Objev Přírodní metodu, která odstraní chrápání navždy a pomůže Ti spát skvěle každou noc… Naprosto zaručeně!

Tento materiál je účinným řešením proti chrápání a apnoe během spánku obstrukční příčinou. Je účinný dokonce pro osoby, které chrápou velmi hlasitě. Program obsahuje řadu účinných a jednoduchých cvičení, krok za krokem, navíc trvají přibližně 3 minuty. Doporučujeme Ti postupovat podle tohoto programu, výsledky budou viditelné už od prvního večera!
ang-kel-01 Milý příteli, Jmenuji se Angela Keles, a jsem iniciátorem programu “Jak se zbavit chrápání a apnoe”. Jsem výzkumník v oblasti přírodního zdraví. Měla jsem v úmyslu zahájit program, který by pomáhal lidem mít klidný spánek. Objevíš teď účinný lék proti chrápání a apnoe během spánku obstrukční příčinou. Tento systém je určen pro lidi, kteří právě jako Ty, se pokoušeli najít trvalý lék pro rychlé odstranění chrápání. Program je vlastně alternativou na rychlé a trvalé odstranění chrápání. Nezáleží na tom, jaká je příčina tvého onemocnění – buď máš vysoký krevní tlak z genetických důvodů, nebo je to kvůli vysoké úrovni cholesterolu, nebo kvůli nadváze, stresu nebo z jiných důvodů. Cvičení, o kterých se teď dovíš Ti můžou pomoci! Navíc, tato cvičení…
 • Nezpůsobují vedlejší účinky
 • Jejich výsledek je vidět po týdnu
 • Jsou účinná pro více než 88,7% osob, které je vyzkouší
 • Potřebuješ pouze několik minut denně
 • Doplňky stravy nebo diety nejsou potřebné
 • Jsou tak snadné, že kdokoliv je může vyzkoušet
 • Mají trvalé výsledky
 • Zbavíte se chrápání
Co jsem objevila je tak jednoduché, tak snadné, ale zároveň tak silné, že mě to přimělo vytvořit program … který vyléčí i to největší chrápání navždy. Víš, před několika lety jsem také trpěla stejnou frustrací způsobenou bezesnými nocemi, stejně jako trpíš Ty teď. Trpěla jsem těžkým onemocněním chrápání. V mládí jsem se cítila velmi trapně a styděla jsem se za svůj problém. Vzpomínám si, jak všichni moji kamarádi byli kvůli mně vzhůru na lyžařském výletě. Po první noci jsem musela spát sama, protože nikdo už semnou nechtěl sdílet pokoj. Zní ti tato situace povědomě? Poté, co jsem se vdala, jsem byla zoufalá kvůli mému problému (který se mezitím stal našim problémem). Zkoušela jsem všechno, spreje, krémy, tablety apod. Vyzkoušela jsem dokonce ty směšné přístroje. Nic nefungovalo na můj nevyléčitelný případ chrápání – a ani jsem nevěděla, proč mé chrápání nechce zmizet! V jednu chvíli jsem dokonce zvažovala operaci … Ale myšlenka učinění, tak závažného a drahého opatření mě vyděsila k smrti. A tak jsem stále chrápala a budila manžela několikrát za noc, někdy byl vzhůru i několik hodin. Není potřeba dodávat, že tento problém začal ovlivňovat dokonce i náš vztah, bylo to pro nás bolestivé téma. Nakonec jsme se museli rozhodnout spát odděleně, každý v jiné místnosti. Cítila jsem se smutně a byla jsem velmi frustrovaná.

Věděla jsem, že něco se musí změnit … právě teď.

Začala jsem zkoumat co nejvíce o chrápání. Stala jsem se dokonce odborníkem v této oblasti. Ale zjistila jsem, že pouze malé procento osob, které chrápou, může být vyléčeno jednotlivými léky. Z tohoto důvodu existuje tolik léků, protože existuje mnoho druhů chrápání.

A potom, jednoho dne se to stalo!

Byla jsem na výletě v Austrálii s mým manželem a dcerou. Pronajali jsme dvoupokojový byt s výhledem na krásné pláže Perthu. Můj manžel s dcerou sdíleli ložnici a já jsem spala ve vedlejším pokoji. Bylo to tak lepší. Mimochodem, já jsem vysvětlovala svému manželi, jak je chrápání způsobeno různými druhy zablokování dýchacích cest… a že jakýkoli lék byl určen k odstranění tohoto zablokování. V každém případě se na mě podíval a řekl mi: „Takhle vždycky pracuji se svými studenty.” Nevěřila jsem svým uším! Víš, musím ti vysvětlit, že můj manžel byl kdysi zpěvák vážné hudby … a mezitím se stal profesorem. Vysvětlil mi, že pokud chceš zpívat dobře, tak vše, co je v okolí dýchacích cest musí být otevřené a silné… A že to on učí své studenty každý den!

