máš pocit úlevy, že krevní tlak je zase normální, peníze, které jsi dal za tento program se ti budou zdát jako nějaká maličkost.

“Minulou noc jsem spala tak dobře, jako jsem nespala dlouhou dobu!”

“Je to opravdová magie, to co děláte! Včera jsem koupila Váš balík a už se cítím lépe. Dnes jsem si objednala návštěvu u lékaře. Jsem zvědavá, co mi řekne. Vím, že bude rád. Doufám, že se zbavím léků, protože je nenávidím! Minulou noc jsem spala tak dobře, jako jsem nespala dlouhou dobu. Děkuji Vám mnohokrát” A.V. (Český Krumlov‎)
Téměř všichni (více než 90% klientů), kteří používají má cvičení, si sníží krevní tlak pod 120/80 aniž by změnili stravu nebo životní styl, což je skvělé! Přesto přese všechno, já se nespokojím jenom s tím. Chci si být jist, že při dodržení mé techniky se opravdu vyléčíš přírodně. Proto, pokud si koupíš knihu Přírodní zlepšení krevního tlaku, dostaneš jako bonus studii, kterou ti nabízím ZDARMA, i když její hodnota je 20 zł.

POKUD OBJEDNÁTE VÝROBEK, DOSTANETE ZDARMA, JAKO BONUS: Extrakt olivových listů

200 Kč ZDARMA!
Středomořská populace používala olivové listy pouze pro jejich antibakteriální a antivirové účinky. Dnes bylo nalezeno, že jde o dobrou podporu kardiovaskulárního systému, díky kterému je uchováván optimální krevní tlak. Doporučení:
 • Hypertenze
 • Vysoký cholesterol
 • Protiplísňový (herpes infekce, mononukleóza, kandidóza giardiasis, atd.)
 • Chronická únava

DOSTANEŠ TAKÉ: KNIHU “TAJEMSTVÍ PRO ZDRAVÝ ŽIVOT”

120 Kč ZDARMA!
Najdi páky, které ti pomůžou se kontrolovat a učinit veškerá vhodná opatření pro zdravý životní styl. V této knize objevíš 25 tajemství, jako například:
 • Jak ovládat stres, hněv a množství soli pro snížení krevního tlaku
 • Jak dobré jsou organické potraviny pro zdraví.
 • Jak si udržet zdraví prostřednictvím cvičení, i když nemáš moc času k dispozici

A TO NENÍ VŠE ! DOSTANEŠ TAKÉ: KNIHU “ZBAV SE STRESU A ÚZKOSTI VE TVÉM ŽIVOTĚ”

120 Kč ZDARMA!
Odstraň stres z tvého každodenního života na základě praktických rad, které najdeš v této knize. Přečtením této knihy zjistíš:
 • Jak zabránit chování, které udržuje stav stresu
 • Jak se zbavit záchvatů paniky
 • Rychlé metody na boj proti stresu

DOSTANEŠ TAKÉ: KNIHU “PRAKTICKÁ PŘÍRUČKA PRO ZDRAVOU STRAVU”

120 Kč ZDARMA!
Postupuj podle kroků z této knihy a budeš se moci radovat z vynikajících účinků zdravé stravy na tvůj organismus. Z této knihy zjistíš:
  • Jak si naplánovat zdravou stravu
  • Jaké výživné látky jsou potřebné pro vyváženou stravu
  • Jak určit množství a porce pro zdravou stravu

