Postępy w dziedzinie medycyny pokazują trzy proste ćwiczenia, które pomogą osiągnąć doskonałe ciśnienie krwi (120/80). Dowiedz się, jak za pomocą kilku prostych metod i receptur możesz doprowadzić ciśnienie krwi do normy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dokładnie jak możesz doprowadzić ciśnienie krwi do normy w sposób naturalny, bez skutków ubocznych! Drogi przyjacielu, jesteś o krok od odkrycia alternatywnej metody do normalizacji ciśnienia tętniczego. Przyczyny Twojej choroby – wysokie ciśnienie o podłożu genetycznym, wysoki cholesterol, stres czy inne – nie mają znaczenia, ponieważ ćwiczenia, o których się dowiesz, na pewno Ci pomogą! Co więcej, ćwiczenia te…
Bogusław-Baczkowski

Jest to, jak dotąd, najprostszy, najłatwiejszy i najbardziej skuteczny sposób, aby doprowadzić ciśnienie krwi do normy na i bez skutków ubocznych, które są wynikiem wszelkiego rodzaju tabletek mniej lub bardziej wątpliwych.

I uwierz mi… o mało nie zapłaciłem własnym życiem za to odkrycie. Nazywam się Bogusław Baczkowski, jestem znanym badaczem w dziedzinie odzyskiwania zdrowia za pośrednictwem naturalnych metod. Moje artykuły zostały opublikowane w wielu czasopismach i na stronach internetowych w kraju, niektóre zostały przetłumaczone i opublikowane za granicą. Opowiem poniżej, jak odkryłem przez przypadek niniejszą metodę, która naturalnie obniża ciśnienie, zważywszy, że sam miałem nadciśnienie przez 30 lat. To, co odkryłem, było tak łatwe, proste i jednocześnie tak skuteczne, że skłoniło mnie do rozpoczęcia programu, który według statystyk, którymi dysponuję, pomaga obecnie około 90% z tych, którzy go stosują. Tak jak Ty dzisiaj, byłem swojego rodzajem bombą zegarową. Moje ciśnienie wynosiło na ogół 185/129. Według książek medycznych powinienem być „na tamtym świecie” od lat. Ale jestem uparty, taka jest moja natura. I najwyraźniej nie bez powodu. Bo uparłem się przetrwać. Zdrowy styl życia bardzo mi pomógł. Dobrze jadłem, ćwiczyłem codziennie i zawsze znajdowałem kilka chwil tylko dla siebie, aby się zrelaksować. Ale mimo to, nic nie pomogło na nadciśnienie. Mierzyłem ciśnienia krwi każdego dnia. Niektórzy mówili, że to paranoja. Ale dane uzasadniały mój nałóg, ponieważ ciśnienie rosło a wraz z nim i moje zmartwienia. Nie bałem się tego, że mnie już będzie, lecz faktu, że moja żona i moje dzieci pozostaną beze mnie.
Mam wspaniałą rodzinę i dziękuję im, ponieważ byli przy mnie zarówno w okresie, kiedy moje zdrowie szwankowało, jak i w okresie, kiedy napisałem tę książkę. Prawdą jest, że bez nich już dawno bym utracił motywację i ambicję. Byłem tak zdesperowany, że pomimo tego, że nie znoszę zażywania lekarstw, naprawdę brałem pod uwagę tę możliwość. Tym bardziej, że mój lekarz nalegał, że mam to zrobić. Jak powiedziałem, jestem jednak uparty i odmówiłem przyjmowania leków. Po pierwsze, chociaż wolę naturalne metody leczenia, nie jestem przeciwnikiem tradycyjnej medycyny. Regularnie chodzę do lekarza, nie jestem oderwany od rzeczywistości, kiedy chodzi o zdrowie. Zawdzięczam lekarzom życie, tak jak miliony innych ludzi. Kiedy byłem jeszcze kilkuletnim dzieckiem, byłem poddany operacji serca, dokonanej przez rumuńskiego lekarza. Jestem mu głęboko wdzięczny i będę wdzięczny całe życie ze świadomością, że jestem tylko jednym z tysięcy ludzi, których uratował. Ale nie zgadzam się z tym, że mamy łykać tabletki tak jak jemy słodycze. Nasz organizm musi być w stanie walczyć z pewnymi chorobami na własną rękę. W przeciwnym razie będzie stawał się coraz słabszy i bardziej podatny na choroby. Gdy chodzi o choroby, biorę pod uwagę wszystkie możliwości, a to, co odkryłem, jest wstrząsające. Badania potwierdzone w wielu prestiżowych uczelniach we wszystkich stronach świata pokazały, że wszystkie typy leków kontrolujących ciśnienie krwi, w rzeczywistości ZWIĘKSZAJĄ ryzyko udaru lub zawału serca.