Byla jsem v šoku!

Úplně náhodou, muž, za kterého jsem byla provdaná už 5 let, mi najednou ukázal, že on strávil celý svůj život život řešením problému, který já, bez pomocí mých lékařů, můžu vyřešit a zbavit se tak mého nevyléčitelného chrápání! V následujících několika měsících, mě můj manžel naučil nějaká cvičení, která on používal se svými studenty v posledních letech. Mluvila jsem s lékaři. Změnila jsem cvičení, abych mohla vyřešit můj “specifický” problém”. A zjistila jsem přesně, co funguje a co nefunguje, pokud jde o otevření krku … a odstranění zablokování, které vedlo k mému chrápání. Po prvním týdnu jsem spala jako miminko. Pouze po 3 týdnech cvičení …

Zbavila jsem se chrápání úplně … natrvalo!

Pravděpodobně se ptáš, jaká jsou tato cvičení a jak fungují v tvém případě. Tady je ta nejlepší metoda jak ti můžu ukázat, jak a proč tato cvičení fungují. Nechám tě experimentovat s tímto jedinečným lékem proti chrápání hned teď, aniž bys musel něco riskovat. Tento lék je velmi odlišný. Dám ti jednoduché cvičení, které ti otevře krk …a které odstraní jednu z nejčastějších překážek, které způsobují chrápání: sevřenou čelist. Cvičení, které budeš dělat, ti okamžitě ukáže, jak je to snadné, jednoduché … a účinné začít posilovat svaly, a otevřít dýchací cesty.

“Jsem velmi nadšený z tvého programu!”

Jsem velmi nadšený z tvého programu! Teď už můžu spát beze zvuku, který mě děsil. Pomocí několika cvičení se mi už podařilo zastavit chrápání. Chci jen říct, jak skvělý je tento program, a doufám, že bude nadále pomáhat co nejvíce lidem.

D.A. (Brno‎)

“Můj stav se určitě zlepšil!”
Uplynulo přibližně 15 let od té doby, co sleduji tvůj program. Určitě existuje zlepšení! Minulý týden se mi podařilo spát tři hodiny odpoledne a moje spolubydlící říkala, že jsem vůbec nechrápala. Všimla jsem si také změny ráno v mých ústech. Děkuji Ti!

M.N. (Český Krumlov‎)

“Teď chrápu mnohem méně”
Moji manželku mé chrápání štvalo. Začala v noci nosit špunty do uší, ale i poté byla vzhůru kvůli mému chrápání. Zkoušel jsem spreje, které někdy fungovaly, zkoušel jsem nosní pásky, se stejnými výsledky. Tyto výsledky mne velmi zklamali. Když jsem začal trochu chrápat, moje manželka se přesunula na druhou stranu postele, nebo dokonce na gauč. Bylo mi trapně, ale po jednom dni tvých cvičení, moje manželka se mnou spala v posteli až do rána. Uplynuly 3 noci od té doby a říká, že teď chrápu mnohem méně a přestanu krátce poté, co usnu!

D.F. (Praha)

“Je to SUPER!”
Moje manželka se vrátila do ložnice poté, co jsem začal používat tvá cvičení. Přestal jsem chrápat skoro natrvalo po 3 týdnech cvičení. Je to SUPER!!!

I.L. (Jihlava‎)

“Zachránila jsi mi život a manželství!”
Od té doby, co jsem začal tvůj program minulé pondělí, můžu říci, že jsem 100% vyléčen. Tvůj program mi zachránil život a manželství. Teď spím mnohem lépe v noci. Jsem sportovec a dobrý spánek je velmi důležitý pro růst svalů. Mnohokrát děkuji!

A.U. (Praha)

“Už pociťuji zlepšení!”
Minulou neděli jsem začala se základními cvičeními a už pociťuji zlepšení. Poslední dvě noci jsem neměla žádný zničující pocit, jako jsem měla obvykle kvůli apnoe. Budu pokračovat s důvěrou.

