POZOR! Ak ty,alebo niekto blizký trpí tinnitom, tak stojí za to preštudovať tento materiál

Bývalý pacient, ktorý trpel tinnitom prezentuje holistický systém, ktorý má za cieľ znížit a prečo nie dokonca úplne odstranit hluk z uší. Ak použiješ túto metódu, máš vysoké šance získať späť svoju vnútornú rovnováhu, táto stratégia predpokladá iba päť krokov.

NAUČÍŠ SA AKO:

 • Zlepšiť situáciu do 30 – 60 dní
 • Odstrániť príznaky ochorenia, ako je mierne poškodenie sluchu, tluk, zvonenie
 • Nabiješ si baterky a budeš svieži, zlepšíš si výrazne kvalitu života.

ZISTI, AKO MOŽEŠ VYLIEČIT AKUTNU FORMU CHRONICKÉHO TINNITU:

 • Bez liekov
 • Bez auditívnych terapií a psychologických terapií
 • Bez rizikových zákrokov
 • Bez ohľadu na to, či ide o subjektívnu, objektívnu, prerušovanú alebo nepretržitú formu tinnitu
 • Rýchlejšie ako si vieš predstaviť

Materiál napísal autor – Špecialista na výživu, poradca v oblasti zdravia, lekársky výskumník a autor niekoľkých úspešných kníh.

Milý priateľ/ Milá priateľka Ak trpíš tinnitom, tu ti predstavujeme systém na vyliečenie tohto ochorenia, bez konvenčných metód. Obsahuje tú istú metódu, ktorú použilo mnoho ľudí, nachádzajúcich sa v podobnej situacií, a mali významné výsledky.
pic-08

Volám sa Lucas Petersen a v posledných 14 rokoch, počas dlhého procesu testovania, experimentovaním sa mi podarilo vytvoriť systém, ktorý je založení na mnohých hodinách intenzívneho lekárského výskumu pre odstránenie tinnitu.

Ak trpíš jedným z príznakov uvedených nižšie, tento materiál ti pomôže zvrátiť a následne odstraniť tieto problémy a ochorenia z tvojho života. Všetko čo musíš urobiť je nasledovať jednoduchú cestu, zloženú z niekoľkých krokov a holistických metód.

TRPÍŠ NIEKTORÝM Z NASLEDUJÍCÍCH EMOCIONÁLNYCH ALEBO FYZICKÝCH PRÍZNAKOV?

 • Nepretržité alebo prerušované zvonenie v ušiach (bez ohľadu na úroveň alebo závažnosť)?
 • Nepretržité alebo prerušované bzučenie, syčanie, klepanie, tlkot, pískót v ušiach?
 • Veľmi silný zvuk v ušiach, ktorého pôvod nepoznáš?
 • Mierna alebo stredná strata sluchu?
 • Menierova choroba?
 • Bolesť ucha, alebo pocit, že máš ucho niečím plné?
 • Si posadnutý ochoreným, ktorým trpíš?
 • Si v stavu úzkosti, napätia, nepokoja alebo vyčerpania v dôsledku problémov s ušami?
 • Utrácaš veľké množstvo peňazí za lieky a prášky, ktoré nemajú žiadny účinok?
 • Chceš vyliečit tinnitus, ale nevieš ktorá liečba je najlepšia, kvôli príliš veľkému množstvu informacií k dispozícií na internete a medzi „odborníkmi”?
Ak si praješ zistiť ako si vylepšiť stav v prípade ochorenia Tinnitus… máš pred sebou zaujímavý materiál.

„Za menej ako tri týždne, nekonečné pískane zmizlo. Teraz žijem pokojný, normálny život, bez toho aby hrozný zvuk ma pobláznil”

Už som sa skoro zbláznila z toho zvuku, s ktorým som žila toľké roky. Na radu doktora som začala brat lieky na depresiu, ale tie zhoršovali zvuk ktorý som počula. Bolo to už neznesiteľné. Náhodou som natrafila na tvoju stránku, a objavila som tak, tento holistický prístup, , ktorý sa ukázal, krok po kroku ako veľmi účinný.

Za menej ako tri týždne nekonečné pískanie zmizlo. Teraz žijem normálny, pokojný život, bez toho aby ma hrozný zvuk pobláznil. Už som odporučila tvoju knihu mojej sesternici v Rakúsku, ktorá tiež trpí touto chorobou a chcem ti povedať, že to bolo veľmi srdečné odporučenie. Ešte by som ti chcela povedať, že som vyskúšala asi všetky známe metódy pred tým, než som začala tvoj program, ale ani jedna nebola účinná. Ani žiadne iné knihy alebo príručky mi nepomohli.

D.P.

CO JE VLASTNE TINNITUS?

schema-tinitus

TU PREZENTOVANÝ SYSTÉM VÁM POMOŽE:

 • Výrazne zlepší dané ochorenie. 85% osôb, ktoré skúsi konvenčné metódy, prášky a lieky, alebo chirurgické zákroky, priznalo následne, že dané zákroky znížili hluk v ušiach iba dočasne, ale vo väčšine prípadov tinnitus sa následne zhorší, v porovnaní s pôvodným stavom.
 • Vyliečenie tinnitusu holistickým spôsobom. A táto vec je preukázaná – vyliečenie tinnitu nie je možné, ak budeš riešiť iba jeden z mnohých faktorov, ktoré vedu k vzniku tohto ochorenia. Musíš útočiť na ochorenie na niekoľkých frontoch. Ak si niekedy vyskúšal vyliečiť tinnitus s použitím jednodimenzionálnej liečby, napríklad rôzne lieky, bylinné doplnky alebo dokonca diéty na detoxikáciu a nemal si úspech, je veľmi pravdepodobné, že to bolo kvôli tomu, že použitá metóda útočila iba na jeden aspekt ochorenia.
 • Vylieč tinnitus bez použitia štandardných liekov alebo liečby. Prášky a riskantné chirurgické zákroky na liečenie tinnitu niekedy fungujú, ale iba čiastočne a dočasne (podľa typu a závažnosti ochorenia), ale ved´lajšie účinky sú ošklivé a nebezpečné. Malý počet trpiacich ľudí, ktorí sa naučili ako vyliečiť tinnitus riešením problémov od ich koreňa, a bez toho aby konzumovali prášky alebo iné liečby z lekáreň, môžu tvrdiť, že udržujú ich organizmus chránený pred tinnitom natrvalo.
 • Vylieči tinnitus prostrednictvom istého, efektívneho a jasného plánu. Ak si frustrovaný a zmätený kvôli prebytku špatných a rozporných informácii a rád, táto kniha ti prezentuje systém, ktorý má za účel úplné odstraniť toto ochorenie. Po prečítaní knihy budeš, dúfame, môcť povedať: „Konečne som to pochopil!” Všetky kusy skladačky budú vypadať správne usporiadané tak, že budeš mat jasný prehľad o tinnituse. Konečne pochopíš pravdu o svojej chorobe a skutočné príčiny, ktoré sú koreňom tohto problému. A tak dúfame, že sa budete cítiť lepšie než kedykoveľvek!

MOJ DLHÝ A FRUSTRUJÚCÍ BOJ S TINNITOM

tinitus-durere

Mal som 29 rokov a žil som život naplno. Dni boli dlhé a čas ubiehal pomaly. Mal som prácu, kde som strávil časť môjho času a bol som zodpovedný za všetko čo som robil. Po skončení pracovnej doby som sa vracal domov, pomáhal som svojím dvom deťom písať domáce úlohy. Stále som sa niekam ponáhľal, ale bol som plný energie. Vždy som si vedeľ najsť dosť času aby som strávil pekné chvíle so svojou manželkou, ale aj aby som vyriešil všetky problémy týkajúce sa domácnosti. Ale, cítil som, že stres sa hromadí, aj keď všetko bolo v tej dobe pod kontrolou. Bohužiaľ, všetko sa malo zmeniť.

