Objav prírodný spôsob, ktorý natrvalo odstráni chrápanie a ktorý ti pomôže dobre spať každý večer….Zaručené!

Tento materiál predstavuje účinné riešenie proti chrápaniu a apnei. Je účinné aj pre ľudí ktorí veľmi chrápu. Program obsahuje radu cvičení, ktoré sú jednoduché a ktoré trvajú asi 3 minúty. Odporúčame ti tento program, ktorý prinesie viditeľne výsledky už v prvý večer!
ang-kel-01 Drahý priateľ, Moje meno je Angela Keles a som autorom programu :” Ako sa zbaviť chrápania”. Som výskumníkom v oblasti prírodnej medicíny. Chcela som pripraviť niečo čo by pomohlo ľudom mať dobrý spánok. Si na ceste objaviť účinný liek proti chrápania. Tento systém je pre ľudí ako si ty, čo stále hľadajú spôsob ako sa natrvalo zbaviť chrápania. Program predstavuje alternatívnu metódu na odstránenie chrápania, rýchlo a trvalo. Nezáleží, čo je dôvodom tohto – príliš veľký krvný tlak, genetické príčiny, stres, vysoký cholesterol, alebo iné dôvody. Cvičenia o ktorých sa dozvieš ti môžu pomôcť! Navyše, tieto cvičenia…
 • Nemajú vedľajšie následky.
 • Zbadať výsledky už po týždni.
 • Sú účinné pre viac ako 88,7 % z tých čo ich vyskúšajú.
 • Nie sú potrebné potravinové doplnky alebo diety
 • Majú trvalé výsledky
 • Chrápanie zmizne
Čo som objavila bolo tak jednoduché, a tak silné, že som z toho musela vytvoriť prográm, ktorý vylieči aj tých najhorších chrápačov aj to natrvalo. Vieš, ja som mala pred niekoľkými rokmi ten istý problem, spôsobený nespavými nocami. Mala som akútný stav chrápania Ked som bola mladá, veľmi som sa hanbila za môj problem. Pamätám si keď všetci mojí priatelia nemohli spat na jednom výlete. Po prvej noci som musela spať sama lebo nikto nechcel byť so mnou na izbe. Poznáš tento problém? Po tom čo som sa vydala, bola som zúfala zo svojho problému (ktorý sa stal naším problémom). Skúšala som všetko, spreje, krémy, tabletky a pod. Vyskúšala som aj všetky tie čudné prístroje. Nič nefungovalo pri mojom chrápaní – a ani som nevedela prečo nechce zmiznúť Na jeden moment som myslela aj nad chirurgickým zákrokom… ale myšlienka na tak drahý a vážny zákrok ma strašila. Tak som pokračovala s chrápaním a zobúdzaním manžela niekoľkokrát za noc. Ani nemusím povedať ako nás ovplyvnil tento problém ako aj náš vzťah, stalo sa to boľavou témou na diskusie. Museli sme nakoniec prestať spať v jednej miestnosti a každý spal v inej miestnosti. Bola som smutná a frustrovaná.

Vedela som že sa niečo musí zmeniť.

Začala som sa dokumentovať o chrápaní. Začala som byť expertkou v tejto oblasti. Ale zistila som, že iba malé percento ľudí môže byť vyliečených liekom. Hlavné dôvodom, že existuje veľa typov chrápania a tým aj toľko liekov na to.

Potom, sa to stalo!

Bola som na dovolenke v Austrálií s manželom a dcérou. Mali sme prenajatí byť s 2 izbami s výhľadom na krásne pláže Perthu. Manžel a dcéra boli v jednej spálni, ja v druhej. Bolo to tak lepšie. Snažila som sa vysvetliť manželovi, že chrápanie je spôsobené určitým typom blokácie dýchacích ciest…a, že každý liek pôsobí na odstranení tohto bloku. On sa na mňa pozrel a povedal: na tomto pracujem ja so svojími žiakmi. Neverila som čo počuvam. Tu musím vysvetliť že môj manžel bol spevákom, a medzitým sa stal učiteľom dýchacích ciest musí byť otvorené a silné. A to učíl svojích žiakov každý deň!

Bola som šokovaná!

