Renostim 200 ml
Zdravé obličky Alkoholická zmes Doplnok
25 €
acum-doar
13.9 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1 Balenie 200 ml Renostim tinktúra
 • Renostim je prírodný výrobok, odporúčaní na normálnu funkciu močového ústrojenstva.
 • O OBLIČKÁCH: Obličky sú párový orgán, v tvare fazulky, z jednej a druhej strany chrbtovej kosti, na úrovni prvých bedrových stavcov. V organizme, obličky majú tri hlavné funkcie: filtrácia krvi a tvorenie moču, regulácie koncentrácie minerálov, elektrolitov a tekutín v tele ako aj regulácie tlaku, to posledné sa vykonáva produkciou hormónov. Najčastejšie ochorenia na úrovni močového ústrojenstva sú infekcie a kamene. Močové infekcie sa zjavia z dôvodu patogénnych mikroorganizmov. Močové kamene predstavujú tvorenie kamenov na močove, a pochádzajú z chemických látok z moču. Záchvaty sa prejavujú posunom kamenov po močovode ako i veľkou bolestou.
 • Pomáha pri: – normálnej funkcie močového ústrojenstva prostredníctvom: eliminácie nadbytočných tekutín v tele – detoxikácie močového ústrojenstva – odstránenia rizika vytvorenia obličkových kameňov.
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Alebo nasledujúca výhodnejšia ponuka:
Balenie na 30 dní
2 balenia
49 €
acum-doar
20.9 €

Cena za položku: 10.5 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Balenie na 60 dní
4 balenia
59 €
acum-doar
33.9 €

Cena za položku: 11.3 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Ako znížiť cholesterol za 26 dní prirodzene, bezpečne a jednoducho
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
Kniha: Ako znížiť cholesterol za 26 dní prirodzene, bezpečne a jednoducho
+ Prémia: “Praktická príručka pre zdravú stravu”
+ Prémia: “Zbav sa stresu a úzkosti vo svojom živote”
+ Prémia: “Tajomstvo pre zdravý život”
 • Jediný program na zníženie hladiny cholesterolu 100% bezpečný, prirodzený a jednoduchý, ktorý ručí výsledky do 30 dní alebo peniaze späť – bez vedľajších účinkov,bez liekov, a bez rizík!
 • Zahoď svoje lieky na cholesterol do koša raz a navždy a začni používať prírodné metódy, osvedčené metódy, ktoré nenájdeš nikde inde
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Prírodné potraviny a recepty pre vysoký krvný tlak
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1Kniha: Prírodné potraviny a recepty pre vysoký krvný tlak
1 Prémia: “Praktická príručka pre zdravú stravu”
1 Prémia: “Zbav sa stresu a úzkosti vo svojom živote”
1 Prémia: “Tajomstvo pre zdravý život”
 • Tento materiál obsahuje podrobné informácie o tom, ako znížiť krvný tlak s použitím prírodných postupov, ako je zmena stravy, konzumácia určitých rastlín a zdravší životní štýl.
 • Ďalej sú tam uvedené zaujímavé veci o tom, ako tvoj životní štýl ovplyvňuje krvný tlak. Zistíš, ako toxíny z potravín, ktoré konzumujeme, a z okolitého prostredia, ovplyvňujú krvný tlak.
 • Ale to nie je všetko! Dávam ti k dispozícií zoznam desiatich základných doplnkov pre zníženie krvného tlaku. Všetky môžeš nájsť v neďalekej lekárni, ale je možné, že doteraz si sa im nevenoval pozornosť.
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Potraviny a prírodné prostriedk proti rakovine
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1Kniha: “Potraviny a prírodné prostriedky proti rakovine”
1 Prémia: “Super potraviny pre super zdravie!”
1 Prémia: “Zdravie zaisťuje i dodávky domov!”
1 Prémia: “101 spôsobov ako ostať prirodzene mladý”
 • Najlepší spôsob ako sa zbaviť rakovinotvorných buniek – jednoducho ich rozpustením
 • Lekár trpiaci rakovinou, vykonávajúci chemoterapie, povedal svojim kolegom: „Urobte čo si myslíte, ale nechcem chemoterapiu!”
 • Osobný lekár bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho sa vyliečil z rakoviny prírodnou liečbou, ktorú si môžeš pripraviť aj ty sám doma. Aký je tento liek a ako si ho máš pripraviť?
 • Lekár, ktorý prijal alternatívnu medicínu a má 93% pomer uzdravenia u svojich 32.507 pacientov! Toto zďaleka prekonáva štatistiky konvenčnej medicíny, ktorá má pomer vyliečenia 2 %
 • Minerálna látka, ktorá postihuje proces vývoja rakovinových buniek, vyhladujúc ich až do smrti. Je lacná a dá sa zohnať jednoducho! Bez vedľajších účinkov
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.