NAWET JEŻELI CZASAMI OBNIŻAJĄ CIŚNIENIE KRWI, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE MOGĄ BYĆ ŚMIERTELNE DLA OSÓB O SŁABYM SERCU. NIE DO WIARY.

Podam kilka przykładów, aby Cię przekonać. Niedawne badanie przeprowadzone przez wiodący Uniwersytet Medyczny w Stanach Zjednoczonych pokazuje, że blokery wapnia, leki, których rolą jest hamowanie wejścia wapnia do komórek, powodują rocznie 85 000 zgonów, którym można by zapobiec. I to nie tylko dlatego, że blokery powodują ataki serca i zawały. Zgony spowodowane są również przez krwawienia przewodu pokarmowego oraz przez choroby wątroby i nerek. Ponadto, jeżeli pacjent ma osłabiony układ odpornościowy, może zachorować na wiele innych chorób z tego samego powodu. Narodowy Autorytet do Spraw Serca, Płuc i Krwi ze Stanów Zjednoczonych podał wiadomość, że jeden z najczęściej stosowanych leków do leczenia nadciśnienia krwi znacznie zwiększa ryzyko raka. Naukowcy z Państwowego Uniwersytetu Danii poinformowali, że około 15% konsumentów leków na obniżenie poziomu cholesterolu w wieku powyżej 50 lat ma problemy układu nerwowego, na który te leki działają bezpośrednio. Prasa międzynarodowa także doniosła niedawno, że tego typu leki spowodowały śmierć i choroby u większej liczby ludzi, niż zostało to pierwotnie ujęte w oficjalnych statystykach. Takich przykładów jest więcej, ale wolę się tu zatrzymać. Podstawowym założeniem jest to, że nie ma sensu w zażywaniu leków, które mogą powodować więcej szkody niż pożytku. Co więcej, każdy lekarz Ci powie, że jeżeli zaczynasz zażywać te leki, organizm przyzwyczaja się do nich i po prostu uzależniasz się, czasem na całe życie. Chyba że masz alternatywy dla obniżenia ciśnienia krwi.

WARTO ZAPAMIĘTAĆ:

Jeśli obecnie zażywasz leki na obniżenie cholesterolu lub dla kontroli nadciśnienia tętniczego, NIE ZAPRZESTAWAJ zażywania. Narażasz się na poważne ryzyko po prostu porzucając leczenie. Proszę Cię więc: przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji skonsultuj się z lekarzem i zapytaj go, jak pozbyć się tych leków, skoro ciśnienie krwi obniży Ci się na skutek metody, którą przedstawiam. Dlatego uzasadnione jest pytanie: „Jeśli te badania są publiczne, jak to jest, że te leki nadal są sprzedawane?”. Wolałbym nie odpowiadać na to pytanie. Zarówno Ty, jak i ja wiemy, jak te rzeczy działają. Pieniądze rządzą wszystkim. Duże firmy są bardzo silne i korupcja istnieje na całym świecie, nie tylko u nas. Z drugiej strony, skandalem byłoby i wiele problemów sprawiłoby usunięcie z rynku leku już zatwierdzonego. W większości lekarze są uczciwi i próbują wykonywać swój zawód zgodnie z tym co potrafią. Ich problemem jest to , że mają tylko dwie możliwości: mogą zapisać leki na receptę lub zrobić operację. Stosują metody już sprawdzone przez wielu przed nimi, ponieważ przeraża ich myśl, aby spróbować czegoś spoza systemu, nawet jeśli jest to nieszkodliwe i nie ma skutków ubocznych. Wracając do mojej historii, mówiłem Ci o tym, jak moje ciśnienie stale rosło i jak uparłem się, aby odzyskać zdrowie. Spróbowałem wszystkich naturalnych metod, na które się natknąłem. I, ponieważ szukałem długo, uwierz mi, natknąłem się na wiele metod. Ale żadna nie wydawała się działać. Nie myślcie, że przesadzam, prawda jest taka, że przestraszyłem się myśli, że mógłbym przestać istnieć. Statystycznie rzecz biorąc, w ciągu jednego roku najwięcej osób umiera na choroby spowodowane przez wysokie ciśnienie krwi, wyprzedzając nawet liczbę zgonów z powodu nowotworów. 20 lat temu opublikowano traktaty medyczne, które udowodniły, że obniżenie ciśnienia krwi o zaledwie 2 jednostki zmniejsza ryzyko zawału serca o około 15%. Zrób więc obliczenia i zobacz, do czego doprowadzi obniżenie ciśnienia krwi o więcej niż 30 jednostek, jeżeli jest to konieczne.