Úplne náhodne, muž ktorý bol mojím manželom 5 rokov, mi povedal nečakane že on rieši každý deň to, čo ja môžem urobiť bez pomoci lekárov pre svoje chrápanie. V nasledovných mesiacoch, môj manžel ma naučil niekoľko cvičení, ktoré používal so svojimi žiakmi niekoľko rokov. Hovorila som s lekármi. Upravila som cvičenia, aby som mohla vyriešiť môj špecifický problém. Zistila som čo presne funguje keď je reč o otvorení hrdla a odstránenia blokov od ktorých som chrápala. Spala som ako dieťa po prvom týždni. A len po 3 týždňoch cvičenia …

Som sa kompletne vyliečila z chrápania!

Asi sa pýtaš aké sú tieto cvičenia a ako by fungovali pre teba. Preto, je tu, najlepšia metóda ako ti môžem ukázať ako fungujú. Nechám ťa aby si vyskúšal jedinečný liek proti chrápaniu bez toho aby si riskol čo len jedno euro. Je to také rozdielne. Ponukám ti jednoduché cvičenie ktoré ti otvorí hrdlo a ktoré odstráni jeden z najčastejších problémov chrápania: zovretá čeľusť. Cvičenie, ktoré ti ukážem, je veľmi jednoduché, ľahké…a aké je účinné začať. Posilňovať tento sval a otvoriť si dýchacie cesty.
“Tento program sa mi veľmi pači!”
Tento program sa mi veľmi pači!. Teraz môžem spať bez hluku, ktorý ma ľakal. S niekoľkými cvičeniami sa mi podarilo zastaviť chrápanie. Len ti chcem povedať aký úžasný je tento program a dúfam že pomôže veľa ľudom aj naďalej.

D.Z.

“Exista cu siguranta o imbunatatire in starea mea!”
Už prešlo 15 dní odkedy používam tvoj program. Je viditeľne zlepšenie. Minulý týždeň sa mi podarilo spať poobede 3 hodiny a moja spolubývajúca povedala že som vôbec nechrápala. Takisto, som si všimla aj zmenu v suchosti mojich úst ráno. Ďakujem!

M.I.

“Teraz chrápem oveľa menej”
Moja manželka už bola veľmi nervozná z môjho chrápania. Začala si upchávať uši v noci a aj tak sa zobúdzavala z môjho chrápania. Vyskúšal musela som spreje, ktoré fungovali niekedy, a rôzne iné. Ale bol sklamaný z výsledkov. Ak som chrápal trocha, moja manželka sa posúvala na druhý koniec postele alebo na gauč. Bolo mi to trápne, ale po jednom dni cvičení, manželka spala so mnou v posteli aj na druhý deň ráno. Prešli tri noci odvtedy a ona hovorí, že už len veľmi málo chrápem, a hneď prestanem ako zaspím.

D.T.

“Je to SUPER!”
Manželka sa znovu presťahovala do spálne po tom čo začal používať tvoje cvičenia. Skoro už aj nechrápem a to len po 3 týždňoch! Je to SUPER!!!

I.A.

“Zachránila si mi život a manželstvo!”
Odkedy som začal tvoj program minulý pondelok, môžem povedať, že som 100% vyliečení. Tvoj program hudby. On my vysvetlil, že ak chceš vedieť dobre spievať, všetko čo je vo vnútri mi zachránil život a manželstvo. Teraz spím oveľa lepšie v noci. Športujem a preto je potrebné mať dobrý spánok. Ďakujem.

A.B.

NORMÁLNY SPÁNOK A ZLÝ SPÁNOK

Dobrý spánok počas noci je veľmi dôležitý pre vaše celkové zdravie a dobré fungovanie nášho tela. Bez dobrého a pravidelného spánku sme menej výkonný, sme podráždení a máme problém sa sústrediť. Konštantný nedostatok spánku spôsobuje stres, a ďalšie problémy následovne. Chrápanie spôsobuje problémy so spánkom nielen pre osobu ktorá chrápe, ale aj pre partnera. Chrápanie je znakom čiastočnej obštrukcie dýchania počas spánku, ale takisto môže byť i symptómom vážnejšieho problému akým je apnea. Keď je osoba v stave bdelosti, svaly hrdla udržiavajú pasívne prechod cez ktorý vzduch prúdi ľahko. Pri spánku sa tie štruktúry relaxujú. Pri zdravých osobách, tento priechod ostáva otvorení a vzduch prúdi ľahko. Ale, pre osoby ktoré chrápu, jazyk spadne k tomu priechodu, čo spôsobuje jeho zúženie. Vzduch prúdi týmto zúžením priechodom a vytvára aj špecifické vibrácie typické chrápaniu.

