Pokroky v medicíne odhaľujú tri jednoduché cviky pre dokonalý krvný tlak (120/80) len v priebehu jedného týždňa

Zisti ako môžeš pomocou niekoľkých jednoduchých metód a receptov dostať svoj krvný tlak do normálnych hodnôt

Pokračuj v čítaní a zistíš ako presne dostať svoj krvný tlak na normálne hodnoty, prirodzeným spôsobom, bez vedľajších účinkov! Drahý priateľu, čoskoro objavíš alternatívnu metódu pre normalizáciu krvného tlaku, rýchlo a trvalo. Nezáleží na tom, aká je príčina Tvojho ochorenia – či máš príliš vysoký krvný tlak z genetických dôvodov, z vysokej hladiny cholesterolu, stresu alebo iných dôvodov – pretože cvičenia o ktorých sa dozvieš, Ti môžu pomôcť. Naviac tieto cvičenia:
 • Nespôsobujú vedľajšie účinky
 • Pocítiš účinky už po týždni
 • Sú účinné pre viac než 88,7 % z tých, ktorý ich vyskúšali
 • Potrebuješ na ne len niekoľko minút denne
 • Doplnky stravy alebo diéty nie sú potrebné
 • Sú tak ľahké, že ich môže vyskúšať ktokoľvek
 • Majú trvalé výsledky
 • Krvný tlak sa zníži a zostane na normálnej úrovni!

Toto je zďaleka najjednoduchšia, najľahšia a najúčinnejšia metóda ako dostať krvný tlak na normálnu úroveň, bez vedľajších účinkov, ktoré sú samozrejmosťou v prípade rôznych druhov liekov via či menej podozrivých. A ver mi…Takmer som zaplatil vlastným životom za tento objav. Volám sa Bogusław Baczkowski. Som známy výskumník v oblasti znovu získavania zdravia prírodnými metódami. Moje články boli publikované v mnohých časopisoch a na internetových stránkach, niektoré z nich boli preložené a publikované aj v zahraničí. V nasledujúcom texte ti priblížím čo som objavil náhodou, tj. metódu, ktorá znižuje krvný tlak prirodzene. A to som 30 rokov trpel vysokým krvným tlakom. To, čo som objavil, bolo tak ľahké, jednoduché a napriek tomu účinné, že ma to prinútilo zahájiť program, ktorý podľa štatistík, ktoré mám k dispozícii v súčasnosti, pomáha skoro 90 % tých, ktorí ho dodržujú, a to za necelý týždeň. Rovnako ako Ty dnes, bol som ako časovaná bomba. Môj krvný tlak bol obyčajne 185 na 129. Pokiaľ by som sa riadil lekárskymi knihami, mal by som byť medzi nebožtíkmi už niekoľko rokov. Ale taká je už moja povaha, trochu tvrdohlavá. A zdá sa, že nie bezdôvodne. Nuž som si zaumienil, že budem bojovať. Zdravý životný štýl mi tiež dosť pomohol. Jedol som zdravo, denne som cvičil a nechával som si denne niekoľko okamihov pre seba, na relaxáciu. A napriek tomu nič z toho mi nepomohlo v boji s krvným tlakom. Meral som si tlak každý deň. Niektorí mi hovorili, že je to paranoja. Ale čísla odôvodňovali môj zvyk, pretože krvný tlak narastal a zároveň narastali aj moje starosti. Strach z toho, že tu nebudem nebol nejak veľký, ale to, že moja manželka a moje deti zostanú sami, ma desilo.

Mám úžasnú rodinu a týmto im chcem poďakovať za to, že ma podporovali, tak v období keď moje zdravie bolo slabé, tak aj v čase, keď som písal túto knihu. Pravda je, že bez nich by som dávno stratil motiváciu a ambície. Bol som tak zúfalý, že aj keď nenávidím prášky, bral som do úvahy aj túto možnosť. A naviac, môj lekár stále naliehal, aby som ich bral. Ale ako som už vravel, som tvrdohlavý. Odmietol som brať lieky. V prvom rade, aj keď dávam prednosť prírodným metódam, nie som typ človeka, ktorý by bol proti tradičnej medicíne. Chodím pravidelne k lekárovi, nemám absurdné predstavy pokiaľ ide o zdravie. Lekárom dlžím svoj život, tak ako im ho dlžia milióny iných ľudí. Keď som bol ešte dieťa, mal som operáciu srdca, ktorú vykonal rumunský lekár. Som mu hlboko zaviazaný a budem mu vďačný celý život, som si vedomý, že som len jeden z mnohých, ktorých zachránil. Ale nesúhlasím s tým, aby sme jednoducho brali lieky ako cukríky. Naše telo musí byť schopné čeliť chorobám aj samo. Inak bude každým dňom slabšie a citlivejšie. Kedykoľvek ide o nejaké ochorenie, beriem do úvahy všetky možnosti a to, čo som objavil je možno otrasné. Potvrdené štúdie niekoľkých prestížnych univerzít z viacerých častí sveta preukázali, že všetky typy liekov na kontrolu krvného tlaku v skutočnosti zvyšujú riziko vzniku srdcového záchvatu alebo infarktu.

