GINKGO BILOBA
Mozkové tonikum
600 Kč
-
349 Kč
(Získáte poštovné zdarma!)
Balíček obsahuje:
2 krabic GINKGO BILOBA 60 pilulí
 • GINKGO BILOBA je přírodní produkt, doporučený pro normalizaci mozkové cirkulace a zlepšení intelektuální výkonnosti.
 • MOZEK A JEHO FUNKCE: Mozek je hlavním koordinátorem a řídící centrum organismu, který se skládá z více než 10 milionů neuronů. Mozková aktivita zahrnuje kognitivní funkce, prostřednictvím kterých člověk poznává realitu, mezi ně patří: pozornost, paměť, myšlení a učení. Informace, které si musí člověk zapamatovat vyvolávají v neuronech změnu elektrického membránového potenciálu, a jsou dočasně zachovány jako elektrické aktivity; v závislosti na intenzitě, informace může být “impregnována” na delší či kratší dobu. Výrobek obsahuje směs rostlin, které stimulují mozkovou cirkulaci a pomáhají k mentální stimulaci, čímž odstraňují příznaky, ke kterým dochází v průběhu procesu stárnutí, fyziologické a / nebo patologické (nedostatek pozornosti, snížení paměti, mentálního soustředění, snížení mozkové cirkulace), je také doporučen v případě cévních onemocnění a neurosenzorických poruch, které se mohou objevit v každém věku.
 • Pomáhá k: – normalizaci mozkové a periferní cirkulace – normálnímu fungování nervového systému: – normalizací energetického metabolismu na kortikální úrovni, – normalizací syntézy ATP (adenosintrifosfátová kyselina je forma skladování energie na buněčné úrovni) – harmonizací psycho-emocionálního stavu, – optimálnímu fungování schopnosti koncentrace a paměti – zefektivnění intelektuální výkonnosti – snížení psychické a mentální únavy – normálnímu fungování sluchu – udržení optimální rovnováhy.
Získáte poštovné zdarma
30 denní garance spokojenosti
Poštovné zdarma
Nebo následující výhodná řešení:
120 denní balíèek
4 krabic
900 Kč
-
579 Kč

Cena za položku: 144 Kč

Získáte poštovné zdarma
30 denní garance spokojenosti
Poštovné zdarma
240 denní balíèek
8 krabic
1500 Kč
-
899 Kč

Cena za položku: 112 Kč

Získáte poštovné zdarma
30 denní garance spokojenosti
Poštovné zdarma
Jak snížit cholesterol za 26 dnů přirozeně, bezpečně a jednoduše
900 Kč
-
559 Kč
(Získáte poštovné zdarma!)
Balíček obsahuje:
Knihu Jak snížit cholesterol za 26 dnů přirozeně, bezpečně a jednoduše
+ Bonus: Tajemství pro zdraví život
+ Bonus: Zbav se stresu a úzkosti ve tvém životě
+ Bonus: Praktická příručka pro zdravou stravu
 • Můžete zjistit, jaké spojení je mezi váhou a vysokými úrovněmi cholesterolu.
 • Nejlepší jídla, která se ukázala být efektivní při léčbě cholesterolu
 • Inteligentní kombinace jídla, které má výhodné účinky za krátký čas
 • Jídla a pití, které si můžete užít, a o kterých jste nic nevěděli.
Získáte poštovné zdarma
30 denní garance spokojenosti
Poštovné zdarma
Výživa a přírodní postupy při léčbě vysokého krevního tlaku
900 Kč
-
559 Kč
(Získáte poštovné zdarma!)
Balíček obsahuje:
1Knihu Výživa a přírodní postupy při léčbě vysokého krevního tlaku
1 Bonus: Tajemství pro zdraví život
1 Bonus: Zbav se stresu a úzkosti ve tvém životě
1 Bonus: Praktická příručka pro zdravou stravu
 • Tento materiál obsahuje podrobné informace o tom, jak snížit krevní tlak, s použitím přírodních postupů, jako je změna stravy, konzumace určitých rostlin a zdravější životní styl.
 • Dále jsou tam uvedené zajímavé věci o tom, jak tvůj životní styl ovlivňuje krevní tlak. Zjistíš, jak toxiny z potravin, které konzumujeme, a z okolního prostředí nám ovlivňují krevní tlak.
 • Zjistíš více informací o následcích kouření a alkoholu. I když nebudeme zacházet do podrobností, uvidíš, že ovlivňují negativně krevní tlak. I když existují argumenty, že alkohol pomáhá ke správnému fungování tepen a srdce, zjistíš, že aniž bys pil alkohol, můžeš získat dvojnásobné účinky pro tvůj organismus! Velmi zajímavé čtení bude o dvou typech cholesterolu a tuků. Dva jsou zdravé, dva škodlivé.
Získáte poštovné zdarma
30 denní garance spokojenosti
Poštovné zdarma
Jak rozpustit a odstranit kameny z ledvin bez bolesti do 24 hodin
900 Kč
-
559 Kč
(Získáte poštovné zdarma!)
Balíček obsahuje:
1Knihu Jak rozpustit a odstranit kameny z ledvin bez bolesti do 24 hodin
1 Bonus: Super potraviny pro super zdraví!
1 Bonus: 14 tajemství pro zvýšení sebevědomí
1 Bonus: Zdraví zajišťuje dodávky domů!
 • Plán obsahující pouze 3 kroky, jednoduše a přímo, pro překonání ledvinového onemocnění, i když toto onemocnění spočívá v renální insuficienci, ledvinových kamenech, komplikací na úrovni ledvin v případě diabetiků, chronických infekcí na úrovni ledvin… Je nemožné, aby se tato onemocnění znovu vrátila, pokud se jich zbavíš od kořenů.
 • Poznámkový blok o dietách, který můžeš používat pro sledování Receptů a Diet proti ledvinovým problémům svým vlastním tempem, podle tvého rozvrhu a dle tvých vlastních preferencí. Tato věc všechno hodně usnadní.
 • Obrovské chyby, které denně opakuješ a které škodí tvým ledvinám a pomáhají k vývoji onemocnění ledvin. Musíš přestat je opakovat … dnes!
 • Pokud již jsi v pokročilém stavu, zjistíš jaká metoda na odstraňování zůstatků, toxinů a přebytečné vody z krve je vhodná pro tebe tak, abys ji mohl provést sám.
 • Vitamíny, které působí jako jed na tvoje ledviny. Příliš často, 80% pacientů je konzumuje denně.
Získáte poštovné zdarma
30 denní garance spokojenosti
Poštovné zdarma
btn-no-tnx

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.