Jeden večer kde som sa vrátil z práce, išiel som do reštaurácií spolu s niekoľkými kamarátmi na niekoľko hodín, pre zaslúžené odreagovanie. Po tom čo som strávil tri hodiny v hlučnom prostredí reštaurácie, priamo vedľa reproduktorov ma začala bolieť hlava a stále som počuval ten istý zvuk v ušiach.

Druhý deň ráno som bol prekvapený keď som počul jemný zvuk, zvonenie v ušiach. Nepovažoval som to za dôležité a začal som svoj deň ako keby sa nič nestalo. Išiel som do práce, zvládol som ďalší rušný deň, bez toho aby som si myslel, že môj život je v zlomovom bode, vyslovene v zlom momente.

Po niekoľkých dňoch, hluk v ušiach sa stal viac zrejmým. Bolo to ako priebežné bzučanie, po ktorom nasledovali doby tlkotu, ako neurčité zvuky bubnov. Neprešiel dlhý čas a hluk sa stal tak nepokujúci že mi liezol na nervy. Cítil som, že môj mozog exploduje. Bez ohľadu na to, čo som robil, nemohol som sa zbaviť nepríjemného zvuku – počas dna, v noci som ho počuval v ušiach a táto vec začala mať negatívny dopad na môj život. Navštívil som svojho lekára, ten ma vyšetril, ale bez žiadneho výsledku. Myslel si, že ide o jednoduchú migrénu spôsobenú stresom. Snažil som sa viac relaxovať a trochu to pomáhalo. Ale aj tak som sa nemohol zbaviť toho bzučania v ušiach. Po niekoľkých týždňoch a návštev u lekára, začal mať podozrenie ohľadom môjho zdravotného stavu a pripustil, že je to niečo vážnejšie ako si myslel pôvodne. Začal mi robiť radu testov zameraných na odstránenie najhorších podozrení. Po určitej dobe, ktorá sa mi zdala ako večnosť, keď som už za sebou mal množstvo testov, som konečne dostal diagnózu: Tinnitus. „Konečne”, hovoril som si „Viem, čo to je. A tak môžem začať s liečbou”. Netrvalo to dlho, než pocit úľavy sa zmenil na paniku, ako mi lekár vysvetlil, že neexistuje liek na toto ochorenie, dokonca ani univerzálna liečba a, že si proste budem musieť zvyknúť na zvonenie v ušiach, ako to urobilo tisíce ďalších ľudí na celom svete. „Žiť s neustálym hukotom v mojej hlave?!” premýšľal som. „To v žiadnom prípade nemôžem!”

ŠOKUJÚCA PRAVDA OHLADNE KONVENČNÝCH LIEKOV PROTI TINNITU A ZBYTOČNÝCH CHIRURGICKÝCH ZÁKROKOV!

Po niekoľkých mesiacoch som išiel k lekárovi (ktorý bol aj psychiater) a popísal som mu tú neznesiteľnú situáciu v ktorej som sa nachádzal. Odporučil mi radu liekov na predis, predovšetkým lieky na úzkosť, lieky na relaxáciu svalstva a antidepresíva.

Môžem povedať, že žiaden z nich mi nijak nepomohol.

Chodil som od lekára k lekárovi a čakal som, že u nich nájdem riešenie – akékoľvek oslobodenie! Hluk bolo počuť stále hlasnejšie – v niektorých dňoch dosahoval až 70-80 decibelov – a potreboval som pomoc! Život už mi nepatril. Nemohol som pracovať (kvôli hlasitému zvuku v ušiach bolo nemožné dodržiavať svoje zodpovednosti v práci alebo doma), bol som nervózny, veľmi rýchlo sa prejavoval môj hnev voči rodine (koniec koncom, každý maličký zvuk, ktorí robili v dome mi zhoršoval situáciu…), moje zdravie sa všeobecne zhoršilo (už som nemohol riadne jesť a spať), môj stav depresie bol vo vážnom štádiu. Pomaly som dosahoval kritický bod a uvedomoval som si to. Niečo sa muselo udiať rýchlo a musel som rýchlo jednať, inak by som stratil trpezlivosť a jasnú myseľ! Vzal som si pár týždňov voľne z práce. Zmenil som asi desať lekárov, a každému som sa sťažoval o tom, že počujem tlkot a zvuky ušiach, a iné príznaky, ktoré som prežíval. Ale jedinú odpoveď ktorú som dostal bolo, že jediný variant pre mňa je operácia. Neuvireteľné, myslel som si, ale následne zistil, že vo väčšine prípadov, operácia bolo zbytočná a mohla by mať katastrofálne, nevyliečiteľné následky. Niekde vo vnútri som si hovoril, že musí existovať alternatíva, nejaká zdravá alternatíva.

14 ROKOV ŠTUDIA, VÝSKUMU, TESTOVANIA, CHÝB A EXPERIMENTOV

Prestal som brať predpísané lieky na relaxáciu svalov. Bol som odhodlaní nájsť prirodzený spôsob ako vyriešiť môj problém bez ohľadu na to, čo mi odporúčali lekári. Uvedomil som si, že som sa stal posadnutým holistickými témami a výživou. Chcel som vedieť všetko čo sa dalo zistiť o tom ako liečiť tinnitus a ako zabrániť tomu, aby sa vrátil – úplne som sa ponoril do hľadania. Začal som študovať túto tému do hĺbky – a ťažko. Kúpil som si všetky knihy na tému ušných infekcií, nervových ochoreniach, zvukovej terapie, orientálnej medicíny, detoxikácie, strave, výžive a pod. Strávil som nespočetné hodiny v knižnici medzi hromadami kníh, časopis o hučení v ušiach, strate sluchu a výžive, prečítal som každé slovo. Prečítal som doslova stovky lekárskych kníh od začiatku do konca. Moja osobná knižnica sa rozrástla na 600 zväzkov o zdraví a výžive, ktoré som prečítal a poznal skoro naspamäť. Ale v mojom výskume som nechcel byť len knihomoľom. Hovoril som s mnohými pacientmi s tinitom a čerpal som znalosti od každého lekára s ktorým som mal možnosť diskutovať. Ale nehovoril som iba s lekármi. Diskutoval som s bylinkármi, homeopatmi, liečiteľmi apod. Týmto spôsobom by som sa chcel poďakovať všetkým za ich trpezlivosť a za to, že mi pomohli nájsť riešenie pre moje ochorenie.

VYSKÚŠAL SOM VŠETKO!

Moje znalosti získané z kníh a rozhovorov sú jedna vec, ale nedajú sa porovnať s tým, čo zistíš zo samotných skúseností. Vedecké informácie, čísla a teórie nestačí. Vyskúšal som iné druhy predpísaných liekov (iné lieky proti úzkosti a antidepresiva), vrátane liekov na relaxáciu svalov, vitamíny a orientálne liečivé byliny. Denne som konzumoval lieky a dúfal som, že uvidím zmenu. Kúpil som takisto mnoho CD s „bielym“ zvukom a vykonal som mnoho zvukových terapií, ale všetko bolo bez úspechu. Vyskúšal som každú liečbu na tinnitus známu vo vedeckej a prírodnej oblasti, s veľkým presvedčením, túžbou a nádejou. Očakával som zmenu, myslel som si, že nakoniec musím nájsť niečo čo vylieči moju nemoc a získam späť svoj život. V priebehu rokov som utratil malý majetok skúšaním každého typu produktu a liečby, ktoré existovali. Vyskúšal som: liečivé byliny, osviežujúce produkty, detoxikačné kúry, vitamínové terapie, hydroterapie, aromaterapie, makrobiotika, reflexológia, čínsku orientálnu medicínu, vegetariánsku diétu, diétu Wai, psychiatrické liečby a mnoho ďalších iných…vyskúšal som prakticky všetko!

