header_TIN-CZ

POZOR! Pokud ty, nebo někdo blízký trpí tinnitem, pak stojí za to prostudovat tento materiál

Bývalý pacient, který trpěl tinnitem prezentuje holistický systém, který má za cíl snížit a proč ne dokonce úplně odstranit hluk z uší. Pokud použiješ tuto metodu, máš vysoké šance získat zpět svou vnitřní rovnováhu, tato strategie předpokládá pouze pět kroků.

NAUČÍŠ SE JAK:

 • Bez braní léků
 • Bez audio terapií nebo psychiatrických léčeb.
 • Bez jakýchkoliv riskantních chirurgických zásahů
 • Bez ohledu na to, zda je o subjektivní, objektivní, přerušované nebo nepřetržité formy tinnitu
 • Rychleji, než si dokážete představit

Materiál napsal autor – Specialista na výživu, poradce v oblasti zdraví, lékařský výzkumník a autor několika úspěšných knih.

Milý příteli/ Milá přítelkyně Pokud trpíš tinnitem, zde ti představujeme systém na vyléčení tohoto onemocnění, bez konvenčních metod. Obsahuje stejnou metodu, kterou použilo mnoho lidí, nacházející se ve stejné situaci, a měli významné výsledky.
Lucas-Petersen-v1

Jmenuji se Lucas Petersen a v posledních 14 letech, během dlouhého procesu testování, experimentování a vývoje se mi podařilo vytvořit systém, který je založen na mnoha hodinách intenzivního lékařského výzkumu pro odstranění tinnitu.

Pokud trpíš jedním z příznaků uvedených níže, tento materiál ti pomůže zvrátit a následně odstranit tyto problémy a onemocnění z tvého života. Vše co musíš udělat je následovat jednoduchou cestu, složenou z několika kroků a holistických léčeb.

TRPÍŠ NĚKTERÝM Z NÁSLEDUJÍCÍCH EMOCIONÁLNÍCH NEBO FYZICKCÝH PŘÍZNAKŮ?

 • Nepřetržité nebo přerušované zvonění v uších (bez ohledu na úroveň nebo závažnost)?
 • Nepřetržité nebo přerušované bzučení, syčení, klepání, tlukot, pískot v uších?
 • Velmi silný zvuk v uších, jehož původ neznáš?
 • Mírná nebo střední ztráta sluchu?
 • Menierova choroba?
 • Bolest ucha, nebo pocit, že máš ucho něčím plné?
 • Jsi posedlý onemocněním, kterým trpíš?
 • Jsi ve stavu úzkosti, napětí, neklidu nebo vyčerpání v důsledku problémů s ušima?
 • Utrácíš spoustu peněz za léky a prášky, které nemají žádný účinek?
 • Chceš vyléčit tinnitus, ale nevíš která léčba je nejlepší, kvůli příliš velkému množství informací k dispozici na internetu a mezi „odborníky”?
Pokud si přeješ zjistit jak si vylepšit stav v případě onemocnění Tinnitus… máš před sebou zajímavý materiál.

CO JE VLASTNĚ TINNITUS?

schema-tinitus

TENTO SYSTÉM ZDE PREZENTOVANÝ VÁM POMŮŽE:

 • Výrazně zlepší dané onemocnění. 85% osob, které zkouší konvenční léčby, prášky a léky, nebo chirurgické zákroky, přiznalo následně, že dané zákroky snížili hluk v uších pouze dočasně, ale ve většině případů tinnitus se následně zhorší, v porovnání s původním stavem.
 • Vyléčí tinnitus holistickým způsobem. A tato věc je prokázaná – vyléčení tinnitu není možné, pokud budeš řešit pouze jeden z mnoha faktorů, které vedou k vzniku tohoto onemocnění. Musíš útočit na onemocnění na několika frontách. Pokud jsi někdy vyzkoušel vyléčit tinnitus s použitím jednodimenzionální léčby, například různé léky, bylinné doplňky nebo dokonce diety na detoxikaci a neměl jsi úspěch, je velmi pravděpodobné, že to bylo kvůli tomu, že použitá metoda útočila pouze na jeden aspekt onemocnění.
 • Vyléčí tinnitus bez použití standardních léků nebo léčeb. Prášky a riskantní chirurgické zákroky na léčení tinnitu někdy fungují, ale pouze částečně a dočasně (dle typu a závažnosti onemocnění), ale vedlejší účinky jsou ošklivé a nebezpečné. Malý počet trpících lidí, kteří se naučili jak vyléčit tinnitus řešením problémů od jejich kořene, a aniž by konzumovali prášky nebo jiné léčby z lékáren, může tvrdit, že udržují jejich organismus chráněný před tinnitem natrvalo.
 • Vyléčí tinnitus prostřednictvím jistého, efektivního a jasného plánu. Pokud jsi frustrovaný a zmatený kvůli přebytku špatných a rozporných informací a rad, tato kniha ti prezentuje systém, který má za účel úplně odstranit toto onemocnění. Po přečtení knihy budeš, doufáme, moci říci: „Konečně jsem to pochopil!” Všechny kousky skládačky najednou budou vypadat správně uspořádány tak, že budeš mít jasný přehled o tinnitu. Konečně pochopíš pravdu o své nemoci a skutečné příčiny, které jsou kořenem tohoto problému. A tak doufáme, že se budete cítit lépe než kdy jindy !

MŮJ DLOUHÝ A FRUSTRUJÍCÍ BOJ S TINNITEM

tinitus-durere

Bylo mi 29 let a žil jsem život naplno. Dny byly dlouhé a čas ubíhal pomalu. Měl jsem práci, kde jsem trávil část mého času a byl jsem zodpovědný ve všem, co jsem dělal. Po skončení pracovní doby jsem se vracel domů, pomáhal jsem mým dvěma dětem psát úkoly. Pořád jsem někam spěchal, ale byl jsem plný energie. Vždycky jsem si našel dost času, abych strávil pěkné chvíle se svou manželkou, ale také abych vyřešil všechny problémy týkající se domácnosti. Nicméně, cítil jsem, že stres se hromadí, i když všechno bylo v té době pod kontrolou. Bohužel všechno se mělo změnit.

Jednou večer, když jsem se vrátil z práce, šel jsem do restaurace spolu s několika kamarády na několik hodin, pro zasloužené odreagování. Poté, co jsem strávil tři hodiny v hlučném prostředí restaurace, přímo vedle reproduktorů, začala mě bolet hlava a neustále jsem slyšel stejný hluk v uších.

Druhý den ráno jsem byl překvapen, protože jsem slyšel jemný zvuk, zvonění v uších. Nepovažoval jsem to za důležité, a začal jsem svůj den jako by se nic nestalo. Šel jsem do práce, zvládl jsem další rušný den, aniž bych si myslel, že můj život je ve zlomovém bodě, vyloženě ve špatném okamžiku.