U.F. (Olomouc‎)

NORMÁLNÍ SPÁNEK A ABNORMÁLNÍ SPÁNEK

Dobrý spánek v noci je velmi důležitý pro tvůj obecný zdravotní stav a pro normální fungování našeho těla v průběhu celého dne. Bez pravidelného, uklidňujícího spánku, jednáme s mnohem menší účinností, jsme podráždění a máme problémy se soustředěním. Přetrvávající nedostatek spánku způsobuje také stres, který dále způsobuje celou řadu onemocnění. Chrápání způsobuje poruchy spánku, jak pro člověka, který chrápe, tak pro partnera. Chrápání je znamením částečné obstrukce dýchání během spánku, ale může být příznakem vážnějšího onemocnění, jako je obstrukční apnoe. Když je člověk vzhůru (probuzený), krční svaly aktivně udržují průchod, kterým může vzduch volně proudit. Během spánku se tyto struktury uvolní. U zdravých lidí, tento kanál zůstává otevřený, aby vzduch mohl volně proudit do plic. Ale pro lidi, kteří chrápou, jazyk spadá do tohoto kanálu, což způsobuje jeho zúžení. Vzduch, který proudí tímto zúženým kanálem způsobuje vibrace tkáně, a proto vznikají specifické zvuky chrápání.

ZKUŠEBNÍ CVIČENÍ JE NÁSLEDUJÍCÍ …

Jednoduše zavři pusu a předstírej, že žvýkáš žvýkačku. Žvýkej takhle jednu minutu.

Pro správné provedení tohoto cvičení, se ujisti, že se tvé stoličky trochu oddělí a poté se zase dotýkají. Nezapomeň, že tvé rty musí být spojené po celou dobu. Toto cvičení je poměrně snadné, protože ve skutečnosti nic nežvýkáš, což ale nezabrání tomu, že pocítíš bolesti na začátku procesu. Nespěchej. Na začátku žvýkej méně, a poté žvýkej déle pro lepší cvičení.

Můžeš vydávat zvuky jako “mmm” zatímco žvýkáš. Tento zvuk ti lépe otevře krk. Tento zvuk není vůbec povinný, ale zvýší účinnost tohoto cvičení.

Tato tkáň, kterou procvičuješ je slabá tkáň, kterou ucítíš jak otevírá tvé dýchací cesty. Svaly, které cítíš jak se stahují v krku, jsou jedním z hlavních problematických příčin tvého chrápání. Pokud jsi je cítil jak se otevírají, pak …

PRÁVĚ JSTE PROKÁZALI JEDEN Z 24 KROKŮ PROGRAMU NA KLIDNÝ SPÁNEK!

Tato cvičení fungují, jelikož útočí přímo na zdroj problému, tj. blokování dýchacích cest. Když jsou dýchací cesty zablokované, vzduch má problémy a nemůže se dostat do plic a když se dostane do této zablokované části vznikají takzvané vibrace, které způsobují chrápání. Nejzávažnější problém týkající se chrápání je to, že má často 2, nebo 3 příčiny – tj. kombinace blokování dýchacích cest způsobují nevyléčitelnost. Tento program je vlastně holistický přístup a léčí každý problém od jeho kořene.

ZA POUHÉ 3 MINUTY DENNĚ, TĚ TENTO PROGRAM NAUČÍ JAK:

 • Posílit svůj jazyk a tak jej zabránit aby blokoval tvůj krk … velmi častý problém osob, které chrápou a dýchací metoda velmi nebezpečná a nezdravá během spánku.
 • 3 velmi silná cvičení, která ti pomůžou uvolnit úzký krk.
 • Jak rychle zjistíš, zda máš zablokování ve tvém nose a dvě cvičení, které ti pomůžou k vyléčení.
 • Jediná důležitá věc, kterou musíš vědět o slabé čelisti, která způsobuje chrápání … velmi závažná.
 • Opravdový důvod proč “měkké patro” (ten malý kousek tkáně, která visí v krku) může začít vibrovat jako vlajka ve větru, a ty budeš chrápat celou noc … a proč speciální přístroj ti vůbec nepomůže!
Slabý jazyk, krk nebo čelist povedou k zablokování dýchacích cest. Poté, většina stížností pochází z nosu a “měkkého patra”. Společně, toto je 5 nejčastějších příčin chrápání. Tudíž, představujeme ti 24 krátkých cvičení, které rychle vyléčí tyto příčiny od jejich kořene.