AJ KEĎ SA KRVNÝ TLAK NIEKEDY ZNÍŽI, PRE ĽUDÍ SO SLABÝM SRDCOM VEDĽAJŠIE ÚČINKY MÔŽU BYŤ FATÁLNE. ZDÁ SA TO NEUVERITEĽNÉ

Uvediem niekoľko príkladov, aby som Ťa presvedčil. Pomerne čerstvá štúdia prestížnej americkej univerzity ukazuje, že blokátory vápnikov, lieky ktoré majú zabrániť vstup vápnika do buniek, spôsobujú 85.000 úmrtí ročne, ktorým by sa dalo predísť. A to nielenže blokátory spôsobujú srdcové záchvaty a infarkty. Úmrtia sú spôsobené tiež krvácaním do zažívacieho traktu a chorobami pečene a obličiek. Okrem toho, v prípade, že pacient má oslabený imunitný systém, môže trpieť celou škálou ďalších ochorení s rovnakou príčinou. Národný úrad pre srdce, pľúca a krv zo Spojených štátov oznámil, že jeden z najviac používaných liekov na krvný tlak výrazne zvyšuje riziko ochorenia na rakovinu. Výskumníci zo štátnej univerzity z Dánska upozornili, že približne 15 % spotrebiteľov liekov na znižovanie cholesterolu vo veku nad 50 rokov má problémy s nervovým systémom, ktorý je priamo ovplyvnený týmito liekmi. Medzinárodná tlač tiež nedávno upozornila, že také lieky uškodili a spôsobili smrť viac ľudí, než bolo oficiálne uznané v štatistikách. Takých prípadov je ešte dosť, ale chcel by som sa zastaviť tu. Základná myšlienka je, že je zbytočné brať lieky, ktoré nám možno prinesú viac škody než úžitku. Okrem toho, každý lekár ti povie, že akonáhle si tvoj organizmus na tieto lieky zvykne, budeš na nich závislý, niekdy i na celý život. A to pokiaľ nemáš alternatívy na zníženie krvného tlaku.

NEZABUDNI:

Pokiaľ v súčasnej dobe užívaš lieky na zníženie hladiny cholesterolu alebo na krvný tlak, NEPRESTÁVAJ ich ďalej užívať. Vystavíš sa veľkému riziku, pokiaľ prerušíš liečbu len tak. Preto, pred prijatím akéhokoľvek rozhodnutia, prosím, obráť sa na svojho lekára a opýtaj sa ho ako sa zbaviť daných liekov, pretože Tvoj tlak sa zníži v dôsledku metódy, ktorú budem popisovať. Preto je oprávnená otázka: „Pokiaľ sú tieto štúdie verejné, ako je možné že dané lieky sú ešte stále v predaji?“ Radšej nebudem pokračovať a nebudem sa tu snažiť odpovedať na túto otázku. Ty aj ja vieme, ako tieto veci fungujú. Peniaze rozhodujú o všetkom. Veľké lekárske firmy sú veľmi silné a korupcia existuje všade, nie len u nás. Na druhú stranu, je veľmi obtiažne stiahnuť z trhu liek, ktorý je už schválený. Väčšina lekárov je poctivá a snažia sa robiť svoju prácu ako najlepšie vedia. Ich problém je to, že majú dve možnosti: predpíšu ti lieky, alebo ťa operujú. Štatisticky povedané, počas jedného roku väčšina ľudí zomiera na problémy spôsobené krvným tlakom, číselné údaje prekonali dokonca i úmrtia spôsobené rakovinou. Pred asi 20 rokmi bola zverejnená lekárska správa, podľa ktorej bolo preukázané, že zníženie krvného tlaku len o 2 jednotky znamenalo zníženie rizika infarktu o približne 15 %. Môžeš urobiť výpočet a zistíš, kam môže viesť zníženie krvného tlaku o viac než 30 jednotiek, pokiaľ je to potreba. Používajú len metódy, ktoré už vyskúšalo mnoho ľudí pred nimi a desia sa myšlienky skúsiť niečo iné, mimo systém aj keď to nie je nič škodlivé a nemá to žiadne vedľajšie účinky. Vrátim sa k môjmu príbehu, vravel som ti, ako môj krvný tlak stále narastal a ako som si zaumienil, že chcem znovu nadobudnúť svoje zdravie. Vyskúšal som všetky prírodné metódy, na ktoré som narazil. A pretože som vytrvalo hľadal, narazil som na mnoho metód, ver mi. Ale zdalo sa, že žiadna z nich nemá účinky. Nemysli si, že preháňam ale pravdou, je že ma vystrašila myšlienka, že je možné, že tu zrazu nebudem.

“…všetko prírodné je bez rizík”

“Dodržiaval som program dva týždne a môj krvný tlak sa znížil zo 160 a 99 na 136 a 78, čo je skvelé! Než som začal tieto cvičenia, bol som pripravený poslúchnuť svojho lekára a začať užívať určité lieky, ktorých názov si už ani nepamätám. Ale našiel som vaše stránky a povedal som si, že sa nič nestane, keď to vyskúšam. Hlavne preto, že všetko je prírodné a bez rizík. Mali by ste vedieť, že vôbec neľutujem, že som to skúsil. Dokonca vám chcem poďakovať za to, že ste mi poskytli túto metódu. S veľkou úctou a rešpektom, C.I.

