quiz
Test úrovne talianskeho jazyka. Celkový počet doteraz vykonaných testov: 14278. Priemerný počet bodov: 23/30.
Chcem si otestovať svoju úroveň taliančiny

Dobrý deň,
Gratulujeme k rozhodnutiu otestovať si vašu úroveň taliančiny. Taliansky jazyk, ktorým hovorí viac než 70 miliónov ľudí, vám pomôže zorientovať sa v uliciach Ríma na vaše ďalšej veľkej ceste do zahraničia. Taliančina je typický románsky jazyk, a skvelým východiskovým bodom pre učenie sa ďalších jazykov odvodených z latinčiny.
Správne pochopenie talianskej gramatiky a zmyslu talianskeho jazyka je nevyhnutné pre zabezpečenie dobrých jazykových znalostí.
Tento test vám pomôže zistiť na akej úrovni talianskeho jazyka sa nachádzate. Obsahuje otázky z gramatiky a slovnej zásoby a výsledok testu vám pomôže zvoliť úroveň na precvičovanie.

quiz

„Ďakujem Vám z celého srdca. Určite ste vynikajúca učiteľka. Rada by som bola bývala vašou žiačkou počas školi. Môj život a kariéra by boli možno iné. …”


I. N.

Po dokončení testu sa môžete rozhodnúť, či chcete zlepšiť svoju jazykovú úroveň.
quiz
3 razlogi, zakaj je dobro testirati svojo raven jezika:
  • Natančno ocenite svojo raven jezika
  • Izdelava objektivnega načrta za učenje
  • Poiščite motivacijo za nadaljno izboljšanje svojih jezikovnih spretnosti
Test úrovne talianskeho jazyka

Vyvinutý učiteľmi s viac ako 20 rokmi skúseností vo výučbe cudzích jazykov, Test úrovne talianskeho jazyka vám pomôže zistiť, aká je vaša jazyková úroveň, a to, čo by ste mali urobiť pre jej zlepšenie.

[qsm quiz=33]

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.