NEDOSTATOK SPÁNKU, STRES A ÚZKOST KVOLI TINNITU VIEDLI K ZÁVAŽNÝM HALUCINACÍÁM

Aj keď som občas našiel malú útechu, bolo to iba dočasne a zvonenie v ušiach sa vracalo, niekedy to bolo horšie, než keď som začal brať lieky. Už som nemohol spať. Bol som stále v strese, nervózny a depresívny. Extrémny nedostatok spánok, zo silnou úzkosťou a stresom, ktoré som prežíval v tomto období, viedli k halucináciám. Začal som vidieť oslepujúce svetlá uprostred dňa, keď som prechádzal alebo keď som riadil, a prežíval som radu ďalších zvláštnych a desivých zážitkov, v dôsledku extrémneho emocionálneho stavu, v ktorom som sa nachádzal. Moja situácia sa stala oveľa nebezpečnejšia a desivejšia ako kedykoľvek, a spomínam si, že som raz bol blízko kolapsu na ulici keď som išiel na lekársku prehliadku. Tinnitus sa stal viac než nepretržitý nepríjemný zvuk, ktorý mi stále znel v ušiach. Zmenil sa na významnú hrozbu pre moju bezpečnosť a moje zdravie, a týmto aj pre moju rodinu.

PODSTÚPIL SOM CHIRURGICKÚ OPERACIU TRVAJÚCU 4 HODINY, NA VYLIEČENÍ TINNITU

V zúfalstve, a kvôli extrémnej úrovni na ktorú sa moja choroba dostala a takisto aj kvôli možným následkom, naplánoval som si chirurgickú operáciu na úrovni sluchového systému, s dôverou, že to vyrieši alebo aspoň zlepší môj zdravotný stav. Nebol som veľmi nadšený, že to musím urobiť, ale môj lekár chválil daný zákrok a jeho efektivitu na úrovni sluchového nervu, a tak som sa rozhodol prijať to riziko. Operácia trvala približne 4 hodiny, a keď som sa prebudil, cítil som neuveriteľné uvoľnenie. Po niekoľkých dňoch ma prepustili a zdalo sa, že operácia bola úspešná. Úroveň bzukotu klesla a zdalo sa mi, že konečne pre mňa existuje nádej. Začal som lepšie oddychovať a bol som znovu uvoľnený a žoviálny, tak ako ma všetci poznali. Ale po krátkej dobe, moja nádej zmizla. Za menej než mesiac, som začal cítiť silnú bolesť a pocit tlaku v ušiach sa vrátil. A tento krát ho bolo počuť hlasnejšie. Bol som presvedčený, že moje ušné bubienky sa chystajú explodovať. Prežíval som strašnú NOČNÚ MORU! Moje najväčšie obavy sa stalo skutočnosťou. Okamžite som zavolal lekárovi a kričal som na neho, že moja choroba sa vrátila a že je horšia než predtým. Už som vedel čo mi povie: že je potrebných niekoľko mesiacov na to aby sa mohol vyjadriť ohľadne výsledkov a, že niekedy choroba je vážnejšia než zmizne (to som čítal v knihách o chirurgických operáciách na odstránenie tinnitu pred niekoľkými rokmi). Ale tu nešlo o proces zotavenia! Snažil som sa presvedčiť svojho lekára, že taký silný zvuk sa nemôže objaviť v rámci procesu zotavenia a, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa operácia nepodarila, ale žiadny argument ho nepresvedčil.

STÁLE SOM TRPEL TINNITOM!

Prešli tri mesiace, pomaly a bolestne, a počas štvrtého mesiaca sa moje ochorenie stalo naliehavejším ako kedykoľvek. Navštívil som svojho lekára, ktorý sa ospravedlnil formálnym a zdvorilým spôsobom a povedal mi, že mu je ľúto, že operácia nepomohla a, že mi nijak inak nemôže pomôcť. Z čistého zúfalstva som si kúpil niekoľko kníh o alternatívnej medicíne na hlučení v ušiach a bol som prekvapený nájsť vo všetkých dietních odporúčaniach a terapenie založenej na vitamínoch a doplnkoch stravy. Ani tieto postupy nefungovali. Viem to preto lebo som vyskúšal všetky a stále trpím tinnitom.

TERAZ, PO 14 BOLESTIVÝCH ROKOCH A TÍSICOCH HODINÁCH PRÁCE, SA MI PODARILO NÁJSŤ RIEŠENIE NA MOJ PROBLÉM

Nie som typ človeka, čo by sa tak skoro vzdal, keď sa rozhodne niečo urobiť. Keď viac než tisíc lekárov na ktorých som sa obrátiť mi nemohli pomôcť, rozhodol som sa, že si pomôžem sám. Možno to bola frustrácia, alebo možno pocit sebe záchovy ma do toho hnal, ale bol som veľmi motivovaný nájsť si liečbu. Samozrejme, že to trvalo celé mesiace, ktoré som strávil čítaním, študovaním a experimentovaním, v snahe nájsť optimálnu kombináciu liečby, ktoré od tej chvíle odstránili zvonení v ušiach. Získal som znovu kontrolu nad svojím životom a dúfam, že to budeš môcť urobiť taktiež!. Po viac než 14 rokoch tvrdej práce a denných dôkladných výskumov, potom, čo som prežil chvíle víťazstva a po dlhom testovacom procese, desiatkoch rozhovorov a experimentov sa mi podarilo nájsť liečbu tinnitu. Zo všetkých práv a dôkazov, omylov a klamstiev…puzzle ochorenia tinnitu bolo v mojom prípade vyriešené. Trvalo mi to viac než rok než som vyleštil a zdokonalil môj objav, a nakoniec som ho vyskúšal na sebe s veľkým očakávaním a vášňou. K môjmu prekvapeniu, po niekoľkých týždňoch liečby….

TINNITUS ZMIZOL!

Trvalo to niekoľko rokov a mnoho výskumu než som sa dostal tam ,kde som dnes, keď viem presne čo funguje a čo nie. Áno, po niekoľkých zúfalých pokusoch, nespočetných a zbytočných liečieb tinnitu. Bol som rád že tinnitus a ďalšie príznaky (napr. Poruchy sluchu) zmizli. Po rokoch utrpenia som konečne bol vyliečení z tinnitu.

Prekvapivo všetci ostatní, ktorí používali túto metódu po mne, sa tešili z tých istých výsledkov.

Začal som testovať svoj systém na iných pacientoch okrem mňa, a mal som ten istý revolučný úspěch! Za menej ako sedem týždňov, v priemeru 27 z 27 mužov a žien, ktorí sa podieľali na mojom experimente sa celkom zbavili tinnitom. Čo je ešte zaujímavejšie je to, že fungovalo na všetkých typoch tinnitu a na všetkých úrovniach jeho závažnosti – bez ohľadu na vek testovaných mužov a žien.

VŠETCI MUŽI A ŽENY, KTORÍ POUŽÍVAJU TUTO METODU, MALI NÁSLEDUJÚCE VÝHODY:

 • Pocit napätia, úzkosti, rozrušenia a vyčerpania spôsobené tinnitom zmizli za niekoľko dní.
 • Osobný vzťah s blízkymi sa výrazne zlepšil, tak ako i produktivita v práci.
 • Cítili sa šťastnejší, kľudnejší a energickejší.
 • Poznali významné zlepšenie v oblasti iných zdravotných problémov.
 • Cítili sa svieži a prehlásili, že vypadajú mlado a živo.
Takže, teraz som si našiel čas na editovanie a úpravu systému, tak aby som ho optimalizoval a uistil sa, že ponúka dlhodobé a vynikajúce výsledky. A najlepšia správa je, že teraz aj ty ho máš k dispozícií.