TERAZ, STRUČNÉ VYJASŇUJÚCE VYSVETLENIE

Je možné, že neuvidíš hneď súvislosť, ale pokiaľ budeš mať trpezlivosť, uvidíš, že toto vysvetlenie ti poskytne kľúč k zníženiu krvného tlaku. Vždy som miloval kone. Jedného dňa som sledoval v televízii reláciu o známom cvičiteľovi koní, ktorý mal predviesť ukážku drezúry s nádherným divokým mustangom. Predstavte si na chvíľu tohoto mladého žrebca, ktorého priviedli priamo z hôr. Mohutný a divoký, tento kôň nikdy predtým nevidel auto alebo ľudí. Bolo na ňom badať strach a nepokoj. Tep a krvný tlak tohoto mladého mustanga sa výrazne zvýšili od tej doby, čo ho priviedli z hôr. Bol som fascinovaným svedkom toho, ako za menej než desať minút, Monty úplne zmenil tlakový stav žrebca. Účinky cvičiteľa na zviera boli neuveriteľné:
 • Žrebec sa úplne upokojil
 • Jeho tep sa zmiernil
 • Bol úplne uvoľnený a sústredený
 • Krvný tlak sa znížil na NORMÁLNE hodnoty
To všetko za tak krátky čas, za aký by človek uvaril šálku čaju. Neveril by som tomu, keby som to nevidel na vlastné oči. Niečo sa zmenilo vo vnútri toho zvieraťa, náhle sa zmenilo na úplne iného koňa. Hneď som začal o tejto veci premýšľať… Dala by sa technika cvičiteľa koní použiť aj pre ľudí? Mohol by som použiť rovnakú techniku na zníženie svojho krvného tlaku? Zdalo sa to nepravdepodobné, ale nemal som čo stratiť, tak som to vyskúšal. Moja skúsenosť výskumníka v oblasti zdravotníctva mi pomohla rýchlo pochopiť postup a tak som ihneď začal metódu testovať. Vykonal som prvú sériu cvičení a v následujúcich dvoch týždňoch som ich zlepšoval a menil som ich tak, aby som našiel ideálny variant. Po dvoch týždňoch som si skontroloval krvný tlak. Bolo to v nedeľu večer, niekedy na konci augusta a s dcérou som pozoroval ručičku tlakomeru. Bola to nezabudnuteľná chvíľa. Jednoducho som nemohol uveriť svojim očiam. Mal som 119/76. Moja manželka bola nadšená. Radovala sa via než ja a dokonca sa rozplakala od radosti. Dovtedy som si neuvedomil aké starosti si o mňa robila a ako veľmi ma stále milovala. Naše deti vyľakane pribehli do obývačky a chceli vedieť čo sa stalo. Povedal som im to, potom sme sa všetci objali a smiali a plakali sme spolu. Už sme nemali dôvod ničoho sa báť! V následujúcich týždňoch sa môj krvný tlak niekoľkokrát znížil a zvýšil, ale už nikdy nebol tak vysoký ako dovtedy. Teraz je už niekoľko rokov normálny a vôbec s ním nemám problémy. Od tých čias moja technika prešla niekoľkými vylepšeniami a vytvoril som tri jednoduché cvičenia, ktoré skoro vo všetkých prípadoch znížia krvný tlak pod 120/80 v priebehu jedného týždňa. Moja metóda je rýchlejšia než účinok liekov na srdce! Naviac, neexistujú žiadne vedľajšie účinky. Vyskúšalo ju tisíce zákazníkov, ktorí preukázali že je účinná.

Príčiny ich krvného tlaku boli veľmi odlišné:

 • Dedičnosť
 • Vysoký cholesterol
 • Stres a nepokoj
 • … a veľké množstvo ďalších vecí.

“ Bolesti hlavy, ktoré ma trápili celý život úplne zmizli a cítim sa plný energie”

“Mám 62 rokov a už dávno trpím vysokým krvným tlakom, ktorý je typický pre stredný vek. Pred dvoma týždňami som začal Vaše cvičenia na zníženie krvného tlaku a musím povedať, že som veľmi spokojný. Nielenže sa môj krvný tlak vrátil na normálnu úroveň, ale všimol som si, že niekedy klesol ešte viac. Bolesti hlavy, ktoré ma trápili celý život úplne zmizli a cítim sa plný energie. Mnohokrát ďakujem. Čo sa týka zdravia, Vaša metóda mi pomohla oveľa viac než čokoľvek iné, čo som doteraz skúšal.” I.D.

“Nemôžem vyjadriť slovami, aký som nadšený!”

“Vážený pán Bogusław Baczkowski, dodržujem program cvičení viac než týždeň a už som zaznamenal zníženie krvného tlaku. Predtým, než som začal s cvičením, mal som 146/110 a teraz tlakomer ukazuje 136/77. Nedokážem vyjadriť slovami aký som nadšený. Ďakujem za Váš program cvičení.” M.V.

NEZÁLEŽÍ NA PRÍČINE. MOJE CVIČENIA FUNGOVALI.

Mnoho mojich zákazníkov má omnoho vyšší krvný tlak, než som mal ja v tom čase. Všetci užívali lieky predtým, než vyskúšali moje techniky na vysoký krvný tlak… Tieto techniky fungujú rovnako dobre pre všetkých. Ale nechajme stranou tento príbeh a uzavrime naše vysvetlenie. Pravdepodobne sa pýtaš, aké sú to cvičenia a ako budú fungovať v tvojom prípade. Hneď sa k tomu dostaneme. Ale najskôr musím vysvetliť…

ČO VLASTNE SPÔSOBUJE VYSOKÝ KRVNÝ TLAK?

