Emocalm
Harmónia emócií
25 €
acum-doar
14.9 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
2 TBalení Emocalm, 60 tabletiek
 • Emocalm je prírodný výrobok odporúčaný pre normálne fungovanie nervového systému, na zníženie psychických tlakov, dodáva stav pokoja a kľudu.
 • O EMOCIACH: Emócie sú citové reakcie strednej intenzity, zväčša krátkeho trvania, ktoré odzrkadľujú prístup človeka k realite. Americký psychológ Paul Ekman klasifikuje emócie do 4 veľkých tried: hnev, smútok, strach a radosť. Každá z nich môže mať rôzne stupne intenzity, na základe psychickej predispozície, čo môže aj predpovedať správanie človeka v rôznych situáciách. Negatívne emócie spôsobujú rôzne narušenia, viac alebo menej závažné: bolesti hlavy, nespavosť, stres, srdečné problémy, žalúdočné vredy a pod. Pri dlhodobom trvaní, môže spôsobovať depresie, stavy nepokoja, záchvaty paniky, psychózy, zmeny správania.
 • Pomáha pri: Normálnej funkcie nervového systému prostredníctvom: – Zníženia psychických tlakov, upokojuje – Harmonizuje psycho-emocionálne stavy – Odstraňuje tlaky ktoré spôsobujú nespavosť. – Ochraňuje organizmus proti stresu, a tým ochranuje srdečnú sústavu a tráviaci system – Odstraňuje kŕče
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Alebo nasledujúca výhodnejšia ponuka:
Balenie na 80 dní
4 balení
49 €
acum-doar
23.9 €

Cena za položku: 5.9 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Balenie na 160 dní
8 balení
69 €
acum-doar
38.9 €

Cena za položku: 4.8 €

Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Ako znížiť cholesterol za 26 dní prirodzene, bezpečne a jednoducho
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
Kniha: Ako znížiť cholesterol za 26 dní prirodzene, bezpečne a jednoducho
+ Prémia: “Praktická príručka pre zdravú stravu”
+ Prémia: “Zbav sa stresu a úzkosti vo svojom živote”
+ Prémia: “Tajomstvo pre zdravý život”
 • Jediný program na zníženie hladiny cholesterolu 100% bezpečný, prirodzený a jednoduchý, ktorý ručí výsledky do 30 dní alebo peniaze späť – bez vedľajších účinkov,bez liekov, a bez rizík!
 • Zahoď svoje lieky na cholesterol do koša raz a navždy a začni používať prírodné metódy, osvedčené metódy, ktoré nenájdeš nikde inde
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Prírodné potraviny a recepty pre vysoký krvný tlak
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1Kniha: Prírodné potraviny a recepty pre vysoký krvný tlak
1 Prémia: “Praktická príručka pre zdravú stravu”
1 Prémia: “Zbav sa stresu a úzkosti vo svojom živote”
1 Prémia: “Tajomstvo pre zdravý život”
 • Tento materiál obsahuje podrobné informácie o tom, ako znížiť krvný tlak s použitím prírodných postupov, ako je zmena stravy, konzumácia určitých rastlín a zdravší životní štýl.
 • Ďalej sú tam uvedené zaujímavé veci o tom, ako tvoj životní štýl ovplyvňuje krvný tlak. Zistíš, ako toxíny z potravín, ktoré konzumujeme, a z okolitého prostredia, ovplyvňujú krvný tlak.
 • Ale to nie je všetko! Dávam ti k dispozícií zoznam desiatich základných doplnkov pre zníženie krvného tlaku. Všetky môžeš nájsť v neďalekej lekárni, ale je možné, že doteraz si sa im nevenoval pozornosť.
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma
Potraviny a prírodné prostriedk proti rakovine
35 €
acum-doar
21.4 €
(získate tiež poštovné zadarmo!)
Balíček obsahuje:
1Kniha: “Potraviny a prírodné prostriedky proti rakovine”
1 Prémia: “Super potraviny pre super zdravie!”
1 Prémia: “Zdravie zaisťuje i dodávky domov!”
1 Prémia: “101 spôsobov ako ostať prirodzene mladý”
 • Najlepší spôsob ako sa zbaviť rakovinotvorných buniek – jednoducho ich rozpustením
 • Lekár trpiaci rakovinou, vykonávajúci chemoterapie, povedal svojim kolegom: „Urobte čo si myslíte, ale nechcem chemoterapiu!”
 • Osobný lekár bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho sa vyliečil z rakoviny prírodnou liečbou, ktorú si môžeš pripraviť aj ty sám doma. Aký je tento liek a ako si ho máš pripraviť?
 • Lekár, ktorý prijal alternatívnu medicínu a má 93% pomer uzdravenia u svojich 32.507 pacientov! Toto zďaleka prekonáva štatistiky konvenčnej medicíny, ktorá má pomer vyliečenia 2 %
 • Minerálna látka, ktorá postihuje proces vývoja rakovinových buniek, vyhladujúc ich až do smrti. Je lacná a dá sa zohnať jednoducho! Bez vedľajších účinkov
Zľava
30-dňová záruka garantovaná
Poštovné zdarma

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.