CO PŘESNĚ OBSAHUJE KNIHA

 • Tento materiál obsahuje podrobné informace o tom, jak snížit krevní tlak, s použitím přírodních postupů, jako je změna stravy, konzumace určitých rostlin a zdravější životní styl.
 • Dále jsou tam uvedené zajímavé věci o tom, jak tvůj životní styl ovlivňuje krevní tlak. Zjistíš, jak toxiny z potravin, které konzumujeme, a z okolního prostředí nám ovlivňují krevní tlak.
 • Zjistíš více informací o následcích kouření a alkoholu. I když nebudeme zacházet do podrobností, uvidíš, že ovlivňují negativně krevní tlak. I když existují argumenty, že alkohol pomáhá ke správnému fungování tepen a srdce, zjistíš, že aniž bys pil alkohol, můžeš získat dvojnásobné účinky pro tvůj organismus! Velmi zajímavé čtení bude o dvou typech cholesterolu a tuků. Dva jsou zdravé, dva škodlivé.
 • Ale to není všechno! Dávám ti k dispozici seznam deseti základních doplňků pro snížení krevního tlaku. Všechny můžeš najít v nedaleké lékárně, ale je možné, že doposud jsi jim nevěnoval pozornost.
 • Navíc ti vysvětlím, jaké potraviny můžeš konzumovat tak, abys dostával stejné výživné látky, které se nachází v doplňcích. Další seznam, který myslím že stojí za to přečíst, je seznam pěti druhů léčivých bylin, které snižují krevní tlak téměř okamžitě. Tyto byliny si můžeš nasbírat sám, nebo se dají koupit za nižší cenu, než léky které je obsahují. Kromě toho, nemají žádné vedlejší účinky!
 • A nakonec, zasloužíš si znát pět změn, které budeš muset udělat ve tvém životním stylu k tomu, aby ses ujistil, že budeš mít normální krevní tlak přírodním způsobem, bez léků.

Využijte naší speciální nabídky! Pokud si koupíte produkt, tak obdržíte 1 krabici extraktu olivových listů ZDARMA.

Studie provedené v nemocnicích ve Švýcarsku, Německu, Izraeli, Itálii, Egyptě, Španělsku prokazují blahodárné účinky extraktu olivových listů u pacientů s hypertenzí ve všech věkových kategoriích. Ve všech studiích bylo pozorováno, že doplňky olivových listů snižují krevní tlak po osmi týdnech léčby, tlak tak přivádějí zpět na normální hodnoty.

Následujících 100 výtisků je k dispozici s výraznou slevou, což znamená, že pokud objednáš teď, zaplatíš pouze:

Zaplatíš pouze:

1100 Kč

849 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

8

Poslední prodej byla provedena dne:

Běžná cena 1100 Kč. Dnes: 849 Kč


Plná záruka po dobu 30 dnů!
Spokojenost zaručena

Kniha je napsaná tak, že jí můžeš snadno pročíst a osvojit si informace. Proto, abych se ujistil, že máš všechny důvody koupit ji teď a začít ji číst, vzal jsem na sebe veškerá rizika, tudíž ti nabízím silnou záruku !

Pokud objednáš knihu dnes, máš 30 dnů na přečtení a použití rad, které tam najdeš. Očekávám, že ji přečteš a použiješ mnoho z prezentovaných konceptů, pro navrácení zdraví ještě v kratší době. Musíš cítit, že jsi získal informaci, která je mnohem cennější než malá investice!

V případě, že nebudeš spokojený, požádej o vrácení peněz a vrátíme ti peníze, za které jsi zakoupil knihu.

Alimente si retete naturiste pentru hiperteniune arteriala

PROTO SE RYCHLE ROZHODNI!

Protože, konec konců, máš tři možnosti: První, nedělat nic. Necháš krevní tlak růst a uvidíš, co se stane dnes, zítra, za měsíc-dva. Musíš si ale uvědomit, že každý den čekání je riziko, které na sebe bereš. Jediná věc, kterou víš jistě je to, že nakonec to bude horší. Proto začni jednat, když ne pro tebe, tak pro tvou rodinu. Protože máš alternativy. Druhá možnost by byla užívat léky. Možná už užíváš léky, nebo o tom vážně přemýšlíš. Už jsem ti říkal, co si myslím o lécích a co říkají různá studie vyhotovená ve světě. Léky na vysoký krevní tlak ve skutečnosti zvyšují riziko vzniku jiných nemocí, jako je infarkt, srdeční záchvat apod. Vedlejší účinky jsou dalším velkým rizikem, pokud jde o léky. A co sis myslel, že ti udělá dobře dlouhodobě, ti vlastně víc uškodí. Ale není potřeba pokračovat. Protože, pokud bys se mnou nesouhlasil, nečetl bys až k této části dopisu!