Pravdepodobne to nie je to, čo si myslíte. Najprv si musíte uvedomiť, že ste nedostali vysoký krvný tlak cez noc. Hypertenzia sa začala objavovať dlho predtým, než sa čísla tlakomeru začali zvyšovať. Väčšina lekárov a odborníkov priznáva, že toho nevedia veľa o tom, čo spôsobuje vysoký krvný tlak, aj keď poznajú niektoré z jeho faktorov. Čiže je ťažké nájsť riešenie. Raz za čas má každý chvíle keď sa jeho krvný tlak zvýši alebo zníži. Je to úplne normálne, pokiaľ ste v strese alebo keď cvičíte. Ale je to problém, pokiaľ krvný tlak zostáva stále vysoký a neklesá ani keď človek odpočíva. Keď si hypertenzný, tvoje srdce pumpuje viac krvi, než môžu tvoje tepny prenášať bez námahy. Tepny začínajú tvrdnúť. Rovnako ako v prípade hrdzavých rúr, na tvrdých stenách tepien sa môžu objaviť vnútorné trhliny, keď krv prechádza veľmi silným tlakom. Cholesterol a ostatné tuky v krvi sa postupne zhromažďujú v týchto prasklinách vo vnútri tepien, čo vedie k ešte väčšej tvrdosti stien krvných ciev a ich zahusťovaniu. V tomto bode sa spúšťa bludný smrteľný kruh… Vzhľadom k tomu, že stále menej krvi môže pretekať zúženými cievami, tlak, ktorým je krv pumpovaná, vzrastá. Srdce sa snaží zaistiť telu dostatočné množstvo krvi a začne čerpať silnejšie, čím sa ohromne zvyšuje tvoj krvný tlak. Nervový systém zistí, že krvný tlak je príliš vysoký a snaží sa vyriešiť tento problém. Za normálnych okolností by tvoje telo nemalo na výber nič iné, len rozšíriť tepny a nechať krvný obeh fungovať. Ale to nie je ľahké, pokiaľ tepny vôbec nie sú mäkké a pružné. Takže nezabudni: tepny sú už tvrdé a nerozšíria sa ľahko. Nasledovná vec, ktorú sa nervový systém snaží urobiť, je donútiť obličky, aby vylučovali viac soli a vody za účelom zníženia množstva tekutiny z tela. Pravidlo je jednoduché: menej tekutiny – menší tlak.

VYRIEŠIL SA PROBLÉM? NIE ÚPLNE!

Množstvo krvnej tekutiny existuje z dobrého dôvodu. Krv je zodpovedná za šírenie kyslíka a výživných prvkov v celom tele. Každá bunka musí byť zásobovaná kyslíkom a živinami. Zníženie množstva kvapaliny znamená automaticky, že časť buniek v tele neobdrží výživné prvky a začne odosielať výstražné správy do mozgu: Pozor, máme problém! Predstav si, čo sa deje v hlavnej časti tvojho mozgu: Srdce kričí: „Musím čerpať viac krvi, rýchlejšie!“ Obličky kričia: Krvný tlak je nebezpečne vysoký, musí sa znížiť množstvo tekutiny v krvi!“ Bunky tvojho tela kričia: „Máme hlad, dajte nám krv!“ A nervový systém odpovedá: „Naša normálna reakcia rozšíriť tepny pre umožnenie prietoku väčšieho množstva krvi nebola úspešná!“ Niečo je veľmi vážne. Časť mozgu, ktorá sa zaoberá kontrolou automatických odpovedí, má len jednu možnosť. Odoslať vážne správy do vrtkých častí tela. Sme teraz v stave pohotovosti! Tento stav v skutočnosti zhoršuje situáciu. Každá bunka v tvojom tele je preťažená a snaží sa bojovať proti nebezpečenstvu všetkým čím môže. Bunky požadujú omnoho viac živín na to, aby mohli zvládnuť tento stav. Srdce bije rýchlejšie a tým zvyšuje krvný tlak. Ľadviny nevedia čo robiť, prípadne či sa nevzdať. Všetky tieto veci sa môžu diať, zatiaľ čo ty môžeš pokojne sedieť a čítať tieto slová. Bez toho, aby si si bol vedomý, že… Môžeš byť na pokraji infarktu alebo srdcového záchvatu práve teraz! Všetko, čo som ti vysvetlil je dobre známe v lekárskom prostredí. Opýtaj sa svojho lekára. Skutočný problém nastáva, keď sa snažíš kontrolovať časti tohoto bludného kruhu. Napríklad lieky, ktoré znižujú hladinu tekutiny z obličiek môžu v krátkej dobe znižovať krvný tlak. To však môže ešte viac zhoršiť situáciu, pretože v tomto štádiu srdcové bunky nedostávajú krv. Znovu krízová situácia! Potom sú tu ešte nežiadúce účinky, ktoré lieky majú a ktoré komplikujú mnoho vecí, a nemôžu byť jednoducho ignorované. Jediné trvalé riešenie k vyriešeniu problému krvného tlaku je preťať tento začarovaný kruh. Jedna varianta k tomuto účelu sú cvičenia, kde používaš svoje telo a myseľ a ktoré som sa naučil v ten deň od zmieňovaného cvičiteľa: „Prestávka na sústredenie“. Dovoľ mi to vysvetliť: Predstav si, že si v kreslenom filme. Vstúpiš do zasadacej miestnosti, kde sa stretneš so svojím srdcom, obličkami, mozgom a zástupcom buniek. Všetci sa hádajú, ako vyriešiť problém tuhých tepien a vysokého krvného tlaku. Všetci sú červení od zlosti a frustrovaní. Predstav si, že tebe, ako veľkému vyjednávačovi sa podarí presvedčiť ich, aby sa upokojili a relaxovali. Nerob vôbec nič počas niekoľkých minút. Toto ja nazývam „prestávkou na sústredenie“. Zatiaľ čo všetci sedíte v zasadacej miestnosti a upokojujete sa, riešenie bude zrejmé pre každého:
 • Zastav pohotovostný stav tak, aby bunky nepotrebovali toľko krvi na to, aby fungovali
 • Spomaľ srdcový rytmus pre uvoľnenie tlaku v tepnách
 • Vyváž hladinu vody a soli vytvorenej v obličkách
 • V čase keď sa budú ukľudňovať, tvoje telo sa vylieči samo
 • Tvoj organizmus potrebuje len túto „prestávku na sústredenie“ na to, aby sa všetci upokojili, zosynchronizovali a sústredili na svoju úlohu. Počas toho ako sa bude krvný tlak znižovať, tepny budú znovu pružnejšie, pretože sa uvoľnia. Bludný kruh podlomeného zdravia bude narušený a riziko srdcového infarktu bude takmer nulové.

“Neuveriteľné, len po jednej pracovnej časti!”