DŮVOD PROČ TATO CVIČENÍ FUNGUJÍ …

… je ten, že jsou přímo zaměřeny na “slabší svaly”, které blokují tvé dýchací cesty … ale neodstraní je (jako v případě chirurgických operací), ani je nedají stranou (jako ty směšné a hloupé přístroje, které jsi musel nosit během spánku). Tyto přístroje, kromě toho, že jsou neúčinné a nepohodlné, jsou také velmi nebezpečné! Nemusím ti ani říkat, že žádná chirurgická operace není bez rizika, ale ve skutečnosti … největší riziko chirurgických operací je to, že je přijmeš… A tyto operace nevyléčí vůbec nic! Tento můj program nejprve diagnostikuje tvůj problém, a poté ti poskytne jednoduchá řešení, krok za krokem, za účelem odstranění zdrojů chrápání. Zde je několik věcí, které v mém programu objevíš:
 • Nejdůležitější a nejméně známé dýchací cvičení, které změní způsob, jak denně dýcháš … a který odstraní napětí, které blokuje tvůj krk a způsobuje chrápání.
 • Jednoduchý způsob, jak můžeš postupně napodobovat zívání … který ti úplně otevře krk.
 • Nejúčinnější 2 pozice na spaní, které snižují riziko chrápání o vice než 90% už od prvního večera, kdy je vyzkoušíš.
 • Co můžeš udělat s víčkem z lahve od šťávy a novinami … nápad, který ti otevře krk pouze během 2 minut (metoda, kterou používají profesionální zpěváci – budeš se divit jaký pocit budeš mít!)
 • Způsob jak 3 polštáře navíc, používané správně, ti můžou otevřít okamžitě dýchací cesty a pomůžou ti zbavit se chrápání.
 • Neočekávané 15 minutové cvičení, které ti může pomoci zbavit se psychického napětí a které odstraní fyzické napětí ze svalů tvého krku … a které pokaždé odstraní tvé chrápání.
 • Jediné 3 zvláštní cvičení na posílení svalů jazyka, které vyléčí většinu chrápajících osob … i když neprovádíš jiné cvičení.
 • Jak tato jednoduchá cvičení mohou vyléčit závažné problémy chrápání, jako je apnoe (toto cvičení je tak silné, že mi vyléčilo apnoe hned v prvním týdnu … nicméně, pokud trpíš apnoi, měl by ses konzultovat s lékařem. Já jsem to udělala!).
Toto je pouze špička ledovce … je to jenom část kompletního průvodce, který ti pomůže krok za krokem, zbavit se chrápání pomocí 24 cvičení, které můžeš použít. Nemusíš používat všechny. Zahrnula jsem do příručky úvod, který ti pomůže diagnostikovat problémy pouze během 3 minut. Poté si můžeš vybrat ze 7 různých programů, podle času, který můžeš přidělit denně pro tato cvičení, i když máš k dispozici pouze 3 minuty denně. Příručka je úplně ilustrovaná, takže cvičení jsou velmi jasná. Tento program tě bude držet za ruku po celou dobu a ujistí tě, abys udělal vše tak jak má být. A pokud tak uděláš, slibuji ti, že budeš mít dobré výsledky už první večer a zbavíš se chrápání navždy pouze během 2 – 4 týdnů.

JAK SE ZBAVIT CHRÁPÁNÍ A APNOE

To co opravdu získáš budou klidné noci. Schopnost znovu spát spolu s tvým partnerem, aniž byste ho budili. A dlouhé a relaxující noci do konce tvého života…

… prostřednictvím jednoduché, jisté metody, která odstraní chrápání, bez chirurgického zákroku!


Následujících 100 výtisků je k dispozici s významnou slevou, což znamená, že pokud objednáte nyní, zaplatíte pouze:

Zaplatíte pouze:

1000 Kč

599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

9

Poslední prodej proveden dne:

Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč


Takže, jak se budete blížit ke konci tohoto dopisu, budete muset stisknout tlačítko Objednat teď! Toto tlačítko tě zavede na zabezpečené stránky, které budou chránit všechny tvé osobní údaje. Jakmile vyplníte formulář, dostanete e-mail s informací ohledně přístupu k programu Klidný spánek!

A za pouhých několik minut od teď, začnete cvičit … a okamžitě ucítíte výsledky.

Nezapomeňte, jsem k dispozici, pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně tohoto programu… Moje kontaktní údaje najdete v tomto dopise, takže se na mě můžeš obrátit s jakýmkoliv problémem (můžete dokonce požádat o vrácení peněz – i když už je nebudete potřebovat!)