„12 rokov som trpela ten hrozný zvuk v ušiach!”

„Bol to určite šok pre mňa, že po 12 rokoch trpenia tohto zvuku, sa mi podarilo sa vyliečiť z Tinita. Môj lekár sa cítil tak trápne. Viac ako to, cítim zas energiu a voľu žiť. Iné zdravotné problémy zmizli vďaka tomuto liečeniu.”.

Prečítala som asi 7 kníh o tinite, pred tým než som sa dostala ku tvojej knihe, a musím priznať, že to bola jediná ktorá bola účinná. Trpela som dosť akútnou verziou Tinita, ktoré mi spôsobovalo bolesti hlavy, a mierne straty sluchu. Po tom, ako som sledovala tvoje rady –a nebolo to jednoduché na začiatku – mala som výsledky veľmi rýchlo, čo ma motivovalo dokončiť celé liečenie. Bol to určite šok pre mňa, že po 12 rokoch trpenia hrozného zvuku v ušiach, sa mi podarilo sa vyliečiť. Môj lekár sa cítil tak trápne. Viac ako to, cítim zas energiu a voľu žiť. Iné zdravotné problémy zmizli vďaka tomuto liečeniu. Ďakujem za pomoc”

S.C.

OBJAVIL SOM MIMORIADNE VECI!

Prvú vec, ktorú som zistil bolo, že takmer každý ktorí sa lieči z tohto ochorenia je okrádaný farmaceutickými spoločnosťami. Tinnitus a farmaceutický priemysel je plný marketingových upírov, ktorí sú stále bohatší, ale odkladajú tvoje vyliečenie! Druhá vec, ktorú som zistil, že takmer každý robí chybu v spôsobe ako sa snaží kontrolovať a liečiť tinnitus. Je to preukázaný fakt, metódy ktoré pravdepodobne skúšaš práve teraz na vyliečenie tvojej choroby, ti dlhodobo môžu viac uškodiť ako urobiť dobře.

VYLIEČIŠ TINNITUS ALEBO SI TOTO OCHORENIE ZHORŠÍŠ?

Pokým budeš robiť tie isté fatálne chyby ako väčšinu pacientov s tinnitom, možno budeš mať pod kontrolou svoju chorobu dočasne, ale dlhodobo sa táto choroba a tvoj zdravotný stav zhorší. Uvedomil som si to na vlastnej koži, zistil som, že neexistujú magické prášky alebo univerzálne produkty, ako sú lieky proti úzkosti, riskantné operácie, špeciálne diéty, lieky na relaxáciu svalov, vitamíny alebo prírodné doplnky, ktoré by túto chorobu vyliečili. Môžu mať pozitívni účinok dočasne, ale zanedbávajú skutočné príčiny choroby a zvuk v ušiach nezmizne ale dokonca sa zhorší vo väčšine prípadov. Najviac, mnoho mužov a žien trpí inými zdravotnými komplikáciami, po používaní rôznych liekov, alebo operácii, a to preto lebo konvenčné liečby neriešia problém u jeho koreňa. Nemôžeš tak vyriešiť taký vážny vnútorný problém za pomoci liekov a chirurgických zákrokov, ktoré sú zamerané na príznaky tinnitusu – nemôžeš oklamať svoje telo – ale musíš pracovať so svojím organizmom, nie proti nemu, a tak vyriešiš pôvod problému!.

POZOR! TINNITUS MOŽE BÝT VELMI NEBEZPEČNÝ, AK SA NELIEČÍ

Okrem bežných dôvodov na vznik tinnitu, ako je napríklad poškodenie nervov ucha alebo problémy s dutinami. Je takisto možné, že choroba je vyvolaná závažnou infekciou v uchu. Sú také prípady tinnitusu spôsobe aneurizmom alebo mozgovými nádormi. Ak sa nepodarí správne diagnostikovať ochorenie (v knihe budeš mať prístup k veľmi účinnému diagnostickému nástroju) a infekcie alebo ochorenia na úrovni mozgu sa neliečia včas, môžeš trpieť vážne následky pozdejšie a dlhodobo. Ako môžeš vidieť, tinnitus nie je choroba ktorú môžeš ignorovať, alebo na ktorú si časom zvykneš.

CHIRURGICKÉ OPERACIE NA ODSTRANENIE TINNITU NEFUNGUJU VŽDY A MOŹU ZHORŠIŤ TVOJ ZDRAVOTNÍ STAV, ALEBO DOKONCA SPOSOBIŤ NENAPRAVITELNE POŠKODENIE SLUCHU

Tinnitus je systematické ochorenie, vyvolané veľkým množstvom fyzických, emocionálnych (psychologických) faktorov a životného prostredia. Môže byť takisto stimulovaný konkrétnymi dôvodmi, ktoré sa týkajú organizmu pacienta. Preto Tinnitus nemôže byť nikdy vyliečení zlepšením krvného obehu, pomocou liekov na relaxáciu svalov, „maskovaním“ zvuku alebo odstránenie nervu sluchového systému. Jediný spôsob , ktorý máš k dispozícií na vyliečenie tinnitu je správna diagnóza jednotlivých príčin, ktoré ho spôsobujú a riešenie daných príčin prostredníctvom holistického multidimenzionálního programu. Toto je jediný spôsob ako získať odstránenie a prevenciu recidívy ochorenia v budúcnosti. Keď som si toto uvedomil, a potom, čo som zistil čo sa vlastne deje v lekárskom priemysle na liečenie tinnitu a iných ochorení, rozhodol som sa niečo urobiť a všetko toto spísať, tak aby som pomohol i iným trpiacich ľudí. Pokúsil som sa dať k dispozícií čo najviac ľudom knihu, ktorú som napísal a systém liečby ktorý som vyvinul. Moja metódy pomohla tisícom ľudí z celého sveta trpiacich tinnitom, aby sa navždy zbavili zvonenia v ušiach a odstránili príznaky spojené s týmto ochorením. Teraz máš i ty k dispozícií túto metódu v jednom balíku:

HOLISTICKÝ SYSTÉM, KTORÝ ŤA NAUČÍ AKO VYLIEČIŤ TINNITUS RYCHLO A NATRVALO. POMOCOU TEJTO METÓDY SI TAKISTO ZLEPŠÍŠ SLUCH, VYVÁŽÍŠ SVOJE TELO A ZBAVÍŠ SA TINNITU!

Materiál ktorý ti predstavujem ma niekoľko stoviek strán a obsahuje všetky informácie, ktoré potrebuješ pre použitie tejto tajnej a prírodnej liečby. Ide o systém jedinečných a silných techník, ale takisto príručka, ktorá ťa naučí krok za krokom ako sa zbaviť tinnita, a táto príručka je založená na skúsenostiach získaných počas 14 rokov výskumu. Tento program obsahuje všetky informácie, ktoré budeš potrebovať na odstránenie tinnitu navždy počas niekoľkých týždňov, bez toho aby si musel užívať lieky, bez operácie a vedľajších účinkov.