“…wszystko naturalnie i bez ryzyka”

img-01“Panie Bogusławie Baczkowski, ćwieczenia, które Pan zaproponował, naprawdę działają! Przestrzegałem programu przez dwa tygodnie i moje ciśnienie spadło ze 160/99 do 136/78, co jest wspaniałe! Przed rozpoczęciem ćwiczeń byłem skłonny posłuchać rad mojego lekarza i zacząć zażywać lek, którego nazwy nie pamiętam. Ale znalazłem pana stronę internetową i powiedziałem sobie, że nie zaszkodzi spróbować. Zwłaszcza, że wszystko jest naturalne i bezpieczne. Wcale nie żałuję, że spróbowałem. I bardzo dziękuję za poinformowanie mnie o tej metodzie! Z wyrazami uznania i szacunku.” Łukasz, (Gdańsk)

A TERAZ KRÓTKIM WYJAŚNIAJĄCYM NAWIASEM

Może nie od razu zrozumiesz, ale jeśli masz trochę cierpliwości, to zobaczysz, że ten nawias ma na celu dać właśnie Tobie klucz do obniżenia ciśnienia krwi. Zawsze kochałem konie. Pewnego dnia oglądałem program telewizyjny o słynnym treserze koni, który miał wykonać demonstracyjną tresurę pięknego dzikiego mustanga. Wyobraźcie sobie przez chwilę tego młodego ogiera prosto z gór. Energiczny i mocny zwierz nie widział nigdy przedtem w jego życiu ani samochodu, ani ludzi. Wszystko w nim krzyczało rozpaczliwie wyrażając lęk i niepokój. Puls i ciśnienie krwi młodego mustanga kolosalnie wzrosły od momentu schwytania i sprowadzenia z gór. Zafascynowany, byłem świadkiem jak w mniej niż 10 minut, Monty zmienił całkowicie stan naprężenia ogiera. Wpływ tresera na zwierzę był niesamowity: Wszystko to w okresie czasu równym przygotowaniu jednej szklanki herbaty. I nie uwierzyłbym, gdybym nie widział tego na własne oczy. Coś się zmieniło wewnątrz zwierzęcia, nagle zamienił się w zupełnie innego konia. To od razu dało mi do myślenia… Czy ta technika trenerska może być stosowana również u ludzi, a nie tylko u koni? Czy mógłbym użyć tej samej techniki, aby zmniejszyć ciśnienie mojej własnej krwi? Wydawało mi się to mało prawdopodobne, ale nie miałem nic do stracenia, jeśli bym spróbował. Moje doświadczenie badacza zdrowia pomogło mi szybko zrozumieć procedurę, więc zacząłem testować ją natychmiast. Zrobiłem pierwszy zestaw ćwiczeń, a przez następne dwa tygodnie poprawiłem i zmieniłem je tak, aby znaleźć idealne rozwiązanie. Dwa tygodnie później sprawdziłem ciśnienie. To było w niedzielę wieczorem, gdzieś pod koniec sierpnia i patrzyłem z nadzieją na wskaźnik aparatu. To była niezapomniana chwila. Po prostu nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Miałem 119/76. Moja żona była w ekstazie. Cieszyła się nawet bardziej ode mnie i ze szczęścia wybuchła płaczem. Do tego czasu nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo martwiła się z mojego powodu i jak bardzo mnie kochała. Nasze dzieci wpadły do salonu zmartwione, pytając, co się stało. Powiedziałem im, a następnie wszyscy przytuliliśmy się i śmialiśmy się, i płakaliśmy razem. Nie miałem powodów do żadnych obaw! W następnych tygodniach moje ciśnienie krwi spadło i podniosło się kilka razy, ale nigdy nie było tak wysokie jak wcześniej. Teraz już od lat jest normalne i nie mam z nim żadnych problemów. TMoja technika przeszła szereg ulepszeń od tamtego czasu i opracowałem trzy proste ćwiczenia, które w prawie wszystkich przypadkach doprowadzają do obniżenia ciśnienia tętniczego w ciągu jednego tygodnia aż do wartości poniżej 120/80. Moja metoda jest szybsza niż leki na serce!