TESTOVACIE CVIČENIE JE NASLEDOVNE…

Jednoducho otvor ústa a začni žuvaním. Žuvaj jednu minútu.

Aby si vykonával toto cvičenie správne, uisti sa, že stoličky sa oddialia a znovu dotknú. Pamätaj si, že pery musia byť spojené celý čas.

Toto cvičenie je veľmi jednoduché, lebo ty nič nežuješ, čo ale však neznamená, že nebudeš cítiť malú bolesť. Spomaľ. Najprv žuj pomalšie, potom zrýchli pre lepšie cvičenie.

Môžeš robiť aj zvuk typu “mmm” kým žuješ. Tento zvuk lepšie otvorí tvoje hrdlo. Nie je to povinné, ale vylepší cvičenie.

Toto tkanivo je mäkké tkanivo a budeš cítiť ako sa otvárajú dýchacie cesty.

Svaly ktoré cítiš v hrdle, sú hlavným problémom chrápania. Ak si cítil že sa otvárajú tak.

TERAZ SI VYSKÚŠAL JEDEN Z 24 KROKOV!

Tieto cvičenia fungujú pretože idú priamo na zdroj problému a to obštrukcia dýchacích ciest. Keď dýchacie cesty sú blokované, vzduch má problémy dostať sa do pľúc, a keď prechádza zúžením priechodom, vytvára vibrácie, ktoré spôsobujú chrápanie. Najvážnejším problémom chrápania je to, že má často 2 až 3 dôvody – a kombinácia týchto spôsobuje nevyliečiteľnosť chrápania. Tento program je vlastne holistický prístup ku korenu každého jednotlivého problému.

IBA ZA 3 MINUTY DENNE, PROGRAM ŤA NAUČÍ AKO:

 • Zosilníš jazyk aby si mu zabránil spôsobovanie obštrukcie. … typický problém pre tých čo chrápu, a takisto nebezpečná a nezdravá metóda dýchania počas spánku
 • 3 silné cvičenia ktoré pomôžu uvoľniť stiahnuté hrdlo.
 • Ako zistiť rýchlo či máš nejaký blok v nose a 2 rýchle cviky na to.
 • Jediná dôležitá vec, ktorú musíš vedieť o slabej čeľusti a čo spôsobuje tvoje chrápanie…veľmi vážne
 • Pravý dôvod, prečo mäkké tkanivo v tvojom hrdle začne vibrovať ako zástava vo vetre, a od čoho chrápeš celú noc. …a prečo nosenie špeciálneho prístroja ti nepomôže!
Slabý jazyk, hrdlo alebo čeľusť spôsobujú obštrukciu dýchacích ciest. Za týmto nasledujú sťažnosti v oblasti nosa a mäkkého tkaniva. Spolu, toto sú najčastejších 5 príčin chrápania. Preto, ti predstavujeme 24 jednoduchých cvičení ktoré to vyliečia rýchlo od základov.

