invata-engleza-de-acasa
Test úrovne anglického jazyka. Celkový počet doteraz vykonaných testov: 14397. Priemerný počet bodov: 50/70.
Chcem si otestovať svoju úroveň angličtiny

Dobrý deň,
Gratulujeme k rozhodnutiu otestovať si vašu úroveň angličtiny. Angličtina, ako jazyk ktorým rozprávajú milióny je medzinárodným jazykom biznisu.
Správne pochopenie anglickej gramatiky a zmyslu anglického jazyka je nevyhnutné pre úspech v takmer každej oblasti.
Tento test vám pomôže zistiť na akej úrovni anglického jazyka sa nachádzate. Obsahuje otázky z gramatiky a slovnej zásoby a výsledok testu vám pomôže zvoliť úroveň na precvičovanie.

quiz

“Ďakujem Vám z celého srdca. Určite ste vynikajúca učiteľka. Rada by som bola bývala vašou žiačkou počas školi. Môj život a kariéra by boli možno iné…”


Irina

Po dokončení testu sa môžete rozhodnúť, či chcete zlepšiť svoju jazykovú úroveň.
quiz
3 dôvody, prečo by ste si mali otestovať vašu jazykovú úroveň:
  • Presne zhodnotíte vašu jazykovú úroveň
  • Urobíte si správny plán pre učenie
  • Nájdete motiváciu k ďalšiemu zlepšeniu svojich jazykových schopností
Test úrovne anglického jazyka

Vyvinutý učiteľmi s viac ako 20 rokmi skúseností vo výučbe cudzích jazykov, Test úrovne anglického jazyka vám pomôže zistiť, aká je vaša jazyková úroveň, a to, čo by ste mali urobiť pre jej zlepšenie.

[qsm quiz=17]

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.