Následujících 100 výtisků je k dispozici s výraznou slevou, což znamená, že pokud objednáš teď, zaplatíš pouze:

Zaplatíš pouze:

1100 Kč

849 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

8

Poslední prodej byla provedena dne:

Běžná cena 1100 Kč. Dnes: 849 Kč


223 comments Add Comment
 • Denisa
  Zde jsou nějaké tipy, které vám pomohou snížit cholesterol bez léků! Měla byste to zkusit. Pro mě fungovali.
  Reply 2 Like
 • Markéta
  Krevní hypertenzi jsem měla od 35 let. Brala jsem všechny předepsané léky, ale bez mého každodenního prášku, můj krevní tlak naprosto vystřelil. To už je naštěstí zamnou. Od té doby, co jsem začala s tímto programem, tak je můj život daleko lepší. Již mě nebolívá hlava. A nepotřebuju brát léky, abych dostala krevní tlak pod kontrolu.
  Reply 3 Like
 • Lucka
  když jsem přišla na to, že trpím hypertenzí, tak jsem okamžitě začala číst, co vše to obsahuje. Vystrašilo mě to, jelikož jsem se dočetla, že bych mohla i umřít. Díky bohu, že jsem našla tuhle knihu. Pokud se bojíte smrti, tak vám tohle mohu jen doporučit.
  Reply 5 Like
 • Jana Top Commenter
  Tomuto článku nevěřím. Můj krevní tlak je v pohodě s léky předepsanými doktorem. Nevěřím téhle “buďte zdraví tím, že budete jíst zdravě hovadině”.
  Reply 1 Like
  • Denisa
   Jsi blázen? Chceš mi říct, že preferuješ chemikálie proti zdravé stravě? Četla jsi vedlejší účinky předepsaných léků? Mohou ti na dobro zničit život!
   Reply 7 Like
 • Karolina
  V knize jsem našla opravdu dobré nápady a rady týkající se hypertenze. Začala jsme s tímto programem tento týden. Nemůžu se dočkat, až uvidím výsledky.
  Reply 2 Like
 • Hanka
  Před dvěma lety jsem četla článek o tom, jak si snížit krevní tlak. Zkusila jsem zdravou stravu zde doporučenou, ale můj cholesterol sahal až ke stropu. Proto jsem byla trochu skeptická, ale čtení mi nemůže nic udělat. Věci se zdáli být rozumné, tak jsem se rozhodla tento program zkusit. Skvěle, pro mě fungoval. A váš krevní tlak bude na normální úrovni
  Reply 2 Like
 • Lenka
  Jak můj manžel, tak já máme problémy s cholesterolem. Pravdou je, že jsme nikdy neměli dobrý životní styl a nikdy jsme nejedli zdravá jídla. Ale nyní jsme se oba rozhodli, že je čas změnit něco v našem životě. Začali jsme s programem, oba jsme trochu zhubli a krevní tlak se den ode dne zlepšuje.
  Reply 2 Like
 • Honza · Top Commenter
  Už fakt nevím čemu věřit? Měl jsem vysoký cholesterol už od mých třiceti a mám zdravou váhu. Zkoušel jsem přísné diety a léky a má čísla se sotva pohla. Už tak trpím bolestmi hlavy! Může mi tento program pomoci
  Reply · 7 · Like ·
  • Tomáš
   Ano, mám hypertenzi už asi 10 let. Tento program mi pomohl ho snížit na stálou úroveň. Měl byste to zkusit
   Reply · 3 · Like ·
 • Pavla
  Takže co si o tomto programu myslíte? Zkusil ho někdo? Jsem docela zoufalej. Právě jsem vyšel z lékárny a po pár testech mi doktor řekl, že můj cholesterol a krevní tlak jsou na můj věk příliš vysoké. Je mi pouze 30. Předepsal mi nějaké léky a řekl, že bych měl také zhubnout.
  Reply 2 Like
 • Martina
  Úžasný produkt. Zhubla jsem 5 kilo a můj krevní tlak se zdá být v pohodě. Doufám, že brzy dosáhnu na normální váhu a samozřejmě, že dostanu krevní tlak na normální hladinu. Jsem zatím na výsledky opravdu hrdá.
  Reply 8 Like
 • Dan · Top Commenter
  Právě jsem si to objednal. Uvidím, jak to bude fungovat, a dám vám vědět mé výsledky. Docela doufám, že to vyjde, protože věřím ve zdraví s přírodními produkty. Zkouším a léčím vše přírodně a obvykle to funguje.
  Reply · 7 · Like ·
  • Ivana
   Mám to úplně stejně. Snažím se držet pryč od léků a přírodní produkty fungují lépe a navíc bez vedlejších účinků. Začala jsem s programem před 2 týdny a pomalu si zvykám. Trochu jsem zhubla a už teď se cítím lépe. Už nejsem unavená a lehčeji se mi ráno vstává. Počkám si další 2 týdny dokud si neudělám nové testy, abych se podívala jestli je můj krevní tlak stále vysoký.
   Reply · 3 · Like ·
 • Aneta
  NNemůžu se dočkat, až dostanu balík. Můj doktor mi řekl, že mi nebezpečí mozkového aneurysma hrozí každým dnem. Doufám, že s tímto programem vyřeším problém a budu mít normální krevní tlak.
  Reply 2 Like
 • Nikola
  Co to vlastně je? Nerozumím tomu. Je to jako prášek nebo něco takového? Jak to funguje?
  Reply 3 Like
 • Simona
  Koupila jsem tento program pro mou mamku. Měla hodně problémů s krevním tlakem a cholesterolem. Její krevní tlak se začal snižovat. Krevní tlak sice ještě není v normálu, ale vsadím se, že se tam dostane.
  Reply 5 Like
View 532 more
Facebook plugin