DÔVOD PREČO TIETO CVIČENIA FUNGUJÚ …

… je ten, že je zameraný na slabé svaly, ktoré spôsobujú obštrukciu dýchacích ciest…namiesto toho aby ich odstránil (ako operácia) alebo ich dá na stranu (tie divné prístroje). Tieto prístroje, popri tom, že sú neefektívne a nepohodlné, sú aj nebezpečné! Nemusím ti ani hovoriť, že ani chirurgický zákrok je bez rizíko, ale….najväčším rizikom chirurgického zákroku je to že na ne pristanete. A tieto nevyliečia nič! Môj program najprv diagnostikuje tvoj problém, a potom ti poskytne niekoľko jednoduchých, postupných cvičení, ktoré odstránia chrápanie. Niekoľko vecí ktoré sa dozvieš počas môjho programu:
 • Najdôležitejší a najmenej známy cvik na dýchanie, ktorý zmení váš spôsob dýchania…a ktorý odstráni tlak ktorý blokuje tvoje hrdlo a spôsobuje chrápanie.
 • Spôsob ako možes napodobniť zívanie, aby si otvoril hrdlo úplne.
 • Najúčinnejšie 2 polohy na spánok, ktoré znižujú chrápanie o 90% už v prvý večer ako ich vyskúšaš.
 • Čo môžeš urobiť s vrchnákom z fľaše a jednou novinou….myšlienka čo ti otvorí hrdlo za 2 minúty (metóda používaná aj profesionálnymi spevákmi – budeš prekvapený aký pocit to je!)
 • Spôsob, akým 3 vankúše, používané správne, ti môžu otvoriť dýchacie cesty okamžite a zbavia ta chrápania.
 • 15 minútové cvičenie, ktoré ťa zbaví psychickej záťaže a ktoré odstráni tlak zo svalov hrdla…a ktoré odstráni chrápanie vždy keď ho použiješ.
 • Jediné 3 zvláštne cvičenia svalov, ktoré vylieči veľkú väčšinu chrápačov aj keď nerobiš žiadne iné cvičenie.
 • Ako tieto jednoduché cvičenia môžu liečit vážne problémy s chrápaním, ako napríklad apnea (ale ak máte apneu je potrebné osloviť lekára, ja som to urobila)
Toto je iba vrchol ľadovca….a sú súčasťou komplexného sprievodcu, krok po kroku, ktorý ti pomôže zbaviť sa chrápania použitým 24 cvičení. Nemusíš ich použiť všetky. Vlastne, pridala som aj úvod, ktorým rýchlo zistíš svoju diagnózu len za 3 minúty. Potom, môžeš si vybrať zo 7 programov, podľa času ktorý budeš venovať cvičeniam denne, aj keď sú potrebné iba 3 minúty denne. Kniha je sprevádzaná aj ilustráciami, preto cvičenia sú veľmi jasné. Program ťa bude viesť za ruku po celú dobu, aby si robil všetko tak ako treba. A ak to urobíš, ja ti sľubujem že budeš mať dobré výsledky už od prvého večera a natrvalo sa zbavíš chrápania za 2-4 týždne.

AKO SA ZBAVIT CHRAPANIA A APNEI

Čo naozaj dostaneš, sú spokojné noci. Schopnosť spať pri tvojom partnerovi bez toho aby si ho zobudil/a. A dlhé, relaxačné večera po celý tvoj život…

… jednoduchou metódou, ktorá ťa isto zbaví chrápania bez chirurgického zákroku!


Nasledujúcich 100 exemplárov je k dispozícii s výraznou zľavou, čo znamená, že pokiaľ objednáš teraz, zaplatíš len:

Zaplatíš len:

39 Euro

23.9 Euro

Kniha k dispozícii za zľavenú cenu:

100

9

Posledný predaj prebehol dňa:

Bežná cena 39 Euro. Dnes: 23.9 Euro


Preto, ako sa dostávaš na koniec listu, je potrebné aby si stlačil tlačidlo Objednaj teraz! Prevedie ťa to na bezpečnú stránku, ktorá bude chrániť všetky tvoje osobné údaje. Po tom čo vyplníš formulár, dostaneš informácie k program Spokojný spánok!

A tak, za niekoľko minút môžeš začať cvičenia a budeš cítiť výsledky hneď.

Zapamätaj si, že ak máš akékoľvek otázky som tu. Moje kontaktné údaje nájdeš v tomto liste, môžeš ma osloviť s akýmkoľvek problémom. (môžeš požiadať aj o vrátenie peňazí, aj keď ich už nebudeš potrebovať)

Prihlás sa teraz a spi tak ako si nespal už roky len za niekoľko týždňov – alebo možno už dnes večer. Ako plus, dostaneš ešte, kompletne zdarma, 3 knihy, ktoré zmenia tvoj život ako bonus z mojej strany.