Przyczyny nadciśnienia były bardzo różne:

“Bóle głowy, które dręczyły mnie przez całe życie, zniknęły i czuję się pełen energii.”

img-02“Mam 62 lata i cierpię z powodu nadciśnienia z powodu wieku od wielu lat. Przez dwoma tygodniami zacząłem pana ćwiczenia na obniżenie ciśnienia i oświadczam, że jestem bardzo zadowolony. Nie tylko moje ciśnienie krwi wróciło do normy, ale zauważyłem, że czasami spadło nawet więcej. Bóle głowy, który dręczyły mnie całe życie, całkowicie zniknęły i czuję się pełny energii. Dziękuję bardzo. Z punktu widzenia zdrowia, pana metoda pomogła mi bardziej niż cokolwiek, co wypróbowałem wcześniej.” Simon (Kraków)

“Nie mogę powiedzieć jak bardzo jestem zachwycony!”

img-03“Drogi Panie Bogusławie Baczkowski. Wykonuję program ćwiczeń od ponad tygodnia i już zauważyłem spadek ciśnienia krwi. Przed rozpoczęciem ćwiczeń ciśnienie wynosiło 146/110, a teraz monitor aparatu pokazuje 136/77. Cóż mogę powiedzieć, bardzo jestem zachwycony. Serdecznie dziękuję za program ćwiczeń.” Mateusz (Warszawa)

BEZ WZGLĘDU NA PRZYCZYNĘ NADCIŚNIENIA, MOJE ĆWICZENIA ZADZIAŁAŁY

Wielu moich klientów ma znacznie wyższe ciśnienie od tego, które miałem ja, kiedy byłem ciśnieniowcem. Wszyscy byli na leczeniu, zanim spróbowali moich technik na nadciśnienie… Działają one równie dobrze na wszystkich. Ale odłóżmy tę historię i zamknijmy nasz nawias. Być może zastanawiasz się, jakie to ćwiczenia i jak będą działać w Twoim przypadku. Dojdziemy do tego, ale najpierw muszę wyjaśnić…

CO WŁAŚCIWIE POWODUJE NADCIŚNIENIE?

Prawdopodobnie nie to, co Ty sądzisz. Po pierwsze, musisz uświadomić sobie, że nie stałeś się nadciśnieniowcem przez noc. Nadciśnienie zaczęło się pojawiać na długo wcześniej, niż cyfry na ciśnieniomierzu zaczęły rosnąć. Większość lekarzy i ekspertów przyznaje, że nie wiedzą zbyt wiele o tym, co powoduje nadciśnienie, nawet jeżeli znają niektóre ze wskaźników. Trudno więc jest znaleźć rozwiązanie. Od czasu do czasu każdy z nas przeżywa moment, gdy ciśnienie rośnie lub spada. Jest to zupełnie normalne w stresie lub podczas wykonywania ćwiczeń. Staje się to problemem tylko wtedy, gdy ciśnienie jest nadal wysokie i nie spada, kiedy człowiek odpoczywa. Jeżeli masz nadciśnienie, serce pompuje więcej krwi, niż tętnice mogą prowadzić bez wysiłku. Tętnice zaczynają twardnieć. Tak jak zardzewiałe rury, coraz twardsze ściany tętnic mogą pęknąć od wewnątrz, gdy krew przepływa przez nie pod dużym ciśnieniem. Cholesterol i inne tłuszcze z krwi stopniowo gromadzą się w szczelinach wewnątrz tętnic, co prowadzi do twardnienia ścian naczyń krwionośnych w jeszcze większym stopniu i do ich pogrubiania się. W tym momencie powoduje to błędne i śmiertelne koło… Ponieważ coraz mniej krwi przepływa przez zwężone tętnice, ciśnienie pompowania wzrasta. Serce próbuje zapewnić wystarczającego dużo krwi organizmowi i zaczyna pompować coraz mocniej, ogromnie zwiększając Twoje ciśnienie. Układ nerwowy odczuwa, że ciśnienie krwi jest zbyt wysokie i stara się rozwiązać ten problem. Zwykle Twój organizm musiałby po prostu rozszerzyć tętnice, pozwalając na przepływ strumienia krwi. Ale nie jest to łatwe do wykonania, ponieważ tętnice nie są już wcale miękkimi i elastycznymi. Więc zapamiętaj: tętnice są już sztywne i nie rozszerzają się łatwo. Następna rzecz, którą system nerwowy stara się zrobić, to zmusić nerki do wydalania większej ilości soli i wody, aby zmniejszyć ilość płynu ustrojowego. Zasada jest prosta: mniej płynu, niższe ciśnienie.

ROZWIĄZANY PROBLEM? NIEZUPEŁNIE!

