quiz
Test úrovně španělského jazyka. Celkový počet zatím provedených testů: 14278. Průměrné skóre: 23/30.
Chci testovat svou úroveň španělštiny

Zdravím,
Gratuluji vám k vašemu rozhodnutí otestovat si vaši úroveň španělštiny. Schopnost mluvit španělsky vám dá přístup do světa 410 milionu rodilých mluvčích od Mexika přes Argentinu až po Španělsko. .
Správné pochopení španělské gramatiky a nuancí španělštiny jsou nezbytné pro dobré pochopení jazyka.
Tento test vám dá představu o tom, jak na tom jste se španělštinou. Obsahuje gramatické otázka a slovíčka, test vám pomůže vybrat si úroveň, kterou byste měli cvičit.

quiz

„Děkuji Vám z celého srdce. Je zřejmé, že jste výjimečná učitelka. Chtěla bych být jedním z Vaších studentů i během školy. Můj život a kariéra by možná měly jinou cestu…”


I. N.

Jakmile test dokončíte, můžete se rozhodnout, jestli chcete zlepšit svou úroveň jazyka.
quiz
3 důvody proč otestovat vaši úroveň jazyka:
  • Přesně se zjistí vaše úroveň jazyka
  • Budete mít objektivní plán pro učení
  • Naleznete motivaci pro další zlepšování vašich jazykových schopností
Test úrovně španělského jazyka

Vytvořen učiteli s více, než 20 letou zkušeností v učení cizích jazyků, tento španělský test vám pomůže se rozhodnout jaká je vaše úroveň jazyka a co byste měli dělat pro její zlepšení.

[qsm quiz=21]

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.