“Vyskúšal som včera zvukové záznamy. Nešiel som ani na krátku prechádzku ale rozhodol som sa, že si urobím to cvičenie s pätami, ktoré si vysvetlil na zázname. Skontroloval som si svoj krvný tlak pred aj po cvičení. Pred cvičením bol 180 a 115. Po skončení cvičenia z krátkych troch záznamov som si znova skontroloval tlak a bol 150 a 90. Neuveriteľné, len po jednej pracovnej časti! Myslím, že nikto sa nedokáže tak dobre vyrovnať s problémami spôsobenými vysokým krvným tlakom. Zdá sa, že ako začíname starnúť (mám 56 rokov)nemáme sa ako zbaviť tohoto vysokého tlaku inak, než metódou ktorú si popísal.” A.G.

PRECVIČUJEŠ SVOJE TELO AJ MYSEĽ !

Je to trochu ťažké vysvetliť ako fungujú tieto cvičenia v každodennom živote. Sú súčasťou tej kategórie vecí, s ktorými musíš mať nejaké skúsenosti, aby si ich skutočne pochopil. Všetko čo ti môžem povedať je, že nevyžadujú žiadne úsilie z tvojej strany. V čase, keď ich vykonávaš, musíš buď sedieť alebo sa pomaly prechádzať po miestnosti, je to príjemná kombináta fyzicko-psychických cvičení. Jednoducho povedané, precvičuješ svoje telo aj myseľ. Preto nezáleží na tom, akú máš fyzickú kondíciu, pretože môžeš vykonávať tieto cvičenia bez ohľadu na to. Nemusíš sa nič učiť vopred, začneš sa ihneď tešiť z výhod týchto cvičení. Samozrejme, že dostaneš podrobnú písomnú príručku, kde ti bude presne vysvetlené ako tieto cvičenia vykonávať a ako fungujú. Takže záleží na tom, čomu dáš prednosť, budeš mať v krátkom čase všetko, čo potrebuješ pre zníženie krvného tlaku. Nevyžaduje to veľa tvojho času, t.j. menej než 30 minút denne. ВDoba trvania všetkých troch cvičení je asi 40 minút, ale stačí, keď urobíš aspoň jedno alebo dve denne. Väčšina ľudí si zníži krvný tlak na normálnu úroveň za necelý týždeň. Pokiaľ by sme urobili výpočet, znamená to celkom tri hodiny. To znie dobre, však? Vyplatí sa obetovať tri hodiny tvojho času pre 30 rokov zdravia, nie? Ja myslím že áno!

“Bez liekov!”

“ Investovala som do tvojho programu a robila som len tretie cvičenie, len raz. Potom som spala niekoľko dobrých hodín. Okolo jedenástej druhého dňa som si zmerala krvný tlak. Ukazovalo mi 127 a 91. Nechcela som tomu veriť. Nebrala som už tie štyri tabletky a znovu som si zmerala tlak asi tak o piatej poobede. 136 a 79. Bez liekov! Neverila som, že sa môžem uzdraviť sama.” D.S.

CELÝ RAD VÝHOD:

Ako ten divoký žrebec, budeš sa cítiť pokojný a sústredený po vykonaní tohoto cvičenia. Mnohí z tých, ktorí vyskúšali moje cvičenie mi neskôr hovorili, že pociťujú vnútorný súlad, ktorý dovtedy nezažili. Ale najdôležitejšie je to, ČO UŽ NECÍTIŠ. Čiže od tej doby, čo vysoký krvný tlak nemá žiadne príznaky, nebudeš sa cítiť ako nádrž pod tlakom, ktorá pomaly stráca tlak a upokojuje sa. Ani ako cyklus medzi srdcom, ľadvinami a mozgom, ktorý sa upravil. Avšak budeš prekvapený, keď si budeš merať krvný tlak a uvidíš že je normálny. Predstav si akú reakciu bude mať tvoj lekár, keď uvidí, že tvoj vysoký tlak je preč. Nebude tomu chcieť veriť. Ale najlepšia na tom je následujúca vec: Do konca života nebudeš chorý! Prečo? No preto, lebo lieky, ktoré ktoré si bral, mali vplyv na príznaky hypertenzie. Akonáhle začneš brať lieky, berieš ich už celý život. Ale na druhú stranu, keď budeš robiť tieto tri jednoduché cvičenia, v skutočnosti zaútočíš na ozajstnú hypertenziu, čo povedie k trvalému vyzdraveniu.
Alimente si retete naturiste pentru hipertensiune arteriala

“… jednoducho cítim menej bolesti na hrudi”

“Ďakujem ti za knihu. Chcem sa ti priznať, že robím tvoje cvičenia už asi dva dni a jednoducho cítim menej bolesti na hrudi. Myslím, že to je vďaka tomu, že sa mi znižuje krvný tlak. Napriek tomu však ešte pracujem na systolickom krvnom tlaku, ktorý tiež klesol zo 145 na 128. Bol som presvedčený, že stres z posledných dvoch rokov ma zrazí, skolí. Kardiológ mi chcel predpísať blokátory vápnika, spolu s inými liekmi, ale nechcem sa vystavovať ich vedľajším účinkom. Takže som presvedčený, že som mal veľké šťastie, keď som našiel tvoj odkaz. Doporučujem všetkým tvoje cvičenia” S.O.

