EŠTE PREDTÝM AKO DOKONČÍTE VAŠU OBJEDNÁVKU…

Dovoľte, aby sme Vám odporučili naše najpopulárnejšie produkty, ktoré boli najčastejšie objednávané za posledných 30 dní! Teraz máte jedinečnú možnosť vybrať si jednu z možností, ktoré sa Vám práve chystáme predstaviť. Ak sa zaujímate o prácu v zahraničí, v akejkoľvek oblasti, určite budú tieto produkty pre Vás užitočné. Prezrite si prosím našu ponuku, a ak sa rozhodnete rozšíriť si vedomosti v jazykovej oblasti, a chceli by ste používať v taliančine viac ako len základné frázy, určite ste sa rozhodli správne. Vašou výhodou bude nielen plynulá taliančina vo Vašom pracovnom odbore, ale dnes Vám ponúkame aj výhodu zľavnených cien za tieto produkty plus poštovné zdarma!

VYBERTE SI, ČO VÁM NAJVIAC VYHOVUJE!
horeca-english
Chcete pracovať v Horeca?
horeca-english
view-details
horeca-english
Chcete pracovať v zdravotníctve?
medical-english
view-details
horeca-english
Chcete pracovať v poli automatického vyhľadávania?
drivers-english
view-details
TALIANČINA PRE MOJU PRÁCU
TALIANČINA PRE PERSONÁL HOTELOV A REŠTAURÁCIÍ

Milý čitateľ,

ak máš v pláne naučiť sa po taliansky, aby si získal dobrú prácu v zahraničí, v hoteli, v reštaurácii, v kateringu (Horeca), alebo podobnom odvetví, venuj prosím pozornosť týmto riadkom:

Mnohí uchádzači o zamestnanie si kladú otázku: “Prečo by som mal vedieť po taliansky? Však už mám v odbore nejaké skúsenosti, a nie je to až tak dôležité!” Ale na druhej strane by sa mali radšej opýtať: “Ako budem komunikovať s klientmi a spolupracovníkmi, keď im nebudem rozumieť? Koľko ľudí už len hovorí mojim jazykom?”

Štatistiky ukazujú, že každý, kto sa uchádza o prácu v oblasti služieb a nevie po taliansky, strávi priemerne až 8-krát viac času, kým si nájde prácu, ako uchádzač, ktorý taliansku už ovláda.

TERAZ MÁTE PRÍLEŽITOSŤ SKUTOČNE HOVORIŤ CUDZÍM JAZYKOM, TAK AKO STE VŽDY CHCELI

Praktická učebnica pre samoukov, ktorí sa chcú naučiť hovoriť po taliansky pre pracovníkov v službách – hoteloch, reštauráciách, kasínach, a podobne, ktorých materinským jazykom nie je taliančina, ale potrebujú si rýchlo a efektívne vybudovať kariéru v oblasti služieb.

carte
VAŠE VÝHODY:
 • Zabodujete na pracovných pohovoroch
 • Dokážete sa rýchlo integrovať
 • Získate profesionálne schopnosti
 • Budete mať stabilnú prácu
 • A menej pokút
NORMÁLNA CENA: 109 €

LEN TERAZ: 17
adauga-in-cos
TALIANČINA PRE MOJU PRÁCU
TALIANČINA PRE LEKÁROV A FARMACEUTOV
Naučte sa praktickú talianskú terminológiu, ktorá sa používa medzi profesionálmi v medicíne na celom svete: od sestričiek a lekárov až po para-medikov a pracovníkov lekární

Plánuje pracovať v zahraničí v nemocnici? Medicínsku terminológiu musíte mať teda v malíčku!

Medicína je oblasť, ktorá ponúka výborné pracovné príležitosti! Ale tiež vyžaduje od zamestnancov osobitné schopnosti: predovšetkým komunikatívnosť, keďže ide o prácu s ľuďmi, a pri práci v zahraničí musí byť ovládanie jazyka úplnou samozrejmosťou.

Zažili ste už, že ste sa cítili zle, pretože ste neboli pripravený hovoriť po taliansky, kým väčšina vašich priateľov, ktorí pracujú v zahraničí a majú lepšiu prácu ako vy, to bez problémov zvláda?

Ak čítate tento text, určite si uvedomujete, že ak by ste mali k dispozícii dobrú učebnicu, dokázali by ste sa naučiť celú špecifickú terminológiu pre medicínu a vaše šance na získanie zamestnania by vzrástli!

TERAZ MÁTE PRÍLEŽITOSŤ SKUTOČNE HOVORIŤ CUDZÍM JAZYKOM, TAK AKO STE VŽDY CHCELI!

A v čom je teda tento jazykový kurz iný? Odlišuje sa tým, že je určený priamo potrebám pracovníkov v tejto oblasti, je zameraný špecificky, na rozdiel od učebníc, ktoré ponúkajú všeobecnú taliansku.

carte
VAŠE VÝHODY:
 • Zabodujete na pracovných pohovoroch
 • Dokážete sa rýchlo integrovať
 • Získate profesionálne schopnosti
 • Budete mať stabilnú prácu
 • A menej pokút
NORMÁLNA CENA: 109 €

LEN TERAZ: 17
adauga-in-cos
TALIANČINA PRE MOJU PRÁCU
TALIANČINA PRE: TAXIKÁROV, VODIČOV Z POVOLANIA, MECHANIKOV A PREDAJCOV ÁUT

Chceli by ste pracovať ako vodič z povolania alebo ako automechanik? Chcete získať vodičské oprávnenie v zahraničí? Tieto riadky sú potom určené pre vás, prečítajte si ich!

EIste viete, že zamestnávatelia požadujú od uchádzačov o zamestnanie znalosť talianskeho jazyka a len tí, ktorí ovládajú tento jazyk na požadovanej úrovni, majú šancu získať zamestnanie.

Preto vám ponúkame skvelú učebnicu, ktorá je zameraná práve na slovnú zásobu a výrazy, ktoré v taliančine najviac využívajú šoféri, mechanici a ostatní pracovníci v oblasti automobilového priemyslu. Získate tak príležitosť naučiť sa po taliansky s cieľom získať vytúženú prácu.

Položte si otázku: Nechceli by ste ovládať odbornú taliansku, ktorú používajú vodiči z povolania a automechanici?

Kým sa rozhodnete, porozmýšľajte o tom, ako by ste dokázali pracovať bez toho, aby ste vedeli komunikovať s kolegami a so zákazníkmi, ako by ste vôbec mohli získať vodičské oprávnenie, keď by ste nerozumeli, čo sa vás na skúškach pýtajú?

carte
VAŠE VÝHODY:
 • Zabodujete na pracovných pohovoroch
 • Dokážete sa rýchlo integrovať
 • Získate profesionálne schopnosti
 • Budete mať stabilnú prácu
 • A menej pokút
NORMÁLNA CENA: 109 €

LEN TERAZ: 17
adauga-in-cos

Kontaktni obrazec | Pogoji in določila | Povejte nam svoje mnenje | Vrnitev vračila

Slike vsebine zaslona so simulirane in samo za predstavitvene namene.

PROTECTIA CONSUMATORILOR ANPC

 

Ta spletna stran za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in funkcionalnosti uporablja cookies piškotke. Nastavitve piškotkov lahko kontrolirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Vec informacij o piškotkih lahko najdete tu.


Copyright © 2018Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.