Określona ilość krwi jest tam nie bez powodu. Krew jest odpowiedzialna za rozprowadzenie tlenu i odżywczych pierwiastków po całym ciele. Każda komórka musi być zaopatrywana w tlen i substancje odżywcze. Zmniejszenie ilości cieczy oznacza automatycznie, że część komórek organizmu nie otrzyma elementów odżywczych i zacznie wysyłać komunikaty alarmowe do mózgu: „Uwaga, mamy problem!” Wyobraź sobie, co się dzieje w Komendzie Głównej Twojego mózgu: Serce krzyczy: „Muszę pompować więcej krwi, szybciej!”, nerki krzyczą: „Ciśnienie krwi jest niebezpiecznie wysokie, należy zmniejszyć ilość płynu we krwi!”, komórki ciała krzyczą: „Jesteśmy głodne, dajcie nam krwi!”… A układ nerwowy raportuje: “Nasza normalna reakcja rozszerzenia tętnic, aby umożliwić przepływ większej ilości krwi, nie zakończyła się pomyślnie!” Jest to coś bardzo poważnego. Części mózgu, która kontroluje automatyczne odpowiedzi, pozostaje tylko jedna opcja. Wysłać poważne sygnały do wszystkich części ciała. Jesteśmy teraz na baczności! Stan ten w rzeczywistości sprawia, że rzeczy są jeszcze gorsze, niż były. Każda komórka w organizmie jest przeciążona i próbuje walczyć z niebezpieczeństwem, jak może. Komórki wymagają jeszcze więcej składników odżywczych aby poradzić sobie. Serce bije szybciej, wzrasta ciśnienie krwi. Nerki nie bardzo wiedzą co robić, ewentualnie zaprzestają pracy. Wszystko to może się zdarzyć, podczas gdy Ty siedzisz sobie tam cicho, czytając te słowa, nie wiedząc, że… Możesz być o krok od ataku serca lub zawału nawet w tej chwili! Wszystko to, co wyjaśniłem, jest dobrze znane w środowisku medycznym. Zapytaj lekarza. Prawdziwy problem pojawia się, kiedy starasz się kontrolować elementy tego błędnego koła. Na przykład leki, które zwiększają ilość płynu uwolnionego z nerek, mogą tymczasowo obniżyć ciśnienie krwi tętniczej. To jednak może pogorszyć sytuację, ponieważ na tym etapie komórki serca nie dostaną krwi. Znowu stan kryzysu! Poza tym są jeszcze skutki uboczne, które leki zawsze mają i które zmieniają zbyt wiele rzeczy, aby mogły być po prostu ignorowane. Jedynym trwałym rozwiązaniem, aby poradzić sobie z wysokim ciśnieniem krwi, jest przerwanie tego błędnego koła. Alternatywą w osiąganiu tego celu są ćwiczenia, które wykorzystują ciało i umysł. Nauczyłem się tamtego dnia z kodu tresera: „Przerwa na koncentrację”. Pozwólcie, że wyjaśnię. Wyobraź sobie, że jesteś w kreskówce: Dostajesz się do sali konferencyjnej, w której spotykasz swoje serce, nerki, mózg i przedstawicieli wszystkich komórek. Wszyscy spierają się, jak poradzić sobie z problemem sztywności tętnic i nadciśnienia. Wszyscy są czerwoni z nerwów i frustracji. Teraz wyobraź sobie, że Tobie, wielkiemu negocjatorowi, udało się przekonać ich, żeby odpoczęli i zrelaksowali się. Nie robili nic przez kilka minut. To jest właśnie to, co nazywam „przerwą na koncentrację”. Po tym gdy wszyscy na sali uspokoją się, rozwiązanie jest oczywiste dla każdego::

“Nie do wiary, po zaledwie jednej sesji!”

img-05“Próbowałam nagrań audio wczoraj. I nawet nie poszłam na spacer, lecz wybrałam tą grę piętami, którą mam wyjaśnioną w nagraniu. Sprawdziłam ciśnienie przed i po ćwiczeniu. Przed było 180/115. Po zrobieniu ćwiczeń ze wszystkich trzech nagrań sprawdziłam jeszcze raz i było 150/90. Nie do wiary, po zaledwie jednej sesji! Nikt, jak się wydaje, nie radzi sobie tak dobrze z problemami spowodowanymi nadciśnieniem Wydaje się, że jak tylko stajemy się starsi (ja mam 56 lat) nie ma innego sposobu, aby uwolnić się od tego nacisku, niż metoda opisana przez ciebie.” Dominika (Zielona Góra)

ĆWICZ CIAŁO I UMYSŁ!