Přihlaste se teď a budete spát, jak jste nespali už léta, pouze za několik týdnů – nebo dokonce už tento večer. Navíc, kromě hlavní příručky, dostanete ještě 3 knihy, které vám pomůžou změnit váš život, úplně zdarma, jako bonus ode mě pro vás.

CO OBSAHUJE KNIHA “JAK SE ZBAVIT CHRÁPÁNÍ A APNOE” ?

Zde je pouze několik témat popsaných v této knize:

“TENTO PROGRAM FUNGUJE KDYŽ NIC JINÉHO NEFUNGUJE!”

Vše, co musíš udělat je věnovat se 3 minuty denně speciálnímu programu vytvořenému pro tvé potřeby. Nepotřebuješ žádný chirurgický zákrok, ani žádný druh léků, krémů nebo sprejů, které by pomáhaly tomuto programu. Ve skutečnosti, pokud budeš používat takové léky, můžeš se vzdálit ještě víc od konečného vyřešení problému. I když jsou tyto varianty velmi drahé, řeší problémy zvlášť a neúčinně. Kdokoliv jej může používat … je velmi účinný! Nikdy už …
 • Nebudeš mít neklidné noci kvůli chrápání
 • Nebudeš si dělat starosti kvůli spánku tvého partnera
 • Nebudeš ráno vstávat unavený/á
 • Nebudeš si riskovat zdraví se špatnými dýchacími zvyky, které způsobují chrápání
 • Nebudeš se stydět za to, že chrápeš o svátcích, na výletech nebo na rodinných oslavách
 • A nebudeš si dělat starosti kvůli různým chirurgickým zákrokům nebo používání zvláštních přístrojů, které ti měli pomoci dýchat normálně.

ZBAV SE CHRÁPÁNÍ NEJJEDNODUŠŠÍ CESTOU!

Nebylo by to super mít znovu klidnou noc … a spát ve stejné posteli se svým partnerem? Představ si ten úsměv, který uvidíš ráno, pokud budete mít oba klidný spánek. Vstaneš úplně relaxovaný, budeš mít víc energie během dne a usneš mnohem snadněji v náruči tvého partnera na konci večera.

“Nemůžeme uvěřit, jak velký pokrok jsme doposud získali!”

pic-03-sns Dobrý den, Posílám vám tento e-mail, protože vám chci oznámit výsledky, kterých dosáhl můj manžel a které jsou vynikající. Začal s cvičeními přibližně před měsícem a nemůžeme uvěřit, jak velký pokrok jsme doposud získali. On trpěl apnoi, a teď chrápe velmi málo a velmi zřídka. Konečně může klidně spát celou noc. Lékař mu předepsal používání speciálního přístroje, ale nemohl jej vůbec tolerovat. Otestoval 3 různé druhy a snažil se na ně zvyknout a výsledky ani nevnímal. Moc vám děkujeme a jsme šťastní, že jsme našli váš program, který nám moc pomohl. M.D. a R.D. (České Budějovice)
Pokud na to myslíš …

Budeš souhlasit, že toto onemocnění musí být odstraněno!

Pokud jsi všechno četl, znamená to, že se chceš opravdu zbavit chrápání. Ale vím taky, že je pravděpodobné, že budeš trochu skeptický. Nejspíš si říkáš: “Bude tento program fungovat i pro mě?” Ano, slibuji ti, že bude fungovat. Dokonce odstraním jakékoliv riziko a nechám tě testovat produkt po dobu 56 dnů, aby ses přesvědčil/a (jak jsem ti ukázala, že cvičení s čelistí funguje). Proč opravdu důvěřuji mému programu? Protože jsem cítila na vlastní kůži jeho sílu, a protože tato cvičení fungují pro tisíce jiných lidí z celého světa. Najdeš jejich pověsti na konci tohoto dopisu. Oni (a jejich spokojení partneři) jsou živým důkazem toho, že můj program funguje. A tak tento program již prokázal svou účinnost. Z tohoto důvodu, pokud chceš zahájit tento program už dnes, zaručuji ti úspěch během 56 dnů. Vyzkoušej prosím tuto variantu. Otestuj ji. A pokud nebudeš spokojený, vrátím ti všechny peníze. Víš, jako bývalý chrápající člověk, vím, jaké jsou tvoje frustrace. Co chci opravdu udělat je vyléčit chrápání navždy.