Po několika dnech, hluk v uších se stal více zřejmým. Bylo to jako průběžné bzučení, po němž následovali doby tlukotu, jako neurčité zvuky bubnů. Neuplynulo moc času a hluk se stal tak znepokojující, že mi lezl na nervy. Cítil jsem, že můj mozek exploduje. Bez ohledu na to, co jsem dělal, nemohl jsem se zbavit toho nepříjemného zvuku – ve dne, v noci jsem ho slyšel v uších a tato věc začínala mít negativní dopad na mém životě. Navštívil jsem svého lékaře, ten mě vyšetřil, ale bez žádného výsledku. Myslel si, že jde o jednoduchou migrénu, způsobenou stresem. Snažil jsem se více relaxovat a to trochu pomáhalo. Nicméně, vůbec jsem se nemohl zbavit toho bzučení v uších. Po několika týdnech a návštěvách u lékaře, začal mít podezření ohledně mého zdravotního stavu a připustil, že je to něco závažnějšího než si myslel původně. Začal mi dělat řadu testů zaměřených na odstranění nejhorších podezření. Po určité době, která se mi zdála jako věčnost, kdy jsem dělal mnoho testů, jsem konečně dostal diagnózu: Tinnitus. „Konečně”, říkal jsem si „Vím, co to je. A tak můžu začít s léčbou”. Netrvalo to dlouho, než pocit úlevy se změnil v paniku, zatímco lékař mi vysvětloval, že neexistuje lék na toto onemocnění, dokonce ani univerzální léčba a že si prostě budu muset zvyknout na zvonění v uších, stejně jako to udělalo tisíce dalších lidí na celém světě. „Žít s neustálým hukotem v mé hlavě?!” přemýšlel jsem. „To v žádném případě nemůžu!”

ŠOKUJÍCÍ PRAVDA OHLEDNĚ KONVENČNÍCH LÉKŮ PROTI TINNITU A ZBYTEČNÝCH CHIRURGICKÝCH ZÁKROKŮ!

Po několika měsících jsem šel k lékaři (který byl i psychiatr), a popsal jsem mu tu nesnesitelnou situaci, ve které jsem se nacházel. Doporučil mi řadu léků na předpis, především léky proti úzkosti, léky na relaxaci svalů a antidepresiva.

Můžu říct, že žádné z nich mi nijak nepomohlo.

Chodil jsem od lékaře k lékaři a čekal jsem, že u nich najdu řešení – jakékoliv osvobození! Hluk byl slyšet pořád hlasitěji – v některých dnech dosahoval až 70-80 decibelů – a potřeboval jsem pomoc! Život už mi nepatřil. Nemohl jsem pracovat (kvůli hlasitému zvuku v uších bylo nemožné dodržovat své odpovědnosti v práci nebo doma); byl jsem nervózní, velmi snadno jsem projevoval svůj hněv vůči rodině (koneckonců, každý maličký zvuk, který dělali v domě mi zhoršoval situaci…); moje zdraví se obecně zhoršilo (už jsem nemohl pořádně jíst nebo spát); můj stav deprese byl v pokročilém stádiu. Pomalu jsem dosáhl kritického bodu a uvědomoval jsem si to. Něco se muselo udělat rychle a musel jsem rychle jednat, jinak bych ztratil trpělivost a jasnou mysl! Vzal jsem si pár týdnů volna z práce. Změnil jsem asi deset lékařů a každému jsem si stěžoval o tom, že slyším tlukot a zvuky v uších, a jiné příznaky, které jsem prožíval. Ale jedinou odpověď, kterou jsem dostal, bylo, že jediná varianta pro mě je operace. Neuvěřitelné, myslel jsem si, ale následně jsem zjistil, že ve většině případů, operace byly naprosto zbytečné a mohly by mít katastrofální, nevyléčitelné následky. Někde uvnitř jsem si říkal, že musí existovat alternativa, nějaká zdravá alternativa.

14 LET STUDIA, VÝZKUMŮ, TESTOVÁNÍ, CHYB A EXPERIMENTŮ

Přestal jsem brát předepsané léky a léky na relaxaci svalů. Byl jsem odhodlán najít přirozený způsob, jak vyřešit můj problém bez ohledu na to, co mi doporučovali lékaři. Uvědomil jsem si, že jsem se stal posedlým holistickými tématy a výživou. Chtěl jsem vědět všechno, co se dalo zjistit o tom, jak léčit tinnitus a jak zabránit tomu, aby se vrátil – úplně jsem se ponořil do tohoto hledání. Začal jsem studovat toto téma do hloubky – a těžce. Koupil jsem všechny knihy, které jsem našel o tématu ušních infekcí, nervových onemocnění, onemocnění splavů, zvukové terapie, orientální medicíny, detoxikace, stravě, výživě a tak dále. Strávil jsem bezpočet hodin v knihovně mezi hromadami knih, časopisů a magazínů o hučení v uších, ztrátě sluchu a výživě, a přečetl jsem každé slovíčko. Přečetl jsem doslova stovky lékařských knih od začátku do konce. Moje osobní knihovna se rozrostla na 600 svazků o zdraví a výživě, které jsem přečetl a téměř jsem je znal zpaměti. Ale v mém výzkumu jsem nechtěl být pouze knihomolem. Mluvil jsem s mnoha pacienty s tinnitem a čerpal jsem znalosti od každého lékaře, s kterým jsem měl příležitost diskutovat. Ale nemluvil jsem pouze s lékaři. Diskutoval jsem také s bylinkáři, homeopaty, léčiteli apod. Tímto způsobem bych chtěl všem poděkovat za jejich trpělivost a za to, že mi pomohli najít řešení pro mé onemocnění.

VYZKOUŠEL JSEM VŠECHNO!

Moje znalosti získané z knih a rozhovorů jsou jedna věc, ale nedají se porovnat s tím, co zjistíš ze samotných zkušeností. Vědecké informace, čísla a teorie nestačí. Vyzkoušel jsem jiné druhy předepsaných léků (jiné prášky proti úzkosti a antidepresiva), včetně léků na relaxaci svalů, vitamínů a orientálních léčivých bylin. Denně jsem konzumoval takové léky a doufal jsem, že uvidím změnu. Koupil jsem si také mnoho CD s „bílým” zvukem a vykonal jsem mnoho zvukových terapii, ale všechno bylo bez úspěchu. Vyzkoušel jsem každou léčbu na Tinnitus známou ve vědecké a přírodní oblasti, s velikým přesvědčením, touhou a naději. Očekával jsem změnu, myslel jsem si, že nakonec musím najít něco, co vyléčí mou nemoc a získám zpět můj život. V průběhu let jsem utratil malé jmění zkoušením každého typu produktu a léčby, které existovaly. Vyzkoušel jsem: léčebné byliny, osvěžující produkty, detoxikační kůry, vitamínové terapie, hydroterapie, aromaterapie, makrobiotiku, reflexologii, čínskou orientální medicínu, vegetariánskou dietu, dietu Wai, psychiatrické léčby a mnoho dalších jiných… vyzkoušel jsem prakticky všechno!