Trochę trudnej jest wyjaśnić dokładnie, jak te ćwiczenia działają w codziennym życiu. Są częścią tej kategorii rzeczy, w których trzeba mieć trochę doświadczenia, aby naprawdę je zrozumieć. Wszystko, co mogę powiedzieć, to fakt, że nie wymagają żadnego wysiłku z Twojej strony. Podczas wykonywania ich należy siedzieć lub chodzić powoli po pokoju i są przyjemnym połączeniem ćwiczeń fizycznych i umysłowych. Mówiąc prościej, ćwiczysz ciało i umysł. Dlatego nie ma znaczenia, czy jesteś sprawny fizycznie, ponieważ ćwiczenia te można wykonywać niezależnie od tego. Nie musisz nauczyć się niczego z góry, zaczniesz czerpać korzyści z tych ćwiczeń natychmiast. Oczywiście otrzymasz szczegółowy pisemny przewodnik, w którym wyjaśnione jest dokładnie, jak wykonywać te ćwiczenia i jak one działają. Tak więc w zależności od tego, co wolisz, będziesz miał wkrótce wszystko, czego potrzebujesz, aby zmniejszyć ciśnienie krwi. Ćwiczenia nie wymagają wiele czasu, nie więcej niż 30 minut dzienni. Wszystkie trzy ćwiczenia trwają około 40 minut, ale wystarczy zrobić tylko jedno lub dwa z nich w ciągu jednego dnia. Jeśli zrobimy obliczenia, oznacza to w sumie 3 godziny. Brzmi nieźle, prawda? Trzy godziny Twojego czasu warto poświęcić za 30 lat zdrowia, prawda? Tak myślałem!

“Bez lekarstw!”

img-06“Zainwestowałam w Twój program i wykonałam tylko trzecie ćwiczenie, tylko raz. Przespałam się po tym kilka godzin. Koło godziny 11. na drugi dzień zmierzyłam ciśnienie. Wynosiło 127/63 i puls 91. Nie mogłam w to uwierzyć. Nie zażyłam moich czterech tabletek i zmierzyłam ciśnienie ponownie około godziny 5. popołudniu. 136/79 i 81. Bez leków! Mam zamiar zrobić trzecie ćwiczenie ponownie za 10 minut, a następnie iść spać. Jutro zrobię wszystkie trzy ćwiczenia. Postanowiłam udowodnić sobie, że mogę wyzdrowieć sama.” Martyna (Warszawa)

SZEREG ZALET:

Tak samo jak ten dziki ogier, poczujesz się spokojny i skupiony podczas wykonywania ćwiczeń. Wielu z tych, którzy wypróbowali już ćwiczenia powiedziało, że przeżyli wewnętrzny spokój jak nigdy wcześniej. Ale najważniejsze JEST TO, CZEGO NIE CZUĆ. Ponieważ wysokie ciśnienie krwi nie ma objawów, nie będziesz czuł się jak zbiornik pod ciśnieniem, który powoli ulega dekompresji i uspokaja się. Ani nie poczujesz, jak cykl serca, nerek i mózgu poprawia się. Jednak będziesz zaskoczony, kiedy zmierzysz ciśnienie i zobaczysz, że jest normalne. Wyobraź sobie, jak zdziwiony będzie Twój lekarz, gdy zobaczy, że nadciśnienia nie ma. Nie będzie mógł uwierzyć. Ale najlepsze jest to: Nie będziesz już chorym do końca życia! Dlaczego? Ponieważ leki które zażywałeś, miały wpływ na objawy nadciśnienia. Jak tylko zaczynasz brać leki, to bierzesz je na całe życie. Ale z drugiej strony robiąc te trzy proste ćwiczenia, atakujesz prawdziwą przyczynę nadciśnienia tętniczego, co doprowadzi do trwałego wyleczenia.

“…po prostu odczuwam mniejszy ból w klatce piersiowej!”

img-04“Dziękuję za książkę. Muszę przyznać, że robię twoje ćwiczenia od dwóch dni i po prostu odczuwam mniejszy ból w klatce piersiowej. Myślę, że to dlatego, że obniża mi się ciśnienie. Jednak wciąż pracuję nad ciśnieniem skurczowym, które również spadło od 145 do 128. Jestem przekonany, że stres ostatnich dwóch lat się skończy. Mój kardiolog chciał przepisać blokery wapnia razem z innymi tabletkami i nie chcę narażać się na ich skutki uboczne. Tak więc jestem przekonany, że miałem szczęście, że trafiłem na twój link. Polecam wszystkim twoje ćwiczenia!” Paweł (Lublin)

“…bez żadnej diety”

img-07“Dziewięć lat temu zaczęłam odczuwać kilka problemów związanych z nadciśnieniem tętniczym. Przez osiem lat brałam leki przepisane przez lekarza. I nigdy nie pogodziłam się z myślą, że biorę te leki, ponieważ – wiedziałam od początku – nie rozwiązują one problemu, lecz tylko go hamują. Co więcej, moje ciśnienie było nadal wysokie. Znalazłam twój program kilka tygodni temu i miałam szczęście, że spróbowałam bez większego zastanowienia. W ciągu ostatnich 12 dni moje ciśnienie krwi ustaliło się na poziomie na 74/118, bez żadnej diety.” Justyna (Poznań)