Nasledujúcich 100 exemplárov je k dispozícii s výraznou zľavou, čo znamená, že pokiaľ objednáš teraz, zaplatíš len:

Zaplatíš len:

39 Euro

23.9 Euro

Kniha k dispozícii za zľavenú cenu:

100

9

Posledný predaj prebehol dňa:

Bežná cena 39 Euro. Dnes: 23.9 Euro


MÁŠ PRED SEBOU KOMPLETNÚ PRÍRUČKU, ODLIŠNÚ OD OSTATNÝCH ZDROJOV INFORMACIÍ ALEBO RIEŠENÍ NA PROBLÉM TINNITU, PRETOŽE…

 • Systém sa upraví podľa potrieb tvojho organizmu. Každá osoba je úplne odlišná od druhej. Neexistujú dva identické dôvody pre vznik tinnitu. Preto, metóda ktorú som navrhlo, ti pomôže upraviť si program liečby a metódy liečenia podľa tvojho konkrétneho prípadu. Naučíš sa, krok za krokom, ako byť svojím vlastným vedcom a nájsť subtílne faktory v tvojom tele, tvoj životný štýl a prostredie, ktoré ťa obklopuje, faktory, ktoré by mali upútať tvoju pozornosť.
 • Program je interaktívny: ukáže ti presne ako poraziť chorobu ak ho budeš dodržiavať. Ukáže ti ako začať používať metódy a uvidíš výsledky. Uvidíš výrazné pozitívne zlepšenie, takmer okamžite potom, čo začneš používať techniky tohto programu. A ako budeš postupovať, ucítiš silnejší účinok metód, a zvuky spôsobené tinnitom budu mať nižšiu intenzitu a silu.
 • Systém je trvalé riešenie, pretože ti pomáha vyliečiť a zabrániť vzniku tinnitu v budúcnosti, nielen si „zvyknuť“ žit s touto chorobou. Nedôveruj takým riešeniam, kde ti ponúkajú rýchly liek na tinnitus. Neexistujú magické lieky, ani žiadny univerzálny kľúč na túto chorobi (alebo na ktorúkoľvek inú chorobu, keď už sme pri tom). Riešenie ktoré ti ponúkam teraz je inteligentný, vedecký prístup, ktorý ti v prvom rade pomôže udržovať chorobu pod kontrolou a odstrániť zvuky, ktoré počuješ počas niekoľko týždňov (obdobie záleži od závažnosti choroby). Môj program ťa naučí ako sa vyhýbať recidíve tejto choroby.
 • Je to prírodné a isté riešenie. Metóda ponúka 100% prírodnú, istú a silnú cestu na trvalé odstránenie koreňa tinnitu. Nie je založená na krutej terapii s liekmi, ktoré môžu mať vedľajšie účinky a sú zložené zo škodlivých chemikálií. Takisto, nepredpokladá chirurgický zákrok, ktorý lekári často odporúčajú, moja metóda odstráni tinnitus a zabráni recidíve PRÍRODNÝM spôsobom.
 • Metóda je praktická, vôbec nie je náročná ani obtiažna. Mnoho programov na liečenie tinnitu sú veľmi náročné a obtiažne a niekedy úplne nereálne. Moja kniha je veľmi praktická, na rozdiel od ostatných. Je veľmi jednoduché si osvojiť rady z nej, v rámci existujúceho životného štýlu. Nebudeš musieť meniť príliš tvoju dennú rutinu tak, aby si mohol dodržiavať pokyny, ani nebudeš musieť konať sľuby alebo záväzky, alebo dodržiavať diétu alebo absurdné rozvrhy.
 • Je jednoducho pochopiteľná a predstavená logickým spôsobom. Nerob si starosti z toho, že toho veľa nevieš o anatómií čľoveka, alebo, že nepoznáš lekárske termíny. Napísal som túto knihu s myšlienkou na ľudí ako si ty, ktorý možno nemajú lekárske znalosti. Preto som použil jednoduché pojmy, jednoducho zrozumiteľné, logické, stručným, organizovaným spôsobom.
 • Kniha je stále aktualizovaná a editovaná. Učím sa nové veci každý deň počas môjho dlhého výskumu, testovania a experimentovania. Zároveň prímam nové nápady o tom, ako vylepšiť tento produkt od každej osoby ktorej poskytujem poradenstvo. Preto, som v nepretržitom procesu zdokonaľovania mojej techniky. Tieto aktualizácie, bez ohľadu na to aké sú komplexné, sú k dispozícií mojím zákazníkom zdarma.

Niekoľko nevyžiadaných emailových správ od bývalých pacientov:

 

ZISTI TERAZ NIEKOĹKO VECÍ, KTORÉ SA NAUČÍŠ PO INVESTOVÁNÍ DO TOHTO PROGRAMU:

 • Systém liečenia tinnitu, preukázaný ako účinný a zložený z 5 multidimenzionálnych krokov, pomohol tisícom mužov a žien zbaviť sa hluku v ušiach. Účinky tohto systému sú vidieť po niekoľkých dňoch liečenia a odstránia úplne všetky druhy tinnitu počas jedného alebo dvoch mesiacov.
 • Objav VŠETKO, ČO POTREBUJEŠ o tinnite, čo PRESNE spôsobuje zvuk, ktorý počuješ (podívaj sa bližšie na najnovšie štúdia na téma tinnitu. Výsledky ťa možno prekvapia!)
 • Hlavných osem najefektívnejších potravín proti tinnitu, ktoré by si mal stále konzumovať.
 • Top 10 najškodlivejších potravín, ktoré by si nemal konzumovať v žiadnom prípade, ak trpíš tinnitom.
 • Šokujúca pravda o konvenčných liečbach proti tomuto ochoreniu a operácie na úrovni sluchového nervu a takisto aj pasca liekov a ako sa ich konečne zbaviť pomocou prírodného postupu.
 • TAJEMSTVO 1: Objav najdôležitejší prvok, ktorý keď odstrániš z rovnice ti prakticky dá 85% šance hneď od začiatku na odstránenie tinnitu.
 • Najúčinnejšia homeopatická bylina (ktorá môže rýchlo zvrátiť vývoj choroby), ktorú priemysel liekov dúfa že nikdy neobjavíš!
 • Tajný, 100% prírodný vitamín, ktorý by si mal konzumovať denne a ktorý bude mať dramatický dopad na tvoj zdravotný stav – niekedy i počas niekoľko dní.
 • Dedičný hriech každej liečby proti tinnitu, ktorý skoro každý pacient robí a tak, miesto toho aby vyliečil svoju chorobu, oslabuje a ničí prirodzenú schopnosť tvojho tela brániť sa, a tým, ohrozoju tvoje zdravie. Táto vec zhoršuje dlhodobo túto chorobu (92% pacientov robí tento hriech).
 • TAJEMSTVO 4: Objav spojenie medzi JEDNÝM z tradičných liekov a tinnitom a prečo sa mu musíš vyhýbať práve teraz, aby sa zabránilo zhoršeniu ochorenia a ďalších zdravotných komplikácií.
 • TAJEMSTVO 7: Tinnitus a emocionálne myslenie: objav šokujúceho fakta o „emocionálnom vnímaní – je vlastne tinnitus výmysel? Odpoveď ťa možno prekvapí!
 • Jednoduchý test (dotazník), ktorý môžeš vyplniť doma a zistíš presne závažnosť tvojho ochorenia. (Dostaneš odpoveď do 15 minút).
 • Aké osobnostné vlastnosti majú spoločné všetci pacienti trpiaci tinnitom? Zisti prekvapivé podrobnosti o podobnostiach, ktoré zdieľajú všetci ktorí trpia tinnitom a rozhodujúci záver, ktorý ti pomôže zamerať sa práve teraz na život bez tinnitu.
 • Dôležitosť vykonať radu malých zmien v životnom štýle, v každodennej rutine, ktoré môžú drasticky znížiť úroveň zvuku v ušiach, niekedy už behom niekoľkých dní.
 • TAJEMSTVO 11: Zisti ako diagnostikovať tinnitus s presnosťou švajčiarskych hodiniek pomocou multidimenzionálního postupu, ktorý ti pomôže takisto vylúčiť ďalšie možné rizika.
 • Ak odpovieš na vedecky založený dotazník, ktorý je zahrnutý v knihe, zistíš rýchlo, aké sú úrovne stresu, paniky, úzkosti a depresie, a aký majú dopad na tvojom ochorení a čo by si mal robiť na odstránenie týchto príznakov z tvojho života TRVALE.
 • Niekoľko najúčinnejších, ale menej známych doplnkov proti tinnitu, o ktorých NIKTO nevie… zhromaždených počas štúdia 14 rokov.
 • Kompletná a úprimná odpoveď na otázku: „PREČO máš tinnitus a ktoré sú KRITICKÉ príčiny vzniku zvuku ktoré počuješ, ale aj to prečo niektorí ľudia trpia tinnitom viac a viac – a ako zastaviť program ochorenia.
 • Neuveriteľné spojenie medzi fyzickou aktivitou a tinnitom, a prečo, kedy a ako môžeš robiť cvičenia na odstránenie tejto choroby!
 • Dve stratégie na dýchanie, ktoré môžu výrazne pomôcť tvojmu telu vyliečit sa sám a bojovať proti tinnitu.
 • Prečo žiadna špeciálna diéta, program na detoxikáciu a iné takéto prístupy nikdy nevyliečia tinnitus.
 • TAJEMSTVO 18: POZOR!Bežná ingrediencia, ktorú pravdepodobne máš doma, má schopnosť zhoršovať tinnitus. Ak sa jej nezbavíš, nikdy sa z tinnita nevyliečiš.
 • Dômyselný spôsob , ako používať silu svojej mysle a duševné schopnosti na driblovanie jednej z hlavných príčin tinnitu. Táto technika ti môže dôrazne znížiť zvuky, ktoré počuješ.
 • TAJEMSTVO 27: Táto technika bola zvolená ako „najlepšia”, pretože izoluje hlavnú príčinu vzniku bolesti spôsobenú tinnitom a ZABRAŇUJE jej opakovaniu.
 • Prečo sa nikdy nedozvieš úplnú pravdu ohľadne liekov, riskantných chirurgických operácií od skoro každého lekára (aj keby ti to chceli povedať, zistíš dôvod prečo je veľmi možné že ti to nemôžu povedať)
 • Dôležitosť optimalizácie tvojho imunitného systému. Zisti ako môžeš začať cítiť sa oveľa zdravší a chrániť sa proti tinnitu navždy, jednoduchým posilnením tvojich prirodzených imunitných schopností.
 • Prečo táto „takmer magická“ kombinácia troch bylín ti posilní imunitný mechanizmus tvojho organizmu a tvoju schopnosť vyčistiť sa od toxických látok (čo je potrebné na odstránenie tinnitu)
 • Ako zabrániť recidíve nemoci, ušným infekciám, infekciám splavu a niektorým alergiám – a ako sú všetky tieto veci prepojené. Ako driblovať hlavnú príčinu vzniku tinnitu, a udržať si vnútorné orgány v optimálnom stave, a odstrániť natrvalo všetky spomínané ochorenia.
 • Prečo tinnitus je VAROVANIE, že nie niečo nefunguje správne v tvojom tele a prečo v niektorých prípadoch dokonca varovanie pre omnoho vážnejšie ochorenia, čo sa môžeš naučiť od tinnitu a čo môžeš v tomto zmysle robiť.
 • Jednoduchá metóda, lacná, a veľmi účinná pre posilnenie, vyliečenie a imunizáciu organizmu, ktorá má dôsledky a účinky i pri liečbe tinnitu, rýchlo a účinne.
 • Najúčinnejšia a kontroverzná metóda, ktorá používa hypnózu a aký účinok môže mať na tinnitus (Tento samotný dôležitý krok urobil divy medzi pacientámi trpiacimi tinnitom, rýchlejšie než by si kto kedy mohol predstaviť. Zároveň hrá kľúčovú rolu v prevencii a opakovaní tinnitu)
 • Pravda ohľadom homeopatických liekov a jogy, ako liečby tinnitu. Môže byť joga, prostredníctvom JEDINEČNEJ kombinácie homeopatických liekov, odpoveď na neznesiteľný zvuk ktorý počuješ?
 • Zásadná súvislosť medzi nedostatkom spánku, stresom, úzkosťou a tinnitom a presne čo by si mal robiť pre ovládanie a odstránenie týchto ochorení z tvojho života.
 • Spojenie medzi nevyváženým organizmom a tinnitom a čo môžeš robiť pre rýchle získanie rovnováhy.
 • A mnoho, mnoho d´alších
Ver mi, toto je len špička ľadovca! Kniha, ktorú ti teraz predstavujem je omnoho viac, než jednoduchý dokumentárni materiál – je to kompletný holistický systém na istý prístup k útoku proti tinnitu.

ČO MOŽE PRE TEBE UROBIŤ TÁTO KNIHA:

Produkt, ktorý som vytvoril, rieši vnútorný problém, ktorý spôsobuje tinnitus a vyrieši ho natrvalo. Ak budeš riešiť všetky faktory, ktoré prispievajú k vzniku tinnitu, prostredníctvom tohto holistického, multidimenzionálního prístupu, zaistíš trvalé odstránenie tohoto ochorenia a budeš konečne schopný:
 • Odstrániť zvonenie, bzučanie a šelest, ktoré počuješ v ušiach – isto a trvalo, bez vedľajších účinkov spôsobených liekmi alebo operáciou.
 • Okamžite odstrániť príznaky spôsobené tinnitom, ako sú: závraty, bolesti ucha, pocit plnosti, bolesti hlavy a iné, ktoré sa vyskytujú s ochorením.
 • Odstrániť napätie, úzkosť, nepokoj a vyčerpanie, spôsobené tinnitom,za niekoľko dní.
 • Cítiť sa veselší, pokojnejší a uvolněnější.
 • Cítiť sa lahší, zdravší, mladší a plný energie.
 • Radovať sa zo zvýšenej duševnej jasnosti, viac nadšenia a vitality…

ČO OBSAHUJE KNIHA “PRÍRODNÁ LIEČBA TINNITU” ?

Toto je iba niekoľko tém, ktoré nájdeš v tejto knihe:

Vindecare tinitus

BEZ OHLADU NA TO, AKÁ JE PRÍČINA, DRUH, ALEBO ZÁVAŽNOST OCHORENIA, MOŽEŠ ZAČAT POUŽÍVAŤ TENTO SILNÝ LIEČEBNÝ SYSTÉM PRÁVĚ TERAZ, TAK, ABY SI IHNED CÍTIL ÚLAVU A ZÍSKAL TRVALÉ OSLOBODENIE OD TINNITU!

Systém popísaný v knihe funguje bez ohľadu na dôvody, ktoré spôsobili zvuk v ušiach, a bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Tu prezentované principi sú približne rovnaké, bez ohľadu na vyššie uvedené prvky. Tieto principi boli preukázané ako účinné a mali vynikajúce výsledky, bez ohľadu na vek, pohlavie, alebo životný štýl. Systém bol testovaný tak, aby fungoval aj v tvojom prípade a zahrnuje radu základných prvkov ktoré ty pomôžu prispôsobiť si metódy podľa tvojich osobných alebo zvláštných potrieb. Tieto principi vyskúšalo tisíce ľudí z celého sveta a fungovali v mimoriadne veľa prípadoch, úspešnosť bola takmer dokonalá. Bez ohľadu na to, aká je špecifickosť tvojho ochorenia, akonáhle prestaneš robiť tie isté chyby pri liečení tinnitu, chyby ktoré ti stále bránili v liečení a začne používať techniky tu popísané, budeš schopný doslova si vybrať oslobodenie od tinnitu. Budeš mať schopnosť urobiť túto vec.

SYSTÉM BOL PREUKÁZANÍ AKO ÚČINNÝ V KAŽDOM Z NÁSLEDUJUCÍH PRÍPADOCH:

 • Tonálni tinnitus
 • Pulzujúci tinnitus
 • Svalový tinnitus
 • Vaskulárni tinnitus
 • Tinnitus vonkajšieho, stredného, vnútorného ucha
 • Tinnitus nervových ciest
 • Zvuky ako zvonenie, bzučanie, syčanie, pípánie alebo tlukot.
 • Tinnitus spôsobený Menierovou chorobou
 • Objektívný alebo subjektívný tinnitus

Objednajte si produkt a dostane ako Bonus knihu: “40 spôsob pre dobrý spánok”

5 € ZADARMO!