NEDOSTATEK SPÁNKU, STRES A ÚZKOST KVŮLI TINNITU VEDLY K ZÁVAŽNÝM HALUCINACÍM

I když jsem občas našel malou útěchu, bylo to pouze dočasně, a zvonění v uších se mstivě vracelo, někdy to bylo dokonce horší, než když jsem začal brát léky. Prostě jsem už nemohl spát. Byl jsem pořád ve stresu, nervózní a depresivní. Extrémní nedostatek spánku, se silnou úzkostí a stresem, které jsem prožíval v tomto období, vedly k halucinacím. Začal jsem vidět oslepující světla uprostřed dne, když jsem se procházel nebo když jsem řídil, a prožíval jsem řadu dalších zvláštních a děsivých zážitků, v důsledku extrémního emocionálního stavu, ve kterém jsem se nacházel. Moje situace se stala mnohem nebezpečnější a děsivější než kdy jindy, a vzpomínám si, že jednou jsem byl blízko kolapsu na ulici, když jsem šel na lékařskou prohlídku. Tinnitus se stal víc než nepřetržitý nepříjemný zvuk, který mi stále zněl v uších. Změnil se ve významnou hrozbu pro moji bezpečnost a moje zdraví, a tudíž i pro moji rodinu.

PODSTOUPIL JSEM CHIRURGICKOU OPERACI TRVAJÍCÍ 4 HODINY, NA VYLÉČENÍ TINNITU

V zoufalství, a kvůli extrémní úrovni, na kterou se nemoc dostala a také kvůli možným následkům, naplánoval jsem si chirurgickou operaci na úrovni sluchového systému, s důvěrou, že to vyřeší, nebo alespoň zlepší můj zdravotní stav. Nebyl jsem moc nadšený, že to musím udělat, ale můj lékař chválil daný zákrok, a jeho efektivitu na úrovni sluchového nervu, a tak jsem se rozhodl přijmout to riziko. Operace trvala přibližně 4 hodiny, a když jsem se probudil, cítil jsem neuvěřitelné uvolnění. Po několika dnech jsem byl propuštěn a zdálo se, že operace byla úspěšná. Úroveň bzukotu klesla a zdálo se mi, že konečně pro mě existuje naděje. Začal jsem lépe odpočívat a byl jsem znovu uvolněný a žoviální, tak jak mě všichni znali. Ale po krátké době, mé naděje zmizely. Za méně než měsíc jsem začal cítit silnou bolest a pocit tlaku v uších a zvuk se vrátil. A tentokrát byl slyšet hlasitěji než kdy jindy. Byl jsem přesvědčen, že mé ušní bubínky se chystají explodovat. Prožíval jsem strašnou NOČNÍ MŮRU! Moje největší obavy se staly skutečností. Okamžitě jsem zavolal lékaři a křičel jsem na něj, že moje nemoc se vrátila a že je mnohem závažnější než předtím. Už jsem věděl, co mi řekne: že je potřeba několik měsíců na to, aby se mohl vyjádřit přesně ohledně výsledků a že někdy onemocnění je závažnější předtím, než zmizí (to jsem již četl v knihách o chirurgických operacích na odstranění tinnitu, před několika lety), ale tady nešlo o proces zotavení! Snažil jsem se ze všech sil přesvědčit svého lékaře, že tak silný zvuk se nemůže objevit v rámci procesu zotavení a že s největší pravděpodobností operace se nezdařila, ale žádný argument ho nepřesvědčil.

NICMÉNĚ, STÁLE JSEM TRPĚL TINNITEM!

Uplynuly tři měsíce, pomalu a bolestně, a během čtvrtého měsíce se moje onemocnění stalo naléhavějším než kdy jindy. Navštívil jsem svého lékaře, který se omluvil formálním a zdvořilým způsobem, a řekl mi, že mu je líto, že operace nepomohla a že mi jinak nemůže pomoci. Z čistého zoufalství jsem si koupil několik knih o alternativní medicíně na hučení v uších a byl jsem překvapen, najít ve všech dietní doporučení a terapie založené na vitamíny a doplňky stravy. Ani tyto postupy nefungovaly. Vím to, protože jsem je vyzkoušel všechny a stále trpím tinnitem.

TEĎ, PO 14 BOLESTIVÝCH LETECH A TÍSICI HODINÁCH PRÁCE, SE MI PODAŘILO NAJÍT ŘEŠENÍ NA MŮJ PROBLÉM

Nejsem ten typ člověka, který by to lehko vzdal, když se rozhodne něco udělat. Když víc než tucet lékařů, na které jsem se obrátil mi nemohli pomoci rozhodl jsem se, že si pomůžu sám. Možná to byla frustrace, nebo možná pocit zachování mě tlačil do toho jít, ale byl jsem velmi motivovaný najít si léčbu. Samozřejmě že to trvalo celé měsíce, které jsem trávil čtením, studováním a experimentováním, ve snaze najít optimální kombinaci léčeb, které od té chvíle odstranili zvonění v uších. Získal jsem znovu kontrolu nad svým životem a doufám, že i ty budeš moci udělat to samé! Po více než 14 letech tvrdé práce a denních důkladných výzkumů, poté, co jsem prožil chvíle vítězství a po dlouhém testovacím procesu, desítky rozhovorů a experimentů, se mi podařilo najít léčbu tinnitu. Ze všech pravd a důkazů, omylů a lží … puzzle onemocnění tinnitu bylo v mém případě vyřešené. Trvalo mi to víc než rok vyleštit a zdokonalit můj objev, a nakonec jsem jej vyzkoušel na sobě, s velkým očekáváním a vášní. K mému překvapení, po několika týdnech léčby…

TINNITUS ZMIZEL!

Trvalo to několik let a mnoho výzkumů než jsem se dostal tam, kde jsem dnes, kdy vím přesně, co funguje a co ne. Ano, po několika zoufalých pokusech, nespočetných a zbytečných léčeb, mnoho zklamání a chvílích utrpení, jednoduchý holistický systém mi otevřel dveře k životu bez tinnitu. Byl jsem tak rád, že tinnitus a další související příznaky (např. poruchy sluchu) zmizely. Po letech utrpení jsem konečně byl vyléčen z tinnitu.

Překvapivě všichni ostatní, kteří používali tuto metodu po mně, se těšili ze stejných výsledků

Začal jsem také testovat můj systém na jiných pacientech, kromě mě a měl jsem stejný revoluční úspěch! Za méně než sedm týdnů, v průměru 27 z 27 mužů a žen, kteří se podíleli na mém experimentu se zcela zbavili tinnitu. Co je ještě zajímavější je to, že to fungovalo na všech typech tinnitu a na všech úrovních jeho závažnosti – bez ohledu na věk testovaných mužů a žen.