PREDSTAV SI LEN…

Predstav si len, ako ťa to upokojuje správa, že si zdravý a silný človek a že budeš žiť dlhý, šťastný a úspešný život. Ale do tejto rovnice väčšinou zasiahne problém. Keď vysvetľujem aká jednoduchá a účinná je moja technika, väčšina ľudí sa pýta, či to nie je príliš dobré na to, aby to bola pravda. Samozrejme, potom čo vyskúšajú cvičenie, sú presvedčení, ale na začiatku sú niektorí z nich skeptickí a majú pochybnosti. Som presvedčení, že i ty váhaš, z toho istého dôvodu. Myslíš si, že je to príliš dobrá správa na to, aby to bola pravda. Objednaj si cvičenia už dnes. Vyskúšaj na vlastnej koži skúsenosť mať normálny krvný tlak. Meraj si ho pravidelne po určitú dobu, aby si sa presvedčil, že všetko je pravda. Navštív tiež lekára, daj si urobiť i nejaké testy. Otestuj si svoj srdcový rytmus a krvný tlak. Urob všetko, čo musíš urobiť, aby si sa uistil, že cvičenia dokážu to, čo som sľúbil. Uvedomil som si, že zákazníci majú tendenciu byť viac snaživí, ak ide o cvičenie, pokiaľ vedia, že do toho investovali nejaké peniaze. Keď vedia, že je to zdarma, nesnažia sa toľko. Z toho dôvodu, že to niečo stojí, bude ti na tom viac záležať. Naviac, som spisovateľ a človek, ktorý sa venuje výskumu v oblasti zdravotníctva. Je to spôsob, ako si zarábam na živobytie. Tento program ťa bude stáť menej ako lieky na krvný tlak, ktoré by si kúpil na jeden mesiac alebo ako lekárska prehliadka. Nehovoriac o tom, koľko by stál chirurgický zákrok alebo hospitalizácia po srdcovom záchvate alebo infarkte. Viem z vlastnej skúsenosti, že keď máš pocit úľavy, že krvný tlak je zase normálny, peniaze, ktoré si dal za tento program sa ti budú zdať ako nejaká maličkosť.

” Minulú noc som spala tak dobre, ako som nespala už dlhú dobu!”

“Je to skutočná mágia, to čo robíte! Včera som kúpila Váš balík a už sa cítim lepšie. Dnes som si objednala návštevu u lekára. Som zvedavá, čo mi povie. Viem, že bude rád. Dúfam, že sa zbavím liekov, pretože ich nenávidím! Minulú noc som spala tak dobre, ako som nespala už dlhú dobu. Ďakujem Vám mnohokrát” A.B.
Takmer všetci (viac ako 90% klientov), ktorí používajú moje cvičenia, si znížia krvný tlak pod 120/80 bez toho, aby zmenili stravu alebo životní štýl, čo je skvelé! Napriek tomu všetkému, sa neuspokojím len s tím. Chcem si byť istý, že pri dodržaní mojej techniky sa skutočne vyliečiš. Preto, pokiaľ si kúpiš knihu Prírodné zlepšenie krvného tlaku, dostaneš ako bonus štúdiu, ktorú ti ponúknem ZDARMA, aj keď jej hodnota je 20 lei.

POKIAĽ OBJEDNÁTE VÝROBOK, DOSTANETE ZDARMA AKO BONUS: KNIHU “TAJOMSTVÁ PRE ZDRAVÝ ŽIVOT”

5 Euro ZDARMA!
Nájdi spôsoby, ktoré ti pomôžu sa kontrolovať a urobiť všetky vhodné opatrenia pre zdravý životní štýl. V tejto knihe objavíš 25 tajomstiev, ako napríklad:
 • Ako ovládať stres, hnev a množstvo soli pre zníženie krvného tlaku
 • Aké organické potraviny sú dobré pre zdravie.
 • Ako si udržať zdravie prostredníctvom cvičenia, aj keď nemáš veľa času k dispozícií

A TO NIE JE VŠETKO! DOSTANEŠ TIEŽ: KNIHU “ZBAV SA STRESU A ÚZKOSTI V TVOJOM ŽIVOTE”

5 Euro ZDARMA!
Odstráň stres z tvojho každodenného života na základe praktických rád, ktoré nájdeš v tejto knihe. Prečítaním tejto knihy zistíš:
 • Ako zabrániť správaniu, ktoré udržuje stav stresu
 • Ako sa zbaviť záchvatov paniky
 • Rýchle metódy v boji proti stresu

DOSTANEŠ TIEŽ: KNIHU “PRAKTICKÁ PRÍRUČKA PRE ZDRAVÚ STRAVU”

5 Euro ZDARMA!
Postupuj podľa krokov z tejto knihy a budeš sa môcť radovať z vynikajúcich účinkov zdravej stravy na tvoj organizmus. Z tejto knihy zistíš:
 • Ako si naplánovať zdravú stravu
 • Aké výživné látky sú potrebné pre vyváženú stravu
 • Ako určiť množstvo a porcie pre zdravú stravu

ČO PRESNE OBSAHUJE KNIHA

 • Tento materiál obsahuje podrobné informácie o tom, ako znížiť krvný tlak s použitím prírodných postupov, ako je zmena stravy, konzumácia určitých rastlín a zdravší životní štýl.
 • Ďalej sú tam uvedené zaujímavé veci o tom, ako tvoj životní štýl ovplyvňuje krvný tlak. Zistíš, ako toxíny z potravín, ktoré konzumujeme, a z okolitého prostredia, ovplyvňujú krvný tlak.
 • Zistíš viac informácií o nasledujúcich nerestiach: fajčení a alkohole. Aj keď nebudeme zachádzať do podrobností, uvidíš, že ovplyvňujú negatívne krvný tlak. Aj keď existujú argumenty, že alkohol pomáha pri správnom fungovaní tepien a srdca, zistíš, že bez toho aby si pil alkohol, môžeš získať dvojnásobné účinky pre tvoj organizmus! Veľmi zaujímavé čítanie bude o dvoch typoch cholesterolu a tukoch. Dva sú zdravé, dva škodlivé.
 • Ale to nie je všetko! Dávam ti k dispozícií zoznam desiatich základných doplnkov pre zníženie krvného tlaku. Všetky môžeš nájsť v neďalekej lekárni, ale je možné, že doteraz si sa im nevenoval pozornosť.
 • Naviac ti vysvetlím, aké potraviny môžeš konzumovať tak, aby si dostával rovnaké výživné látky, ktoré sa nachádzajú v doplnkoch. Ďalší zoznam, ktorý myslím, že stojí za to si ho prečítať, je zoznam piatich druhov liečivých bylín, ktoré znižujú krvný tlak takmer okamžite. Tieto byliny si môžeš nazbierať sám alebo sa dajú kúpiť za nižšiu cenu ako lieky ktoré ju obsahujú. Okrem toho, nemajú žiadne vedľajšie účinky!
 • A nakoniec, zaslúžiš si poznať päť zmien, ktoré budeš musieť urobiť v tvojom životnom štýle k tomu, aby si sa uistil, že budeš mať normálny krvný tlak prírodným spôsobom, bez liekov.