WYOBRAŹ SOBIE TYLKO…

Wyobraź sobie, jak to będzie mieć spokój i pogodę ducha, które przychodzą wraz z wiadomością, że jesteś człowiekiem zdrowym i silnym i że będziesz żył długo, szczęśliwie i dostatnio. Jednak w tym równaniu jest dosyć często jeden problem. Kiedy wyjaśniam, jak prosta i skuteczna jest moja technika, większość osób zastanawia się, czy nie jest to za dobre, aby mogło być prawdziwe. Oczywiście po spróbowaniu ćwiczeń są przekonani, ale na początku niektórzy z nich są sceptyczni i mają pewne wątpliwości. Jestem przekonany, że wahasz się z tego samego powodu. Myślisz, że to zbyt piękna wiadomość, aby była ona prawdziwa. Zamów już dziś ćwiczenia. Wypróbuj je na własnej skórze i przeżyj doświadczenie normalnego ciśnienia krwi. Mierz ciśnienie stale przez ten okres, aby przekonać się, że to wszystko prawda. Idź do lekarza, zrób sobie badania. Sprawdź swoje tętno i ciśnienie krwi. Zrób wszystko co trzeba zrobić, aby upewnić się, że ćwiczenia czynią to, co obiecałem, że uczynią. Zdałem sobie sprawę, że klienci wydają się być bardziej sumienny w zakresie ćwiczeń, jeżeli mają świadomość, że zainwestowali w to trochę pieniędzy. Jeśli wiedzą, że to nic nie kosztuje, nie starają się. Ponieważ to kosztuje, będziesz bardziej cenił tę metodę. Co więcej, jestem pisarzem i człowiekiem, który pasjonuje się badaniami nad zdrowiem ludzi. W ten sposób zarabiam na życie. Program kosztuje Cię mniej niż opakowanie leków, które masz kupić na miesiąc, mniej niż jedna porada lekarska. Nie wspominając o kosztach operacji lub pobytu w szpitalu po zawale lub udarze serca. Wiem z własnego doświadczenia, że kiedy odczujesz ulgę, że ciśnienie wróciło do normy, pieniądze za ten program będą wydawać się drobiazgiem.

“Ostatniej nocy spałam lepiej niż od długiego czasu!”

img-08“To czysta magia co pan uczynił! Kupiłam pakiet wczoraj i czuję się już lepiej. Dziś mam zaplanowaną wizytę u lekarza. Jestem ciekawa, co powie. Wiem, że będzie zadowolony. Mam nadzieję, że pozbędę się leków, ponieważ ich nienawidzę! Ostatniej nocy spałam lepiej niż od długiego czasu! Dziękuję bardzo.” Anna (Rzeszów)

ZAMAWIAJĄC WYRÓB OTRZYMASZ DARMOWO JAKO BONUS KSIĄŻKĘ PT.: “SEKRETY ZDROWEGO ŻYCIA”

20 zł GRATIS!
Dowiedz się o sposobach, które pomogą Ci kontrolować samego siebie i podjąć wszelkie działania, aby mieć zdrowy styl życia. Dzięki tej książce dowiesz się 25 tajemnic w tym: [green_plus_2_list]
  • Jak kontrolować stres, złość i ilość soli, aby obniżyć ciśnienie?
  • Jak dobra jest żywność ekologiczna dla zdrowia?
  • Jak zachować zdrowie poprzez ćwiczenia, nawet jeśli nie masz zbyt wiele czasu?

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO! OTRZYMASZ RÓWNIEŻ KSIĄŻKĘ: “STRES I NIEPOKOJE TWOJEGO ŻYCIA”

20 zł GRATIS!
Wyeliminuj stres codziennego życia dzięki praktycznym poradom z tej książki. Czytając ten materiał odkryjesz:
  • Jak zahamować zachowania, które utrzymują stan stresu?
  • Jak pozbyć się ataków paniki?
  • Szybkie metody zwalczania stresu.

OTRZYMASZ RÓWNIEŻ KSIĄŻKĘ: “PRAKTYCZNY PRZEWODNIK ZDROWEGO ODŻYWIANIA”

20 zł GRATIS!
Przestrzegaj wszystkich wskazówek z tej książki, aby móc korzystać ze wspaniałych efektów zdrowej diety dla organizmu. Z tej książki dowiesz się: [green_plus_2_list]
  • Jak zaplanować zdrowy posiłek?
  • Jakie są składniki odżywcze niezbędne dla zrównoważonej diety?
  • Jak odmierzać ilości i porcje dla zdrowego posiłku?
 