VŠICHNI MUŽI A ŽENY, KTEŘÍ POUŽÍVAJÍ TUTO METODU, MĚLI NÁSLEDUJÍCÍ VÝHODY:

 • Pocit napětí, úzkosti, rozrušení a vyčerpání způsobené tinnitem zmizely během několika dní.
 • Osobní vztah s blízkými se výrazně zlepšil, stejně jako produktivita v práci.
 • Cítili se šťastnější, klidnější a energičtí.
 • Poznali významná zlepšení v oblasti jiných zdravotních problémů.
 • Cítili se svěží a prohlásili, že vypadají mladě a živě.
Takže teď jsem si udělal čas na editování a upravení systému, tak abych jej optimalizoval a ujistil se, že nabízí dlouhodobé a vynikající výsledky. A nejlepší zpráva je, že teď i ty ho máš k dispozici!

OBJEVIL JSEM MIMOŘÁDNÉ VĚCI!

První věc, kterou jsem zjistil, bylo, že téměř každý, kdo se léčí z tohoto onemocnění je oloupen farmaceutickými společnostmi. Tinnitus a farmaceutický průmysl jsou plné marketingových upírů, kteří jsou stále bohatší, ale odkládají tvé vyléčení! Druhá věc, kterou jsem zjistil je, že téměř každý dělá chyby ve způsobu, jak se snaží kontrolovat a léčit tinnitus. Je to prokázaný fakt, metody, které pravděpodobně zkoušíš právě teď na vyléčení tvé nemoci, ti dlouhodobě můžou víc uškodit, než udělat dobře.

VYLÉČIŠ TINNITUS NEBO SI TOTO ONEMOCNĚNÍ ZHORŠÍŠ?

Pokud budeš dělat stejné fatální chyby jako většina pacientů s tinnitem, možná budeš mít kontrolu nad tímto onemocněním dočasně, ale dlouhodobě se tato nemoc a tvůj zdravotní stav zhorší. Uvědomil jsem si to na vlastní kůži, zjistil jsem, že neexistují magické prášky, nebo univerzální produkty, jako jsou léky proti úzkosti, riskantní operace, speciální diety, léky na relaxaci svalů, vitamíny nebo přírodní doplňky, které by tuto nemoc vyléčili. Můžou mít pozitivní účinek dočasně, ale zanedbávají skutečné příčiny nemoci, a zvuk v uších nezmizí, ale dokonce se zhorší ve většině případů. Navíc, mnoho mužů a žen trpí jinými zdravotními komplikacemi, po používání různých léků, nebo operaci, a to protože konvenční léčby neřeší problém u jeho kořene. Nemůžeš vyřešit tak vážný vnitřní problém pomocí léků a chirurgických zákroků, které jsou zaměřeny na příznaky tinnitu – nemůžeš oklamat své tělo – ale musíš pracovat se svým organismem, ne proti němu, a tak vyřešíš původ problému!

POZOR! TINNITUS MŮŽE BÝT VELMI NEBEZPEČNÝ, POKUD SE NELÉČÍ

Kromě běžných důvodů pro vznik tinnitu, jako je například poškození nervů ucha (ulita nebo hlemýžď ucha) nebo problémy s dutinami. Je také možné, že nemoc je vyvolána závažnou infekcí v uchu. Jsou také případy tinnitu způsobené aneurysmy nebo mozkovými nádory. Pokud se nepodaří správně diagnostikovat onemocnění (v knize, budeš mít přístup k vysoce účinnému diagnostickému nástroji) a infekce nebo onemocnění na úrovni mozku se neléčí včas, můžeš trpět vážné následky později a dlouhodobě. Jak můžeš vidět, tinnitus není onemocnění, které můžeš ignorovat, nebo na které si časem zvykneš.

CHIRURGICKÉ OPERACE NA ODSTRANĚNÍ TINNITU NEFUNGUJÍ VŽDYCKY A MOHOU ZHORŠIT TVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV, NEBO DOKONCE ZPŮSOBIT NENAPRAVITELNÁ POŠKOZENÍ SLUCHU

Tinnitus je systematické onemocnění, vyvolané spoustou fyzických, emocionálních (psychologických) faktorů a životním prostředím. Může být také stimulován konkrétními důvody, které se týkají organismu pacienta. Proto Tinnitus nemůže být nikdy vyléčen zlepšením krevního oběhu, pomocí léků na relaxaci svalů, “maskováním” zvuku nebo odstraněním nervu sluchového systému. Jediný způsob, který máš k dispozici na vyléčení tinnitu je správná diagnóza jednotlivých příčin, které jej způsobují a řešení daných příčin prostřednictvím holistického multidimenzionálního programu. Toto je jediný způsob jak získat odstranění a prevenci recidivy onemocnění v budoucnu. Když jsem si toto uvědomil, a poté, co jsem zjistil co se vlastně děje v lékařském průmyslu na léčení tinnitu a jiných onemocnění, rozhodl jsem se něco udělat a všechno sepsat, tak abych pomohl i jiným trpícím lidem. Pokusil jsem se dát k dispozici co nejvíce lidem knihu, kterou jsem napsal a systém léčby, který jsem vyvinul. Moje metoda pomohla tisícům lidí z celého světa trpících tinnitem, aby se zbavili navždy toho zvonění v uších a odstranili příznaky spojené s tímto onemocněním. Teď i ty máš k dispozici tuto metodu, v jednom balíčku:

HOLISTICKÝ SYSTÉM, KTERÝ TĚ NAUČÍ JAK VYLÉČIT TINNITUS RYCHLE A NATRVALO. POMOCÍ TÉTO METODY SI TAKÉ ZLEPŠÍŠ SLUCH, VYVÁŽÍŠ SVÉ TĚLO A ZBAVÍŠ SE TINNITU!

Materiál, který ti představuji má několik stovek stran, a obsahuje veškeré informace, které potřebuješ pro použití této tajné a přírodní léčby. Jde o systém jedinečných a silných technik, ale také příručka, která tě naučí krok za krokem jak se zbavit tinnitu, a tato příručka je založena na zkušenostech získaných během 14 let výzkumů. Tento program obsahuje veškeré informace, které budeš kdy potřebovat na odstranění tinnitu navždy během několika týdnů, aniž bys musel užívat prášky, bez operace a bez vedlejších účinků.