Takže, naštěstí MÁŠ VARIANTU TŘI. Investuj několik minut teď a zachraň si život. Nezapomeň, vím, co to znamená. Byl jsem na tvém místě, stejně zoufalý jako jsi ty. Moje manželka si dělala starosti, co se se mnou stane. Dokud jsem neobjevil tuto metodu na snížení krevního tlaku přirozeně! A toto řešení ti dnes nabízím. Tyto tři jednoduché cvičení jsou tak snadné a tak účinné, že opravdu kdokoliv je může vyzkoušet. Jakmile dostaneš program, po zakoupení, budeš moci začít dělat cvičení. Mnoho lidí vidí výsledky už od prvního dne cvičení. Ale po týdnu cvičení se uzdraví úplně.

<

“Vyzkoušel jsem je a fungují”

“Vážený pane Bogusław Baczkowski, jmenuji se D.E.. Psal jsem Vám už předevčírem. Chci Vám jenom říct, že Vám jsem hluboce vděčný za cvičení. Vyzkoušel jsem je a fungují! D.E. (České Budějovice)

Takže za několik okamžiků, až se rozhodneš poslat objednávku, nedostaneš příručku, ani miliónovou nabídku. To, co dostaneš, bude nová šance na zdraví, prostřednictvím snadné, jisté a jednoduché metody, která sníží tvůj vysoký krevní tlak bez žádných léků. Další krok je na tobě. NEBUDEŠ muset spoléhat na léky na krevní tlak do konce života a ani nebudeš morče farmaceutických společností a zkoušet vedlejší účinky na vlastní kůži. Potřebuješ pouze tato 3 cvičení. Víš velmi dobře, jak vážné jsou problémy vysokého krevního tlaku. Nakonec vedou k infarktu, srdečnímu záchvatu, selhání ledvin nebo dokonce oslepení. Jednoduše řečeno, skolí tě. Každý den, který uplyne je jako černá a bílá hra s tvým vlastním životem. Máš kamarády, máš rodinu. Záleží ti na nich a jim záleží na tobě. Máš je rád a oni mají rádi tebe. Pečuj o své zdraví. Zůstaň s nimi co nejdéle.


Tato nabídka je dostupná od:
Omezené produkty na skladě!

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.