POKUD OBJEDÁŠ PRODUKT, DOSTANEŠ ZDARMA, JAKO BONUS: KNIHU: “ TAJEMSTVÍ PRO ZDRAVÝ ŽIVOT”

120 Kč ZDARMA!
 • Najdi páky, které ti pomůžou kontrolovat se a učinit veškerá vhodná opatření pro zdravý životní styl. V této knize objevíš 25 tajemství, jako například:
 • Jak ovládat stres, hněv a množství soli pro snížení krevního tlaku
 • Jak dobré jsou organické potraviny pro zdraví.
 • Jak si udržet zdraví prostřednictvím cvičení, i když nemáš moc času k dispozici

A TO NENÍ VŠE ! DOSTANEŠ TAKÉ: KNIHU: “40 METOD PRO KLIDNÝ SPÁNEK”

120 Kč ZDARMA!
 • Nauč se probouzet se ve stejnou dobu každé ráno pro relaxační tempo
 • Zjisti jak důležitá je strava pro klidný spánek
 • Využij odpolední siestu pro klidný spánek
 • Zjisti, jak účinné mohou být dva budíky pro klidný spánek

DOSTANEŠ TAKÉ: KNIHU: “SUPER POTRAVINY PRO SUPER ZDRAVÍ!”

120 Kč ZDARMA!
 • Nauč se, co musíš jíst a jakým potravinám se vyhýbat tak, abys měl super zdravotní stav
 • Zjisti, jak důležitá je strava pro tvou rovnováhu, pro úplný odpočinek a pro takový život, jak si ho přeješ
 • Zjisti, co musíš dělat pro změnu tvé stravy a jak využívat výhody optimální denní stravy

Plná záruka po dobu 30 dnů!
Spokojenost zaručena

Kniha je napsaná tak, že jí můžeš snadno pročíst a osvojit si informace. Proto, abych se ujistil, že máš všechny důvody koupit ji teď a začít ji číst, vzal jsem na sebe veškerá rizika, tudíž ti nabízím silnou záruku!

Pokud objednáš knihu dnes, máš 30 dnů na přečtení a použití rad, které tam najdeš. Očekávám, že ji přečteš a použiješ mnoho z prezentovaných konceptů, pro navrácení zdraví ještě v kratší době. Musíš cítit, že jsi získal informaci, která je mnohem cennější než malá investice!

V případě, že nebudeš spokojený, požádej o vrácení peněz a vrátíme ti peníze, za které jsi zakoupil knihu, aniž bychom požadovali odůvodnění.

Tento rok objednáno více než 5000 lidmi z České republiky.

Jak můžete vidět níže, předkládáme navíc na této mapě klienty z České republiky. Bohužel jsme nemohli zahrnout mezinárodní zákazníky, protože by mapa musela být daleko větší.

CO ŘÍKAJÍ OSTATNÍ LIDI, KTEŘÍ DŘÍVE CHRÁPALI O MÉM PROGRAMU:

“Chrápání téměř zmizelo!”

Mockrát děkuji za tato cvičení! Používám je jenom týden, ale už jsem začal cítit výrazná zlepšení ohledně mého chrápání. Dříve jsem si myslel, že se nedá udělat nic proti mému chrápání kromě chirurgických zákroků, ale zdá se, že tvůj program mi prokázal opak. Moje chrápání téměř zmizelo! V.S. (Brno‎)

“Zachránila jsi mě. Děkuji!”

Právě jsem začal tvůj program pro klidný spánek. Vyzkoušel jsem několik cvičení a už vidím významné snížení mého chrápání. Chrápal jsem léta, než jsem objevil tento program, a toto onemocnění mi zhoršilo vztahy s ostatními a se svou rodinou. Nechci se uchýlit k chirurgickému zákroku, nebo k dýchacím přístrojům. Zachránila jsi mě. Děkuji. S.N. (Ostrava‎)
Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

9

Poslední prodej proveden dne:

P.S. Tento program ti může pomoci, ale ty musíš udělat první krok. Je čas zbavit se chrápání, a můžeš s tím začít už dnes večer! A tak je velmi pravděpodobné, že ti tento program pomůže. I když ti nevyléčí apnoi úplně, určitě odstraní symptomy a zlepší tvůj stav. Ale je dobré poslouchat rady tvého lékaře a dělat vše, co on doporučuje. Apnoe je vážné onemocnění, a vždy musí být léčeno lékařem. P.P.P.S. Nezapomeň, že pokud budeš něčeho litovat, budeš moci požádat o vrácení peněz kdykoli v následujících 30 dnech… Bez dalších dotazů. A tak se nemusíš teď rozhodovat – nejdřív vyzkoušej a zbav se chrápání postupně.
Nabídka je platná pro období: do vyprodání zásob.

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.