Následujících 100 výtisků je k dispozici s významnou slevou, což znamená, že pokud objednáte nyní, zaplatíte pouze:

Zaplatíte pouze:

1000 Kč

599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

9

Poslední prodej proveden dne:

Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč


MÁŠ PŘED SEBOU KOMPLETNÍ PŘÍRUČKU, ODLIŠNOU OD OSTATNÍCH ZDROJŮ INFORMACÍ NEBO ŘEŠENÍ NA PROBLÉM TINNITU, PROTOŽE…

 • Systém se upraví dle potřeb tvého organismu. Každá osoba je úplně odlišná od druhé. Neexistují dva identické důvody pro vznik tinnitu. Proto, metoda, kterou jsem navrhl, ti pomůže upravit si program léčby a metody léčení podle tvého konkrétního případu. Naučíš se, krok za krokem, jak být svým vlastním „vědcem” a najít subtilní faktory ve tvém těle, tvůj životní styl a prostředí, které tě obklopuje, faktory, které by ti měli upoutat pozornost.
 • Program je interaktivní: ukáže ti přesně jak porazit nemoc, pokud jej budeš dodržovat. Ukáže ti jak začít používat metody, a uvidíš i výsledky. Uvidíš výrazné pozitivní zlepšení, téměř okamžitě poté, co začneš používat techniky tohoto programu. A jak budeš postupovat, ucítíš silněji účinek metod, a zvuky způsobené tinnitem budou mít nižší intenzitu a sílu.
 • Systém je trvalé řešení, protože ti pomáhá vyléčit a zabránit vzniku tinnitu v budoucnu, nejen si „zvyknout” žít s tímto onemocněním. Nedůvěřuj takovým řešením, kde se ti nabízí rychlý lék na tinnitus. Neexistují magické prášky, ani žádný univerzální „klíč” na tuto nemoc (nebo na jakoukoliv jinou nemoc, když už jsme u toho). Řešení, které ti nabízím teď je inteligentní, vědecký přístup, který ti v první řadě pomůže udržovat nemoc pod kontrolou a odstranit zvuky, které slyšíš během několika týdnů (období záleží na závažnosti onemocnění). Můj program tě také naučí jak se vyhýbat recidivy této nemoci.
 • Je to přírodní a jisté řešení. Metoda nabízí 100% přírodní, jistou a silnou cestu na trvalé odstranění KOŘENE tinnitu. Není založena na kruté terapii s léky, které mohou mít vedlejší účinky a jsou složené ze škodlivých chemikálii. Také nepředpokládá chirurgický zákrok, který často doporučují lékaři, moje metoda odstraní tinnitus a zastaví recidivu PŘÍRODNÍM způsobem.
 • Metoda je praktická, vůbec není náročná ani obtížná. Mnoho programů na léčení tinnitu jsou velmi náročné a obtížné a někdy prostě nereálné. Moje kniha je velmi praktická, na rozdíl od ostatních. Je velmi snadné osvojit si rady v ní popsané, v rámci existujícího životního stylu. Nebudeš muset měnit příliš moc tvou denní rutinu tak, abys mohl dodržovat pokyny, ani nebudeš muset konat sliby nebo závazky, nebo dodržovat dietu nebo absurdní rozvrhy.
 • Je snadno pochopitelná a představená logickým způsobem. Nedělej si starosti ohledně toho, že toho moc nevíš o anatomii člověka, nebo neznáš lékařské termíny. Napsal jsem tuto knihu s myšlenkou na lidi, jako jsi ty, kteří možná nemají lékařské znalosti. Proto jsem použil jednoduché pojmy, snadno srozumitelné, logické, stručným a organizovaným způsobem.
 • Kniha je stále aktualizovaná a editovaná. Učím se nové věci každý den během mého dlouhého výzkumu, testování a experimentování. Zároveň přijímám nové nápady o tom, jak vylepšit tento produkt od každé osoby, které poskytuji poradenství. Tudíž, jsem v nepřetržitém procesu zdokonalování moji techniky. Tyto aktualizace, bez ohledu na to, jak jsou komplexní, jsou k dispozici mým zákazníkům zdarma.

Některé nevyžádané zprávy přijaté e-mailem:

 

ZJISTI TEĎ NĚKOLIK VĚCÍ, KTERÉ SE NAUČÍŠ PO INVESTOVÁNÍ DO TOHOTO PROGRAMU:

 • Systém léčení tinnitu, prokázaný jako účinný a složený z 5 multidimenzionálních kroků, pomohl tisícům mužů a žen zbavit se hluku z uší. Účinky tohoto systému jsou často vidět po několika dnech léčení a odstraní úplně všechny druhy tinnitu během jednoho nebo dvou měsíců.
 • Objev VŠE, CO POTŘEBUJEŠ VĚDĚT o tinnitu, co PŘESNĚ způsobuje zvuk, který slyšíš (podívej se blíže na nejnovější studia na téma tinnitu. Výsledky tě možná překvapí!)
 • Hlavních osm nejefektivnějších potravin proti tinnitu, které bys měl stále konzumovat.
 • Top 10 nejškodlivějších potravin, které bys neměl konzumovat v žádném případě, pokud trpíš tinnitem.
 • Šokující pravda o konvenčních léčbách proti tomuto onemocnění a operace na úrovni sluchového nervu, a také past léků a jak se jí konečně zbavit, pomocí přírodního postupu.
 • TAJEMSTVÍ 1: Objev nejdůležitější prvek, který když jej odstraníš z rovnice ti prakticky dá 85% šance hned od začátku na odstranění tinnitu (a který provádí téměř všichni, kdo trpí tinnitem).
 • Nejúčinnější homeopatická bylina (která může rychle zvrátit vývoj onemocnění), kterou průmysl léků doufá, že nikdy neobjevíš!
 • Tajný, 100% přírodní vitamín, který bys měl konzumovat denně a který bude mít dramatický dopad na tvůj zdravotní stav – někdy i během několika dnů.
 • Dědičný hřích každé léčby proti tinnitu, který téměř každý pacient dělá a tak, místo aby vyléčil tvé onemocnění, oslabuje a ničí přirozenou schopnost tvého těla bránit se, a tím ohrožuje tvé zdraví. Tato věc zároveň zhoršuje dlouhodobě tuto nemoc (92% pacientů dělá tento hřích).
 • TAJEMSTVÍ 4: Objev spojení mezi JEDNÍM z tradičních léků a tinnitem, a proč se mu musíš vyhýbat právě teď tak, aby se zabránilo zhoršení onemocnění a dalších zdravotních komplikací.
 • TAJEMSTVÍ 7: Tinnitus a emocionální myšlení: objev šokující fakta o „emocionálním vnímání – je vlastně tinnitus výmysl? Odpověď tě možná překvapí!
 • Jednoduchý test (dotazník), který můžeš vyplnit doma a zjistíš přesně závažnost tvého onemocnění. (Dostaneš odpověď do 15 minut).
 • Jaké osobnostní vlastnosti mají společné všechny pacienti trpící tinnitem? Zjisti překvapivé podrobnosti o podobnostech, které sdílí všichni, kdo trpí tinnitem a rozhodující závěr, který ti může pomoci zaměřit se právě teď na život bez tinnitu.
 • Důležitost vykonat řadu malých změn v životním stylu, v každodenní rutině, které mohou drasticky snížit úroveň zvuku v uších, někdy i během několika dnů.
 • TAJEMSTVÍ 11: Zjisti jak diagnostikovat tinnitus s přesností švýcarských hodinek s pomocí multidimenzionálního postupu, který ti pomůže také vyloučit další možná rizika.
 • Pokud odpovíš na vědecky založený dotazník, který je zahrnutý v knize, zjistíš rychle, jaké jsou tvoje úrovně stresu, paniky, úzkosti a deprese (krátce, úroveň SPÚD), a jaký dopad mají na tvém onemocnění a co bys měl dělat na odstranění těchto příznaků z tvého života, TRVALE.
 • Několik nejúčinnějších, ale méně známých doplňků proti tinnitu, o kterých NIKDO neví… shromážděných během studia 14 let.
 • Kompletní a upřímná odpověď na otázku „PROČ máš tinnitus a jaké jsou KRITICKÉ příčiny vzniku zvuku který slyšíš, ale také proč někteří lidé trpí tinnitem víc a víc – a jak zastavit progresi onemocnění.
 • Neuvěřitelné spojení mezi fyzickou aktivitou a tinnitem, a proč, kdy a jak můžeš začít dělat cvičení na odstranění této nemoci!
 • Dvě strategie na dýchání, které pomůžou výrazně tvému tělu vyléčit se sám a bojovat proti tinnitu.
 • Proč žádná speciální dieta, program na detoxikaci a jiné takové přístupy nikdy nevyléčí tinnitus.
 • TAJEMSTVÍ 18: POZOR! Běžná ingredience, kterou pravděpodobně máš doma, má schopnost zhoršovat tinnitus. Pokud se ji nezbavíš, nikdy tinnitus nevyléčíš.
 • Důmyslný způsob, jak používat sílu své mysli a duševní schopnosti na driblování jedné z hlavních příčin tinnitu. Tato technika ti může důrazně snížit zvuky, které slyšíš.
 • TAJEMSTVÍ 27: Tato technika byla zvolena jako „nejlepší”, protože izoluje hlavní příčinu vzniku bolesti způsobené tinnitem a ZABRAŇUJE její opakování.
 • Proč se nikdy nedozvíš úplnou pravdu ohledně léků, riskantních chirurgických operací od téměř každého lékaře (I kdyby oni ti to chtěli říct, zjistíš důvod proč je velmi možné, že ti to NEMŮŽOU říct)
 • Důležitost optimalizace tvého imunitního systému. Zjisti, jak můžeš začít cítit se mnohem zdravěji a chránit se proti tinnitu navždy, jednoduchým posilněním tvých přirozených imunitních schopností.
 • Proč tato „téměř magická” kombinace tří bylin ti posílí imunitní mechanismus tvého organismu a tvou schopnost vyčistit se od toxických látek (což je potřebné na odstranění tinnitu)
 • Jak zabránit recidivě nemoci, ušním infekcím, infekcím splavu a některým alergiím – a jak jsou všechny tyto věci propojené. Jak driblovat hlavní příčinu vzniku tinnitu, a udržet si vnitřní orgány v optimálním stavu, a odstranit natrvalo veškerá tato uvedená onemocnění.
 • Proč tinnitus je VAROVÁNÍ, že něco nefunguje správně ve tvém těle a proč v některých případech dokonce varování pro mnohem vážnější onemocnění, co se můžeš naučit od tinnitu a co můžeš v tomto smyslu udělat.
 • Jednoduchá metoda, levná a velmi účinná pro posílení, vyléčení a imunizaci organismu, která má důsledky a účinky i při léčbě tinnitu, rychle a účinně.
 • Nejúčinnější a kontroverzní metoda, která používá hypnózu a jaký účinek může mít na tinnitus. (Tento samotný důležitý krok udělal divy mezi pacienty trpícími tinnitem, rychleji než by si kdo mohl představit. Zároveň hraje klíčovou roli v prevenci a opakování tinnitu).
 • Pravda ohledně homeopatických léků a jógy, jako léčby tinnitu. Může být jóga, prostřednictvím JEDINEČNÉ kombinace homeopatických léků, odpovědí na nesnesitelný hluk, který slyšíš?
 • Zásadní souvislost mezi nedostatkem spánku, stresem, úzkostí a tinnitem a přesně co bys měl dělat pro ovládání a úplné odstranění těchto onemocnění z tvého života.
 • Otřásající spojení mezi nevyváženým organismem a tinnitem a co můžeš dělat pro rychlé získání rovnováhy.
 • A mnoho, mnoho dalších
Věř mi, toto je jen špička ledovce! Kniha, kterou ti teď představuji je mnohem víc, než jednoduchý dokumentární materiál – je to kompletní holistický systém na jistý přístup k útoku proti tinnitu.

CO OBSAHUJE KNIHA “PŘÍRODNÍ LÉČBA TINNITU”?

Toto je pouze několik témat, které najdeš v této knize:

Vindecare tinitus

BEZ OHLEDU NA TO, JAKÁ JE PŘÍČINA, DRUH, NEBO ZÁVAŽNOST ONEMOCNĚNÍ, MŮŽEŠ ZAČÍT POUŽÍVAT TENTO SILNÝ LÉČEBNÝ SYSTÉM PRÁVĚ TEĎ, TAK, ABYS IHNED CÍTIL ÚLEVU A ZÍSKAL TRVALÉ OSVOBOZENÍ OD TINNITU!

Systém popsaný v knize funguje bez ohledu na důvody, které způsobily zvuky v uších, a bez ohledu na věk nebo pohlaví. Principy zde prezentované jsou přibližně stejné, bez ohledu na výše uvedené prvky. Tyto principy byly prokázané jako účinné a měli vynikající výsledky, bez ohledu na věk, pohlaví nebo životní styl. Systém byl testovaný tak, aby fungoval i ve tvém případě a zahrnuje řadu základních prvků, které ti pomůžou přizpůsobit si metody podle tvých osobních nebo zvláštních potřeb. Tyto principy vyzkoušelo tisíce lidí z celého světa a fungovaly v mimořádně mnoha případech, úspěšnost byla téměř dokonalá. Bez ohledu na to, jaká je specifičnost tvého onemocnění, jakmile přestaneš dělat stejné chyby při léčení tinnitu, chyby které ti stále bránily v léčení, a začneš používat techniky zde popsané, budeš schopný doslova vybrat si být osvobozený od tinnitu. Budeš mít schopnost udělat tuto věc.

SYSTÉM BYL PROKÁZÁN JAKO ÚČINNÝ V KAŽDÉM Z NÁSLEDUJÍCÍH PŘÍPADŮ:

 • Tonální tinnitus
 • Pulzující tinnitus
 • Svalový tinnitus
 • Vaskulární tinnitus
 • Tinnitus venkovního, středního, vnitřního ucha
 • Tinnitus nervových cest
 • Zvuky jako zvonění, bzučení, syčení, pípání nebo tlukot.
 • Tinnitus způsobený Menierovou chorobou
 • Objektivní nebo subjektivní tinnitus

POKUD OBJEDÁŠ PRODUKT, DOSTANEŠ ZDARMA, JAKO BONUS: KNIHU: “40 METOD PRO KLIDNÝ SPÁNEK”

120Kč ZDARMA!