Nasledujúcich 100 exemplárov je k dispozícii s výraznou zľavou, čo znamená, že pokiaľ objednáš teraz, zaplatíš len:

Zaplatíš len:

49 Euro

23.9 Euro

Kniha k dispozícii za zľavenú cenu:

100

8

Posledný predaj prebehol dňa:

Bežná cena 49 Euro. Dnes: 23.9 Euro


Plná záruka na dobu 30 dní!
Spokojnosť zaručená

Kniha je napísaná tak, že ju môžeš ľahko prečítať a osvojiť si informácie. Preto, aby si sa uistil, že máš všetky dôvody kúpiť ju a hneď teraz začať čítať, vzal som na seba všetky riziká, teda ti ponúkam silnú záruku!!

Pokiaľ si objednáš knihu dnes, máš 30 dní na prečítanie a použitie rád, ktoré tam nájdeš. Očakávam, že ich prečítaš a použiješ mnoho z prezentovaných konceptov, pre navrátenie zdravia v ešte kratšej dobe. Musíš cítiť, že si získal informácie, ktoré sú omnoho cennejšie ako malá investícia!

V prípade, že nebudeš spokojný, požiadaj o vrátenie peňazí a vrátime ti peniaze, za ktoré si kúpil knihu.

PRETO SE RÝCHLO ROZHODNI!

Pretože, koniec koncov, máš tri možnosti: Prvú, nerobiť nič. Necháš krvný tlak stúpať a uvidíš, čo sa stane dnes, zajtra, o mesiac. Musíš si ale uvedomiť, že každý deň čakania je riziko, ktoré na seba berieš. Jediná vec, ktorú vieš iste je to, že nakoniec to bude horšie. Preto začni konať, ak nie pre seba, tak pre tvoju rodinu. Pretože máš alternatívy. Druhá možnosť je spoliehať sa na lieky. Možno už užívaš lieky alebo o tom vážne premýšľaš. Už som ti povedal, čo si myslím o liekoch a čo hovoria rôzne štúdie vypracované vo svete. Lieky na vysoký krvný tlak v skutočnosti zvyšujú riziko vzniku iných chorôb, ako je infarkt, srdcový záchvat a pod. Vedľajšie účinky sú ďalším veľkým rizikom, pokiaľ ide o lieky. A ak si myslel, že ti pomôžu dlhodobo, tak ti vlastne viac uškodia. Ale nie je potreba pokračovať. Pretože pokiaľ by si so mnou nesúhlasil, nečítal by si až túto časť listu!

Nasledujúcich 100 exemplárov je k dispozícii s výraznou zľavou, čo znamená, že pokiaľ objednáš teraz, zaplatíš len:

Zaplatíš len:

49 Euro

23.9 Euro

Kniha k dispozícii za zľavenú cenu:

100

8

Posledný predaj prebehol dňa:

Bežná cena 49 Euro. Dnes: 23.9 Euro


223 Comments Add Comments
 • Dagmar Gloziková
  Tu sú niektoré skvelé tipy, ktoré vám pomôžu znížiť hypertenziu bez liekov! Mal by ste si to skúsiť. U mňa to fungovalo.
  Reply 2 Like
 • Ján Salíni
  Mal som krvnú hypertenziu vo veku 35. Vzal som všetky lieky predpísané na mňa, ale ak som si každý deň nedal svoju pilulku, môj krvný tlak rástol cez doporučenú hranicu. Povedal som si už nie. Pretože som začal byť účastníkom tohto programu môj život je oveľa lepší. Nemám nič viac ako bolesti hlavy. A nepotrebujem liekmi udržať krvný tlak pod kontrolou.
  Reply 3 Like
 • Taborsky Ladislav
  Keď som zistil, že trpím hypertenziou krvi začal som čítať všetko, čo som o tom mohol. Dostal som strach, keď som videl, že na ňu môžem zomrieť. Vďaka bohu, že som našiel túto knihu. Ak máte strach zo smrti rovnako ako ja odporúčam vám to.
  Reply 5 Like
 • Alžbeta Michaliková Top Commenter
  Neverím, čo je v tomto článku. Môj krvný tlak je v pohode s lieky predpísanými mojím lekárom. Neverím tomu “získať zdravie takto, sú iba hlúposti”.
  Reply 1 Like
 • Eva Hiklová
  Odpoveď: Uvedomili ste si to? Chcete povedať, že dávate prednosť chemikáliám, predtým ako jesť zdravo? Čítali ste vedľajšie účinky liekov na predpis? Môžu zničiť vaše zdravie!
  Reply 2 Like
 • Juraj Broz
  Sú to skutočne nádherné myšlienky v tejto knihe na tému hypertenzia. Začal som program v tomto týždni. Nemôžem sa dočkať, až uvidím výsledky.
  Reply 2 Like
 • Jozef Balkovic
  Pred dvoma rokmi som čítal článok o tom, ako znížiť krvný tlak. Snažil som sa jesť potraviny tam odporúčané, ale môj krvný tlak stúpal nad hladinu normálu. To je dôvod, prečo som bol trochu skeptický k tejto knihe, ale čítať ju mi nemôže ublížiť. Veci boli rozumné, takže som sa rozhodol skúsiť tento program. Funguje to aj pre mňa. Teraz mám krvný tlak na normálnej úrovni.
  Reply 2 Like
 • Mária Mullerová · Top Commenter
  Ako môj manžel a ja mame problémy s hypertenziou. Po pravde povedané, nikdy sme nemali dobrý životný štýl a nikdy sme nejedli zdravé potraviny. Ale teraz sme sa obaja rozhodli, že je čas, aby sme niečo zmenili v našom živote. Zapojili sme sa do programu, obaja ubrali na váhe a hladina krvného tlaku sa zlepšuje každým dňom.
  Reply · 7 · Like ·
 • Dušan Sulek
  Ja neviem, čomu mám veriť už? Mal som hypertenziu od svojej polovice 30. rokov, ale moja váha bola v poriadku. Snažil som držať prísne diéty a užívať lieky, ale mojím hodnotám tlaku len ťažko pomohli. Už trpím bolesťami hlavy! Môže mi tento program pomôcť?
  Reply 2 Like
 • Václav Cibulka
  Odpoveď: Áno, mal som vysoký krvný tlak asi 10 rokov. Tento program mi pomohol so znížením v konštantnom spôsobe, pretože som ho začal plniť. Mal by si to skúsiť.
  Reply 8 Like
 • Lubomir Vlasatý · Top Commenter
  Tak, čo si myslíte o tomto výrobku? Má to niekto skúsiť? Som trochu zúfalý. Práve som prišiel z ordinácie potom, čo boli niektoré testy hotové a povedali mi, že hodnoty cholesterolu a krvného tlaku sú ako vysoké na môj vek. Už v 30. mi predpísali nejaké lieky a povedali mi, že tiež musím schudnúť.
  Reply · 7 · Like ·
 • Miloš Paták
  Desivý produkt. Stratil som 5 kg a môj krvný tlak je takmer v poriadku. Dúfam, že sa čoskoro dosiahnem normálnu váhu a samozrejme dostanem krvný tlak na normálnu úroveň. Som celkom pyšný na svoje výsledky, že som to dotiahol tak ďaleko.
  Reply 2 Like
 • Marcel Kováč
  Objednal som si to iba dnes. Uvidím, ako to funguje a dáme vám vedieť o mojich výsledkoch. Mám nádejný a verím v získanie zdravia s prírodnými prostriedkami. Snažím sa a niečo s prírodné prostriedkami liečiť a oni zvyčajne fungujú.
  Reply 3 Like
 • Magdalena Hrošárová
  Nemôžem sa dočkať, až dostanem balíček. Môj doktor hovorí, že mám hypertenziu každý deň, čo obsahuje riziko mozgovej aneuryzmy. Dúfam, že s týmto programom vyriešim problém a budem mať normálny krvný tlak
  Reply 3 Like
 • Ivan Fandák
  Takže čo je to presne? Nerozumiem. Je to ako tabletky alebo niečo také? Ako mám vedieť, že to funguje?
  Reply 3 Like
View 532 more
Facebook plugin

Takže, našťastie MÁŠ VARIANTU TRI. Investuj niekoľko minút teraz a zachráň si život. Nezabudni, viem, čo to znamená. Bol som na tvojom mieste, rovnako zúfalý ako si ty. Moja manželka si robila starosti, čo sa so mnou stane. Pokiaľ som neobjavil túto metódu na zníženie krvného tlaku prirodzene! A toto riešenie ti dnes ponúkam. Tieto tri jednoduché cvičenia sú tak ľahké a tak účinné, že skutočne ktokoľvek si ich môže vyskúšať. Akonáhle obdržíš po zaplatení program, budeš môcť začať cvičiť. Mnoho ľudí vidí výsledky už od prvého dňa cvičenia. Ale po týždni cvičenia sa uzdravia úplne.

“Vyskúšal som ich a fungujú”

“Vážený pán, Bogusław Baczkowski, písal som Vám už predvčerom. Chcem Vám len povedať, že som Vám veľmi vďačný za cvičenie. Vyskúšal som ich a fungujú! ” A.C.

Takže za niekoľko momentov, ak sa rozhodneš poslať objednávku, nedostaneš príručku ani miliónovou ponuku. To, čo dostaneš, bude nová šanca na zdravie, prostredníctvom ľahkej, istej a jednoduchej metódy, ktorá zníži tvoj vysoký krvní tlak bez žiadnych liekov. Ďalší krok je na tebe. NEBUDEŠ sa musieť spoliehať na lieky na krvný tlak do konca života a ani nebudeš pokusný králik farmaceutických spoločností a skúšať vedľajšie účinky na vlastnej koži. Potrebuješ len tieto 3 cvičenia. Vieš veľmi dobre, aké vážne sú problémy vysokého krvného tlaku. Nakoniec vedú k infarktu, srdcovému záchvatu, zlyhaniu obličiek alebo dokonca k slepote. Jednoducho povedané, problém s tlakom ťa premôže. Každý deň, ktorý uplynie je ako čierna a biela hra s tvojim vlastným životom. Máš kamarátov, máš rodinu. Záleží ti na nich a im záleží na tebe. Máš ich rád a oni majú radi teba. Staraj sa o svoje zdravie. Zostaň s nimi čo najdlhšie.

 
Ponuka je platná v: až do vypredania zásob.

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.