CO DOKŁADNIE ZAWIERA KSIĄŻKA

Następne 100 egzemplarzy dostępnych jest z dużym dyskontem, co oznacza, że jeśli zamówisz teraz, zapłacisz tylko:
Cena normalna 180 Zł. Dzisiaj 97 Zł

Książka jest napisana w taki sposób, że jest łatwa do przeczytania i do przyswojenia. Aby upewnić się, że masz wszelkie powody, żeby ją kupić teraz i żeby ją przeczytać, ponoszę sam wszelkie ryzyko tak, aby zapewnić dobrą gwarancję!

Jeżeli zamówisz książkę dzisiaj, masz 30 dni na przeczytanie i zastosowanie zaleceń tego materiału. Spodziewam się, że przeczytasz i zastosujesz wiele z przedstawionych pojęć, aby odzyskać swoje zdrowie w okresie krótszym niż 30 dni. Musisz odczuć, że uzyskałeś wiele cennych informacji w zamian za małą inwestycję!

W przypadku gdy nie jesteś usatysfakcjonowany, wnioskuj o zwrot pieniędzy, a my zwrócimy gotówkę za zakup.

pozegnajnadcisnienie.com
Normalna cena 180 zł.Dzisiaj 97 zł

A WIĘC PODEJMIJ SZYBKĄ DECYZJĘ!

Bo przecież masz przed sobą trzy możliwości: Pierwsza, nic nie robić. Czyli niech ciśnienie rośnie i zobaczysz, co będzie się działo dzisiaj, jutro, za miesiąc lub dwa. Należy jednak mieć świadomość, że każde zwlekanie to ryzyko, które podejmujesz. Jedyne, co wiemy na pewno, jest to, że w końcu będzie gorzej. Tak więc podejmij działania, jeśli nie dla siebie, to dla swojej rodziny. Ponieważ masz alternatywy. Kolejną możliwością jest branie leków. Być może już zażywasz leki lub poważnie o tym myślisz. Już powiedziałem, co myślę na temat leków i co twierdzą różne badania na świecie. Leki na ciśnienie w rzeczywistości zwiększają ryzyko zachorowania na inne choroby, takie jak udar serca, zawał itd. Skutki uboczne są kolejnym ważnym czynnikiem ryzyka leków. A to, co myślisz, że będzie dobre na dłuższą metę, rzeczywiście uczyni więcej szkody. Ale nie trzeba iść dalej, ponieważ jeśli byś się nie zgadzał ze mną, to byś nie doczytał listu do tego miejsca! Więc na szczęście dla Ciebie, masz MOŻLIWOŚĆ TRZECIĄ. Zainwestuj kilka minut teraz i uratuj życie. Pamiętaj, że wiem co to znaczy. Byłem na Twoim miejscu, w stanie rozpaczy, w którym się znajdujesz. Moja żona bardzo martwiła się tym, co się ze mną działo. Aż odkryłem ten naturalny sposób obniżenia ciśnienia! I to właśnie rozwiązanie przekazuję Wam dzisiaj. Te trzy proste ćwiczenia są tak łatwe do wykonania i tak skuteczne, że po prostu każdy może spróbować. Jak tylko otrzymasz nabyty program, możesz rozpocząć ćwiczenia. Wiele osób otrzymuje wyniki już pierwszego dnia ćwiczeń. A po tygodniu ćwiczeń w pełni odzyskują zdrowie.

“Spróbowałem i działa”

“Szanowny Panie Bogusławie Baczkowski, jestem Cezary. Pisałem do pana przedwczoraj drugi dzień. Chcę tylko powiedzieć, że jestem głęboko wdzięczny za ćwiczenia. Wypróbowałem je i działają!” Cezary(Wrocław)
Tak więc w chwili, gdy zdecydujesz się złożyć zamówienie, nie otrzymasz w zamian przewodnika lub oferty wartej miliony. To, co otrzymasz, to dodatkowa szansa na zdrowie poprzez metodę bezpieczną i prostą, która obniży ciśnienie krwi bez żadnych leków. Następny krok należy do Ciebie. NIE musisz polegać na lekach na ciśnienie krwi na całe życie, ani nie musisz być doświadczalną świnką producentów leków, doświadczając na własnej skórze działań niepożądanych. Wystarczą tylko te 3 ćwiczenia. Dobrze wiesz, jak poważne są problemy z nadciśnieniem. Doprowadzają one do udaru serca, zawału, niewydolności nerek a nawet do ślepoty. Krótko mówiąc, zniszczą Cię. Każdy dzień, który mija, jest jak gra w ruletkę, gdzie stawkę jest własne życie. Masz przyjaciół, masz rodzinę. Dbasz o nich, a oni dbają o Ciebie. Kochasz ich i oni kochają Cię. Zadbaj o swoje zdrowie. Bądź blisko nich jak najdłużej.
Oferta dostępna od: ako je na skladištu.

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.