Obsahuje:

 • Nauč se probouzet se ve stejnou dobu každé ráno pro relaxační tempo
 • Zjisti jak důležitá je strava pro klidný spánek
 • Využij odpolední siestu pro klidný spánek
 • Zjisti, jak účinné mohou být dva budíky pro klidný spánek

A to není vše! Dostanete také: KNIHU “ZBAV SE STRESU A ÚZKOSTI VE TVÉM ŽIVOTĚ”

120Kč ZDARMA!

Odstraň stres z tvého každodenního života na základě praktických rad, které najdeš v této knize. Přečtením této knihy zjistíš:

 • Jak zabránit chování, které udržuje stav stresu
 • Jak se zbavit záchvatů paniky
 • Rychlé metody na boj proti stresu

Dostanete také: KNIHU “TAJEMSTVÍ PRO ZDRAVÍ ŽIVOT”

120Kč ZDARMA!

Najdi páky, které ti pomůžou kontrolovat se a učinit veškerá vhodná opatření pro zdravý životní styl. V této knize objevíš 25 tajemství, jako například:

 • Jak ovládat stres, hněv a množství soli pro snížení krevního tlaku
 • Jak dobré jsou organické potraviny pro zdraví
 • Jak si udržet zdraví prostřednictvím cvičení, i když nemáš moc času k dispozici

Plná záruka po dobu 30 dnů!
Spokojenost zaručena

Kniha je napsána způsobem, který umožňuje snadné prozkoumání a vstřebávání. Abych se ujistila, že máte všechny důvody k okamžitému zakoupení knihy a započetí čtení, podstupuji všechna rizika a nabízím vám silnou záruku!

Když objednáte knihu dnes, máte k dispozici 30 dni ke čtení a uplatnění rad z tohoto materiálu. Očekávám ale, že přečtete a použijete mnoho z uvedených konceptů ke zpětnému získání svého zdraví za ještě kratší dobu. Musíte cítit, že jste získali cennější informaci než malou investici!

V případě že nebudete spokojeni, podejte žádost o vrácení peněz a my vám peníze vrátíme bez dalších otázek.


Následujících 100 výtisků je k dispozici s významnou slevou, což znamená, že pokud objednáte nyní, zaplatíte pouze:

Zaplatíte pouze:

1000 Kč

599 Kč

Výtisků k dispozici za zlevněnou cenu:

100

9

Poslední prodej proveden dne:

Běžná cena 1000 Kč. Nyní: 599 Kč


ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ NA TO, ABY SES ZKOUŠEL VYLÉČIT Z TINNITU ZKOUŠENÍM A EXPERIMENTOVÁNÍM VLASTNÍCH METOD. PŘEVEZMI KONTROLU NAD SVÝM ŽIVOTEM TEĎ A DODRŽUJ TENTO SYSTÉM KROK ZA KROKEM!

Proč trávit celé roky testy a chybami, když můžeš přečíst tuto knihu a dodržet praktickou příručku, která popisuje řadu technik, prokázaných jako účinné na léčení tinnitu? Trvalo mi to 14 let, než jsem ji dokončil! Protože jsem použil „tajemství osoby nacházející se uprostřed problému”, vytvořil jsem tuto knihu jako nástroj na „zkratku” celým procesem léčení. Prakticky, ti tak ušetřím celé roky hledání! Nemluvě o tom, že tě zbavím řady vedlejších účinků a rizik, spojených s používáním konvenčních léků. Neměl by se ignorovat ani fakt, že už nebudeš utrácet tisíce dolarů za léčby, které nefungují. Metody popsané v této knize jsou takové, že obyčejní lidé je nemohou objevit, když budou hledat sami. Podle psychologů, nejbezpečnější a nejrychlejší způsob, jak dosáhnout svého cíle, je použít model osoby, která již měla úspěch v oblasti, ve které chceš uspět i ty. Prostřednictvím tohoto systému, máš prakticky příležitost použít ne jeden, ale tisíce příkladů osob jako jsi ty, kteří trpěli tinnitem, ale podařilo se jim zbavit se trvale tohoto onemocnění, tím, že dodržovali pečlivě techniky a metody popsané v této knize. Všichni mají teď klidnější život a bez problémů. Měl bys taky žít život bez tinnitu: je to tvé právo, s kterým ses narodil. Proč by sis měl vybrat obtížnější cestu? Vezmi svůj život do vlastních rukou a zbav se PRÁVĚ TEĎ tohoto onemocnění, použitím systému popsaném v této knize.

Naše metoda

Nedělat nic

Operace

Cena

599 Kč

Nic, zatím

3,000 – 9,000 Euro

Záruka vrácení

100% vrácení peněz do 30 dnů

Pravděpodobně nebudeš spokojený

Neexistuje vrácení peněz

Rizika a komplikace

Možná bolest svalstva kvůli cvičením (velmi zřídka)

Nejsou komplikace, ale nemění se nic k lepšímu

Bolest, hospitalizace, infekce, komplikace kvůli anestezii a lékům, zanedbání povinné péče

Snadnost

Dostaneš ji rychle, rychlým kurýrem

Stejně jako doposud

Velmi bolestivé

Účinnost léčby

Velmi účinné. Zvuky zmizí

Nezměníš nic k lepšímu.

Účinné, ale s vysokými náklady

Jiné výhody

Budeš informovaný pro lepší zdraví

Ušetříš několik lei, pravděpodobně

Lidé tě můžou navštívit, jíš v nemocnici, díváš se na TV

Jaké je tvé rozhodnutí?

Kup si knihu

Budu brát léky

Dostanu se do nemocnice

Tento rok objednáno více než 5000 lidmi z České republiky.

Jak můžete vidět níže, předkládáme navíc na této mapě klienty z České republiky. Bohužel jsme nemohli zahrnout mezinárodní zákazníky, protože by mapa musela být daleko větší.
 

BUDU TI RADIT KROK ZA KROKEM A NAUČÍM TĚ OSVĚDČENÉ STRATEGIE A TAJEMSTVÍ, KTERÉ MI UMOŽNILY DOSÁHNOUT UZDRAVENÍ A UDRŽET TOTO ONEMOCNĚNÍ DALEKO ODE MĚ V POSLEDNÍCH 7 LETECH MÉHO ŽIVOTA!