ČO OBSAHUJE KNIHA “AKO SA ZBAVIT CHRÁPANIA A APNEI”?

Iba niekoľko tém z obsahu:

“TENTO PROGRAM FUNGUJE KEĎ NIČ INE NEFUNGUJE!”

Všetko čo maš urobiť je investovať 3 minúty denne na program vytvorení špeciálne pre tvoje potreby. Nepotrebuješ žiadny zákrok alebo lieky, krémy či spreje aby tento program fungoval. Naopak, použijúc takéto riešenia sa môžeš vzdialiť od konečného vyriešenia problému. Aj keď tieto spôsoby sú veľmi drahé, liečia problémy jednotlivo a neúčinne. Všetci to môžu urobiť….taký je účinný! A nikdy …
 • Už nebudeš mať nepokojné noci z dôvodu chrápania
 • Nebudeš sa trápiť za spánok tvojho partnera
 • Nezobudíš sa unavený ráno
 • Nebudeš riskovať svoje zdravie zlými zvykmi na dýchanie od ktorých chrápeš
 • Nebudeš sa hanbiť že chrápeš na dovolenke, pri stretnutí rodinnom
 • A ani sa nebudeš trápiť ohľadom rôznych zákrokov či prístrojov na normálne dýchanie.

VYLIEČ SA Z CHRÁPANIE NAJJEDNODUCHŠÍM SPOSOBOM!

Nebolo by skvelé aby si mal znovu pokojnú noc…a aby si spal v tej istej posteli so svojím partnerom? Predstav si ten úsmev ráno, keď obaja ste mali pokojnú noc. Zobudíš sa relaxovaní, budeš mať viac energie počas dňa a ľahšie zaspíš v náručí partnera na konci dňa.

Nemôžeme tomu uveriť aký veľký bol pokrok doteraz!

pic-03-sns Dobrý deň, Posielam vám tento email aby som vás informovala o úspech môjho manžela. Začal s cvičeniami asi pred mesiacom, a nemôžeme tomu uveriť aké veľké pokroky dosiahol. Trápil sa s apneou a teraz chrápe iba občas a to veľmi málo. Konečne môže spať pokojne celú noc. Lekár mu predpísal použitie špeciálneho zariadenia, ale nemohol ho používať. Vyskúšal 3 rôzne modely, a skončil s tým že sa trápil namiesto to aby mal výsledky. Ďakujeme vám veľmi pekne za Váš program, ktorý nám veľmi pomohol. M.D. a D.D.
Ak stale rozmýšľaš nad tým …

Budeš veriť, že je vhodné tento problem zastaviť.

Ak si čítal potialto, to znamená že rozmýšľaš vážne nad zastavením tvojho chrápania. Ale viem, že si ešte predsa možno trošku skeptický. Asi sa pýtaš sám seba: “Bude tento program fungovať aj pre mňa?” Áno, sľubujem ti že bude. Odstránim akékoľvek riziko a dovolím ti vyskúšať ho za 56 dní aby som dokázala (tak ako som to urobila aj s cvičením). Prečo dôverujem tak svojmu programu? Pretože som sama cítila dôsledky, aj preto že cvičenia fungujú na tisícoch ľudí z celého sveta. Ich príbehy nájdeš na konci tohto listu. Oni (ako aj ich partneri) sú živým dôkazom fungovania programu. Tento program dokázal svoju účinnosť. Z tohto dôvodu, ak sa chceš zúčastniť programu dnes, ja ti zaručujem úspech za 56 dní. Prosím ťa, vyskúšaj tento variant. Ak nebudeš spokojný, vrátim ti peniaze. Vieš, ja ako bývalým chrapačom chápem tvojím frustráciám KTORÉ ja chcem je vyliečiť natrvalo chrápanie.

OBJEDNAJ TERAZ A ZÍSKAŠ AKO BONUS: KNIHU: “TAJOMSTVÁ ZDRAVÉHO ŹIVOTA”

5 Euro ZDARMA!
 • Nauč sa o všetkom čo potrebuješ aby si mohol kontrolovať a urobiť všetky opatrenia na zdravú životosprávu. V tejto knihy zistíš 25 tajomstiev medzi ktorými:
 • Ako kontrolovať stres, hnev, a množstvo soli na zníženie cholesterol.
 • Aké je dobré organické jedlo pre naše telo.
 • Ako si udržať zdravie cvičením, aj keď nemáš veľa voľného času.