Materiál popisuje niekoľko účinných a jednoduchých metód, ktoré ale majú neuveriteľný účinok pre naozaj dobrý spánok

 • Nauč sa zobudiť o tej istej hodine pre dobrý rytmus.
 • Dozvieš sa aká je dôležitá strava pre dobrý spánok
 • Využi poobedňajšiu siestu pre čo najlepší spánok
 • Dozvieš sa aké účinné môžu byť dva alarmy pre pokojný spánok

A to nie je všetko! Dostaneš ešte: knihu “Posilňujúci, osviežujúci spánok”

5 € ZADARMO!
 • Aký dôležitý je hlboký spánok?
 • Záhada kvalitného spánku
 • Nespavosť je “symptóm”, nie problém
 • Pochopenie vystavenia sa svetlu

Dostaneš aj: knihu “Tajomstvá pre zdravý život”

5 € ZADARMO!

Dozvieš sa čo ti pomôže ako sa kontrolovať a ako urobiť opatrenia pre zdravý životný štýl. V tejto knihe sa dozvieš 25 tajomstiev, medzi ktorými:

 • Ako kontrolovať stres okamžité a o konzumáciu soli na zníženie krvného tlaku
 • Aké je dobré organické jedlo pre naše telo
 • Ako si udržať dobrý zdravotný stav za pomoci cvičení aj keď nemáš veľa času.

Plná záruka na dobu 30 dní!
Spokojnosť zaručená

Kniha je napísaná spôsobom, ktorý umožňuje ľahké preskúmanie a vstrebávanie. Aby som sa uistila, že máte všetky dôvody k okamžitému zakúpeniu knihy a jej okamžitému čítaniu, podstupujem všetky riziká a ponukám vám silnú záruku !

Ak si objednáte knihu dnes, máte k dispozícii 30 dní na prečítanie a uplatnenie rád z tohto materiálu. Očakávam ale, že prečítate a použijete mnoho z uvedených konceptov k opätovnému získaniu svojho zdravia za ešte kratšiu dobu. Musíte cítiť, že ste získali cennejšie informácie ako len malú investíciu!

V prípade že nebudete spokojní, zašlite žiadosť o vrátenie peňazí, a my vám peniaze vrátime bez ďalších otázok.


Nasledujúcich 100 exemplárov je k dispozícii s výraznou zľavou, čo znamená, že pokiaľ objednáš teraz, zaplatíš len:

Zaplatíš len:

39 Euro

23.9 Euro

Kniha k dispozícii za zľavenú cenu:

100

9

Posledný predaj prebehol dňa:

Bežná cena 39 Euro. Dnes: 23.9 Euro


ŽIVOT JE PRÍLIŠ KRÁTKÝ NA TO, ABY SI SA SKUŚAL VYLIEČIT Z TINNITU SKUŚANÍM A EXPERIMENTOVÁNÍM VLASTNÝCH METOD. PREVEZMI KONTROLU NAD SVOJÍM ŽIVOTOM TERAZ A DODRŽUJ TENTO SYSTÉM KROK ZA KROKOM!

Prečo stráviť celé roky testami a chybami, keď môžeš prečítať túto knihu a dodržať praktickú príručku, ktorá popisuje radu techník, preukázaných ako účinné na liečenie tinnitu? Trvalo mi to 14 rokov, než som to dokončil! Pretože som použil „tajomstvo osoby nachádzajúceho sa uprostred problému“, vytvoril som túto knihu ako nástroj na skratku celým procesom liečenia. Prakticky, ti tak ušetrím celé roky hľadania! Nehovorime o tom, že ťa zbavím radu vedľajších účinkov a rizík spojených s užívaním konvenčných liekov. Nemal by si ignorovať ani fakt, že už nebudeš míňať tisíce dolárov za liečby, ktoré nefungujú. Metódy popísané v tejto knihe sú také, že obyčajní ľudia ich nemôžu objaviť keď budú hľadať sami. Podľa psychológov, najbezpečnejší a najrýchlejší spôsob ako dosiahnuť svoj cieľ, je použiť model osoby, ktorá mala úspech v oblasti v ktorej chceš uspieť aj ty. Prostredníctvom tohto systému, máš prakticku príležitosť použiť nie jeden, ale tisíce príkladov osôb ako si ty, ktorí trpeli tinnitom, ale podarilo sa im zbaviť sa trvale tohto ochorenia tým, že dodržovali starostlivo techniky a metódy popísané v tejto knihe. Všetci majú pokojnejší život a bez problémov. Mohol by si mať takisto život bez tinnita: je to tvoje právo s ktorým si sa narodil. Prečo by si si mal vybrať ťažšiu cestu? Vezmi svoj život do vlastných rúk a zbav sa PRÁVE TERAZ tohto ochorenia použitým systému z tejto knihy.

Naša metoda

Neurobiť nič

Operácia

Cena

23.9 €

Nič, zatiaľ

3,000 – 9,000 €

Záruka vrátenia

100% vrátenie peňazí do 30 dní

Pravdepodobne nebudeš spokojný

Neexistuje vrátenie peňazí

Rizika a komplikacie

Možná bolesť svalstva kvôli cvičeniam (veľmi zriedka)

Nie sú komplikácie, ale nemení sa nič k lepšiemu

Bolesť, hospitalizácia, infekcie, komplikácie kvôli anestézií a liekom, zanedbanie povinnej starostlivosti

Jednoduchosť

Dostaneš ju rýchlo, rýchlym kuriérom

Tak ako doteraz

Veľmi bolestivé

Účinnost liečby

Velmi účinné. Zvuky zmiznu

Nezmeníš nič k lepšiemu

Účinné, ale s vysokými nákladmi

Iné výhody

Budeš informovaný pre lepšie zdravie

Ušetríš niekoľko lei, pravdepodobně

Ľudia ťa môžu navštíviť, keď v nemocnici, diváš sa na TV

Aké je tvoje rozhodnutie?

Kúp si knihu

Budem brať lieky

Dostanem sa do nemocnice

OBJEDNALO VIAC NEŽ 5000 LUDÍ Z KRAJINY V POSLEDNOM ROKU!

Viac než 5000 občanov použilo tento rok tento program úspešně !

Ručne sme označili na mape zákazníkov z Slovenská… viď nižšie. Bohužiaľ sme nemohli zahrnúť medzinároných zákazníkov, pretože mapa by bola príliš veľká. Ako môžeš vidieť, táto mapa ukazuje iba tých ktorí vyskúšali program. Naviac, program má neuveriteľne nízku mieru žiadosti o vrátenie, 98.2 % z tých čo objednalo sú spokojní s produktom, a iba 1.8% žiadalo o vrátenie peňazí. Miera spokojnosti ukazuje, že ak budeš žiadať informácie o tomto programe, je takmer isté že dostaneš výsledky. Proste je to tak!
 

BUDEM TI RADIT KROK ZA KROKOM A NAUČÍM TA OSVEDČENEJ STRATEGIE A TAJOMSTVA, KTORÉ MI UMOŽNILY DOSIAHNUŤ UZDRAVENIE A UDRŽET TOTO OCHORENIE ĎALEKO OD MŇA V POSLEDNÝCH 7 ROKOCH MOJHO ŽIVOTA!