Produkt, který ti představuji, nespočívá v souboru teorii, které vyvinul nějaký šprt, který strávil celý svůj život v laboratoři a který nikdy netrpěl tímto onemocněním. Použil jsem tento systém na sobě a stále jej používám. Jsem svým vlastním zákazníkem. Prožil jsem všechnu bolest a nepohodlí, způsobené tím naprosto nesnesitelným zvukem, který slyšíš, prožil jsem stres, zklamání a frustraci, které přichází s tinnitem. Vím, že v současné době bereš léky, doplňky stravy a jiné podobné produkty, aniž bys mě víc klidu. Některé z těchto léčeb ti nakonec zhorší zdravotní stav. Pravděpodobně budeš zkoušet ještě jiné léky na relaxaci svalů, nebo jiná antidepresiva, ale výsledky zůstanou stejné. V nejlepším případě dočasně odložíš operaci. Nemusíš z toho mít špatný pocit – nejsi jediný v této situaci. Byl jsem i já v této situaci a tisíce dalších lidí stále v této situaci je, lidé, kteří ještě nezjistili o této léčbě, kterou jsem vyvinul. Já jsem se naučil ze svých chyb, pomalu a bolestně. Udělal jsem všechny možné chyby, kupoval jsem všechny špatné produkty a důvěřoval jsem všem, kterým jsem důvěřovat neměl. Nechci, aby se ti stalo totéž. Chci, abys věděl pravdu o tinnitu a jak jej můžeš vyléčit natrvalo. Zasloužíš si to. To je důvod, proč jsem napsal tuto knihu. V tomto materiálu jsem odhalil všechna tajemství, která jsem objevil v průběhu let, a vytvořil jsem z nich jednoduchou léčbu, krok za krokem, a pokud ji budeš používat, zlepší tvůj stav a sníží velmi rychle úroveň zvuků, které slyšíš. Odstraní tvůj tinnitus správnou diagnostikou onemocnění a řešením problému od jejího kořene. Moje informativní kniha tě povede za ruku a ukáže ti jednoduchými vysvětlivkami všechno, co máš dělat tak, abys trvale vyléčil tinnitus. Otestoval jsem a zdokonalil každý prvek programu, během několika let, jak jednoduše jsem mohl tak, aby každý člověk tomu porozuměl, ale přesto velmi účinně v léčbě všech druhů tinnitu v co nejkratší době.

A JEŠTĚ NĚCO

Tato pomoc je prakticky k nezaplacení. V průběhu léčby ucítíš, že někdo je tu s tebou… pro tebe… a tak nebudeš nikdy sám se svým problémem. Prostřednictvím této podpory e-mailem, zdarma a neomezeně, si budeš moci být jistý, že budeš stále v obraze, že budeš stále podporován a… budeš moci dokončit program efektivněji a získat konkrétní výsledky.

OBJEDNEJ TEĎ !

Nepotřebuješ nic víc. Jakmile si stáhneš knihu, budeš moci přečíst příručku od začátku do konce. Potom budeš moci začít bojovat proti tomuto onemocnění. Tyto instrukce krok za krokem jsou napsané snadno pochopitelným způsobem tak, že můžeš začít kdykoliv. Výsledky se ukážou brzy. Každý den zvuk se bude snižovat, dokud se nebudeš cítit bezvadně a tvůj organismus bude znovu v rovnováze. Po několika týdnech, tinnitus a VŠECHNY příznaky jim způsobené zmizí a ty se budeš cítit skvěle, a tví blízcí přátelé v tobě uvidí jejich starého kamaráda! Navíc, budeš vědět, že etapa, do které ses dostal, toto osvobození od tinnitu je trvalé! Podívej se na to takhle: Investování do tohoto programu je pouze kapka v moři, s porovnání s penězi, které utrácíš, nebo budeš utrácet za zbytečné léky nebo operaci. Nemluvě o tom, jaké náklady přináší tvé nepřetržité utrpení.

TADY JSI NAŠEL CO POTŘEBUJEŠ!

Pokud už máš dost všech takzvaných BLESKOVÝCH řešení a ZÁZRAČNÝCH léků, které tě doposud zklamaly, a jsi ochotný vybrat tu nejlepší cestu, pak jsi na správném místě. Toto je nejefektivnější řešení, které najdeš, pokud jde o tinnitus. Hledal jsi ho celou dobu, aniž bys věděl, že sem ses měl dostat od začátku. Představ si, za 4-6 týdnů… Stále trpíš tinnitem? Ještě pořád tě ruší neustálé zvonění v uších? Stále ještě trpíš závratěmi a ztrátami sluchu? Cítíš se neklidný, nervózní, úzkostlivý kvůli tinnitu? Stále ještě bereš léky proti tinnitu, které ti nepomáhají? Nebo… Máš život bez tinnitu, aktivní, bez dalšího hluku v uších a v mozku, máš osvěžující, kvalitní spánek. Budeš mít více energie, budeš zdravější, budeš žít s méně inhibicí, bez únavy nebo stálého stavu vyčerpání… Rozhodnutí je na tobě! Pokud máš zájem, i kdyby jenom trochu, zjistit pravdu o trvalém osvobození od tinnitu, pak musíš přečíst tuto knihu. Nezapomeň, že 95% osob trpících tinnitem budou stále hledat pohádku, iluzi, zázračný lék, který jim pomůže klidně spát. Ale něco mi říká, že bys nečetl tyto řádky, kdybys nebyl rozhodnutý udělat něco jinak. Pokud patříš mezi odhodlané osoby, dostatečně motivované aby vyzkoušeli skutečné a upřímné řešení proti tinnitu, jeden z těch 5 % ochotný udělat cokoliv a zbavit se tohoto onemocnění, objednej si knihu teď. Upřímně, Lucas Petersen, Lékařský výzkumník, zdravotní poradce, specialista na výživu a autor této knihy P.S. Pokud máš jakýkoliv dotaz nebo nejasnost, které chceš vyřešit před objednávkou, napiš mi na uvedenou email-ovou adresu. Moje kniha fungovala již v případě 217.000 mužů a žen ze 163 zemí a mnoho z nich mělo otázky před zakoupením. Neudělej chybu v důsledku které bys ztratil tuto příležitost, z obavy, že by to bylo podvod. Pokud máš nějaké pochybnosti, kontaktuj mě a přesvědčíš se sám. Rád bych to s tebou prodiskutoval. Vím, že můj program může fungovat i pro tebe. P.P.S. Nezapomeň, pokud si objednáš dnes tuto knihu, dostaneš SPECIÁLNÍ BALÍČEK, a navíc tři knihy jako bonus ZDARMA, ale nemůžu ti slíbit, že tato nabídka zůstane platná dlouhou dobu. A tak tě prosím, převezmi iniciativu teď a využij výhodu, kterou máš a tuto vzácnou příležitost. Znovu ti říkám, pokud se vrátíš za dva dny, a tato nabídka již nebude platná, už ti nebudu moci nijak pomoci. Kup dnes a ušetříš! P.P.P.S. Dovol mi nabídnout ti další důvod, proč bys měl koupit tento program dnes: Nabízí ti všechna tajemství, která musíš znát na odstranění prakticky každého druhu tinnitu během 8 týdnů. Tyto informace nebudeš mít k dispozici nikde jinde. Proč trávit celé hodiny hledáním informací, které možná nejsou důvěryhodné, když máš teď k dispozici všechno, co musíš vědět o tomto tématu – a když říkám VŠECHNO, opravdu myslím VŠECHNO – v jedné knize, která je snadno přístupná a kterou lze snadno přečíst a snadno pořídit.  
Tato nabídka je dostupná od:
Omezené produkty na skladě!

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.