A TO NIE JE VŠETKO ! DOSTANEŠ AJ: KNIHU: “40 METÓD NA DOBRÝ SPÁNOK”

5 Euro ZDARMA!
 • Nauč sa zobudiť sa každý deň o tej istej hodine pre vhodný rytmus.
 • Zisti aké je dôležité stravovanie pre dobrý spánok
 • Využi poobedňajšiu siestu pre čo najlepší spánok
 • Zisti aké môžu byť účinné dve alarmy pre dobrý spánok

ZÍSKAŠ AJ: KNIHU: “SUPER POTRAVINY PRE SUPER ZDRAVIE!”

5 Euro ZDARMA!
 • Naučíš sa ktoré potraviny by si mal jesť, a ktorým sa vyhýbať aby si mal super zdravie
 • Zistíš aké dôležité sú potraviny pre tvoju rovnováhu, pre celkový oddych a pre život taký aký si ho želáš.
 • Naučíš sa čo musíš urobiť aby si upravil svoj jedálniček a aby si sa tešil z vhodného denného menu.

Plná záruka na dobu 30 dní!
Spokojnosť zaručená

Kniha je písaná tak aby sa dala ľahko pochopiť a zapamätať. Aby som sa ustila, že máš všetky dôvody na jej zakúpenie a prečítanie, prevzala som všetky riziká a dávam ti silnú záruku.!

Ak objednáš knihu dnes, máš 30 dní aby si ju prečítal a použil rady z nej. Očakávam, že použiješ viacero metód aby si získal späť svoje vzťahy. Musíš cítiť, že si získal viac ako čo si invesoval.

V prípade, že nie si spokojný, požiadaj o vrátenie a ja ti vrátim peniaze bez otázok.

Viac ako 5000 ľudí z Slovenska si objednali za posledný rok!

Vlastnoručne sme na mape nižšie označili zákazníkov z Slovenska. Bohužiaľ, nebolo možné zahrnúť i medzinárodných zákazníkov, pretože mapa by bola príliš veľká.

ČO HOVORIA (BÝVALÍ) CHRÁPAČI O MOJOM PROGRAME:

“Moje chrápanie skoro zmizlo!”

Ďakujem veľmi pekne za tieto cvičenia! Vykonávam ich iba týždeň a už začínam pozorovať vynikajúce výsledky čo sa týka môjho chrápania. Predtým som si myslel, že proti chrápaniu sa nedá robiť nič bez chirurgického zákroku, ale tvoj program mi dokázal , že je to pravé naopak. Moje chrápanie už skoro zmizlo! V.J.

“Zachránil si ma. Ďakujem!”

Len čo som začal tvoj program na lepší spánok. Vyskúšal som viacero cvičení a už som si všimol vylepšenia v mojom chrápaní. Chrápal som dlhé roky než som objavil tvoj program a to poškodilo moje vzťahy s rodinou. Nechcem postúpiť k operáciu alebo používať roôzne prístroje. Zachránila si ma. Ďakujem. S.V.
Bežná cena 39 Euro. Dnes: 23.9 Euro

Kniha k dispozícii za zľavenú cenu:

100

9

Posledný predaj prebehol dňa:

P.S. Program ti môže pomôcť, ale prvý krok musíš urobiť sam. Teraz je moment aby si sa zbavil chrápania už od dnes večera! Je veľmi pravdepodobné, že tento program ti pomôže. Aj keď nevylieči možno natrvalo, určite vylepší symptómy a uľahší stavy. Dobré je aby si sledoval pokyny tvojho lekára. Apnea je vážne ochorenie a vždy ho musí liečiť lekár. P.P.S. Pamätaj, že ak budeš banovať môžeš požiadať o vrátenie peňazí v nasledujúcich 30 dňoch…bez otázok. Preto nerozhoduj hneď – vyskúšaj a lieč svoje chrápanie postupne.

Ponuka je platná : až do vypredania zásob.

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.