Produkt ktorý ti predstavujem, nespočíva v súbore teórie, ktoré vyvinul nejaký šprt, ktorý strávil celý svoj život v laboratóriu a ktorý nikdy netrpel touto chorobou. Použil som tento systém na seba a stále ho používam. Som svojím vlastným zákazníkom. Prežil som všetku bolesť a nepohodlie, spôsobené tým naprosto neznesiteľným zvukom, ktorý počuješ. Prežil som stres, sklamanie a frustráciu, ktorá prichádza s tinnitusom. Viem, že v súčasnej dobe berieš lieky, doplnky stravy a iné podobné produky, bez toho aby si mal viac pokoja. Niektoré z týchto ti nakoniec zhorší zdravotný stav. Pravdepodobne budeš skúšať iné lieky na relaxáciu svalstva alebo iné antidepresíva, ale výsledky sú rovnaké. V najlepšom prípade dočasne odložíš operáciu. Nemusíš mať z toho zlý pocit – nie si jediný v tejto situácii. Bol som aj ja v tejto situácií, a tisíce ďalších ľudí stále v tejto situácii je, ľudia, ktorí ešte nezistili o tejto liečbe ktorú som vyvinul. Ja som sa naučil z vlastných chýb, pomaly a bolestne. Urobil som všetky možné chyby, kupoval som všetky špatné produkty a dôveroval som všetkým ktorým som nemal dôverovať. Nechcem aby sa ti stalo to isté. Chcem, aby si vedel pravdu o tinnituse a ako ho môžeš vyliečiť natrvalo. Zaslúžiš si to. To je dôvod, prečo som napísal túto knihu. V tomto materiálu som odhalil všetky tajomstvá, ktoré som objavil v priebehu rokov, a vytvoril som z nich jednoduchú liečbu, krok za krokom, a ak ju budeš používať, zlepší tvoj stav a zníži veľmi rýchlo úroveň zvuku ktorý počuješ. Odstráni tvoj tinnitus správnou diagnostikou ochorenia a riešením problému od koreňa. Moja informatívna kniha ťa povedie za ruku a ukáže ti jednoduchými vysvetlivkami všetko, čo máš urobiť aby si trvale vyliečil tinnitus. Otestoval som a zdokonalil každý prvok programu, počas niekoľkých rokov ako jednoducho sa to dalo, aby každý člověk tomu rozumel, ale i preto je účinné v liečbe všetkých druhov tinnitusu v čo najkratšej dobe.

A EŠTE NIECO

Táto pomoc je prakticky k nezaplateniu. V priebehu liečby ucítiš, že niekto je tu s tebou…pre teba..a tak nebudeš nikdy sám so svojim problémom. Prostredníctvom tejto podpory s e-mailom, zdarma a neobmedzene si budeš môcť byť istý, že budeš stále v obraze, že budeš stále podporovaný a …budeš môcť dokončiť program efektívnejšie a získať konkrétne výsledky.

OBJEDNAJ TERAZ !

Nepotrebuješ nič viac. Akonáhle si stiahneš knihu, budeš ju môcť prečítať od začiatku do konca. Potom budeš môcť začať bojovať proti tomuto ochorenia. Tieto inštrukcie krok za krokom sú napísané jednoducho pochopiteľným spôsobom tak, že môžeš začať kedykoľvek. Výsledky sa ukážu skoro. Každý deň sa bude zvuk znižovať, kým nebudeš cítiť bezchybne a tvoj organizmus bude znovu v rovnováhe. Po niekoľkých týždňoch tinnitus a VŠETKY príznaky ním spôsobené zmiznú a ty budeš sa citiť skvelo. Tvojí blízky priatelia v tebe uvidia ich starého kamaráta!. Naviac budeš vedieť, že tá etapa, do ktorej si sa dostal, toto oslobodenie od tinnitu je trvalé!. Podívaj sa na to takto: investovanie do tohto programu je iba kvapka v mori, v porovnaní s peniazmi ktoré minieš na zbytočné lieky alebo operáciu. Nehovorme o tom aké náklady prináša tvoje nepretržité utrpenie.

TU SI NAŠIEL ČO POTREBUJEŠ !

Ak máš dosť všetkých takzvaných BLESKOVÝCH riešení a ZAZRAČNÝCH liekov, ktoré ťa doteraz sklamali a si ochotný vybrať si tú lepšiu cestu, tak si na správnom mieste. Toto je najefektívnejšie riešenie ktoré nájdeš pokiaľ ide o tinnitus. Hľadal si celú dobu a nevedel si, že si sa mal dostať sem od začiatku. Predstav si, za 4-6 týždňov..Stále trpíš tinnitom? Ešte stále ťa ruší neustále zvonenie v ušiach? Stle trpíš závratmi a stratami sluchu? Cítiš sa nekľudný, nervózny, úzkostlivy kvôli tinnitu? Stále berieš lieky proti tinnitu ktoré nepomáhajú? Alebo… Máš život bez tinnitu, aktívny, bez ďalšieho hluku v ušiach a mozgu, máš osviežujúci a kvalitný spánok. Budeš mať viacej energie, budeš zdravší, budeš žiť s menšou inhibíciou, bez únavy, alebo stáleho stavu vyčerpania. … Rozhodnutie je na tebe! Ak máš záujem, aj keď iba trochu, zistiť pravdu o trvalom oslobodení od tinnitu, tak musíš prečítať túto knihu. Nezabudni, že 95% osôb stále trpiacich tinnitom budú stále hľadať rozprávku, ilúziu, zázračný liek ktorý im pomôže kľudne spať. Ale niečo mi hovorí, že by si nečítal tieto riadky, keby si nebol rozhodnutý urobiť niečo inak. Ak patríš medzi odhodlané osoby, dostatočne motivované aby vyskúšali skutočné a úprimné riešenie proti tinnitu, si jeden z tých 5% ochotný urobiť čokoľvek a zbaviť sa tejto choroby, objedná si knihu teraz. Úprimné, Lucas Petersen, Lékarský výskumník, zdravotní poradca, špecialista na výživu a autor tejto knihy P.S. Ak máš akúkoľvek otázku alebo nejasnosť, ktoré chceš vyriešiť pred objednávkou, napíš mi na uvedenú emailovú adresu. Moja kniha fungovala už v prípade 217.000 mužov a žien zo 163 krajín a mnohí z nich mali otázky pred zakúpením. Neurob chybu v dôsledku ktorej by si stratil túto príležitosť z obavy, že to by bol podvod. Ak máš nejaké pochybnosti, kontaktuj ma a presvědčíš sa sám. Rád by som to s tebou prediskutoval. Viem, že môj program môže fungovať i pre teba. P.P.S. Nezabudni, ak objednáš túto knihu, dostaneš ŠPECIÁLNY BALÍČEK a naviac tri knihy ako bonus ZDARMA, ale nemôžem ti sľúbiť, že táto ponuka ostane platná dlhú dobu. A tak ťa prosím, prevezmi iniciativu a využi výhodu ktorú máš a túto vzácnu príležitosť. Znovu ti hovorím, ak sa vrátiš za dva dni a táto ponuka už nebude platná, už nebudem ti mať ako pomôcť. Kúp dnes a ušetříš! P.P.P.S. Dovoľ mi ponúknuť ti ďalší dôvod prečo by si mál kúpiť tento program dnes: Ponúkam ti všetky tajomstvá, ktoré musíš poznať na odstránenie akéhokoľvek druhu tinnitu počas 8 týždňov. Tieto informácie nebudeš mať k dispozícií nikde inde. Prečo tráviť celé hodiny hľadaním informácií, ktoré možno nie sú dôveryhodné, keď teraz máš k dispozícií všetky čo musíš vedieť k tejto téme – keď hovorím všetko, opravdu myslím VŠETKO – v jednej knihe ktorá je jednoducho prístupná a ktorú môžeš prečítať a získať.  
Ponuka je platná v období: až do vypredania zásob.

Disclaimer

This disclaimer states there is no guarantee of specific results and each person results may vary! The information contained in this website is not intended to be interpreted as a promise or guarantee. The company operating this website shall not be liable for any direct, indirect, punitive, incidental, special consequential loss or damage whatsoever arising out of or connected with the use or misuse of its products.